ارگاسم های استفراغ ویل اسمیت، مکیدن شست کورتنی کارداشیان و چرا سال 2021 سال سلبریتی های TMI بود

[ad_1]

Уهمانطور که در سال 2021 فکر می کنیم، می توان در مورد چگونگی به یاد ماندن آن در زمینه فرهنگ عامه صحبت کرد.

او جهان را با ترکیب‌های واقعاً تصادفی از افراد مشهور – تماشای شما، کیم کارداشیان و پیت دیویدسون – و دیدار نوستالژیک جنیفر لوپز و بن افلک، که با نام بنیفر نیز شناخته می‌شود، برکت داد.

از نظر موسیقایی، این حس نوجوانی اولیویا رودریگو را به ما داد، که در 12 ماه از یک بازیگر نسبتا ناشناخته کانال دیزنی به یکی از پرطرفدارترین نام‌ها در صنعت با انتشار تک آهنگ موفقیت‌آمیز خود “Driver’s License” در ژانویه تبدیل شد. برای بردن شش نامزدی گرمی و زمان است هنرمند سال.

و همچنین به عنوان زمانی مشخص خواهد شد که جامعه مجبور شد در نگرش خود نسبت به زنان جوان هالیوود مانند لیندسی لوهان، جانت جکسون، بریتنی مورفی و به ویژه بریتنی اسپیرز تجدید نظر کند که پس از سال‌ها شوخی‌های بی‌شمار بی‌رحمانه بود. سرانجام در نوامبر از آنجا که او به عنوان یک هنرستان 13 ساله توهین آمیز توصیف کرد، آزاد شد.

اما دلایل قوی زیادی وجود دارد که نشان می دهد سال گذشته با روند نگران کننده ای همراه بوده است: سلبریتی ها در آن زیاده روی می کنند. زیاد اطلاعات شخصی در مورد زندگی آنها

نمی‌توان تشخیص داد که آیا این فقط آخرین مد در تلاش بی‌پایان مولتی‌میلیونرها برای مرتبط‌تر به نظر رسیدن است، حالا که دیگر هیچ‌کس «I love pizza» را دوست ندارد. یا شاید آنها واقعاً می توانند مانند ما باشند، مردم عادی که نمی دانند چگونه در یک مکان عمومی پس از ماه ها حبس در خانه رفتار کنند، تنها شرکت آنها شرکای مزاحم، پخش تلویزیونی و حیوانات خانگی بی علاقه است؟

به هر دلیلی، پسر تحویل دادند

اخیراً، اورلاندو بلوم یک نظر بسیار غیر ضروری – که به خاطر او، امیدواریم تنها بخشی از یک معامله تبلیغاتی باشد – در ویدیوی شرکت Frida Baby در اینستاگرام گذاشته است، که به طور مفصل نحوه استفاده از دستگاه را برای مکیدن snot شرح می دهد. . او اعتراف کرد که او و نامزدش کیتی پری اغلب از این دستگاه برای استخراج مخاط از بینی دخترشان دیزی استفاده می کردند.

بلوم گفت: «من خیلی از این چیزها را مکیدم. من و کتی به نوبت می‌بینیم چه کسی می‌تواند از بزرگترین احمق بیرون بیاید. تا اینجا او برنده است یا شاید این بدان معنی است که او در حال شکست است؟ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ!

این فقط نوک کوه یخ است. در طول تابستان، یک سری اخبار به کار جدی روزنامه نگاری اختصاص یافت: پیدا کردن اینکه چه کسی در هالیوود به طور مرتب حمام نمی کند، پس از اینکه میلا کونیس و اشتون کوچر ناگهان اعتراف کردند که به ندرت فرزندان خود را حمام می کنند و اغلب فقط با شلنگ دراز می کشند. بیت های اساسی

و برای کسانی که از محاسبه فعلی حمایت می کنند: کریستن بل از “انتظار برای بوی تعفن” در مورد حمام کردن او و فرزندان داکس شپرد حمایت می کند و جیک جیلنهال معتقد است که بدن انسان به طور طبیعی پاک می شود و حمام کردن را بیشتر و بیشتر کمتر ضروری می داند. (فکر نکنید که تیلور سویفت این روسری را به زودی می خواهد.)

طرفداران در نهایت از ویل و جادا پینکت اسمیت خسته شده اند، با طوماری که در اینترنت دست به دست می شود و از زوج التماس می کند که دیگر صحبت نکنند. بیش از 22000 نفر نام خود را برای حمایت امضا کرده اند که یکی از آنها می گوید: «هر چیزی که در مورد این زوج می آموزم برخلاف میل من است. ما را آزاد کن.»

اسمیت در طول سفر مطبوعاتی خود به خاطراتش، چشمه ای برای TMI بود اراده و تبلیغ فیلم شاه ریچارد. اسمیت در کتاب خود اعتراف می کند که پس از خیانت توسط یک دوست دختر، “کفتار کامل در محله یهودی نشین” بوده و تصمیم منطقی او برای مقابله با درد دلش از طریق رابطه جنسی “بی عیب و نقص” بوده است.

او می‌نویسد: «من با زنان زیادی رابطه جنسی داشتم و این موضوع آنقدر در مورد ماهیت وجودم غیرقانونی بود که نسبت به ارگاسم واکنش روان‌تنی پیدا کردم. “این به معنای واقعی کلمه باعث خفگی و گاهی اوقات حتی استفراغ می شود.”

