بهترین ماشین ریش تراش در سال 2020


کایل شورمان ، لولو چانگ و امیر اسماعیل 8 اکتبر 2019 ، 10:40 PM
وقتی از طریق لینک های ما خرید می کنید ، ممکن است از شرکای وابسته ما درآمد کسب کنیم. بیشتر بدانید.

بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی در کل
سری 7 (7075 سی سی)
Braun Series 7 (7075cc)
159.94 دلار
موجود در آمازون
هم اکنون خریداری کنید
سری Braun 7 قادر است ریش شما را “بخواند” ، به طور خودکار قدرت خود را تنظیم می کند تا یک ریش نزدیک به شما بخشد.
بیشتر بخوانید >>
بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی مقرون به صرفه
F5-5800
Remington F5-5800
44.70 دلار
موجود در آمازون
هم اکنون خریداری کنید
فقط ویژگی های کافی وجود دارد که آن را به ماشین ریش تراش برقی هوشمند و با بودجه مناسب تبدیل می کند.
بیشتر بخوانید >>
بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی رده بالا
سری 9 (9370cc)
سری Braun 9 (9370cc)
299.99 دلار
موجود در Target
هم اکنون خریداری کنید
سری Braun 9 جدیدترین ویژگی های موجود در یک ماشین ریش تراش برقی را برای استفاده راحت تر از آن ارائه می دهد ، ضمن اینکه یک ریش تراش نزدیک نیز به همراه دارد.
بیشتر بخوانید >>
بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی برای موهای درشت
تریمر
اصلاح کننده Bevel
169.64 دلار
موجود در آمازون
بهترین ماشین ریش تراش
Trimmer Bevel برای برش و اصلاح موها بدون تحریک پوست طراحی شده است و می توان آن را توسط دامادهای داخلی و آرایشگران حرفه ای به طور یکسان استفاده کرد.
بیشتر بخوانید >>
بهترین ماشین ریش تراش ​​حرفه ای
T-Outliner
Andis T-Outliner
52.23 دلار
موجود در آمازون
هم اکنون خریداری کنید
این ریش تراش حرفه ای حرفه ای مناسب ماشین ریش تراش برقی برای بچه هایی است که سرشان را تراشیده یا وزوز می زنند.
بیشتر بخوانید >>
اگر شما مهم نیست که کمی هزینه اضافی خرج کنید ، یک ماشین ریش تراش برقی می تواند یک ریش تراش نزدیک به شما ببخشد ، در عین حال به شما در آرایش موهای صورت و سایر موارد نیز کمک می کند.
Braun Series 7 انتخاب برتر ماست زیرا در از بین بردن موهای صورت و سایر بدن بدن قدرتمند ، همه کاره و مؤثر است.
ماشین ریش تراش های برقی مدرن می توانند یک تراش نزدیک را در خانه ایجاد کنند. در حالی که آنها نمی توانند کاملاً مطابق با نزدیکی تراشیده شده از یک آرایشگر با استعداد باشند ، اما آنها بسیار راحت تر و ایمن تر از ماشین ریش تراش مستقیم هستند.

بهترین ماشین ریش تراش ​​های برقی

ماشین ریش تراش برقی از ماشین ریش تراش ه های چرخشی یا ماشین ریش تراش ه هایی استفاده می کند که به جلو و عقب نوسان دارند تا موهای درشت روی صورت را محکم به پوست ببندند. نگهبانان برای محافظت از پوست شما در برابر ماشین ریش تراش ه های متحرک ، ماشین ریش تراش ه ها را محاصره می کنند. اکثر نگهبانان همچنین دارای شکاف یا سوراخ هایی هستند که موها را می گیرند و آنها را به سمت بالا می کشند ، بنابراین ماشین ریش تراش ه ها می توانند آنها را به طور مؤثر تر گیره کنند.

