تحقیقات نشان می دهد که راهنمای تور نشنال تراست ساتون هو، 72 ساله، همسرش را خفه کرده و خود را حلق آویز کرده است.

[ad_1]

تحقیقات امروز نشان داد که راهنمای تور National Trust که قبل از کشتن همسرش خود را حلق آویز کرده بود، در خانه با گربه مسن این زوج پیدا شد.

جاناتان متکالف ۷۲ ساله، همسرش سالی ۶۸ ساله و حیوان خانگی ۱۹ ساله‌اش در آوریل امسال در خانه‌ای ۵۰۰ هزار پوندی در شهر وودبریج، سافولک، مرده پیدا شدند.

اجساد آنها توسط برادر آقای متکالف پیدا شد که پس از تماس مقامات مربوطه در ساتون هو، سایت National Trust، جایی که این زوج داوطلب شدند، از ملک بازدید کرد.

امروز، در تحقیقات جداگانه در مورد مرگ آنها، یک افسر پلیس گفت که گربه به دلایل طبیعی مرده است.

تحقیقات نشان داد که مرگ آقای متکالف – که دوستانش می گفتند مشکلات روحی و روانی داشت که در حین محاصره بدتر شد – در راستای حلق آویز شدن بود.

در همین حال، نایجل پارسلی، بازرس ارشد پزشکی قانونی سافولک، گفت که خانم متکالف بر اثر کشیدگی گردن جان خود را از دست داده و مرگ او را یک قتل غیرقانونی خواند.

امروز در جریان تحقیقات از افسری که در حال بررسی مرگ این زوج بود پرسیده شد که آیا شواهدی وجود دارد که نشان دهد عبور این گربه “محرک” مرگ آنها بوده است؟

گروهبان کودک سایمون فیچ از پلیس سافولک گفت: «متاسفانه نمی‌توانیم این را با اطمینان بگوییم، اما ظاهراً سالی و جاناتان گربه را بسیار دوست داشتند و به خوبی فکر کرده بودند.

ممکن است این یک عامل مؤثر باشد، اما چیزی برای پیشنهاد آن وجود نداشت.»

این افسر اضافه کرد که «کاملاً ممکن است» این گربه پس از مرگ صاحبانش که هر دو چندین سال قبل با سرطان مبارزه کرده بودند، مرده باشد.

جاناتان متکالف 72 ساله، همسرش سالی 68 ساله و حیوان خانگی 19 ساله اش در آوریل امسال در خانه شهری خود در گرجستان در وودبریج، سافولک پیدا شدند.

هر سه توسط برادر آقای متکالف کشف شدند که پس از تماس مقامات نگران نشنال تراست که چند روز از این زوج خبری نداشتند، از ملک بازدید کرد.  او هم آقا و هم خانم متکالف (تصویر) را در اتاق خواب مرده پیدا کرد در حالی که گربه را در اتاقی در طبقه بالا مرده پیدا کردند.

هر سه توسط برادر آقای متکالف کشف شدند که پس از تماس مقامات نگران نشنال تراست که چند روز از این زوج خبری نداشتند، از ملک بازدید کرد. او هم آقا و هم خانم متکالف (تصویر) را در اتاق خواب مرده پیدا کرد در حالی که گربه را در اتاقی در طبقه بالا مرده پیدا کردند.

آقای پترسلی پرسید: «نتیجه‌گیری این است که جاناتان قبل از اینکه جان سالی را بگیرد جانش را گرفته است؟» آقای فیچ پاسخ داد: «درست است».

امروز، آقای پارسلی احتمال دست داشتن هر کس دیگری در مرگ آنها را رد کرد.

او به این نتیجه رسید که آقای متکالف، یک عکاس حرفه ای بازنشسته، به طور غیرقانونی کشته شده است و آقای متکالف بر اثر خودکشی جان باخته است.

آقای پترسلی گفت: “از آنجایی که پلیس روشن بود، با توجه به شرایط، مشخص است که سالی به طور غیرقانونی توسط شوهرش کشته شده است.”

واضح است که جاناتان قبل از اینکه جان خود را بگیرد، همسرش سالی را به طور غیرقانونی کشت.

تحقیقات نشان داد که برادر خانم متکالف، آقای کارت، پس از اینکه کارکنان ساتون هو، محل دو گورستان اوایل قرون وسطی که توسط National Trust نگهداری می شد، به او اطلاع دادند که امکان دسترسی به آنها وجود ندارد، به این آدرس سفر می کرد.

