بایدن در مورد حق رای: “از سکوت خسته شده ام!”

[ad_1]

از ALEXANDRA JAFFE، COLLEEN LONG و JEFF AMY

آتلانا (AP) – رئیس جمهور جو بایدن می گوید از تغییر قوانین سنا برای تصویب قانون حق رای حمایت می کند و گفت که تغییر قوانین برای محافظت از “قلب و روح دموکراسی ما” است.

بایدن به جمعیت آتلانتا گفت که او ماه‌ها بر سر این دو لایحه با سناتورها گفتگوهای آرامی داشته است، که به دلیل فقدان آرای جمهوری‌خواهان مورد بحث قرار گرفت تا بعداً با رای‌های جعلی حرکت کند.

“از سکوت خسته شدم!” گفت و محکم روی سکو کوبید. “من تسلیم نخواهم شد. من نمی لرزم “، در تلاش برای حفاظت از دموکراسی.

قوانین فعلی برای جابجایی بیشتر قوانین به 60 رای نیاز دارد، آستانه ای که دموکرات های سنا به تنهایی نمی توانند به آن دست یابند زیرا آنها تنها با کامالا هریس، معاون رئیس جمهور اکثریت را با 50-50 برای قطع روابط دارند. جمهوریخواهان به اتفاق آرا با اقدامات مربوط به حق رای مخالفند.

همه دموکرات ها با تغییر قوانین فیلیباستر موافق نیستند. جو مانچین، سناتور محافظه‌کار ویرجینیای غربی، روز سه‌شنبه این ایده را مورد انتقاد قرار داد و گفت که معتقد است همه تغییرات باید با مشارکت قابل توجه جمهوری‌خواهان انجام شود.

و حتی اگر دموکرات‌ها موانع را برای تصویب قوانین مربوط به حقوق رای از بین ببرند، ممکن است برای مخالفت با محدودیت‌های رای‌گیری گسترده که در ۱۹ ایالت پس از از دست دادن رئیس‌جمهور سابق دونالد ترامپ در سال ۲۰۲۰ توسط رای‌دهندگان به سرقت رفت، خیلی دیر باشد.

این یک خبر به روز شده است. تاریخچه قبلی AP در زیر آمده است.

آتلانا (AP) – رئیس جمهور جو بایدن از یک سخنرانی در جورجیا برای حمایت از تغییر قوانین سنا که قانون مربوط به حق رای را محدود می کند، استفاده خواهد کرد و گفت که زمان انتخاب “دموکراسی بر خودکامگی” فرا رسیده است. اما برخی از گروه های حقوق مدنی برای اعتراض به آنچه که به گفته آنها انفعال دولت است، حضور نخواهند داشت.

بایدن در حالی که به چالش فعلی خود می پردازد، روز سه شنبه همچنین به نبردهای حقوق مدنی در گذشته ادای احترام کرد – از کلیسای باپتیست تاریخی ابنزر در آتلانتا بازدید کرد، جایی که کشیش مارتین لوتر کینگ فقید زمانی منبر را برگزار کرد. او همچنین در حالی که مارتین لوتر کینگ سوم تاج گلی را بیرون دخمه کینگ و همسرش کورتا اسکات کینگ گذاشت، آرام ایستاد.

کامالا هریس، معاون رئیس جمهور، در سخنرانی در کالج مورهاوس و دانشگاه کلارک آتلانتا، روز سه‌شنبه با بایدن صحبت کرد و هشدار داد که مجموعه‌ای از قوانینی که رأی‌گیری را دشوار می‌کنند به این معنی است که «خطر عادت کردن به این قوانین، خطر انطباق با آن‌ها وجود دارد». قوانینی که انگار عادی هستند.»

او با خوشحالی گفت: “در قانونی که توزیع آب یا غذا را برای افرادی که در قوانین طولانی رای دهندگان شرکت می کنند، ممنوع کند، هیچ چیز عادی وجود ندارد.”

