بر اساس داده های رسمی، مرگ و میر ناشی از کووید در ماه گذشته در انگلیس تا پنجم کاهش یافت

[ad_1]

آمارهای رسمی امروز نشان می دهد که نسبت مرگ و میر ناشی از کووید در انگلیس در ماه گذشته به میزان یک پنجم کاهش یافته است، اگرچه گزارش جداگانه نشان می دهد که مرگ و میرها اکنون در حال افزایش است.

داده‌های دفتر آمار ملی (ONS) نشان می‌دهد که تعداد افرادی که بر اثر کووید ذکر شده در گواهی فوت از 64.4 در هر 100000 نفر در سپتامبر به 50.8 در هر 100000 در اکتبر کاهش یافته است. این اولین باری بود که میزان مرگ و میر ماهانه کووید از ماه مه کاهش یافته بود.

ویروس کرونا از هر 20 نفر (5.6 درصد) یک نفر از کل مرگ و میرها در ماه گذشته را تشکیل می دهد، که سومین علت مرگ پس از زوال عقل (101.7 مرگ در هر 100000) و بیماری قلبی (90.1 در هر 100000) است.

اما گزارش جداگانه ای از ONS نشان داد که مرگ و میر ناشی از ویروس در این ماه دوباره شروع به افزایش کرده است.

مرگ و میر در انگلیس در هفته منتهی به 12 نوامبر به 943 افزایش یافت، از 892 مورد در دوره هفت روزه قبلی – افزایش 5.7 درصدی – در حالی که از 75 به 98 در ولز (30 درصد) افزایش یافت.

در انگلستان و ولز، 1020 مورد مرگ توسط کووید در هفته منتهی به 12 نوامبر ذکر شد – اولین باری که مرگ و میر ناشی از کرونا از مرز 1000 در هفته منتهی به 14 مارس فراتر رفت.

تعداد مرگ و میرها معمولاً حدود دو هفته از افزایش موارد عقب‌تر است، اما با بهبودی عفونت‌ها پس از بازگشت کودکان به کلاس‌های درس، مرگ و میرها در این ماه شروع به کاهش کرد که بخشی از آن به دلیل جایگزینی برای معرفی واکسن تقویت‌کننده بود.

کارشناسان هشدار داده‌اند که عفونت‌ها در طول زمستان متفاوت خواهد بود، اما به دلیل انتشار واکسن و سطوح بالای ایمنی ذاتی، بستری شدن و مرگ و میر نباید افزایش یابد، که این امر باعث تضعیف پیوند بین عفونت کووید و بیماری جدی می‌شود.

وزیر آموزش، آقای زهاوی دیروز پیش بینی کرد که بریتانیا اولین کشور در جهان خواهد بود که همه گیری را شکست می دهد، زیرا ویروس در تابستان و زمانی که محدودیت های کووید برداشته شد اجازه انتشار یافت.

طبق گزارش اداره ملی آمار (ONS)، نسبت مرگ و میر ناشی از کووید در انگلیس در ماه گذشته به میزان یک پنجم کاهش یافت. نمودار نشان می دهد: نرخ مرگ و میر تعدیل شده سنی کووید به ازای هر 100000 در انگلیس

اما گزارش جداگانه ای از ONS نشان داد که مرگ و میرها دوباره در این ماه شروع به افزایش کردند و در هفته منتهی به 12 نوامبر به بالاترین حد در هشت ماه گذشته رسیدند.

کووید سومین قاتل بزرگ انگلیس در ماه اکتبر بود، با زوال عقل و بیماری آلزایمر بیشترین مرگ و میر و بیماری قلبی و دومین مرگ و میر را به همراه داشت.

مرگ و میر ناشی از کووید در انگلیس از ماه مه قبل از کاهش مرگ و میر ناشی از این ویروس در ماه گذشته افزایش یافته است.

مرگ و میرهای همه علل نیز از 44474 در سپتامبر به 43435 در اکتبر کاهش یافته است، از 912 در هر 100000 مرگ در ماه گذشته.

مرگ و میر روزانه کووید در بریتانیا با 13 درصد افزایش در هفته به 44917 نفر رسید، اما مرگ و میرها اندکی 45 نفر کاهش یافت.

مرگ و میر روزانه کووید در بریتانیا یک دهم در هفته افزایش یافت، اما مرگ و میرها برای چهارمین روز متوالی کاهش یافت زیرا ندیم زهاوی، وزیر سابق واکسن، گفت بریتانیا اولین کشوری خواهد بود که بر این ویروس غلبه خواهد کرد.

