الکسیا فقط برای طرفداران لارسا سوالات تجاری می پرسد

[ad_1]

خلاصه RHOM: الکسیا با تنها طرفداران لارسا سؤالاتی در مورد تجارت می پرسد، در حالی که لارسا یک مهمانی تابستانی برای یک دختر داغ ترتیب می دهد، به علاوه با میزبان های جدید گردی، جولیا و نیکول آشنا می شویم.

در نهایت ما با خانم های تند خود از میزبان رئال از میامی!! چهره های شاداب و برخی سرحال هستند که در گرمای میامی آب می شوند. بیایید پیگیری کنیم و ببینیم آنها چه کردند، درست است؟

قبل از شروع خلاصه، فقط می خواستم چند نکته را در مورد زادگاهم میامی به اشتراک بگذارم. از نظر سرگرمی چیزهای زیادی برای ارائه دارد و مناظر بر فراز خلیج Biscayne شگفت انگیز است. مرکز شهر میامی قلب شهر است و کارهای زیادی برای انجام دادن ارائه می دهد، و منطقه دیزاین یکی از مواردی است که باید از آن بازدید کرد. ساحل جنوبی تمام توجه باشگاه ها و رستوران ها را به خود جلب می کند، اما یکی از بهترین مکان های ساحلی نیست مگر اینکه فقط عاشق تماشای مردم باشید! Sunny Isles یکی از زیباترین سواحل جنوب را دارد. من به شما توصیه می کنم آن را بررسی کنید، اگر جرات دارید به آنجا بروید، اگر زیر آفتاب بنشینید و کوکتل بنوشید، کار شماست. بیایید به خلاصه شیرجه بزنیم!

مامان الساصدای میامی سکانس اولیه را می گوید و سرزندگی و احساس میامی را توصیف می کند. این تولید به ما چند بازنگری از فصل های گذشته می دهد. ماما السا آنقدر نقش مهمی در این فرنچایز داشت که دلش برایش تنگ خواهد شد. لیزا که OG این سریال است با خانم های دیگر قرار می گیرد. او هنوز با دکتر لنی هوخشتاین که دوست دارد او را «خدای تاریک‌ها» بنامد ازدواج کرده است. آدریانا، یک OG دیگر، با قفل‌های سبک‌ترش به گروه می‌پیوندد، اما او همچنان همان فضای گستاخانه را دارد. لیزا ادعا می کند که این گروه اصلی دوستان باقی مانده اند به امید بازگشت به مهمانی هوایی در میامی.

مریسول که ادعا می کند صورتش از گرما آب می شود نه از تمام عملیات های او، از مادر السا یاد می کند که مرده و چقدر دلتنگ است. مامان السا یک شخصیت به یاد ماندنی در برنامه بود. او چند کلمه تک خطی خوب داشت و نمی توانستی روی صفحه به او نگاه کنی. به معنای واقعی کلمه. مریسول احساس می کند که مادرش عشق جدید خود را به استیو فرستاده است، زیرا او مانند روح دوقلوی او است. لارسا، یکی دیگر از OG های یک فصل که بسیار پف کرده به نظر می رسد، اکنون به گروه می پیوندد. آدریانا در ITM خود معتقد است که لارسا آرزوی کیم کارداشیان است. او در طول کووید از فردریک محبوبش طلاق گرفت و من احساس می کنم او از تپه ها فرار کرده است. آیا به یاد دارید که او را ساعت ها در محراب منتظر بمانید؟ آدریانا به همراه جوآنا کروپا در این برنامه ازدواج کردند، اما هر دو از نفرین میزبان رنج بردند.

لارسا در مورد فرزندانش با اسکاتی پیپین و نحوه پدر و مادر بودن آنها با هم صحبت می کند. به نظر می رسد او و اسکاتی در انجام این کار موفق بوده اند زیرا آنها فرزندان را از هم جدا کرده اند و در یک شهر زندگی نمی کنند. لارسا خانم ها را به یک مهمانی تابستانی Hot Girls دعوت می کند. الکسیا در مورد صفحه OnlyFans لارسا و احساس فرزندانش در مورد او می پرسد. لارسا تظاهر می کند که تنها کاری که می کند این است که عکس های داغ خود را منتشر می کند. او توجه بسیاری از مردان در خاورمیانه را به خود جلب می کند و روزانه 10 هزار دلار برای آن درآمد دارد؟ من با الکسیا موافقم – وقتی این نوع سکه را وارد می کنید بیش از کمی پوست نشان می دهید.

