بخارشو امروز از بهترین های بازار


دستگاه تمیز کننده بخارشوی یک گیمسو همه کاره است ، بسیار مناسب برای بهداشت در خانه است. اگر به فکر پاشیدن هستید ، حتماً ابتدا این راهنمای خرید بخارشوی تمیزکننده ضروری را از GHI بخوانید.
توسط تیم موسسه خانه داری خوب
20/10/2014
بخارشو
تطبیق پذیری یک بخارشوی تمیز کننده خوب ، آن را به یک سرمایه گذاری ارزشمند تبدیل می کند. از کف آشپزخانه گرفته تا فرش و اثاثه یا لوازم داخلی ، حتی می توانید پنجره های خود را با یک بخارشوی تمیز خوب تمیز کنید. راهنمای ما را بررسی کنید تا چه چیزی را ارائه می دهید و کدام یک از بهترین ها برای شما مناسب است

بیشتر: تمیز کننده های بخارشوی مورد بررسی قرار گرفت

شروع شدن
یک اسبابک چند منظوره که برای تمیز کردن نیازی به مواد شوینده ندارد ، باید چیز خوبی باشد و کاربران منظم بخارشوی تمیز کننده از آنها سوگند یاد می کنند. بخارشوی ، که با فشار زیاد به یک سطح اعمال می شود ، بخارشوی خشک را برای بلند کردن خاک و گریس ایجاد می کند – اگرچه یک شکایت معمولی است که برخی از بخارشوی تمیز کننده ها کف را مرطوب می کنند ، و این می تواند ناامید کننده باشد. اگر این مسئله برای شما ایجاد شود ، باید ابتدا تحقیقات خود را انجام دهید.

سه نوع اصلی بخارشوی تمیز کننده وجود دارد ، بنابراین ابتدا به فکر آنچه می خواهید از دستگاه بخارشوی تمیز کننده خود بخواهید بپردازید. اگر به سادگی می خواهید چیزی برای تمیز کردن کف سخت ، مانند کف آشپزخانه ، تمیز کردن بخارشوی کار را به خوبی انجام دهد. اما اگر به دنبال چیزی هستید که بتواند انواع مختلفی از سطح زمین را برطرف کند ، و شما آماده پرداخت هزینه هستید ، یک بخارشوی سیلندر سیلندر با تعدادی پیوست برای تمیز کردن همه چیز از تشک تا کف کاشی کاری و اثاثه یا لوازم داخلی اتومبیل ارائه می شود. تصور نکنید که یک مدل سیلندر تمام نیازهای شما را تأمین می کند – بعضی از آنها در اثاثه یا لوازم داخلی قابل استفاده است ، برخی دیگر مناسب نیستند. دوباره ، شما باید در اطراف خرید.

نحوه انتخاب بهترین بخارشوی تمیز کننده کف و اثاثه یا لوازم داخلی

بخاطر داشته باشید که برخی از مدل های سیلندر گران هستند ، و اگر قبلاً از آن استفاده نکرده اید ، ارزش دارد از این سوال بپرسید که آیا دوست شما حاضر به ارائه تظاهرات است یا خیر. شما قادر خواهید بود تا ببینید که چقدر استفاده و استفاده آنها آسان است. این می تواند کمی مشکل برای مجدداً سیلندر آب باشد و منتظر گرم شدن آن باشید ، و نمی خواهید تمیز کننده خود را بعد از تنها یک یا دو خروجی به پشت کمد تحویل دهید!

گزینه ها
بخارشویپز بخارشوی
مپ های بخارشوی سبک وزن هستند و بسیار شبیه به یک شفاف معمولی با کمی سرخوشی اضافی کار می کنند. بسیاری از آنها دارای سر مفصل گردنده و دو لولایی هستند که حرکت آنها را در موانع و مبلمان آسان می کند. می توان از آنها در کفهای سخت مانند کاشی استفاده کرد و بعضی از آنها دارای بخارشوی متغیر برای استفاده در لمینت و کف چوبی هستند. همچنین می توانید بعضی از مدل ها را با ضمیمه ای برای استفاده در فرش ها انتخاب کنید ، گرچه در فرش ها و فرش های کم مصرف بهتر کار می کنند.

مپس دارای یک مخزن آب است که به دسته متصل است. یک بخارشوی بخارشوی خوب به سرعت گرم می شود ، گاهی اوقات به سرعت 15-20 ثانیه ، اما به طور منظم تر از یک سیلندر تمیز می شود.

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

پاک کننده های بخارشوی سیلندر
نیروی بخارشوی از بهترین مدل های سیلندر ، گریس ، تمیز ، ضد عفونی کننده را از بین می برد و از کنه های گرد و غبار و حساسیت ها خلاص می شود. آنها بسیار شبیه جاروبرقی استوانه ای هستند ، اما با داشتن یک مخزن آب در بدنه اصلی و یک شلنگ خم شده برای استفاده از تعدادی ابزار مفید. برخی از مدل ها نسبت به سایر مدل ها دارای پیوست های بیشتری هستند و ممکن است مجبور شوید موارد دیگری را برای کارهای تمیز کننده خاص خریداری کنید. می توانید از آنها برای تمیز کردن اجاق گازها و فرها استفاده کنید ، یا به یک دستشویی خود یک چشمه واقعاً تمیز بدهید.

از سیلندرهای بخارشوی سنگین تر است ، مدل های سیلندر می توانند آب بیشتری را ذخیره کنند ، به این معنی که گرم شدن آنها بین 4 تا 12 دقیقه طول می کشد ، اما پس از آماده شدن ، استفاده طولانی تری از آن خواهید داشت. به طور کلی هرچه خروجی بخارشوی بالاتر باشد ، تمیز نیز بهتر می شود. برای قابلیت اطمینان به دنبال مدلی باشید که بیش از 100 گرم در دقیقه (100 گرم در متر) داشته باشد. به دنبال یکی با بخارشوی متغیر برای مقابله با کارهای مختلف باشید.

جارو برقی دستی
همچنین می توانید برای کارهای سریع و کوچک ، پاک کننده های بخارشوی دستی خریداری کنید. آنها برای پرده ها یا کارهای کوچک اطراف خانه مفید هستند ، اما ممکن است ناامید کننده باشید که می توانید از آنها فقط برای مدت زمان محدود استفاده کنید قبل از اینکه آنها دوباره به آب نیاز داشته باشید.

چیزهایی که باید در نظر بگیرند
لنت های تمیز کننده – معمولاً از میکرو فیبر گرفته تا کف و تمیز کننده ها ساخته می شوند. فیلترهای ضد کلسیم – به شما امکان می دهد اگر در منطقه ای با آب سخت زندگی می کنید از آب مخزن معمولی استفاده کنید.

مخزن دوقلو – در صورت استفاده مجدداً بخارشوی می شود تا بخارشوی ثابت بخورد.

Squeegeee – برای ویندوز تمیز بدون رگه.

ابزار اثاثه یا لوازم داخلی – برای مقابله با لکه ها و نگه داشتن مبل ها و صندلی ها به طراوت نگاه کنید.

نازل جت زاویه دار – برای رسیدن به گوشه های مشکل.

برس اسکراب جمع و جور – برای لکه های سرسخت.

پد پاک کننده – برای خارج کردن گریس از فر.

مخزن آب – آیا قابل جدا شدن است؟ اگر اینگونه نباشد ، ممکن است خالی از مشکل باشد.

چراغ نشانگر – برای اطلاع شما از زمان آماده شدن بخارشوی.

اطلاعات بیشتر از GHI