سرهای تراشنده برقی به صورت مجزا از یکدیگر خم خواهند شد و به ماشین ریش تراش اجازه می دهد تا با خطوط صورت شما مطابقت داشته باشد و این به شما در دستیابی به تراشیدن نزدیک تر کمک می کند.

یکی از بهترین ویژگی های ماشین ریش تراش های برقی مدرن ، امکان استفاده از آنها در محیط های مرطوب یا خشک و همچنین با استفاده از ژل اصلاح یا کف است.

فویل در مقابل ماشین ریش تراش های برقی چرخشی
انتخاب اصلی شما با ماشین ریش تراش های برقی طراحی شما می خواهید. برخی از ریش تراش های سبک فویل را ترجیح می دهند ، در حالی که برخی دیگر یک ریش تراش به سبک دوار را دوست دارند.

فویل: ریش تراش برقی فویل حاوی ماشین ریش تراش ه های نوسانی است که با سرعت بالا به جلو و عقب حرکت می کند. این ماشین ریش تراش ه ها با محافظی پوشانده شده اند که موها را برای برش مو بلند می کند و از پوست محافظت می کند. یک ماشین ریش تراش فویل اغلب چند ماشین ریش تراش ه برش جداگانه دارد که بطور مستقل انعطاف پذیر است تا با خطوط صورت شما مطابقت داشته باشد. با این حال ، به دلیل اینکه یک سر فویل شکل مستطیلی دارد ، ممکن است با چهره شما و همچنین یک ماشین ریش تراش چرخشی مطابقت نداشته باشد.
چرخشی: ماشین ریش تراش چرخشی دارای ماشین ریش تراش ه های گرد است که می چرخند. از محافظ پره های چرخان با محافظ شکاف دار که در بالای پره ها قرار دارد محافظت می کنید و به بلند کردن موها کمک می کنید تا برش آنها راحت تر باشد. سرها از جهات مختلف خم می شوند و با در آغوش گرفتن خطوط صورت خود ، تراش نزدیکی به شما می دهند. با این حال ، تمیز کردن سرهای روتاری بعد از تراشیدن در مقابل ریش تراش فویل سخت تر است.
در اینجا بهترین ماشین ریش تراش ​​های برقی که می توانید خریداری کنید:
بهترین ماشین ریش تراش ​​در کل: Braun Series 7 7075cc
بهترین ماشین ریش تراش ​​مقرون به صرفه: Remington F5-5800
بهترین ماشین ریش تراش رده بالا: Braun Series 9 9370cc
بهترین ماشین ریش تراش ​​برای موهای درشت و مجعد: Bevel Trimmer
بهترین ماشین ریش تراش ​​حرفه ای: Andis T-Outliner
بروزرسانی شده در 3/5/2020 توسط امیر اسماعیل: بروزرسانی قیمت ها ، پیوندها و قالب بندی ها. گزینه های به روز شده برای بهترین حالت های کلی ، بهترین سطح بالا ، بهترین حالت برای موهای درشت و مجعد ، و اسلاید “آنچه دیگر در نظر گرفتیم” اضافه شده است.

بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی در کل
سری braun 7 7075cc
براون
براون سری 7 قادر به “خواندن” چگالی ریش خود را و به طور خودکار تنظیم قدرت خود را به شما اصلاح نزدیک به من بدهید.
براون سری 7 (7075cc مدل) فقط ممکن است بیشتر مورد مفید در حمام یک مرد باشد. این ماشین ریش تراش ​​برقی قادر است تعیین کند که موهای صورت شما چقدر ضخیم است تا بتواند قدرت آن را تنظیم کند ، بنابراین شما فقط در یک پاس قادر خواهید بود تمیز و حتی ریش تراشی کنید.

این امر با استفاده از فناوری Sonic و AutoSense Braun امکان پذیر است ، که قدرت را با تراکم ریش شما می خواند و سازگار می کند.