44917 مورد دیگر ابتلا دیروز ثبت شد که بر اساس جدول امتیازات دولتی کووید، 13.1 درصد نسبت به 39705 مورد ثبت شده در دوشنبه گذشته افزایش یافته است.

پس از بازگشت مدارس از تعطیلات نیم ساله در اوایل ماه، تعداد موارد در دو هفته گذشته افزایش یافته است.

مرگ و میر به کمترین میزان خود از ابتدای ماه جاری رسیده است. با این حال، رقم منتشر شده در روز دوشنبه به دلیل تاخیر در گزارش دهی در آخر هفته، همیشه کمتر از میانگین هفتگی است. این در حالی است که میزان بستری شدن در بیمارستان هفته به هفته 10 درصد کاهش یافته است.

هر دو اندازه گیری به دلیل تاخیر بین ابتلای یک فرد به کووید و یک بیماری جدی، دو تا سه هفته عقب تر از روند موارد ابتلا به این بیماری است.

به عنوان یک نشانه اولیه از تشدید اثر، عفونت ها در بین افراد بالای 80 سال در حال کاهش است و این امید را ایجاد می کند که اعتصابات با هدف جوانان – که به افزایش اخیر دامن می زند – به طور مشابه تعداد موارد را کاهش دهد.

کارشناسان هشدار داده‌اند که عفونت‌ها در فصل زمستان متفاوت خواهد بود، اما به دلیل انتشار واکسن و سطح بالای ایمنی طبیعی، بستری شدن و مرگ و میر نباید افزایش یابد و ارتباط بین عفونت کووید و بیماری جدی تضعیف شود.

این در حالی است که آقای زهاوی، وزیر آموزش و پرورش دیروز پیش‌بینی کرد که بریتانیا اولین کشوری در جهان خواهد بود که همه‌گیری را شکست می‌دهد، زیرا ویروس در تابستان زمانی که محدودیت‌های کووید برداشته شد، اجازه انتشار یافت.

کارشناسان تاکید کرده‌اند که بریتانیا از موج هرج‌ومرجی که در اروپا ویرانی می‌آورد و ملت‌ها را با ادامه روز آزادی به محاصره بازمی‌گرداند، اجتناب کند.

در طول تابستان و پاییز، بریتانیا به دلیل ثبت مداوم بالاترین سطوح عفونت در این قاره، “مرد بیمار اروپا” اعلام شد.

اما اتریش اولین کشوری در اروپای غربی بود که دیروز محاصره سراسری را اعمال کرد و جمهوری چک و اسلواکی افراد واکسینه نشده را تحت فرمان منع قرار دادند. آلمان همچنین در حال بررسی اجباری کردن واکسن است.

اعتراضات خشونت آمیزی نیز در هفته گذشته در هلند، بلژیک، سوئیس و ایرلند شمالی علیه محدودیت ها آغاز شد.

مرگ و میر ناشی از کووید در انگلیس از 2955 به 2411 کاهش یافت.

برای مردان، میزان مرگ و میر از 85 در 100000 نفر در سپتامبر به 67 در هر 100000 در اکتبر کاهش یافته است که کاهش 20 درصدی را نشان می دهد.

چنین زنانی از 16 درصد از 48 در 100000 به 38.3 در 100000 کاهش یافته است.

ONS گفت: “با در نظر گرفتن اندازه جمعیت و ساختار سنی، نرخ مرگ و میر استاندارد شده با سن (ASMR) برای مرگ و میر ناشی از کووید در انگلیس به طور قابل توجهی کاهش یافته و به 50.8 مرگ در هر 100000 نفر رسیده است که اولین کاهش از می 2021 است.

ASMR برای مرگ و میر ناشی از کووید در ولز 97.6 مرگ در هر 100000 نفر است که بالاتر از سپتامبر 2021 است، اما از نظر آماری معنی دار نیست.

کووید سومین قاتل بزرگ انگلیس در ماه اکتبر بود که زوال عقل و بیماری آلزایمر بیشترین مرگ و میر و بیماری قلبی را به همراه داشت و دومین عامل مرگ و میر را به همراه داشت.

زوال عقل و بیماری آلزایمر در ماه گذشته باعث مرگ 102 نفر در هر 100000 نفر شد که دو برابر مرگ و میر ناشی از کووید (51 نفر در هر 100000) است.

در همین حال، بیماری قلبی در هر 100000 نفر حدود 90 نفر را کشته است که هفت درصد کمتر از میانگین پنج ساله ماه (97.2 در هر 100000) است.

با این حال، نسخه جداگانه داده ها که به مرگ و میر تا 12 اکتبر نگاه می کند، نشان می دهد که مرگ و میرها نسبت به هفته قبل که 995 مورد مرگ ثبت شده بود، سه درصد افزایش یافته است.

افراد 80 ساله و بالاتر 44.6 درصد از مرگ و میرهای ثبت شده در طول هفته منتهی به 12 نوامبر را تشکیل می دهند – کمترین نسبت برای این گروه سنی از هفته تا 27 اوت.

این رقم از 46.2 درصد در هفته قبل و 50.4 درصد دو هفته قبل کاهش یافت.

این کاهش ممکن است منعکس کننده اثرات دوزهای تقویت کننده واکسن کووید باشد که در اواخر سپتامبر برای تمام افراد بالای 50 نفر که حداقل شش ماه پس از دوز دوم خود بودند، شروع شد.

افراد 80 ساله و بالاتر یکی از اولین گروه هایی هستند که واجد شرایط برای تقویت کننده هستند، زیرا دوز دوم خود را در ابتدای سال دریافت می کنند.

در مقابل، افراد 60 تا 79 ساله 44.3 درصد از مرگ و میرها را در هفته منتهی به 12 نوامبر به خود اختصاص دادند که بالاترین میزان برای این گروه سنی از هفته 28 می است.

در هفته گذشته 12050 مورد مرگ به دلایل مختلف در انگلیس و ولز ثبت شده است.

این 500 مورد بیشتر از هفته قبل و 16.6 درصد بیشتر از میانگین تعداد مرگ و میر در آن مدت است که برای پنج سال اندازه گیری شده است.

مرگ و میر ناشی از کووید در شش منطقه از نه منطقه انگلیسی در حال افزایش و در ولز کاهش یافته است.

حدود 101 مورد مرگ در خانه های سالمندان مرتبط با کووید گزارش شده است که در هفته گذشته 111 مورد افزایش یافته است.

در مجموع 44107 مراقب در انگلیس و ولز از زمان شروع همه گیری بیماری کووید را در گواهی فوت خود ثبت کرده اند. داده‌های ONS، مرگ و میر افرادی را که در خانه‌های مراقبت در هر شرایطی قرار می‌گیرند، پوشش می‌دهد، نه فقط در خانه‌های مراقبت.

به گزارش ONS، در مجموع 169767 مرگ در بریتانیا رخ داده است، جایی که کووید در مرگ ذکر شده است.

این ارقام همچنین نشان می دهد که بیش از 77000 مرگ و میر اضافی – یا “مرگ های بیش از حد” – از زمان شروع همه گیری در خانه های شخصی در انگلیس و ولز رخ داده است.

در مجموع 77379 مورد مرگ و میر بیشتر بین 7 مارس 2020 تا 12 نوامبر 2021 گزارش شد. از این تعداد، تنها 8998 – 12 درصد – مربوط به مرگ و میر ناشی از کووید بود.

داده های وزارت بهداشت نشان می دهد که انگلیس دیروز 36478 مورد و 4489 نفر در ولز مثبت بودند، در حالی که 2481 عفونت در اسکاتلند و 1469 مورد در ایرلند شمالی ثبت شده است.

در هر چهار کشور، 9.8 میلیون عفونت از زمان شروع همه‌گیری در مارس گذشته تأیید شده است. اما تعداد واقعی میلیون‌ها بیشتر خواهد بود، زیرا ظرفیت آزمایش محدود در شروع بحران کووید است و همه افرادی که به این ویروس مبتلا می‌شوند آزمایش نمی‌شوند.

آخرین داده های روزانه نشان می دهد که 45 نفر در عرض 28 روز پس از مثبت شدن آزمایش جان خود را از دست داده اند. این رقم – که در روز دوشنبه به دلیل تاخیر در ثبت نام در آخر هفته همیشه پایین است – از 47 مرگ در همان روز در هفته گذشته 4.3 درصد کاهش یافت.

این کمترین میزان مرگ و میر روزانه ناشی از کووید از اول نوامبر است که 40 مورد ثبت شد.

آخرین آمار بستری شدن در بیمارستان، که به سه شنبه گذشته بازمی گردد، نشان می دهد که 881 بریتانیایی آلوده به کووید به دنبال مراقبت در NHS بوده اند. این رقم 10.2 درصد کمتر از 981 نفری است که در 9 نوامبر در بیمارستان بستری شده بودند.

و 8024 بریتانیایی بستری در بیمارستان در روز جمعه به این ویروس مبتلا شدند که 6.9 درصد کمتر از هفته گذشته است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort marmaris escortGorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesEnobahis GirişBetizm Girişgates of olympus oynaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaLevitraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma