بخارپز روگازی در ایران 99


اینجا چیست؟
آیا قصد خرید بخارپز مواد غذایی دیجیتال را دارید؟ جستجوی شما در اینجا در TheKeenHunter به پایان می رسد.

ما ساعتها در تحقیق و آزمایش ها صرف کرده ایم تا سرانجام با این 10 دستگاه بخار برتر مواد غذایی دیجیتال آشنا شویم. همچنین ما در این پست بهترین راهنمای خرید بخارپز مواد غذایی را اضافه کرده ایم تا به شما در انتخاب بهترین لیست از لیست ما کمک کند. بنابراین ، بدون اتلاف وقت بیشتر ، بیایید با همه چیز در مورد بهترین بخارپزهای غذایی 2019 موجود در بازار شروع کنیم.

بخارپزهای غذایی نوآورانه ترین و مفیدترین لوازم آشپزخانه محسوب می شوند که همه باید در آشپزخانه خود داشته باشند. بخار دیجیتال دیجیتال به طور موثری باعث کاهش و جلوگیری از مصرف روغن می شود و از این رو خطر بروز مسائل مربوط به سلامتی به حداقل می رسد.

بخارپز روگازی
مزایای استفاده از بخارپزهای دیجیتال مواد غذایی
بخارپزهای غذایی روشی آسان و سریع برای پختن وعده های غذایی روزانه شما هستند.
استفاده از آن بدون خطر و خطرات بسیار آسان است.
این مقرون به صرفه و با بودجه مناسب است.
دستگاه بخار پز مواد غذایی یا سایر محتویات مورد نیاز بدن را فیلتر نمی کند .
مصرف روغن و چربی های دیگر را کاهش می دهد.
این یک سرمایه گذاری یک بار است که بهترین ارزش پول را ارائه می دهد.
بخارپزهای غذایی طعم و بو طبیعی غذای مورد نظر را حفظ می کنند.
…………………………………………………………………………………………………….

آیا اکنون هیجان زده نیستید که لیست ما در بین 10 دستگاه برتر دستگاه بخار دیجیتال را ببینید و بهترین آنرا برای آشپزخانه و اهداف خود بخرید؟ بنابراین ، بیایید اکتشاف آنها را اکنون شروع کنیم …

گزینه های ویرایشگر Top10 نقد و بررسی برترین 1 راهنمای خریدار ویرایشگر
بهترین ارزان
Oster Double Tiered Food Steamer، 5 Quart، White (CKSTSTMD5-W-015)
مشاهده در AMAZON

بهترین سطح بالا
استیل مواد غذایی بخار Breville BFS800BSS ، استیل ضدزنگ
مشاهده در AMAZON

بهترین رده متوسط
Magic Chef MCSFS12ST 3 Steamer Food Tier، 9.4X 15.4 X16.1، استیل ضد زنگ
مشاهده در AMAZON

10 بهترین بررسی و راهنمای خرید بخارپز دیجیتال 2019 و راهنمای خرید
سبد های قابل شستشوی مواد غذایی COSTWAY 3 سبد قابل انعطاف 3 لایه 20 ظرفیت کوارتز 1000W سریع زمان گرمایشی ، خاموش کردن خودکار ، تعویض دیگ بخار برقی w / سینی غذا
عکس های بیشتر