در حالی که انتخاب قبلی ما برای بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی در کل ، سری Braun Series 7 (مدل 7865cc) از همان فناوری برخوردار بود ، سری جدیدتر 7 به چند دلیل کلیدی بهتر است.

در مقایسه با نسخه قبلی ، که دارای یک سر تراشیدن انعطاف پذیر هشت جهته است ، 7075cc جدید دارای قابلیت اقتباس 360 درجه برای کنترل بهتر ، کانتورینگ و در نهایت اصلاح بهتر است.

من همچنین از طراحی اصلاح شده اصلاح شده قدردانی می کنم. نسخه قبلی یک ابزار اصلاح کننده داشت که به راحتی به قسمت جلوی دستگاه متصل شده بود ، اما قرار گرفتن ناخوشایند آن استفاده از آن را با دقت بسیار دشوار کرده است. هنگام ریختن در آینه ، سر ریش تراش اکثر ابزار تریمر را مسدود کرد و همین امر باعث می شود دیدن آنچه شما انجام می دهید سخت باشد.

سری جدید 7 (مدل 7865cc) دارای یک اتصال صاف کننده است و می توان آن را به جای اتصال ریش تراش قرار داد. اگرچه به هیچ وجه به دستگاه متصل نیست ، اما قرارگیری آن در قسمت بالای دستگاه باعث می شود استفاده دقیق تر و آسان تر شود.

Braun Series 7 مجهز به یک ایستگاه تمیز و شارژ با محلول تمیز کردن ، یک برس تمیز کننده و یک کیف مسافرتی ، یک ضمیمه ریش ریش و چند نگهبان است.

سری 7 نیز کاملاً ضد آب است ، بنابراین حتی می توانید آن را با خود در حمام بیاورید ، از آن با یا بدون کرم اصلاح و آب استفاده کنید و هنگام کار آن را در سینک بشویید. – امیر اسماعیل

مزایا: ساخت و ساز با کیفیت ، ضد آب ، تنها در یک گذر از یک تراش عالی و نزدیک استفاده می کند ، صورت و گردن شما را به خوبی محاصره می کند

منفی: هیچ کس در مورد صحبت کردن

159.94 دلار از آمازون

بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی مقرون به صرفه
رمینتون
رمینتون
رمینگتون F5-5800 تنها ویژگی های اندازه کافی به آن، انتخاب بودجه دوستانه باهوش کنند.
تراشنده برقی می تواند گران باشد ، به خصوص تراشنده های سبک فویل ، اما Remington به طور مداوم مدل هایی با عملکرد خوب را در انتهای قیمت مناسب بازار ارائه می دهد. رمینگتون F5-5800 یکی از ریش تراش بهتر در دسترس برای یک چنین قیمت پایین است. مطمئناً دارای اشکالاتی است ، اما با توجه به آنچه می پردازید ، سطح کارایی مناسبی به شما می دهد.

F5-5800 دارای یک دستگیره کاملاً محکم است که استفاده از آن را راحت می کند. در همین حال ، سر روی این ماشین ریش تراش ​​برقی فقط به اندازه مناسب برای رسیدن به مناطق سخت تراشیده ، مانند دقیقاً زیر بینی است. البته بخاطر داشته باشید که Remington F5-5800 اجازه اصلاح سایه های مرطوب را نمی دهد و با کف و ژل اصلاح نیز کار نمی کند.

باتری قابل شارژ در Remington F5-5800 قابل اعتماد است ، و دسته ماشین ریش تراش حاوی یک سری LED است که میزان شارژ فعلی را نشان می دهد ، که مناسب است.

به دلیل کوچک بودن و قیمت پایین ، بسیاری از افراد دوست دارند از F5-5800 به عنوان ماشین ریش تراش ​​مسافرتی یا به عنوان ماشین ریش تراش ​​دوم در دفتر استفاده کنند. ریش تراش گورو از صاف کننده های پاپ آپ استفاده می کند که به شما امکان می دهد سبیل یا سوزش های جانبی خود را از نزدیک ببندید ، این ویژگی ای است که شما همیشه در یک ریش تراش برقی ارزان قیمت پیدا نمی کنید.