الکسیا، باربی خودخوانده کوبایی و کوچکترین پسرش فرانکی در حال قدم زدن در شهر هستند. او اطلاعاتی در مورد پسرش فرانکی به ما می دهد که 10 سال پیش یک تصادف شدید رانندگی کرد. من فرانکی جوان را در آن زمان به یاد می‌آورم و به نظر می‌رسد که او پس از یک چنین تصادف ویرانگر اتومبیل، بهتر عمل می‌کند. الکسیا اشاره می کند که شوهرش هرمان را پس از طلاق از دست داده است. او بعد از مرگ هرمان دیگر مجله ندارد، اما صاحب یک سالن است. الکسیا با ماشینش وارد گاراژش می شود و آسانسورش در گاراژ آپارتمان 10000 فوت مربعی اش چقدر باحال است؟

خوشبختانه الکسیا مرد جدیدی به نام تاد در زندگی خود دارد و آنها در حال برنامه ریزی عروسی هستند. الکسیا می گوید پسر دیگرش، پیتر، در همان نزدیکی زندگی می کند، اما رابطه خوبی با تاد ندارد. بر اساس بررسی های اولیه، برخی از تعاملات گرم بین آنها وجود خواهد داشت. نکته جانبی: برای کسانی از شما که آن را تماشا نکرده اید، مستند نتفلیکس را با نام کابوی های کوکائینی. پدرو روزلو، همسر سابق الکسیا، پدر پسرش پیتر و یکی از پادشاهان میامی است. در طول این مستند با الکسیا مصاحبه شد و این زمانی بود که میامی را به پایتخت مواد مخدر و قتل در ایالات متحده تبدیل کرد.

لیزا و لنی به خانه جدیدشان به مساحت 20000 فوت مربع در جزیره منحصر به فرد ستاره نقل مکان کردند. او حتی نمی‌تواند تعداد اتاق خواب‌هایش را بشمارد، بنابراین حدس می‌زنم با گذشت زمان روشن‌تر نشده است. کمد لیزا دیوانه است که چگونه می تواند قفسه ها را با ریموت جابجا کند. مقداری پول بیمار با این فرنچایز به نمایش گذاشته شده است.

لیزا اکنون دو نفر جدید با ارزش به خانواده اش اضافه شده است. او یک پسر به نام لوگان و یک دختر کوچک به نام ال دارد، بنابراین مازل توف برای او و لنی است. سفری که برای بچه دار شدن باید می رفتند باعث اختلاف زناشویی آنها شد، بنابراین مجبور شدند از هم جدا شوند. به گفته لیزا، لنی با یک فاحشه 2 دلاری رابطه عاطفی داشته است. او هنوز رابطه آنها را به عنوان یک کار در حال پیشرفت می بیند، اما به نظر می رسد لیزا از وضعیت موجود خوشحال است، اما طبق بررسی های اولیه، مشکلاتی وجود دارد.

اکنون با گردی زیبا که اهل هائیتی است آشنا می شویم. او با الکسیا دوست است، بنابراین این رابطه او با این گروه است. Guerdy همچنین یک سازمان دهنده رویداد است، بنابراین با طرح الکسیا در این فصل مفید خواهد بود. او در حال برنامه ریزی یک عروسی در محل در نارگیل است، که نفیس است و او می خواهد اموال عروسی خود را به الکسیا نشان دهد. گردی با یک آتش نشان بسیار خوش تیپ ازدواج کرده و دو پسر دارد.

لارسا داره مهمونی داره و یه ناجی غریق و ساقی داره. با پوشش شبکه اش مسخره به نظر می رسد. لارسا واقعاً سعی می کند دارایی های خود را به رخ بکشد و صادقانه بگویم که مستأصل است. او احساس می کند که دارد برنده می شود زیرا بدون اسکاتی پیپن مستقل است و کیم کارداشیان به او کمک می کند.