آقای کارت در بیانیه ای که قبل از تحقیقات ایپسویچ خوانده شد، گفت: “در شکمم احساس بدی داشتم که وقتی به آنجا رسیدم چیز ناخوشایندی پیدا می کردم.”

در برخی تحقیقات، آقای متکالف از افسردگی شدید رنج می برد که قبل از اینکه تصور شود همسرش را به قتل رسانده بود، با محاصره ویروس کرونا تحریک شده بود.

یکی از دوستانش گفت که خانم متکالف در سال 2009 به او اعتماد کرد که آنها قرارداد خودکشی داشتند تا در صورت تشخیص بیماری لاعلاج یکی از آنها خودکشی کنند.

خواهر خانم متکالف، جوآنا کانینگهام، در بیانیه‌ای که توسط پزشکی قانونی خوانده شد، گفت که داماد او «چندین سال» از مشکلات روانی رنج می‌برد و الکلی در حال بهبودی است.

او در بیانیه‌ای اضافه کرد که او اخیراً به شدت افسرده شده بود و به زودی داروهای ضد افسردگی قوی‌تری نسبت به پزشک عمومی‌اش تجویز کردند.

خانم کانینگهام که مرتباً با خواهرش تلفنی صحبت می‌کرد، گفت: «جاناتان احساس می‌کرد یک شکست کامل است و شب‌ها گریه می‌کرد و برای آرامش به سالی چسبید.

سالی آنقدر نگران عاقبت کار بود که اگر او کاری با خودش می کرد بدون او از خانه بیرون نمی رفت.

خانم کانینگهام گفت خواهرش که به همراه همسرش به اداره یک شرکت عکاسی تبلیغاتی کمک کرده بود نیز داروهای ضد افسردگی طولانی مدت مصرف می کرد.

او گفت که دامادش “هیچ حالتی در صورتش” نخواهد داشت و زمانی که واقعاً افسرده بود “خجالتی و خاکستری” به نظر می رسید.

او در مورد این گربه گفت: «گربه بسیار بیمار و پیر بود. او حدود 19 سال داشت و مشکلات کلیوی داشت.

تحقیقات نشان داد که برادر خانم متکالف، آقای کارت، پس از اینکه کارکنان ساتون هو به او اطلاع دادند که نمی توانند با آنها تماس بگیرند، به آدرس (تصویر) سفر کرده است.

تحقیقات نشان داد که برادر خانم متکالف، آقای کارت، پس از اینکه کارکنان ساتون هو به او اطلاع دادند که نمی توانند با آنها تماس بگیرند، به آدرس (تصویر) سفر کرده است.

«نگران بودم که روزی برسد که گربه بمیرد، کاملاً محروم شوند.

آنها گربه را روی یک پتوی برقی روی تخت خود نگه داشتند و تا زمانی که باقی مانده بود به او غذا دادند.

تحقیقات نشان داد که آقای متکالف حدود شش سال پیش در طی شش هفته اقامت در کلینیک Priory به دلیل سوء مصرف الکل با موفقیت درمان شده بود.

آدام کولاکوت، که همچنین برای وب‌سایت ساتون هو که توسط سازمان اعتماد ملی اداره می‌شود، داوطلب شد، در بیانیه‌ای گفت که خانم متکالف «شوق کار داوطلبانه» داشت.

او او را «زنی شگفت‌انگیز توصیف کرد که همیشه خوش‌بین بوده، لبخندی مسری دارد و سرشار از زندگی است و همیشه به دنبال کمک کردن است».

آقای کولاکات به یاد می آورد که چگونه در حدود سال 2009 به او گفت که نگران بازگشت سرطان همسرش است و آنها “توافق دارند که اگر هر یک از آنها تشخیص قطعی داشته باشد، زندگی خود را با هم به پایان خواهند رساند.”

آلیسون گارلینگ، مدیر عملیات در ساتون هو، جایی که این زوج به صورت داوطلبانه در آنجا حضور داشتند، گفت که این زوج در هفته‌های قبل از مرگشان «خودشان عادی نبودند».

او در بیانیه ای گفت: «جاناتان ساکت تر و مضطرب تر به نظر می رسید. سالی گفت نگران است که سلامت روانی او رو به وخامت بگذارد.

خانم گارلینگ گفت که خانم متکالف توضیح می دهد که چگونه شوهرش “عصبانی شده و نسبت به چیزهای کوچک وسواس پیدا کرده است”، مانند کمبود پارکینگ در خانه خود، به این معنی که آنها باید از پارکینگ شهری استفاده کنند.

