تخت معاینه بیمار راهنمای خرید

اگر تا به حال به مراکز درمانی یا بیمارستان ها مراجعه کرده باشید، تخت معاینه بیمار را مشاهده کرده اید.
تخت های معاینه در مطب ها، مراکز پزشکی ، بیمارستان ها و تقریبا در هر بخش درمانی موجود هستند. تشخیص درست و صحیح اولین مرحله از بهبودی بیماریست. تخت های معاینه به دلیل روش ساخت خود و داشتن امکاناتی مثل ال ای دی نور دهنده، بد ساید و بسیاری دیگر  در تشخیص صحیح و سریع تر به پزشک کمک شایانی می کنند.

از طرفی راحتی و ایجاد حس امنیت نیز در بیمار القا می شود. دلیل آن هم بدنه محکم و فوم بسیار نرم تخت های معاینه است. روی فوم های تخت های معاینه از جنس چرم یا ABS می باشد. بدنه تخت های معاینه هم از جنس فلزی یا استیل موجود می باشند. تخت های معاینه در دو مدل ثابت و چرخ دار تولید می شوند.

ویژگی های یک تخت معاینه عالی برای هر استفاده ای

·         بدنه محکم و پایدار در برابر استفاده در زمان طولانی

·         نسبت طول و عرض مدل چرخ دار تخت های معاینه باید بین سایز استاندارد 120 تا 200 میلیمتر باشد.

·         داشتن بد ساید ثابت یا آکاردئونی که بیمار را از افتادن های ناگهانی حفظ می کند.

·         داشتن جای سرم و سبد وسایل بیمار.

·         تخت های معاینه باید دارای فوم مموری فوم باشند. این فوم ها قبلیت این را دارند که دقیقا به شکل بدن بیمار در بیایند به این ترتیب کوچکترین فشار اضافه را به کمر وارد نمی کنند.

صحبت پایانی

اگر قصد خرید تخت معاینه را برای مطب و مرکز درمانی خود دارید، ما به شما شرکت تجهیزات پزشکی خاکباز تجهیز صدرا را پیشنهاد می کنیم.
شرکت خاکباز تجهیز صدرا با ارائه محصولات متنوع تجهیزا ت پزشکی سعی در جلب نظر مشتریان مختلف خود را دارد.
از طرفی با خرید از شرکت خاکباز تجهیز صدرا از مزایایی مثل حمل و نقل رایگان، خدمات پس از فروش ویژه و طلایی و همچنین گارانتی شرکتی برخوردار خواهید شد. برای مشاهده لیست محصولات این شرکت به نشانی اینترنتی قرار داده شده مراجعه فرمایید.