از آنجا که F5-5800 دارای دو ناحیه فویل است ، مطابق گفته Male Sense Pro ، کانتورهای صورت شما نزدیک تر از تراشنده های فویل است که فقط یک فویل دارند .

یکی از خریداران آمازون گفت که او باید روزی دو بار ریش درشت خود را تراشیده و دریافت که F5-5800 کاملاً مناسب این استفاده معمولی است و هر بار یک اصلاح نزدیک ایجاد می کند.

یکی از مشکلی که بسیاری از داوران آمازون از آن یاد کردند ، خراب شدن صفحه های فویل روی ماشین ریش تراش پس از چند ماه است. این می تواند لبه های تیز را در F5-5800 در معرض دید قرار دهد که ممکن است باعث ایجاد زخم و بریدگی در هنگام تراشیدن شود. – کایل شومان

مزایا: نکته کم قیمت برای یک ریش تراش سبک ، فویل ، اندازه کوچک و راحت ، شامل یک اصلاح کننده پاپ آپ برای کارهای نظافت نزدیک است ، فویل های روی ریش تراش به جلو و عقب کج می شوند تا با چهره شما مطابقت داشته باشند.

منفی: طول عمر سایر ماشین ریش تراش های برقی را ندارد ، با فوم یا ژل کار نمی کند ، ممکن است با گذشت زمان لبه های تیز ایجاد کند ، حرکات محدود در مقایسه با سایر ماشین ریش تراش ها

44.70 دلار از آمازون

بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی رده بالا
سری Braun 9 9370cc
براون
براون سری 9 پیشنهادات همه از آخرین ویژگی های در از ماشین ریش تراش برقی پیدا شده است، آن را به راحت تر به استفاده، در حالی که همچنین بازده اصلاح نزدیک است.
براون سری 9 (9370cc) فویل الکتریک شیور ارتقاء به هر دو سری 7 و سری های قدیمی تر ریش تراش های سری 9 براون با آخرین ویژگی های طراحی است. اگرچه مبلغی اضافی را برای این ویژگی ها پرداخت می کنید ، اما قیمت 9370 سی سی به ارزش پول اضافی نیز دارد.

سر برش از پنج قسمت جداگانه تشکیل شده است – دو تراشنده OptiFoil ، یک برش آسانسور و برش ، یک صاف کننده مستقیم و برش خورده و یک محافظ پوست. با هم ، این سیستم اصلاح و صاف و صافی را ارائه می دهد ، چه موهای شما صاف باشد ، ایستاده و یا در یک جهت عجیب و غریب رشد کند.

اگر در گذشته حس و حال سرهای مهم را در ماشین ریش تراش ه های برقی دوست نداشتید ، زیرا به خوبی متن های صورت شما را مناسب نمی دانستند ، در مورد این مسئله با 9370cc نگران نباشید. براون شامل یک سر محوری 10 جهته است که تمام انعطاف پذیری مورد نیاز شما را فراهم می کند.

با 20٪ قدرت بیشتر باتری نسبت به مدل قبلی ، یک ساعت کامل زمان اصلاح را با یک بار شارژ دریافت خواهید کرد. و اگر از بین برود ، می توانید از یک شارژ سریع 5 دقیقه ای که برای اصلاح کامل برخوردار هستید ، به اندازه کافی نیرو بگیرید.

به عنوان یک مزیت نهایی نسبت به پیشینیان خود ، 9370cc یکی از بزرگترین سرهای موجود در ریش تراش برقی را دارد که به شما امکان می دهد کمی سریعتر از سایر ماشین ریش تراش های برقی کار را اصلاح کنید. این ماشین ریش تراش ​​براون در شرایط مرطوب یا خشک کار می کند و می توانید از آن با کف یا ژل اصلاح استفاده کنید.