اکنون با دکتر نیکول مارتین که متخصص بیهوشی است و یک پسر کوچک دارد ملاقات می کنیم. او مدام می گوید که با آنتونی که وکیل است ازدواج نکرده است، اما در یک رابطه شاد است. تهیه کننده از او می پرسد که آیا دوست پسرش آنتونی به او پیشنهاد قبولی داده است و او با کمال میل می پذیرد حلقه بزرگ.

آدریانا به خانه لارسا می رسد و مانند روزهای قدیم بسیار سایه دار است. او جولیا را معرفی می کند که به عنوان اولین LGBTQIA + تبلیغ می شود، اگرچه براونین از RHOC در تلاش است تا این ادعای شهرت را داشته باشد. جولیا با مارتینا ناوراتیلووا بزرگ تنیس ازدواج کرده است، بنابراین تماشای آن رابطه جالبی خواهد بود.

آدریانا معتقد است که لارسا a *s را می توان از ماه دید زیرا بسیار بزرگ است. او نمی تواند از بررسی رقابت خود دست بردارد. آدریانا همچنین نمی تواند از نشان دادن سینه هایش با تریپل D دست بکشد. او هنوز در کانون توجه است، بنابراین تغییر چندانی با او نکرده است. Marysol کمی احساس می‌کند که بی‌موقع است زیرا آنها همچنان این مهمانی را جشن تابستانی دخترانه می‌نامند، اما او یک دختر دخترانه است. دختر، من می توانم درک کنم، و زمانی که در یک حالت آفتابی زندگی می کنید و یائسه هستید، وحشیانه است! مریسول به نیکول اعتماد ندارد زیرا صدای او را می شنود که خانم های دیگر را می زند. او به ما هشدار می دهد که نیکول در این فصل هیجان انگیز خواهد بود.

الکسیا طوری رفتار می کند که گویی از مدرسه قدیمی است و نمی تواند با رویکرد تجاری OnlyFans ارتباط برقرار کند. او باید فراموش کرده باشد که درگیر آن بوده است کابوی های کوکائینی متناقض. بعد از تماشای مستند، ریاکاری را می بینید و به این فکر می کنید که چگونه می تواند بسیار مقدس تر از الان رفتار کند.

جولیا از یک رابطه دیگر فرزندان دارد و با مارتینا ازدواج کرده است. جولیا و مارتینا دو خانه دارند، یکی در ساحل میامی و یک مزرعه در فورت لادردیل. جولیا در روسیه متولد شد و در آن زمان خانم اتحاد جماهیر شوروی بود.

مارتینا و جولیا در فضای باز ایالات متحده ملاقات کردند و چشمانشان گرد شد. آنها در اپن فرانسه دوباره گرد هم آمدند و هر روز بعد از خوردن تنقلات با هم بودند. اوم، البته، بله، من این را می دانم، چرا چیزی از قبل شناخته شده است. جولیا با تمایلات جنسی خود بازتر شده است و در میامی با مارتینا احساس راحتی می کند.

الکسیا و مریسول درباره هرمان و شایعاتی مبنی بر اینکه او همجنسگرا است و با مرد دیگری رابطه دارد، بحث می کنند. او ما را به این باور می رساند که در زمانی که با او ازدواج کرده بود، شواهدی در این مورد ندید. الکسیا واقعاً می خواهد با مردی که هرمان از زمان شرکت در مراسم تشییع جنازه هرمان با او رابطه داشته است تماس بگیرد. حالا باید بعد از دیدن عکس های معشوق سابقش ادامه دهیم ….

قسمت بعدی شاهد چند ترک هستیم و نه تنها در چهره آنها، بلکه در سطوح روابط بین میزبان ها. نظر شما در مورد راه اندازی مجدد RHOM چیست؟ لطفا در کامنت ها مرا در جریان بگذارید! امیدوارم هفته تون خوب پیش بره

به ما بگویید – در مورد آخرین قسمت RHOM فکر می کنید؟

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themeskumar uçak oyunubetizm girişgates of olympus oynaMobil Ödeme BozdurmarekorbetVan Escortgenco bahis