شماره 10 بخارپز مواد غذایی COSTWAY
در لیست ما از بهترین بخارپزهای دیجیتالی ، ابتدا با Costway Steamer شروع می شود. این است که برای یک سیستم پردازش مواد غذایی 3 لایه ساخته شده است. و فرآیند همان چیزی است که می توانید مستقیماً از طریق یک ماده شفاف که ظرف آن ساخته شده است ، مشاهده کنید. بنابراین نیازی به باز کردن درب مکرر نیست. این ماده به طور معمول از نظر سطح مواد غذایی است و به نوبه خود زمینه های ایمنی را برای خانه و زندگی سالم شما فراهم می کند.
علاوه بر این ، یک سبد منفرد می تواند غذاهای 7 عیار یا سبزیجات را در داخل خود نگه دارد ، که به معنی سه سبد است ، می تواند 20 عدد سبزیجات و مواد غذایی را در خود جای دهد ، به اندازه کافی برای برآورده کردن خواسته های روزانه شما. علاوه بر این ، با کنسول کنترل دیجیتالی جدا از تعیین تایمر برای مدت زمان پخت و پز ، می توانید کارکردهای انتصاب پیشرفته را نیز به ذوب تغییر دهید.

بهترین بخار دیجیتالی مواد غذایی: 10 فیلم برتر بررسی و راهنمای خرید (2020)

3 در 1 بخارپز مواد غذایی

عملکرد خاموش کردن خودکار با عایق حرارتی

کارکردن سبدهای آسان طبق نیازها

آن را در آمازون بخریدآن را دریافت کنید در EBAY

استیل مواد غذایی بخار Breville BFS800BSS ، استیل ضدزنگ
عکس های بیشتر

ویدئو را تماشا کنید
شماره 9 Breville BFS800BSS
بخارپز مواد غذایی BFS800BSS Breville از بدنه استیل ساخته شده است ، که دارای یک منطقه بخار پز برای پختن ضرورت رژیم غذایی سالم شما درست بالای پایه آب است. این محصول 2 سینی مختلف را ارائه می دهد که به طور همزمان برای پخت و پز آنها با زمان و قدرت بخار متفاوت قابل تهیه است. منحصر به فرد است ، درست است! این همه به نیاز شما بستگی دارد ، می توانید صفحات را در همگام سازی قرار دهید یا در صورت عدم نیاز ، آن را برای همان زمان بندی کنید.
علاوه بر این ، این محصول تنها در 30 ثانیه به حداکثر توان خود می رسد. این هدف از پردازش سریع با یک سیستم بسیار کارآمد برای انتقال سریع حرارت است. علاوه بر این ، شما می توانید 2 سینی مختلف را به طور کلی برای غذای کوچک و یا بزرگتر برای اندازه بزرگ غذا انتخاب کنید.

قیمت: $ $ $ رتبه ویرایشگر: 3.7 / 5.0 درجه Fakespot:

می تواند ظرف حداکثر 30 ثانیه سیستم را در حداکثر سطح کار کند

2 سینی مختلف برای صرفه جویی در طعم متقابل

سیستم هماهنگ شده برای 2 غذای مختلف

آن را در آمازون بخریدآن را دریافت کنید در EBAY

استیکر مواد غذایی Aicok ، بخارپز سبزیجات کوارتت 9.5 با سبد های قابل انعطاف 3 لایه بدون BPA و اتومبیل خاموش کردن ، بخار برقی سریع 800W از جمله نگهدارنده تخم مرغ و سینی برنج ، پایه استیل
عکس های بیشتر

ویدئو را تماشا کنید
شماره 8. استیکر مواد غذایی AICOK
این محصول با بخار قدرتمند 800 وات برای گرم کردن سریع در خدمت شماست. این مجموعه با سبدهای 3 لایه ای است که از نظر اندازه بسیار متفاوت از یکدیگر هستند ، به عنوان پایه یکی کوچکتر از دو پایه دیگر است ، وسط آن کمی بزرگتر از پایه است و بالاترین سبد بزرگترین آن است. آنها به گونه ای طراحی شده اند که نیاز غذایی شما را بر حسب نیاز شما تأمین کند.
علاوه بر این ، این سبد ها ، که شفاف هستند ، از مواد بدون BPA تشکیل شده اند که دارای مقاومت شیمیایی بالایی هستند و می توانند تا 284 درجه فارنهایت درجه حرارت را محکم نگه دارند. علاوه بر این ، همچنین دارای یک تایمر با خاموش شدن خودکار با حداکثر دامنه شصت (60) دقیقه برای پخت و پز است. همچنین ، هنگامی که تایمر به صفر می رسد یا شما آب در پایه ندارید ، زنگ زنگ می زند و بخار خاموش می شود.