هنگامی که آخرین نسخه 9290cc بود ، Techlicious گفت که این بهترین ریش تراش برقی در بازار است و Man Tripping دوست داشت از آن به عنوان یک ماشین ریش تراش مسافرتی استفاده کند ، زیرا دارای لوازم اضافی زیادی است ، از جمله موردی که باعث می شود تا از صافی های ولگرد در پرواز شل شده در چمدان خود جلوگیری کنید. .

در حالی که هنوز جدیدترین مدل 9370cc بررسی نشده است ، من از هر دو نسخه استفاده کرده ام و پیشرفت های کوچک اما قابل توجه را که ارزشمند هستند ، پیدا کرده ام. با قیمت 300 دلار ، Braun Series 9 9370cc مطمئناً یک چیز جالب است ، اما اگر شما به دنبال یک اصلاح کننده واقعاً رده بالا هستید ، این همان است.

جوانب مثبت: سر محوری 10 جهت دار ، پنج ناحیه برش مختلف برای ریش تراش های نزدیک ، مناسب برای پیرایش انواع مختلف مو ، سر تراشیدن بزرگ برای انجام سریع تر کار

منفی: گران است

299.99 دلار از TARGET

بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی برای موهای درشت
اصلاح کننده Bevel
بول
اصلاح کننده Bevel
اگر موهای درشت یا فرفری دارید ، احتمالاً در یافتن محصولاتی که نظافت را راحت کند ، تلاش کرده اید. در حالی که بیشتر ماشین ریش تراش ها بر روی نزدیکترین برش ممکن تمرکز دارند ، این نیز معمولاً اولین قدم برای برآمدگی های غیر جذاب ، دردناک یا خارش دار است. خوشبختانه ، Bevel Trimmer این مسئله را حل می کند.

در سال 2013 تأسیس شد ، واکر و شرکت (شرکت مادر Bevel ) توسط Tristan Walker برای رفع نیازهای افراد با موهای درشت یا فرفری ایجاد شده است. در حالی که این مستقیماً برای افراد رنگی اعمال می شود ، محصولات این برند معمولاً برای هر کسی که دارای پوست حساس است بسیار عالی است.

Bevel Trimmer به جای استفاده از چندین ماشین ریش تراش ه که موهای زیر سطح پوست را قطع می کند یا می تواند موها را بکشاند ، روی موی خود می کشد ، از برش قابل تنظیم برای برش موها در همان سطح پوست استفاده می کند.

اریب کن صاف کننده بسیار دقیق و تیز است، و یک در داخل ساز و کوچک به شما می دهد توانایی برای تنظیم ماشین ریش تراش ه. این یک ویژگی عالی است زیرا بیشتر دستگاه های برقی (حتی حرفه ای ترین آنها که از آرایشگرها استفاده می شود ، از جمله Andis T-Outliner که در این لیست موجود است) برای جدا کردن و تنظیم سطح ماشین ریش تراش ه به پیچ گوشتی نیاز دارند.

با عنوان

بررسی کامل من در مورد اصلاح کننده Bevel را بخوانید .

مزایا: می توان از سیمی یا بی سیم استفاده کرد ، آسان برای تنظیم ماشین ریش تراش ه ، مناسب برای خطوط تیز ، ماشین ریش تراش T-liner اختیاری که به طور جداگانه در دسترس است

منفی: در زیر آب قابل استفاده نیست

169.64 دلار از آمازون

بهترین ماشین ریش تراش ​​حرفه ای
ریش تراش اندیشه
و است
کلاس حرفه ای Andis T-Outliner برای بچه هایی که وزوز می زنند سر و آرایشگر خود را که نیاز به دقت نزدیک دارند قطع می کند.
اگر چند بار در هفته سر خود را باریک کنید و از پرداخت آرایشگاه برای انجام آن مریض شوید ، ممکن است بخواهید Andis T-Outliner با درجه حرفه ای را انتخاب کنید . این ماشین ریش تراش ​​برقی در بسیاری از آرایشگاه ها استفاده می شود ، و بچه هایی که تمام سر خود را قسم می خورند ، قسم به آن می خورند. همچنین می توانید از آن برای برش دادن گردن ، ریش ، سبیل و خط مو استفاده کنید.