او در برنامه گفتگو و داستان گفتن خیلی بهتر نبود نمایش گراهام نورتون در مورد اینکه چگونه تصمیم گرفت تا پینکت اسمیت را برای اولین بار با مادربزرگ بسیار مذهبی خود ملاقات کند و او را در حالی که او مشغول بازی در یکی از فیلم های پینکت اسمیت بود، که صحنه عشق خفه کننده ای با او بود، ملاقات کرد.

من با زنان زیادی رابطه جنسی داشتم و آنقدر در مورد ماهیت وجودم غیرقانونی بود که به ارگاسم واکنش روان تنی پیدا کردم. به معنای واقعی کلمه باعث خفگی و گاهی حتی استفراغم می شد.

وقتی وارد شد، مادربزرگم وسط صحنه بود و سرش را بلند کرد و به جادا گفت: «وقتی بزرگ شدم، مردم برای ساختن فیلم مجبور نبودند لباس‌هایشان را در بیاورند». که پینکت اسمیت هرگز ملاقات را مضحک نمی دانست.

ماه‌ها قبل، اسمیت (به نحوی) با درآوردن لباس‌های زیر در کنار لباس‌های زیرش حتی بیشتر از آن بیرون می‌آمد تا شکم کمی لرزان خود را نشان دهد – اما به نام شراکت قرنطینه کاهش وزن قرنطینه‌ای با یوتیوب که چشمانش را می‌چرخاند.

پینکت اسمیت خیلی بهتر از این کار نکرده است و یک جریان ثابت از عناوین خبری در مورد موضوعات مورد بحث در برنامه محبوب فیس بوک خود ارائه می دهد. پشت میز قرمز صحبت کنیدجایی که مادرش آدرین بانفیلد نوریس و دختر ویلو اسمیت به او پیوستند. او تقریباً همه چیز را زیر نور خورشید مورد بحث قرار داد، از جمله الاغ برزیلی و لیفت دختر.

صحبت از زوج ها، مگان ترینر و او کودکان جاسوس داریل سابارا، همسر این بازیگر، زمانی که خواننده فاش کرد که آنها از یک لوله کش خواسته اند تا توالت هایی را در کنار یکدیگر در خانه خود نصب کنند، همه چیز را به سطح جدیدی رساند.

او توضیح داد که به دلیل پسر تازه متولد شده خود رایلی، که در ماه فوریه به دنیا آمد، والدین جدید تمام شب بیدار هستند و از انتظار کشیدن یکدیگر برای استفاده از توالت خسته شده اند.

لحظات زیادی بود که به خودم گفتم حرکت کن! [and] ترینر در برنامه گفتگوی خود به جیمی فالون گفت: “من باید بروم.”

“بنابراین وقتی به این خانه جدید نقل مکان کردیم، به خودم گفتم، “من یک توالت اضافی دارم، آیا می توانم آنها را کنار هم بگذارم؟” و لوله کش قهقهه ای زد و من به خودم گفتم: “نمی دانم. چرا می خندی فقط انجامش بده انجام دهید. و آنها این کار را کردند، و این بهترین کاری است که من انجام داده ام.”

ترینر اضافه کرد: «ما دو توالت در کنار هم داریم و فقط دو بار مدفوع کرده‌ایم، انگار که این باعث بهتر شدن اوضاع می‌شود. “ما در همان زمان زیاد ادرار می کنیم.”

کورتنی کارداشیان و تراویس بارکر نوع متفاوتی از اشتراک گذاری بیش از حد را ارائه کردند: PDA فوق العاده بالا. زوج محبوب پاپ پانک جهان (متاسفم مگان فاکس و ماشین تفنگ کلی) از زمانی که در اوایل سال جاری تبدیل به یک آیتم شدند، دائماً توسط یکدیگر تحریک می شدند و اغلب عکس هایی از آنها در حال گرفتن و قدم زدن در سراسر جهان منتشر می کردند.

درامر Blink-182 به کورتنی امضا کرد: «تمام روز رویای داشتن رابطه جنسی با تو را داشتم. برای تولدش، او یک ویدیو خفه کننده از نامزد جدیدش که به طرز اغواگرانه ای شستش را می مکد، آپلود کرد.

برای اسکات دیسیک، پدر سه فرزند کورتنی، که به نظر می رسید با ارسال عکس پاپاراتزی از عبور کورتنی از بارکر در قایق، شریک سابق خود را در مقابل همکار دوست پسر سابقش یونس بنجیما، تحت الشعاع قرار داده بود.

“این جوجه خوبه؟؟؟؟ Broooo این را دوست دارد. در وسط ایتالیا، “DM را بخوانید، که به نظر می رسد توسط Disick فرستاده شده است. (دیسکی که فتیش نوجوانی دارد دقیقاً همان چیزی نیست که در مورد آن صحبت شود.)

اما بنجیما علاقه ای به شایعات نداشت و گفت: «تا زمانی که خوشحال باشد، برای من مهم نیست. PS: من برادر شما نیستم. او سپس تصویری از مکالمه آنها را در تاریخچه عمومی خود در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و نوشت: “همان انرژی را که برای من داشتی به صورت عمومی، خصوصی حفظ کن.”

آه، ستاره ها – آنها دقیقاً مانند ما هستند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer marmaris escorthtml nullednulled themesEnobahis GirişBetizm Girişgates of olympus oynaLevitra