قیمت: $ $ رتبه ویرایشگر: 4.0 / 5.0 درجه Fakespot:

اندازه های مختلف سبد

60 دقیقه زمان پخت و پز

دریچه خارجی برای پر کردن آب بدون باز کردن درب

آن را در آمازون بخریدآن را دریافت کنید در EBAY

Magic Chef MCSFS12ST 3 Steamer Food Tier، 9.4X 15.4 X16.1، استیل ضد زنگ
عکس های بیشتر

شماره 7 سرآشپز جادویی MCSFS12ST
با استفاده از گزینه های جریان عالی برای سبزیجات مورد علاقه خود ، Magic Chef MCSFS12ST برای رفع نیازهای شما در اینجا قرار دارد. این شامل 3 لایه مختلف برای پخت و پز غذای شما از نظر سبدهای مختلف است. با داشتن نمای برتر از استیل ضد زنگ فقط در قسمت بیرونی ، هر سه سبد از ماشین ظرفشویی ایمن هستند ، به این معنی که نیازی به نگرانی در مورد ظرافت و راحتی آن برای شستن آن ندارید.
علاوه بر این ، این محصول دارای یک نمایشگر LCD است که می توانید روی آن کلیک کنید و از بین 7 تنظیمات از پیش تنظیم شده ، روی کدام برنامه تنظیم کنید. در کل ، یک نوع بخار فشرده با ظاهر خوب ، هدف شما را برآورده ساختن نیاز شما با کیفیت مناسب است.

قیمت: $ $ رتبه ویرایشگر: 4.1 / 5.0 درجه Fakespot:

ارزش پول

صفحه نمایش ال سی دی

انگشت شست به نظر می رسد

آن را در آمازون بخریدآن را دریافت کنید در EBAY

BELLA (13872) 7.4 سبد های قابل انعطاف کوارتز 2 لایه استیم غذای سالم با سینی برنج و دانه ، شاتو خودکار و جوش محافظت از خشک برای پخت و پز سبزیجات ، غلات ، گوشت
عکس های بیشتر

ویدئو را تماشا کنید
شماره 6 BELLA (13872)
بلا این بخارپز غذایی را با ظرفیت 7.4 کوارتز ارائه می دهد. این محصول دارای 2 لایه مختلف برای نیازهای شما برای پختن سبزیجات و مواد غذایی در یک اصطلاح واحد است. یکی از ویژگی های چشمی که در اختیار دارد ، یک دستگیره واحد برای تمام برنامه های آشپزی است. با پیچ و تاب انگشتان ساده ، می توانید نیاز روزانه غذا را شروع کنید.
علاوه بر این ، یک ظرف متفاوت دارد ، که داخل سبد برای پختن برنج یا دانه ها قرار می گیرد. علاوه بر این ، آن را به یک نیاز به یک صفحه شفاف برای بررسی سطح آب ، از یک محل خروجی منحصر به فرد برای پر کردن مجدد آب در داخل پایه استفاده می کند.
همچنین ، این شرکت ادعا می کند که هنگام پخت و پز با بخار ، فن آوری آنها ادعا می کند از جلوگیری از تبدیل سبزیجات و در همان زمان حفظ رنگ ، طعم ، آب و طراوت اصلی آنها جلوگیری می کند.