اصلاح کننده Andis T-Outliner از ماشین ریش تراش ه ای با شکل نزدیک به تی استفاده می کند که برای ریش تراشی کامل سر ، محو شدن و طراحی های آن مناسب است. آندیس نسخه بی سیم را به فروش می رساند ، اما نسخه ای که ما مورد بررسی قرار دادیم ، دارای یک بند بند 8 سنگین است ، بنابراین اگرچه سیم کشی است ، اما هنوز هم فضای زیادی برای حرکت دارید.

ماشین ریش تراش ه های فلزی کربن تریمر مخصوصاً سخت شده اند به طوری که ماندگاری بیشتری از ماشین ریش تراش ه متوسط ​​شما دارند. ماشین ریش تراش ه ها برای تعویض نسبتاً آسان و ارزان هستند ، اما ، وقتی زمان زمان آن فرا رسید ، مبادله ای آسان است.

شما باید آن را اغلب روغن بکشید تا یکدست و روان آن ادامه یابد و هر از گاهی به یک تنظیم کامل نیاز خواهید داشت. این کار به پیچ کردن پیچ های کوچک برای روغن دادن به خود نیاز دارد ، اما لازم نیست این کار را به طور مرتب انجام دهید.

آزمایشگر ما 12 سال است که از این صاف کننده استفاده می کند و او حداقل هفته ای 2 بار از آن استفاده می کند تا سر خود را به طور کامل بتراشد. این همه سال مانند یک جذابیت کار کرده است و او کاملاً انتظار دارد که این کار را ادامه دهد. او همچنین فقط مجبور به جایگزینی ماشین ریش تراش ه و باز کردن آن برای روغن کاری یک بار در 12 سال است.

داوران در آمازون اظهارات آزمایشگر ما را تأیید کردند. بسیاری می گویند این تنها برقی است که از آنها استفاده می شود و برخی دیگر می گویند که از T-Outliner به مدت 25 سال یا بیشتر استفاده کرده اند. – مالاری گوکی

مزایا: تراشیدن حرفه ای ، مقرون به صرفه ، خشک ، مقدماتی ، عالی برای اصلاح کامل سر ، سالها طول می کشد

منفی: روغن کاری نیاز دارد ، که شامل از بین بردن پیچ ها است ، نه سیم

52.23 دلار از آمازون

چه چیز دیگری را در نظر گرفته ایم
arc5 پاناسونیک
پاناسونیک
Panasonic Arc5 (LV65-S)
Panasonic Arc5 قبلاً انتخاب ما برای بهترین ماشین ریش تراش ​​برای موهای درشت بود ، اما من آن را حذف کردم زیرا در حالی که این برند تحقیق و توسعه را در برش موهای ضخیم و فرفری قرار داده است ، طراحی کلی بسیار شبیه به دیگر تراشنده های فویل / ماشین ریش تراش است. سر ماشین ریش تراش ه های محوری و محوری ، یک موتور قدرتمند و تنظیمات مختلف انرژی را در اکثر ماشین ریش تراش های مشابه که ارزش داشتن دارند پیدا خواهید کرد.

Bevel Trimmer که احتمالاً بیشتر به Andis T-Outliner شباهت دارد ، انتخاب بهتری برای هرکسی است که موهای درشت دارد و به طور خاص می خواهد از جلوگیری از برآمدگی های ماشین ریش تراش جلوگیری کند – یک مسئله رایج هنگام اصلاح و اصلاح است. شما قادر نخواهید بود از Bevel Trimmer در دوش استفاده کنید یا آن را در زیر آب اجرا کنید.