از آنجایی که چاک شومر، رهبر اکثریت سنا، روز دوشنبه آینده، روز مارتین لوتر کینگ جونیور را به عنوان آخرین مهلتی برای تصویب لایحه برای رای گیری یا بررسی بازنگری قوانین در مورد دستگاه مسدودکننده مجلس نمایندگان تعیین می کند، انتظار می رود بایدن خاطرات کنگره ایالات متحده را تداعی کند. یک سال پیش برای پیوستن به یک رای قوی تر شورش کنید.

بایدن قصد دارد به مخاطبانش بگوید: «چند روز آینده، زمانی که این لوایح به رای گذاشته شود، نقطه عطفی در این کشور خواهد بود.

«آیا دموکراسی را بر خودکامگی، نور را بر سایه، عدالت را بر بی عدالتی انتخاب خواهیم کرد؟ می دانم کجا ایستاده ام. من تسلیم نخواهم شد. وی با توجه به اظهارات آماده شده می گوید: من نمی لرزم. من از حق رای شما و دموکراسی خود در برابر همه دشمنان خارجی و داخلی دفاع خواهم کرد. بنابراین سؤال این است که نهاد سنای ایالات متحده در کجا قرار خواهد گرفت؟

قوانین فعلی برای تصویب اکثر قوانین به 60 رای نیاز دارد – آستانه ای که دموکرات های سنا به تنهایی نمی توانند به آن برسند زیرا آنها فقط اکثریت 50-50 را با هریس برای قطع روابط دارند. جمهوریخواهان به اتفاق آرا با اقدامات مربوط به حق رای مخالفند.

در گذشته، بایدن با احتیاط بیشتری وارد بحث شده است. او برای دستیابی به موفقیت تحت فشارهای سیاسی بسیار زیادی قرار دارد، اگرچه مشخص نیست که چه تأثیر عملی می تواند داشته باشد.

کینگ در بیانیه ای با تاکید بر این فشار گفت که از دیدار با بایدن خرسند است، اما از کسانی که تصمیم گرفتند سخنرانی را صرف نظر کنند نیز حمایت کرد.

وی با اشاره به فشار موفقیت آمیز بایدن بر یک قرارداد زیرساختی 1 تریلیون دلاری گفت: «ما دیده ایم که وقتی رئیس جمهور بایدن از تمام وزن دفتر خود برای انتقال پل ها استفاده کند، چه چیزی ممکن است. و حالا باید ببینیم که او همین کار را برای حق رای انجام می دهد.»

همه دموکرات ها با تغییر قوانین فیلیباستر موافق نیستند. جو مانچین، سناتور محافظه‌کار ویرجینیای غربی، روز سه‌شنبه این ایده را مورد انتقاد قرار داد و گفت که معتقد است همه تغییرات باید با مشارکت قابل توجه جمهوری‌خواهان انجام شود.

و حتی اگر دموکرات‌ها موانع را برای تصویب قوانین مربوط به حقوق رای از بین ببرند، ممکن است برای مخالفت با محدودیت‌های رای‌گیری گسترده که در ۱۹ ایالت پس از از دست دادن رئیس‌جمهور سابق دونالد ترامپ در سال ۲۰۲۰ توسط رای‌دهندگان به سرقت رفت، خیلی دیر باشد.

برخی از حامیان حق رأی قصد داشتند سخنرانی بایدن را تحریم کنند. فرماندار دموکرات جورجیا، استیسی آبرامز، که به خاطر کار خستگی ناپذیرش در زمینه حق رای شهرت دارد، نیز این مراسم را از دست داد. در همین حال، کاخ سفید یک لیست غیرعادی طولانی از افراد حاضر در سخنرانی ارسال کرد. دستیاران گفتند که آبرامز درگیری داشته است، اما توضیح بیشتری ندادند، اگرچه او در توییتی از رئیس جمهور حمایت کرد.

بایدن گفت که قبل از سفر، این دو در برنامه دچار سردرگمی شدند، اما با هم صحبت کردند و «همه در یک صفحه بودند».

وی در پاسخ به این سوال که از نظر سیاسی چه چیزی را به خطر می اندازد و زمانی که رای کافی برای تغییر قوانین وجود ندارد صحبت می کند، گفت: “من خطر نمی کنم آنچه را که معتقدم بیان کنم. من آن را به خطر می اندازم. این یکی از آن لحظات تعیین کننده است. درست است، مردم بر اساس این که قبلا کجا بودند و بعد از رای کجا بودند، قضاوت خواهند شد. تاریخ ما را قضاوت خواهد کرد.»