قیمت: $ $ رتبه ویرایشگر: 4.2 / 5.0 درجه Fakespot:

ظروف قابل شستشو

نمودار بخار متصل شد

سینی بخار برنج و غلات

آن را در آمازون بخریدآن را دریافت کنید در EBAY

Rosewill Electric Steamer 9.5 Quart، Steamer سبزیجات با سبدهای قابل انعطاف 3 ردیف BPA Free، نگهدارنده تخم مرغ ، کاسه برنج ، RHST-15001
عکس های بیشتر

شماره 5 بخار برقی مواد غذایی برقی Rosewill
اگر فقط روی یک بخار ساده اما مؤثر با دامنه قیمت پایین متمرکز هستید ، این خرید شما است. Rosewill RHST – 15001 در 3 سبد بخار توربو ردیف قرار می گیرد که 800 وات نیرو به شما ارائه می دهد. به اندازه کافی شایسته برای تحقق انتظار خود ، در 40 ثانیه شروع به ریختن بخار کنید.
علاوه بر این ، به شکلی طراحی شده است که 2 دریچه آب موجود در هر دو طرف برای پر کردن مجدد با صفحه شفاف برای بررسی جریان وجود دارد. پایه این محصول همچنین برای راحتی شما با یک نمودار پخت و پز مواد غذایی و سبزیجات تعبیه شده است ، که نشان می دهد مدت زمان بخار پز برای نوع مواد غذایی شما. همچنین ، این سبدهای پخت و پز کاملاً شفاف است و از مواد بدون BPA برای یک آشپز سالم ساخته شده است.

قیمت: $ ویرایشگر ویرایش: 4.2 / 5.0 درجه Fakespot:

9 لیتر ظرفیت ارائه شده است

برای ذخیره سازی کم حجم است ، زیرا سبد ها می توانند درون یکدیگر جمع شوند.

با برچسب قیمت پایین همراه است

آن را در آمازون بخریدآن را دریافت کنید در EBAY

استیلر غذای دیجیتال Hamilton Beach 37530A ، 5.5 کوارتت ، نقره ای و سیاه
عکس های بیشتر

ویدئو را تماشا کنید
شماره 4 ساحل همیلتون 37530A
Steamer Digital Hamilton Beach پاسخی برای فکر شما برای طراحی کم حجم و گزینه های ذخیره سازی آسان است. برای صرفه جویی در فضای داخل سبد داخل یکدیگر لانه می شوید و به فضای کمی در داخل کابینت شما نیاز خواهید داشت.
این محصول سبد های شفافی را برای سهولت شما ارائه می دهد تا بتوانید غذای سالم خود را در داخل آشپزی بررسی کنید. علاوه بر این ، این محصول از بخارپز کردن تا گرم نگه داشتن گزینه ای خودکار دارد ، یعنی هنگامی که غذای شما بخار شد ، قدرت بالا را قطع کرده و غذای خود را درون آن گرم می کنید تا آن را خاموش کنید.
علاوه بر این ، این محصول دارای یک تاچ پد دیجیتال است که می توانید به راحتی تنظیمات مربوط به تایمر شمارش معکوس و سایر عملکردهای داده شده را انجام دهید. منحصر به فرد اگر می خواهید مواد غذایی با اندازه بزرگتر تهیه کنید ، به سادگی تقسیم کننده بین دو کاسه را جدا کنید.

قیمت: $ ویرایشگر امتیاز: 4.4 / 5.0 درجه Fakespot:

سبدهای توخالی برای صرفه جویی در فضای ذخیره سازی

بین تقسیم سبد قابل جدا شدن است

پد لمسی دیجیتال

آن را در آمازون بخریدآن را دریافت کنید در EBAY

Oster Double Tiered Food Steamer، 5 Quart، White (CKSTSTMD5-W-015)
عکس های بیشتر

ویدئو را تماشا کنید
شماره 3 Oster Double Tiered Food Steamer
بخارپز غذا Oster 5-Quart دارای دو لایه مختلف برای پاسخگویی به نیازهای شما برای تکمیل سریع وعده های غذایی شما است. بخارپز می تواند هر نوع گوشت ، ماهی ، مرغ یا سبزیجات را با بخارپز که مواد مغذی خود را حفظ می کند ، طبخ کند.
سبد ها می توانند حداکثر 10 کوارتس را در ظرفیت خود نگه دارند ، به عنوان 5 کوارت برای یک سبد واحد. علاوه بر این ، این سبد ها را می توان برای گزینه های ذخیره سازی سریع و آسان لانه کرد. این محصول همچنین دارای تایمر از نوع دستگیره با 60 دقیقه خاموش شدن خودکار و چراغ نشانگر است که از وضعیت برق مطلع می کند.
علاوه بر این ، سبدهای آن از ماشین ظرفشویی بی خطر بوده و از نظر وزن سبک هستند. آخر اینکه محصول کاملاً بدون BPA است ، ارزش آن را برای زندگی سالم و غذاهای خوشمزه نشان می دهد که در رژیم غذایی روزانه خود قرار دهید.

قیمت: $ $ رتبه ویرایشگر: 4.5 / 5.0 درجه Fakespot:

کوچک و جمع و جور

هیچ ویژگی غیر ضروری گنجانده نشده است

ماشین ظرفشویی ایمن

آن را در آمازون بخریدآن را دریافت کنید در EBAY

بخار شیشه دیجیتال Cuisinart STM-1000 ، یک اندازه ، فولاد ضد زنگ
عکس های بیشتر

ویدئو را تماشا کنید
شماره 2 Cuisinart STM-1000
Cuisinart STM 1000 مجهز به سیستم بخار قدرتمندی است که بخار را از بالا به پایین منتقل می کند. بله ، شما آن را درست خوانده اید ، جریان بخار از بالا به پایین ، که اطراف غذا را برای پخت سریع و یکنواخت احاطه کرده است. یک لیوان با ظرفیت 5 لیتری ، به اندازه کافی بزرگ برای نیازهای روزانه شما با یک مخزن آب 1 لیتری ارائه می دهد.
علاوه بر این ، این کاسه شیشه ای از ماشین ظرفشویی ایمن است و در بالای آن دارای یک درب شیشه ای با لبه استیل ضد زنگ است. علاوه بر این ، این محصول دارای 5 تنظیم غذایی از پیش برنامه ریزی شده مانند غذاهای دریایی ، مرغ ، غلات ، سبزیجات و کتابچه راهنمای کاربر است. بعلاوه ، تایمر شمارش معکوس و سایر تنظیمات در یک صفحه کنترل LCD درست در مجاورت دستگیره نشان داده شده است. همچنین برای پشتیبانی بیشتر ، دکمه های شروع / توقف ، مکث و دوباره گرم کردن را ارائه می دهد.

قیمت: $ $ $ رتبه ویرایشگر: 4./5.0 درجه Fakespot:

بخار از بالا به پایین جریان می یابد

تنظیمات مواد غذایی از پیش برنامه ریزی شده با عملکرد دستی نیز گنجانده شده است.

کنترل پنل LCD

آن را در آمازون بخریدآن را دریافت کنید در EBAY

Secura Electric Electric Steamer، سبزیجات بخارپز سبزیجات دو لایه با تایمر ، 1200W بخاری گرمایش سریع دیجیتال استیلر دیجیتال 8.5 کوارت
عکس های بیشتر

ویدئو را تماشا کنید
شماره 1 بخارپز مواد غذایی برقی Secura
اکنون با دستیابی به بهترین گزینه برای بهترین بخار برقی ، Secura مکان را خیلی طولانی نگه می دارد. استفاده از این محصول بسیار ساده است و مطمئناً در کار با 3 حالت مختلف ، یعنی گلدان برقی ، تک لایه و Double Tier مناسب است. این محصول گرمایش سریع با بخارپزهای غذایی کاملاً از جنس استنلس استیل را فراهم می کند.
ظرفیت بخارپز حدود 8.5 کوارتز است. تعجب خواهید کرد که می دانید حداکثر زمان تنظیم این بخار ده ساعت است. علاوه بر این ، دارای یک دکمه شروع تاخیر است که از طریق آن می توانید طبق زمان استفاده ، زمان شروع را از قبل برنامه ریزی کنید. همچنین شامل دکمه های از پیش برنامه ریزی شده برای نوع غذایی که می خواهید داخل آن آشپزی کنید. و به طور پیش فرض ، غذای شما را گرم نگه می دارد تا زمانی که آن را خاموش کنید.

