جو و جیل بایدن برای کریسمس با کارکنان آمریکایی خارج از کشور به صورت زنده می نشینند

[ad_1]

پرزیدنت جو بایدن اولین کریسمس خود را در این پست با فراخواندن نیروهای نظامی در سراسر جهان به آنها تبریک گفت و از خدمات و فداکاری آنها به ملت تشکر کرد.

رئیس‌جمهور با همراهی بانوی اول جیل بایدن و توله سگ جدیدشان، فرمانده، روز شنبه از طریق ویدئو با سربازانی که نماینده ارتش، تفنگداران دریایی، نیروی دریایی، نیروی هوایی، نیروی فضایی و گارد ساحلی مستقر در پایگاه‌های قطر، رومانی و بحرین بودند صحبت کرد.

او خطاب به ارتش گفت: «به عنوان فرمانده کل شما می‌خواستم از این فرصت استفاده کنم و تشکر کنم، ممنون، سپاسگزارم. «ما قدردان شجاعت شما، برای فداکاری شما، نه تنها برای فداکاری شما، بلکه برای فداکاری خانواده شما هستیم.

بایدن در سخنانی از استودیویی که در کاخ سفید راه اندازی شده بود، به آنها گفت که آنها “ستون فقرات فولادی سالم ملت” هستند و بر “وظیفه واقعا مقدس” که ملت باید از سربازان و خانواده های آنها مراقبت کند، تاکید کرد.

خانواده بایدن به تجربه خود به عنوان یک خانواده نظامی اشاره می کنند که چرا از خدمت سربازی سپاسگزار هستند.

پرزیدنت جو بایدن و بانوی اول جیل بایدن، با فرمانده سگ جدید خود، به طور مجازی با سربازان صحبت می کنند تا از خدمات آنها تشکر کنند و کریسمس را به آنها تبریک بگویند.

بایدن در سخنانی از استودیویی که در کاخ سفید راه اندازی شده بود به آنها گفت که آنها

بایدن در سخنانی از استودیویی که در کاخ سفید راه اندازی شده بود به آنها گفت که آنها “ستون فولادی سالم ملت” هستند و بر “وظیفه واقعا مقدس” که ملت باید از سربازان و خانواده های آنها مراقبت کند، تاکید کرد.

جیل قدردانی خود و خانواده اش را

جیل قدردانی خود و خانواده اش را “به عنوان یک خانواده نظامی” به عنوان پدر و پسرش ابراز کرد.

بانوی اول جیل گفت: “ما می دانیم که حضور شما عزیزان در خدمت و دوری از تعطیلات چگونه است.” “متاسفم که باید غیبت کنی، ما می دانیم که برای خانواده های شما این فضای خالی میز چگونه است.”

جیل در مورد پدرش صحبت می کند که در طول جنگ جهانی دوم در نیروی دریایی خدمت می کرد، اما به طور خاص در مورد پسر مرحوم بایدن بو که برای یک سال به عراق اعزام شد.

“به عنوان یک خانواده، ما مطمئناً می دانیم که امروز خانواده شما چه احساسی دارند. به همین دلیل است که من و جو به حمایت از شما برای همیشه و همیشه ادامه خواهیم داد، تا جایی که می توانیم، اما مهمتر از همه برای خدمت به خانواده های شما.

فرمانده، ژرمن شپرد 16 هفته‌ای، با جوک ریاست جمهوری بایدن روی کاناپه چنان پر جنب و جوش بود که به فکر فرستادن او افتاد.

این جریان سپس به سمت بایدن رفت، که به طور زنده با سربازان خارج از کشور صحبت کرد، اما این جریان متوقف شد زیرا کاخ سفید به DailyMail.com گفت که قرار بود گفتگوها خصوصی باشد.

با تشدید مجدد همه‌گیری ویروس کرونا، بایدنز با حضور و بیانیه‌های عمومی خود به دنبال ایجاد حس وحدت و عادی بودن در فصلی چالش برانگیز برای بسیاری بود.

بایدن در بیانیه ای در کریسمس از «شجاعت، شخصیت، انعطاف پذیری و عزم بزرگ» مردم آمریکا در مواجهه با این همه گیری ستایش کرد و دعا کرد که ملت در طول فصلی سخت «نور در تاریکی» را بیابد.