مدافعان حقوق رای در گرجستان و سراسر کشور به طور فزاینده ای نگران اتفاقاتی هستند که ممکن است در سال 2022 و پس از آن رخ دهد. آنها تغییر در بسیاری از ایالت ها را شکلی ظریف تر از محدودیت های رأی گیری مانند آزمون های سوادآموزی و مالیات می دانند که زمانی برای رد صلاحیت رای دهندگان سیاه پوست، یکی از حوزه های انتخابیه کلیدی دموکرات ها استفاده می شد.

«ما فراتر از گفتار هستیم. لاتوشا براون، یکی از بنیانگذاران Black Votes Matter، گفت: در حال حاضر، آنچه ما نیاز داریم، چیزی که خواستار آن هستیم، قانون فدرال است. او گفت و این نمی تواند به زودی اتفاق بیفتد.

جمهوری‌خواهانی که در صف اطلاعات نادرست انتخاباتی ترامپ ایستاده‌اند، با انتصاب رهبران انتخابات محلی دلسوز و حمایت از برخی از کسانی که یک سال پیش در شورش کنگره آمریکا شرکت کردند، تلاش‌ها را برای تأثیرگذاری بر انتخابات آینده تشویق می‌کنند.

سناتور دموکرات رافائل وارناک از جورجیا، که کشیش ارشد در Ebenezer Baptist است و به عنوان اولین سناتور سیاهپوست انتخاب شده در جورجیا در تاریخ ثبت شد، گفت: “هر اتفاقی که ممکن است رخ دهد ادامه خواهد داد تا فوریت موضوع را برجسته کند.”

جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید، شکایت برخی از فعالان مبنی بر اینکه بایدن به اندازه کافی مدافع قوی نیست را رد کرد.

“ما ناامیدی بسیاری از مدافعان را درک می کنیم که این هنوز به قانون تبدیل نشده است. او می‌خواهد خودش این قانون را امضا کند.»

جورجیا در مرکز همه چیز قرار دارد، یکی از ایالت های کلیدی در میدان نبرد در انتخابات 2020. پس از شمارش و شمارش آرا، ترامپ به یکی از مقامات ارشد انتخابات ایالات متحده گفت که از این مقام می خواهد که آرای کافی برای لغو را پیدا کند. از دست دادن شما با این حال، آرای ایالت به بایدن رسید و هر دو کرسی او در سنا نیز با دموکرات ها بود.

سال گذشته، فرماندار جمهوری خواه بازنویسی کامل قوانین انتخابات را امضا کرد که از جمله به شورای دولتی انتخابات اختیارات جدیدی برای مداخله در خدمات انتخاباتی شهرستان و عزل و جایگزینی مقامات انتخابات محلی داد. این باعث ترس از اینکه شورای ایالتی تحت کنترل جمهوری خواهان می تواند تأثیر بیشتری بر اداره انتخابات، از جمله تأیید نتایج شهرستان داشته باشد، ایجاد کرد.

دموکرات‌های کنگره پیش‌نویس قانون رای‌گیری را تهیه کرده‌اند که با رفع موانع رای‌گیری که به نام امنیت انتخابات، کاهش نفوذ پول کلان در سیاست، و محدود کردن نفوذ جنگ‌های چریکی ایجاد شده است، منجر به بزرگ‌ترین بازنگری در انتخابات ایالات متحده در یک نسل خواهد شد. در مورد انصراف نامزدها از کنگره مناطق.

این بسته استانداردهای ملی انتخاباتی را ایجاد می کند که فراتر از قوانین حزب جمهوری خواه در سطح ایالتی است. همچنین توانایی وزارت دادگستری برای نظارت بر قوانین انتخابات در کشورهای دارای سابقه تبعیض را باز می گرداند.

___

امی از آتلانتا گزارش داد. خبرنگار کنگره PA، لیزا ماسکارو، در این گزارش مشارکت داشت.

این پست برای اولین بار در ocregister.com ظاهر شد[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kusadasi escortVodafone Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeGebze escort