قیمت: $ $ رتبه ویرایشگر: 4.9 / 5.0 درجه Fakespot:

بدنه استنلس استیل

3 نوع حالت عملکرد

10 ساعت زمان بخار

آن را در آمازون بخریدآن را دریافت کنید در EBAY

چگونه می توان بهترین استیمر مواد غذایی را خریداری کرد؟ | راهنمای خرید نهایی
همیشه خوب است برای خریدن غذاهای سالم و آسان برای اهداف پخت و پز سالم خریداری کنید. در اینجا چند سؤال را برای شما توضیح دادیم که می دانید چگونه بهترین بخارپز مواد غذایی را خریداری کنید.

شماره 1 قدرت یک غذای خوب چیست؟
بازار مملو از وسایل بخار پز مواد غذایی است و همه آنها در مورد رتبه بندی قدرت مختلف تصمیم گرفته اند. خوب ، بیشتر بخارپزهای محبوب و دارای رتبه بالا معمولاً دارای توان بین 80 و 1000 ولت هستند. این قدرت برای مصارف خانگی کافی و توصیه می شود.

شماره 2 چه فایده ای برای پخت و پز مواد غذایی در بخار پز مواد غذایی نسبت به اجاق گاز دارد؟نحوه خرید بهترین بخارپز مواد غذایی دیجیتال
همیشه طبخ آن در رودخانه ها خوب است زیرا مقدار مواد مغذی موجود در سبزیجات را دست نخورده نگه می دارد . بنابراین ، بخارپزهای غذایی یک جایگزین عالی برای همه است.

از طرف دیگر ، پخت و پز در اجاق گاز ، مواد مغذی آب را از دست می دهد. همچنین اجاق گازهای فشاری نسبت به بخارپز مواد غذایی دیجیتال به پخت و پز انرژی بیشتری و سوخت بیشتری می خواهند.

شماره 3 چند سینی در بخارپز دیجیتالی وجود دارد؟
بخارپزهای مواد غذایی این روزها حدود 3 تا 4 لایه سینی دارند. با این حال ، همه چیز بستگی به این دارد که چه مارکی را انتخاب می کنید.

علاوه بر این ، اگر می خواهید دو یا سه ظرف را به طور همزمان بپزید ، پیشنهاد می کنیم با یک بخارپز غذا همراه با 2 یا 3 لایه بروید.

شماره 4 در خرید یک بخارپز مواد غذایی چه ویژگی هایی را باید جستجو کنید؟
ویژگی ها و عملکردها از مارک تجاری دیگر متفاوت است. برخی از مارک ها ویژگی های پیشرفته ای مانند حفظ عملکرد گرم ، زمان ، ایستگاه از پیش تنظیم و غیره را به شما پیشنهاد می دهند.

اگر می خواهید ویژگی های بیشتری داشته باشید ، توضیحات را بخوانید و به سراغ یک مدل معتبر بروید. این همه

بهترین بخار دیجیتال مواد غذایی
شماره 5 چگونه یک دستگاه بخارپز غذایی کار می کند؟
روش کار بخارپزهای مواد غذایی همانند پخت و پز بخار سفالهای چینی قدیمی با عروقی است که یکی روی دیگری قرار می گیرند.

بخارهای دیجیتال مواد غذایی دارای پایه سوراخ شده ای هستند که اجازه می دهد بخار از داخل آن عبور کرده و مواد غذایی موجود در داخل آن را طبخ کند.

