کاربر گرامی ، در صورت نیاز به مشاوره ویژه در زمینه ویزای کانادا ، می توانید اسکیل ورکر کانادا اینجا با رزرو زمان مشاوره ، از راهنمایی مشاوران متخصص ما استفاده نمایید.

محاسبه امتیاز اسکیل ورکر کانادا

 

لیست عناوین
کارگر مهارت چیست؟
انواع برنامه ها برای کارگران ماهر کانادایی
چندی پیش یکی از دوستانم در مورد علاقه زیاد خود به مهاجرت به کانادا صحبت کرد اسکیل ورکر کانادا و در میانه صحبت پرسید که آیا در شرایط فعلی امکان کار برای کار به کانادا وجود دارد؟ فکر کردم قطعاً افراد دیگری هستند که آرزو دارند به کشوری مانند کانادا مهاجرت کنند ، اما به دلیل کمبود بودجه ، نداشتن رزومه مناسب یا عدم تمایل به مهاجرت برای تحصیل ، این رویا مسدود شد.

اما آیا واقعاً راه دیگری برای مهاجرت به کانادا وجود ندارد؟ اسکیل ورکر کانادا می خواهم به شما بگویم حتی اگر فرصت مهاجرت برای آموزش را ندارید و هیچ یک از بستگان درجه یک شما در کانادا نیستند ، باز هم فرصت مهاجرت به آن کشور را خواهید داشت. این فرصت توسط دولت کانادا از طریق مهاجرت کارگری و برنامه کارگران ماهر در اختیار همه اسکیل ورکر کانادا شهروندان جهان قرار می گیرد.

کارگر مهارت چیست؟
اگر مهارت خاصی دارید و تجربه کاری خوبی در زمینه تخصصی دارید ، این فرصت را خواهید داشت که برای کار به کانادا مهاجرت کنید. دولت کانادا ، در قالب اسکیل ورکر کانادا یک کارگر ماهر یا یک برنامه کارگر ماهر ، مهاجران ماهر را در موقعیت های مورد نیاز کانادا می پذیرد. هدف اصلی دولت کانادا تسریع در رشد اقتصادی و تأمین نیازهای بازار کار کانادا است. شهروندان کشورهای دیگر می توانند با اثبات مهارت های خود در برنامه کارگر ماهر به عنوان یک نیروی کار ماهر اسکیل ورکر کانادا ، اجازه اقامت در کانادا را بدست آورند و در استانی به انتخاب خود مستقر شوند.

محاسبه آنلاین امتیاز اسکیل ورکر کانادا

 

انواع برنامه ها برای کارگران اسکیل ورکر کانادا ماهر کانادایی
به عنوان یک نیروی کار ماهر ، چندین فرصت برای مهاجرت به کار به کانادا دارید. شما ممکن است واجد شرایط یک برنامه فدرال باشید یا بخواهید این برنامه را در کبک دنبال کنید. برنامه های نامزدی استانی گزینه دیگری است که می توانید بسته به شرایط خود اسکیل ورکر کانادا استفاده کنید. در اینجا سه ​​نوع متداول برنامه کارگران اسکیل ورکر کانادا ماهر کانادایی وجود دارد:

برنامه کارگران ماهر فدرال: این برنامه برای کارگران ماهری است که قصد اقامت در هر استان یا سرزمینی به جز کبک را دارند.
برنامه کارگران واجد شرایط در کبک: افرادی که قصد مهاجرت اسکیل ورکر کانادا به استان کبک را دارند می توانند از طریق این برنامه اقدام کنند.
برنامه های نامزدی استانی یا PNP: بسیاری از استان ها و مناطق در کانادا برنامه مهارت های خاص خود را برای کسانی که قصد کار و زندگی در یکی از این استان ها را دارند ایجاد کرده اند. در بسیاری از موارد ، افرادی که از طریق اسکیل ورکر کانادا این برنامه اقدام می کنند ، در کمتر از برنامه های دیگر قادر به مهاجرت هستند.
لازم به ذکر است که بسیاری از کارفرمایان کانادایی به دنبال جذب نیروی کار متخصص خارجی هستند. اگر بتوانید از کارفرمای کانادایی پیشنهاد اسکیل ورکر کانادا کار بگیرید ، درخواست مهاجرت شما سریعتر پردازش می شود.

اسکیل ورکر کانادا 2019

 

برنامه کارگران ماهر فدرال کانادا FSWP
برنامه کارگران ماهر فدرال کانادا برای افرادی با شرایط ، اسکیل ورکر کانادا مهارت و تجربه کاری مورد نیاز بازار کار کانادا طراحی شده است. این افراد باید ثابت کنند که در شغل مورد نظر خود سابقه کار دارند و مدارک لازم برای اخذ مجوز کار در کانادا را کسب می کنند. در نتیجه ، می توانید از سیستم Express Entry ، ایجاد شده توسط دولت کانادا ، برای اسکیل ورکر کانادا شرکت در برنامه کارگران ماهر فدرال کانادا استفاده کنید.

نمره آیلتس برای اسکیل ورکر کانادا

 

روند درخواست برنامه کارگران ماهر فدرال کانادا
برای شرکت در برنامه نیروی کار ماهر فدرال کانادا ، باید مراحل را مرحله به مرحله انجام دهید. این مراحل با ایجاد یک حساب Express Entry آغاز اسکیل ورکر کانادا می شود و تا زمانی که اقامت دائم کانادا شوید ، ادامه می یابد. اسکیل ورکر کانادا روند این برنامه بیشتر به طور کامل توضیح داده شده است.