اسکات موریسون وقتی از او پرسیده می شود که آیا دولت او برای انجام آزمایشات آنتی ژن سریع به استرالیایی ها پول می دهد تعجب می کند

[ad_1]

اسکات موریسون بارها از سؤال در مورد پرداخت یارانه از سوی دولتش به هزینه آزمایش آنتی ژن سریع اجتناب کرده است، در حالی که هزاران استرالیایی در تلاش برای دریافت کیت آزمایش کووید قبل از کریسمس هستند.

نخست وزیر استرالیا بعدازظهر دوشنبه در جریان سفر به کارخانه لجستیک جان وست در بریزبن با خبرنگاران صحبت کرد، زیرا پرونده کووید در سواحل شرقی این کشور به آسمان کشیده شد.

آقای موریسون در پاسخ به این سوال که آیا دولت فدرال هزینه آزمایش‌های سریع را پرداخت می‌کند، زیرا مردم سعی می‌کنند برای دیدن خانواده برای کریسمس سفر کنند، آقای موریسون نتوانست به این سوال پاسخ دهد و در عوض دست به یک فشار تحقیرآمیز زد.

وی گفت: ما عملاً تمام مدت روی مشکلات کار کرده ایم و این کار را با آرامش و عقل سلیم انجام خواهیم داد.

اسکات موریسون پس از اینکه روز دوشنبه در کارخانه تدارکات جان وست در بریزبن صحبت می کرد، در مورد یارانه دادن به آزمایش های آنتی ژن سریع مورد بازجویی قرار گرفت، شروع به بحث کرد.

درخواست‌های فزاینده‌ای برای دولت برای یارانه دادن به آزمایش‌های سریع در ایالت‌هایی وجود دارد که در آن‌ها ممنوع است زیرا موارد ابتلا در سراسر استرالیا همچنان افزایش می‌یابد (صف آزمایش در ملبورن در روز دوشنبه)

درخواست‌های فزاینده‌ای برای دولت برای یارانه دادن به آزمایش‌های سریع در ایالت‌هایی وجود دارد که در آن‌ها ممنوع است زیرا موارد ابتلا در سراسر استرالیا همچنان افزایش می‌یابد (صف آزمایش در ملبورن در روز دوشنبه)

سپس آقای موریسون مجدداً در مورد امکان آزمایش‌های سریع یارانه‌ای مورد بازجویی قرار گرفت، جایی که او گفت که «از قبل به این سؤال پاسخ داده است».

“پس نه پس؟” منظورم این است که او واقعاً هیچ کاری انجام نداد، چه رسد به اینکه آرام و معقول باشد. یک نفر در توییتر نوشت: اکنون همه ما هستیم که کار را انجام داده ایم.

یکی دیگر در توییتی نوشت: «حتی اگر دیگر نمی چرخد، اینها فقط پاسخ های احمقانه هستند.

آزمایش سریع آنتی ژن در استرالیای غربی و استرالیای جنوبی ممنوع است، علیرغم تماس متخصصان مراقبت های بهداشتی برای استفاده از آن در ترکیب با آزمایشات کامل PCR.

ادارات بهداشت در دو ایالت غربی همچنان در تست های سریع که بین 15 تا 20 دلار برای هر آزمایش هزینه دارد – به جای 180 دلار برای آزمایش PCR، شکست می خورند.

در SA، استفاده از تست‌های آنتی ژن سریع توسط عموم مردم ممنوع است “با توجه به سطح پایین COVID-19 در جامعه تا کنون و در دسترس بودن بالای تست‌های PCR استاندارد طلا”.

بوروکرات‌های بهداشتی می‌گویند: «این به دلیل عدم دقت شناخته شده آزمایش‌های سریع آنتی‌ژن در زمانی است که شیوع قابل‌توجهی COVID-19 در جامعه وجود ندارد و خطر مثبت و منفی کاذب وجود دارد.»

ادامه محدودیت این آزمایش در استرالیای جنوبی، زمانی که در ایالت های دیگر مجاز باشد، نشان دهنده سطوح مختلف COVID-19 در جوامع سراسر استرالیا است.

جلسه کابینه بین نخست وزیر و نخست وزیران ایالتی قرار است روز سه شنبه برگزار شود و مطمئناً آزمایش آنتی ژن سریع در دستور کار قرار خواهد گرفت.

آزمایش‌های سریع آنتی‌ژن در استرالیای غربی و استرالیای جنوبی ممنوع است، علی‌رغم درخواست‌های مقامات بهداشتی مبنی بر استفاده از آن‌ها در ترکیب با آزمایش‌های کامل PCR (زن در تصویر در حال انجام آزمایش سریع)

آزمایش‌های سریع آنتی‌ژن در استرالیای غربی و استرالیای جنوبی ممنوع است، علی‌رغم درخواست‌های مقامات بهداشتی مبنی بر استفاده از آن‌ها در ترکیب با آزمایش‌های کامل PCR (زن در تصویر در حال انجام آزمایش سریع)

مرکز آزمایش ساحل Bondi (تصویر یکشنبه) مملو از افرادی است که قبل از سفر برای دیدن خانواده برای کریسمس به دنبال آزمایش هستند.

مرکز آزمایش ساحل Bondi (تصویر یکشنبه) مملو از افرادی است که قبل از سفر برای دیدن خانواده برای کریسمس به دنبال آزمایش هستند.

این کشور روز دوشنبه مجموعاً 3986 مورد جدید کووید را ثبت کرد که باعث شد آقای موریسون یک جلسه “غیررسمی” برگزار کند.

نشست نخست وزیران ایالتی – که تا سال آینده انتظار می رفت – “غیررسمی” بود.

علیرغم تشکیل جلسه، آقای موریسون گفت که استرالیا به دلیل افزایش موارد ابتلا به ویروس کووید-19 Omicron، اروپا را مجدداً در انسداد دنبال نخواهد کرد.

اکثر کشورهای اروپایی محدودیت ها را تشدید کرده اند و هلند حتی برای محافظت از سیستم بیمارستانی خود به محاصره بازگشته است.

اما آقای موریسون گفت که وضعیت در استرالیا متفاوت است زیرا تابستان بود و 90.5 درصد از نوجوانان 16 ساله کاملاً واکسینه شده بودند.

نخست وزیر اسکات موریسون در صبحانه جامعه مک کواری در ویندزور، شمال غربی سیدنی روز دوشنبه

نخست وزیر اسکات موریسون در صبحانه جامعه مک کواری در ویندزور، شمال غربی سیدنی روز دوشنبه

او روز دوشنبه در شرق بریزبن گفت: “ما راه خود را از طریق استرالیا طی خواهیم کرد، ما همیشه این کار را انجام داده ایم، وضعیت در نیمکره شمالی با استرالیا متفاوت است.”

آنها در هلند در دمای 34 درجه سانتیگراد در آنجا نمی مانند، زمستان است و افراد بیشتری در داخل خانه هستند، ما می دانیم که ویروس در فصول مختلف به طور متفاوتی حرکت می کند.

من فکر می کنم استرالیایی ها باید بدانند که اگر می خواهند سوار هواپیما شوند و به جایی برسند، می توانند از آن طرف خارج شوند.

آقای موریسون از استرالیایی ها خواست در صورتی که بیش از پنج ماه پیش دومین سکته مغزی خود را داشتند، واکسن تقویتی دریافت کنند.

او گفت: “هرکسی که نگران است و آماده تقویت است، از آنها می خواهم که بروند و آن را بگیرند، زیرا این بهترین دفاع در برابر Omicron است.”

این توصیه اولیه ای است که ما دریافت کرده ایم، و اگر انجام دهیم، می توانیم اعصاب خود را حفظ کنیم، آرام بمانیم و ادامه دهیم.”

آقای موریسون در پاسخ به این سوال که آیا از پوشیدن اجباری ماسک حمایت می کند، گفت که ماسک ها باید اختیاری باشند.

او گفت: “من دیشب در سرود کریسمس در شایر بودم، عالی و خارق العاده بود، من خانواده را خیلی دوست داشتم، اما همه ما ماسک زده بودیم، همه اینطور نبودند، اما ما انتخاب کردیم و اینطوری باید باشد.”

ماسک برای خرید در ویکتوریا و کوئینزلند ضروری است، اما در نیو ساوت ولز اختیاری است، جایی که نخست وزیر دومینیک پروت می‌خواهد با شهروندانش «به عنوان بزرگسالان» رفتار کند، علی‌رغم درخواست‌های مخالفان کارگر برای درخواست آن‌ها.

استرالیا روز دوشنبه 3986 مورد جدید ابتلا به کووید را ثبت کرد که شامل 2501 مورد در NSW، 1302 مورد در ویکتوریا، 105 مورد در استرالیای جنوبی، 59 مورد در کوئینزلند، 13 مورد در ACT و سه مورد در تاسمانی و قلمرو شمالی است.

عفونت های زمستانی در سراسر اروپا در بحبوحه شیوع نوع کووید Omicron در حال افزایش است زیرا کشورها به شدت تلاش می کنند با اعمال محدودیت های اضافی انتقال را به تعویق بیاندازند.

عفونت های زمستانی در سراسر اروپا در بحبوحه شیوع نوع کووید Omicron در حال افزایش است زیرا کشورها به شدت تلاش می کنند با اعمال محدودیت های اضافی انتقال را به تعویق بیاندازند.

دومینیک پروتت، نخست وزیر نیوساوت ولز گفت قوانین سختگیرانه تری برای کووید وجود دارد، اما خواستار آرامش شد.  تصویر: ساحل برونته در شرق سیدنی در روز شنبه

دومینیک پروتت، نخست وزیر نیوساوت ولز گفت قوانین سختگیرانه تری برای کووید وجود دارد، اما خواستار آرامش شد. تصویر: ساحل برونته در شرق سیدنی در روز شنبه

دانمارک اولین کشور اتحادیه اروپا بود که محدودیت‌های کووید را از سه ماه پیش لغو کرد، اما ظهور گزینه جدید باعث شد اروپا به قوانین سخت‌گیرانه‌تری بازگردد، زیرا موارد و بستری شدن مجدد در بیمارستان افزایش می‌یابد.

بریتانیا محدودیت‌های محاصره خود را در 19 ژوئیه لغو کرد، اما ساجد جاوید، وزیر بهداشت روز یکشنبه هشدار داد که “هیچ تضمینی” وجود ندارد که کریسمس بدون محاصره ادامه یابد.

وی اذعان کرد که “همه چیز در دست بررسی است” پس از اینکه دانشمندان تخمین تلخی ارائه کردند مبنی بر اینکه تعداد عفونت ها تا پایان ماه بدون محدودیت های سخت گیرانه تر به دو میلیون نفر می رسد – ممنوعیت شناور “وقفه” برای مخلوط کردن خانوارها و بسته شدن موارد غیر ضروری. مغازه ها.

این اتفاق زمانی رخ داد که فرانسه در هفته جاری بدون «دلیل قانع‌کننده» ورود مسافران انگلیسی را به این کشور ممنوع کرد، در حالی که آلمان بریتانیا را به فهرست کشورهای پرخطر خود اضافه کرد.

معترضان در اوایل ماه جاری در بلژیک در میان تظاهرات علیه تشدید محدودیت ها در سراسر این قاره با پلیس درگیر شدند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kusadasi escortVodafone Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeGebze escort