با حرف آخر هوشمندانه در مسیر کنکور گام بردارید

در سالهای اخیر ، کنکور و منابع موسسات آموزشی به میزان قابل توجهی افزایش یافته و انتخاب بهترین منبع برای کنکور دشوار شده است. از طرف دیگر ، انتخاب بهترین نوع متن به آزمون و خطای زیادی نیاز دارد. در بولتن امروز نگاهی به دنیای امتحانات خواهیم انداخت و شما را با موسسهE آشنا خواهیم کرد https: //harfeakharpub.comحرف آخرAAA. آموزش تنها مقوله موفقیت نیست ، اما آمادگی خوب می تواند زمینه موفقیت داوطلبان کوهستان را فراهم کند. در طول سالها موسسه حرف آخر در زمینه امتحانات امتحانی مورد توجه قرار گرفته و طرفداران زیادی در بین دانشجویان پیدا کرده است. این کار در سال 2011 به رهبری پروفسور موسسه پروفسور عبدالله منتظری آغاز شد.

این کار با شعار موسسه آموزش تصویری موبایل آغاز شد و در سال 1995 توانست موقعیت قدرتمندی را در موسسات آموزشی ایجاد کند. با این حال ، اوج دانش موسسه از سال 1996 وجود داشته است ، زیرا همه به دلیل سازگاری منحصر به فرد خود ، روی تحقیق و مسائل پذیرش حرف آخر موسسه متمرکز شده اند. در سال 1996 ، حرف آخر بیش از 90 درصد در امتحانات دین ، ریاضیات ، فیزیک ، شیمی و زیست شناسی پیشرفت کرد و بسیاری از داوطلبان موسسهE بیش از 90 درصد یا حتی بیش از 100 درصد امتیاز کسب کردند. این آغاز محبوبیت موسسهE بود. … برای اطلاعات بیشتر در مورد این موسسهE ، می توانید از این لینک حرف آخر را وارد کنید تا نحوه کار را بفهمید.

در ادامه رونمایی از حرف آخر ؛ جدیدترین تکنولوژی آموزش ابتدایی تا کنکور را هم مشاهده کنید.

ادبیات را برای اولین بار بدون ذکر آن بخوانید

اما مهمترین ویژگی این موسسه حرف آخر چیست که همه داوطلبان را به رویای داشتن منبع یادگیری بهتر نزدیک می کند؟ اولین مورد آموزش ادغام است. داوطلبان حرف آخر کتاب ، فیلم آموزشی ، آزمون ، مشاوره و منابع ویژه دریافت می کنند و منابع دیگری مورد نیاز نیست. دلیل دوم این است که داوطلبان مجبور نیستند در دوره هایی مانند دین و ادبیات شرکت کنند و ویژگی سوم و دوم این بسته آموزشی کوتاه این است که داوطلبان حتی به مشاور نیاز دارند. مشاوره و برنامه ریزی جامع برای ایمنی. نه ، و شما فقط سعی می کنید برنامه را اجرا کنید.

اجازه دهید در کلاس ادبیات تمام ویژگی های فوق را توضیح دهیم. دوره ادبیات توسط استاد موسی منتظری تدریس می شود و به پنج رشته تقسیم می شود. در زمینه املا و واژگان ، تمام کلمات ادبیات کلاس 3 دبیرستان و هر آنچه برای کنکور لازم است توسط دانش آموزان با کمک داستان های انیمیشن جمع آوری و سازماندهی می شود و قهرمان همیشه به مکان های مختلف منتقل می شود. مجموعه کلمات را تعیین کنید. به جای یادآوری ، آن را در تاریخ خواهید دید و تحقیر می کنید. از طرف دیگر ، تمام کلمات موجود در ادبیات با وضوح تست در مدت 8 ساعت خوانده می شوند. به عبارت دیگر ، داوطلبان می توانند به طور همزمان امتحان نهایی ، قوانین املایی و واژگان را مطالعه کنند و به یاد داشته باشند که ظرف 8 ساعت به سوالات پاسخ دهند. به صفحه ادبیات حرف آخر مراجعه کنید. در ادامه می توانید مشاورین ارشد حرف آخر را هم مشاهده کنید.

با هر آزمون حرف آخر همه درس ها را یک بار مرور کنید

اما بیایید در مورد مقیاس کوچک و کامل بودن منابع حرف آخر بیشتر صحبت کنیم. حرف آخر سالانه دو دوره به دانشجویان ارائه می دهد. یک برنامه 4 ماهه و یک برنامه امتحانی 2 ماهه که هر کدام می توانند در یک زمان مشخص به داوطلبان کمک کنند. در برنامه 4 ماهه ، داوطلبان 0 تا 100 آزمون را در 4 ماه برگزار می کنند ، این دوره شامل 10 آزمون پیچیده ، 7000 آزمون و 10 آزمون حرف آخر است. . این آزمون به گونه ای طراحی شده است که داوطلبان می توانند با گذراندن آزمون حرف آخر ، آزمون دوره را برای هر آزمون به پایان برسانند. به عبارت دیگر ، بعد از امتحان ، کتابچه راهنما به عنوان پاسخ داده می شود ، نه به عنوان پاسخ به داوطلب.

هر ساله در آزمون حرف آخر شرکت کنید. به عنوان مثال ، شرکت در اولین آزمون در یک کلاس ریاضی دشوار است. روی این سوال کلیک کنید در این بخش ، معلم ابتدا کتاب درسی مربوط به مسئله را ذکر می کند ، سپس مسئله را حل می کند ، سپس به روش های مختلف مسئله را ایجاد می کند ، به طوری که ممتحن می تواند آن را به هر طریقی ببیند. . مشکل را حل کنید. سرعت خود را کم کنید. به تدریج به تدریج دوره دوم دوره فوریه یا 6040 پروژه است. آخرین پیام در ماه فوریه ارسال شد. داوطلب تمام دوره ها را به پایان می رساند و در طی دو ماه 20 آزمون پیچیده را انجام می دهد. برای درک محصولات حرف آخر و قیمت آنها ، باید به صفحه محصول سفارش جدید مراجعه کنید. در ادامه می توانید با حرف آخر هوشمندانه قدم بردارید را هم مشاهده کنید.

برای اطمینان خاطر مخاطبان ، حرف آخر 20٪ از 6040 مورد را به صورت رایگان (شامل 40 آزمون نهایی و 30 ساعت آموزش برای همه دوره ها) ارائه می دهد. شما می توانید با آقایان شایان مامندی ، خانم حدیث قمری و خانم مریم فرضی تماس بگیرید یا 5 شماره را به SMS موسسه 10002907 ارسال کنید.

021-66576182

021-66576371

021-66566623

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>