بایدنز در بیانیه‌ای گفت: «در طول این فصل شادی، ما از آمریکایی‌های بی‌شماری الهام می‌گیریم که به ما یادآوری می‌کنند که چیزهایی که ما مقدس می‌دانیم، ما را فراتر از فاصله، زمان و حتی محدودیت‌های یک بیماری همه‌گیر متحد می‌کنند.»

و تماس با سربازان تنها آخرین سنت کریسمس بود که این دو پس از گذراندن شب کریسمس در آن شرکت کردند و حال و هوای جشن را در واشنگتن گسترش دادند. آنها صبح روز جمعه با حضور در بیمارستان ملی کودکان، این عید را به بیماران خردسال و خانواده هایشان تبریک گفتند. رئیس جمهور تصاویری از توله سگ جدیدشان را نشان داد و جیل برای بیماران کتابی برای کودکان خواند.

آن دو بعداً در کنار درخت کریسمس جیل بایدن در دایره دوپون توقف کردند. رئیس جمهور تزئینات کریسمس کاخ سفید را در سال 2021 در میان شاخه های تزئین شده با عکس های صورت همسرش، سیب ها و تخته های کوچک به افتخار شغل معلمی او آویزان کرد.

هر دو به تماس‌های سرویس ردیابی بابانوئل فرماندهی دفاع هوافضای آمریکای شمالی پاسخ دادند و با والدین و فرزندان درباره فهرست آرزوهای کریسمس خود صحبت کردند.

این منجر به لحظه‌ای سورئال شد که یکی از والدین در طول مراسم به پرزیدنت بایدن گفت: «براندون برویم!».

زوج اول میزبان کودکان و والدینشان در سالن دادگاه جنوبی بودند و به صورت مجازی با مردم صحبت کردند.

پدری به نام جرد، ردیانت از اورگان، پس از اینکه فرزندانش به رئیس جمهور گفتند از بابانوئل چه می‌خواهند، گفت: «کریسمس مبارک» و «براندون برویم»، رمز سمت راست برای «لعنت، جو بایدن».

خبرنگاران حاضر در سالن گفتند بایدن ناموفق به نظر می رسید. رئیس جمهور در پاسخ گفت: “براندون، من موافقم، برویم.”

ویدئوی این تبادل بلافاصله در فضای مجازی واکنش نشان داد و وبلاگ نویس محافظه کار اریک اریکسون اظهار داشت: “اعتراف: به نظر من بد سلیقه است که به رئیس جمهور ایالات متحده بگویم “بیا برویم براندون” وقتی آن مرد فقط می خواست کریسمس را به شما تبریک بگوید. . اخلاق خوب هنوز هم مهم است.

مایکل لاروسا، سخنگوی بانوی اول گفت بله. به توییت اریکسون

من فکر می‌کنم براندون بی‌آزار و سرگرم‌کننده است، اما اگر به کسی بگویید وقتی با فرزندتان خوب است، لعنت کند، فقط جهنم هستید.» کریسمس مبارک!’ تامی ویتور، دستیار سابق باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا، گفت.

پدر در طول مصاحبه سالانه بابانوئل NORAD با بانوی اول جیل بایدن (سمت چپ) به پرزیدنت جو بایدن (راست) گفت: «براندون برویم!»  بنا بر گزارش ها، بایدن به تهمت های جناح راست پاسخی نداد

پدر در طول مصاحبه سالانه بابانوئل NORAD با بانوی اول جیل بایدن (سمت چپ) به پرزیدنت جو بایدن (راست) گفت: «براندون برویم!» بنا بر گزارش ها، بایدن به تهمت های جناح راست پاسخی نداد

پدری به نام جرد، اهل اورگان درخشان، بعد از اینکه فرزندانش به رئیس جمهور گفتند از بابانوئل چه می‌خواهند، گفت: «کریسمس مبارک» و «براندون برویم» - کد سمت راست برای «لعنت، جو بایدن»

پدری به نام جرد، اهل اورگان درخشان، بعد از اینکه فرزندانش به رئیس جمهور گفتند از بابانوئل چه می‌خواهند، گفت: «کریسمس مبارک» و «براندون برویم» – کد سمت راست برای «لعنت، جو بایدن»

مایکل لاروسا، سخنگوی بانوی اول گفت بله.  پس از اینکه اریک اریکسون، وبلاگ نویس محافظه کار گفت: «براندون برویم» یک «بد سلیقه» است، زیرا اینترنت به سرعت به حفاری های پدرش واکنش نشان می دهد.