او گفت که داوطلب دیگری در 4 آوریل ایمیلی از او دریافت کرد که در آن به خاطر کمک نکردن در آخر هفته عید پاک عذرخواهی کرده بود.

خانم گارلینگ زمانی که خانم متکالف در ۷ آوریل برای کمک به مصاحبه با داوطلبان جدید حاضر نشد، بیشتر نگران شد.

هر دو روز یکبار از خانه آنها رد می شد و می دید که پرده هایشان را روی پشت در باز کرده اند.

ساتون هو محل دو قبرستان اوایل قرون وسطی است و توسط سازمان ملی نگهداری می شود

ساتون هو محل دو قبرستان اوایل قرون وسطی است و توسط سازمان ملی نگهداری می شود

خانم گارلینگ گفت که در 9 آوریل با مرلین گیل فلاسکت، قدیمی ترین دوست خانم متکالف تماس گرفت زیرا او بسیار نگران بود.

خانم گیل فلاسکت گفت که این محاصره افسردگی آقای متکالف را تشدید کرده است، زیرا او احساس می‌کرد در خانه‌شان گرفتار شده است و نگران نبود فضای باز برای باغ و پارک خودرو بود.

در تحقیقات مشخص شد که او در این مورد “تعمیر” شده است و در نتیجه آنها به دنبال خانه ای جدید در منطقه با باغ بزرگتر و پارکینگ برای ماشین ها و ماشین ها هستند.

پاتریشیا لوئیس، خواهر آقای متکالف، گفت که او “فراتر از ایمان” است که همسرش را خواهد کشت و او را “بسیار وفادار” به او توصیف کرد.

او در بیانیه ای اضافه کرد: “آنها گربه ای داشتند که آنها را می پرستیدند. او باید 19 سال سن داشته باشد و بسیار پیر باشد.

خانم گیل فلاسکت با پلیس سافولک تماس گرفت و پلیس به او توصیه کرد که با پلیس گلاسترشایر تماس بگیرد تا ببیند آیا این زوج برای ملاقات خواهر خانم متکالف رفته‌اند یا خیر.

خواهرش به پلیس گفت که آنها را ندیده است و به برادرش ریچارد کارت که نزدیکتر به وودبریج زندگی می کرد هشدار داد.

آقای پارسلی یافته ای را ثبت کرد که خانم متکالف به طور غیرقانونی کشته شده است.

حضار فاش کردند که او بر اثر فشار در گردن در نتیجه خفگی یا خفگی جان باخته است.

آقای پارسلی افزود: «همانطور که پلیس روشن بود، با توجه به شرایط، مشخص است که سالی به‌طور غیرقانونی توسط شوهرش کشته شده است.

«ما از یکی از شاهدان می دانیم که حدود 11 سال پیش صحبت از توافق خودکشی شده است.

«این فقط در آن زمان و با پیشینه ای که سالی و همسرش از سرطان جدی در آن زمان رنج می بردند، گفته می شد.

«در شواهدی که دیدم هیچ چیزی وجود ندارد که نشان دهد این چیزی شبیه یک توافق خودکشی است.

“اگر به روشی که او در آن جان خود را از دست داد نگاه کنید، برای من واضح است که این چیزی نیست که کسی با آن موافق باشد.”

آقای پارسلی نتیجه یک جلسه استماع جداگانه مبنی بر اینکه آقای متکالف در نتیجه خودکشی مرده است را ضبط کرد و گفت: “روشن است که جاناتان قبل از اینکه جان خود را بگیرد، همسرش سالی را به طور غیرقانونی کشته است.”

خانم متکالف یک مدیر داوطلب در ساتون هو بود، جایی که در سال 1939 یک کشتی تشییع جنازه آنگلوساکسون به طول 86 فوت در کنار رودخانه دبن کشف شد. شوهرش یک محیط بان در صحنه بود.

کشف کشتی و مصنوعات طلایی آن در یک مقبره در فیلم موفق امسال در نتفلیکس The Dig با بازی رالف فاینس، کری مولیگان و لیلی جیمز ارائه شد.

این زوج همچنین به عنوان “عضو ستون فقرات” انجمن درام آماتور Deben Players توصیف شده است.

  • اگر تحت تأثیر این داستان قرار گرفته اید، سامری ها با تماس با شماره 116 123 در دسترس هستند. خط امید پاپیروس نیز برای تماس با شماره 0800 068 41 41 باز است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer marmaris escorthtml nullednulled themesEnobahis GirişBetizm Girişgates of olympus oynaLevitra