پایه این وسایل مجهز به یک سیم ضخیم ، جریان الکتریکی مقاوم است که منجر به تولید گرما می شود.

علاوه بر این ، این گرما منجر به تبخیر آب در پایه می شود و به دلیل تراکم در سبزیجات قرار داده شده در لایه ها ، آنها را می پزاید.

شماره 6 سطوح مختلف آب برای مخزن بخارپزهای دیجیتالی پر شده است؟
مقدار یا میزان پر شدن آب مورد نیاز یک دستگاه بخارپز دیجیتالی بستگی به زمان لازم برای پخت غذای شما دارد. به عنوان مثال ، اگر فکر می کنید بخارپز کمتر از 13 دقیقه برای پخت و پز هر غذای خاص به طول می انجامد ، بهتر است با حداقل دستورالعمل پر کنید.

با این حال ، اگر غذایی که فکر می کنید بین 13 تا 60 دقیقه در هر مکانی قرار خواهد گرفت ، باید با حداکثر دستورالعمل سطح پر کردن بروید.

چگونه می توان خرید پست بخارپز مواد غذایی را جمع کرد؟بهترین بخارپز مواد غذایی – بهترین بخارپز دیجیتال مواد غذایی
مونتاژ چیزی است که شما باید هنگام خرید هر نوع بخار خوراکی در نظر بگیرید. همیشه خوب است که با در نظر گرفتن مونتاژ کمترین تلاش را داشته باشید.

تقریباً هر محصول دارای یک کتابچه راهنمای کاربر یا راهنمای کاربر است که شامل دستورالعمل های مونتاژ برای مدل لوازم خانگی است.

همچنین ، می توانید با پشتیبانی مشتری از نام تجاری لوازم خانگی تماس بگیرید تا از آنها بپرسید که آیا می توانند مونتاژ شده را برای شما ارسال کنند یا شخصی را در خانه شما برای جمع کردن بخار غذا بفرستند.

علاوه بر این ، اگر قصد دارید این کار را به تنهایی انجام دهید ، مطمئن شوید که سینی ها به اندازه کافی مرتب شده اند ، با قرار گرفتن مخزن دستگاه در پایه ، سینی شیب مستقیم بالای آن و سپس لایه های سینی برای قرار دادن آماده سبزیجات برای پخت و پز.

دستگاه بخارپز چگونه کار می کند
نکاتی برای تمیز کردن و نگهداری از بخارپزهای غذایی مانند جدید برای همیشه
دستگاه را جدا کرده و بگذارید بعد از هر جلسه آشپزی خنک شود.
فراموش نکنید که سینی ها را جدا کرده و آب باقیمانده را تخلیه کنید.
تمیز کردن بخارپز را با آب صابون ساده ترجیح دهید و با یک پارچه خشک پاک کنید.
هرگز تمیز کردن سخت را امتحان نکنید
هرگز یک بخارپز غذا خالی را وصل نکنید.
از آب نمک در کاسه آب استفاده نکنید یا باعث تجزیه باقی مانده خواهد شد.
فقط از بخارپز برای اهداف داخلی استفاده کنید.
چگونه از بخار دیجیتال به بهترین وجه ممکن استفاده کنیم؟
در اینجا نکاتی وجود دارد که فکر می کنیم می تواند به شما در استفاده از بخارپز مواد غذایی دیجیتال خود به بهترین وجه ممکن کمک کند.

از اضافه کردن زیاد آب خودداری کنید.
ابتدا آب را بجوشانید
بخار دستگاه را با استفاده از گیاهان دارویی و سهام تقویت کنید
بنابراین ، همه با این پست است. همچنین بخوانید. امیدواریم که از کاوش در مورد این 10 بخارپز برتر مواد غذایی دیجیتال با TheKeenHunter لذت برده باشید . برای به روزرسانی های بیشتر ، ما را در فیس بوک ، توییتر و اینستاگرام دنبال کنید. بخاطر خواندن این پست سپاسگزاریم.