مایکل لاروسا، سخنگوی بانوی اول گفت بله. پس از اینکه اریک اریکسون، وبلاگ نویس محافظه کار گفت: «براندون برویم» یک «بد سلیقه» است، زیرا اینترنت به سرعت به حفاری های پدرش واکنش نشان می دهد.

من فکر می‌کنم براندون بی‌آزار و سرگرم‌کننده است، اما اگر به کسی بگویید وقتی با فرزندتان خوب است، لعنت کند، فقط جهنم هستید.»  کریسمس مبارک!'  تامی ویتور، دستیار سابق باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا، گفت

من فکر می‌کنم براندون بی‌آزار و سرگرم‌کننده است، اما اگر به کسی بگویید وقتی با فرزندتان خوب است، لعنت کند، فقط جهنم هستید.» کریسمس مبارک!’ تامی ویتور، دستیار سابق باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا، گفت

بانوی اول جیل بایدن (چپ) و رئیس جمهور جو بایدن (راست) برای جشن گرفتن شب کریسمس از بیمارستان ملی کودکان در واشنگتن بازدید کردند.

بانوی اول جیل بایدن (چپ) و رئیس جمهور جو بایدن (راست) برای جشن گرفتن شب کریسمس از بیمارستان ملی کودکان در واشنگتن بازدید کردند.

بانوی اول جیل بایدن (سمت چپ) و رئیس جمهور جو بایدن (راست) در کنار دیتو سویلا (در مرکز)، مدیر بار در رستوران فلوریانا ایستاده اند که درخت کریسمس با موضوع بایدن را در خیابان 17 شمال غربی در ناحیه کلمبیا قرار داده است.

بانوی اول جیل بایدن (سمت چپ) و رئیس جمهور جو بایدن (راست) در کنار دیتو سویلا (در مرکز)، مدیر بار در رستوران فلوریانا ایستاده اند که درخت کریسمس با موضوع بایدن را در خیابان 17 شمال غربی در ناحیه کلمبیا قرار داده است.

بانوی اول جیل بایدن (چپ) و رئیس جمهور جو بایدن (راست) روز جمعه وارد بیمارستان ملی کودکان در واشنگتن دی سی شدند.

بانوی اول جیل بایدن (چپ) و رئیس جمهور جو بایدن (راست) روز جمعه وارد بیمارستان ملی کودکان در واشنگتن دی سی شدند.

بانوی اول کتاب را می خواند

بانوی اول کتاب “شب اولاف قبل از کریسمس” را برای بیماران در بیمارستان ملی کودکان در واشنگتن دی سی می خواند و رئیس جمهور جو بایدن به عنوان مهمان غافلگیرکننده.

پرزیدنت جو بایدن (سمت چپ) در جریان بازدید غافلگیرانه روز جمعه از بیمارستان ملی کودکان در واشنگتن دی سی با یک بیمار جوان صحبت می کند.

پرزیدنت جو بایدن (سمت چپ) در جریان بازدید غافلگیرانه روز جمعه از بیمارستان ملی کودکان در واشنگتن دی سی با یک بیمار جوان صحبت می کند.

بانوی اول، جیل بایدن،

بانوی اول، جیل بایدن، “شب اولاف قبل از کریسمس” را با بازی قهرمان محبوب “یخ زده منجمد” برای بیماران بیمارستان خواند.

پرزیدنت جو بایدن (سمت چپ) کتابی را با یک کودک (راست) در بیمارستان ملی کودکان در واشنگتن دی سی به اشتراک می گذارد.

پرزیدنت جو بایدن (سمت چپ) کتابی را با یک کودک (راست) در بیمارستان ملی کودکان در واشنگتن دی سی به اشتراک می گذارد.

فرمانده بایدن صبح روز جمعه در چمن جنوبی مشاهده شد، رئیس جمهور در بیمارستان تصاویر توله سگ جدید را به کودکان نشان داد و گفت که می تواند در تابستان از بیمارستان بازدید کند.

فرمانده بایدن صبح روز جمعه در چمن جنوبی مشاهده شد، رئیس جمهور در بیمارستان تصاویر توله سگ جدید را به کودکان نشان داد و گفت که می تواند در تابستان از بیمارستان بازدید کند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer marmaris escorthtml nullednulled themesEnobahis GirişBetizm Girişgates of olympus oynaLevitra