با این حال ، اگر شما باید یک ماشین ریش تراش مرطوب و خشک داشته باشید ، Panasonic Arc5 انتخاب بهتری خواهد بود. من آن را روی گردن و صورت خود استفاده کرده ام و خیلی خوب است. چند تا ماشین ریش تراش ماشین ریش تراش خوردم اینجا و اونجا ، اما خیلی کم نظیر تر از وسایل برقی دیگر بود. – امیر اسماعیل

ماشین ریش تراش گرم شونده GilletteLabs
وقتی به ماشین ریش تراش های برقی فکر می کنید ، معمولاً وسایل نظافت با موتور و ماشین ریش تراش ه نوسانی به ذهن شما خطور می کند. ماشین ریش تراش گرمکن GilletteLabs هیچ کدام از این خصوصیات را ندارد ، اما ماشین ریش تراش ماشین ریش تراش است و از نظر فنی الکتریکی است.

در قالب یک ماشین ریش تراش سنتی چند ماشین ریش تراش ه ای سنتی ، پنج ماشین ریش تراش ه برای اصلاح ریش تراش نزدیک ، فن آوری FlexDisc را برای محاصره در صورت و گردن شما و از همه مهم تر یک سیستم کنترل حرارتی هوشمند ارائه می دهد. یک نوار گرم کننده است که به طور مستقیم در زیر سیستم پنج پره واقع شده است و احساس حوله داغ را در هر سکته مغزی ماشین ریش تراش ه به شما منتقل می کند.

تراشیدن مرطوب با ماشین ریش تراش های سنتی روش ارجح من برای آرایش موهای صورت من نیست ، اما من از استفاده از ماشین ریش تراش گرمکن GilletteLabs کاملاً لذت بردم. گرما احساس شگفت انگیز می کند. من آن را در این لیست گنجانده ام زیرا اگر در حال حاضر از ماشین ریش تراش های چند ماشین ریش تراش ه سنتی استفاده می کنید ، احتمال دارد که از ماشین ریش تراش ه های مناسب تر خود راضی باشید و به طور خاص به دنبال نسخه برقی نیستید. ماشین ریش تراش گرم شده GilletteLabs با قیمت 200 دلار ارزان نیست ، اما این باعث می شود هدیه یا کالایی شگفت انگیز برای هر کسی که دوست دارد تراشیدن خیس با ماشین ریش تراش های سنتی باشد چسبان کند. دفعات بازدید: بررسی کامل من . – امیر اسماعیل

سایر راهنماهای چرخ دنده اصلاح ما را بررسی کنید
اصلاح کننده ریش فیلیپس
فیلیپس
بهترین برش دهنده های ریش که می توانید خریداری کنید
یک صاف کننده مناسب ریش باید دقیق ، متنوع و آسان برای استفاده باشد. آنها نسبت به ماشین ریش تراش برقی متوسط ​​، کنترل بیشتری از طول و شکل موهای صورت را به شما می دهند.

در اینجا گزینه های ما برای بهترین اصلاح کننده های ریش را می توانید خریداری کنید:

بهترین حالت: Wahl Lithium Ion Plus
بهترین حالت برای ریش و بدن: Philips OneBlade Hybrid صورت و بدن
بهترین برش دهنده های جمع و جور: وهل بادام زمینی
بهترین دستگاه تمیز کننده آسان: Philips Norelco 7200
بهترین آینه های تراشیدن که می توانید خریداری کنید
اگر آینه در حمام شما روشن ، بزرگ و یا به اندازه کافی روشن نباشد ، خیلی راحت می توانید برخی از سوت های گردن یا جای دیگر صورت خود را از دست دهید. اگر این مورد برای شما مناسب است ، یا اگر شما فقط می خواهید آینه ای مه آلود داشته باشید می توانید از آن برای دوش گرفتن در دوش استفاده کنید تا بتوانید چند دقیقه صبح صرفه جویی کنید ، ممکن است وقت آن رسیده که یک آینه مخصوص تراشیدن اختصاصی را به کیت خود اضافه کنید.

در اینجا بهترین آینه های تراشیدن می توانید خریداری کنید:

بهترین آینه اصلاح در کل: ToiletTree
آینه بهترین نور و بزرگنمایی: الفینا
بهترین آینه countertop: همیلتون هیلز
آینه نصب شده بر روی دیوار: برادران دکو
بهترین آینه تراشیدن مسافرتی: خوب اصلاح کنید
بهترین لوازم اصلاح برای ساختن کیت اصلاح خود است
برای مونتاژ بهترین کیت اصلاح ، به بهترین تجهیزات نیاز دارید. ما پنج مورد ضروری را که هر مرد در کیت اصلاح خود نیاز دارد ، انتخاب کرده ایم ، از ماشین ریش تراش ایمنی فولادی گرفته تا زیرزمینی مردانه (اما ملایم) که به شما کمک می کند هر بار به اصلاح کاملی برسید و پوست خود را به همان اندازه احساس زیبایی بگذارید. به نظر می رسد

در اینجا همه چیز شما را در کیت اصلاح خود لازم دارید:

بهترین ماشین ریش تراش : ماشین ریش تراش ایمنی طولانی کار Merkur MK 23C
بهترین ماشین ریش تراش ه ها: ماشین ریش تراش های ماشین ریش تراش دو لبه Personna
بهترین برس تراشیدن: قلم موی اصلاح مداد مدور ادوین جاگر
بهترین صابون اصلاح: صابون تراشیده Proraso منتول و اکالیپتوس
بهترین پس لرزه: پس لرزه ببر و خوشبو کننده صورت خوش شانس ببر
بهترین ماشین ریش تراش ​​های ایمنی که می توانید خریداری کنید
شما نمی توانید یک کلاسیک را مورد ضرب و شتم قرار دهید ، و ماشین ریش تراش ایمنی Edwin Jagger DE8 ساخت بریتانیا به دلیل ساخت و ساز عالی ، مناسب و عالی و طراحی بی انتها که به راحتی در قفسه شما ظاهر می شود مورد علاقه ماست.

شما همچنین باید در نظر مرکور MK38C از mühle دسترسی غیرفعال شد R41 از مرکور FUTUR و پر AS-D2 .

بهترین براشهای تراشیده شده که می توانید برای ریش تراش عالی خریداری کنید
برس تراشیدن باعث می شود تا بتوانید از چربی مناسب برای اصلاح استفاده کنید ، قلم موی خالص ادوین جاگر بهترین توصیه ما برای هر مردی است که به دنبال اضافه کردن مقداری لوکس به روال مرطوب اصلاح خود است.

همچنین باید برس قلم موی گراز امگا ، قلم موی اسب اسب Vie-Long ، برس مصنوعی Fendrihan و برس برس اصلاح موی مدیسون لامبرت ابریشمی Maison Lambert را در نظر بگیرید.

بهترین کرم اصلاح برای آقایان
این که آیا نظافت در دست شما نیاز به اصلاح کامل و یا شکل دادن جزئی به ریش دارد ، با ماشین ریش تراش تیز و کرم تراشیدن عالی ، شما همیشه آماده هستید تا بهترین ظاهر خود را ببینید. کرم اصلاح Barbasol Thick & Rich Arctic Chill انتخاب اصلی ما است زیرا ضخیم و صاف می رود ، پوست را لکه دار و تازه می کند ، و هزینه ای نیز ندارد.

ممکن است ترجیح دهید ژل تراشیدن Edge Ultra Sensitive Sensitive ، Lather & Wood Sandalwood Soap ، Gillette Foamy Original Shaving Cream یا ژل اصلاح Anthony Shave را ترجیح دهید .

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesEnobahis GirişBetizm Girişgates of olympus oynaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaLevitraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma