خرید چادر مسافرتی ایرانی


چادر مسافرتی ها مانند بیشتر تجهیزات کوله پشتی ، بطور فزاینده ای تخصصی شده اند. اگر نمی دانید چه چیزی را جستجو می کنید ، جستجوی فقط چادر مسافرتی مناسب می تواند یک کار دلهره آور باشد و اگر اشتباه کنید ممکن است برای یک شب طولانی درگیر شوید. آیا به چادر مسافرتی سه یا چهار فصل نیاز دارید؟ آیا باید با یک چادر مسافرتی سنتی دو جداره یا یک چادر مسافرتی تک جداره ماوراء بنفش بروید؟ آیا یک چادر مسافرتی خانوادگی برای سفر شما به خوبی کار می کند؟ راهنمای زیر باید به شما در شروع صحیح کمک کند.

چادر مسافرتی های سه فصل چادر مسافرتی های چهار فصل چادر مسافرتی های خانوادگی
چادر مسافرتی های سه فصل
چادر مسافرتی های چهار فصل
چادر مسافرتی های خانوادگی
تعریف ویژگی ها
بدن خوبی برای استفاده در دمای گرم تابستان.
سایبان با پوشش کامل برای خشک نگه داشتن شما در باران.
پارچه های سبک و قطب.
برای کوله پشتی در بهار ، تابستان یا پاییز.
تعریف ویژگی ها
در هنگام طوفان می توان همه دریچه ها را بست.
مواد سخت تر از چادر مسافرتی های سه فصل.
چندین امتیاز خارج از خانه برای لنگر انداختن.
برای کوهنوردی و کوله پشتی زمستانی.
تعریف ویژگی ها
دیوارهای بلند و بلند ، فضای داخلی زیادی ایجاد می کنند.
سنگین.
برخی از آنها اتاق های جداگانه دارند.
برای کمپینگ اتومبیل.
شرح
این ها معمولی ترین چادر مسافرتی های موجود است. تقریباً هر کوله پشتی دارای یک چادر مسافرتی سه فصل است و برای اکثر سفرها گزینه انتخابی هستند. سه فصل به بهار ، تابستان و پاییز اشاره دارد – زمان ایده آل برای استفاده از یکی از این چادر مسافرتی ها. اگر قصد سفر به دور از اتومبیل را دارید و برفی روی زمین نیست ، احتمالاً چادر مسافرتی از این دسته می خواهید.

شرح
علیرغم آنچه از این نام پیداست ، چادر مسافرتی های چهار فصل در واقع چادر مسافرتی های یک فصل هستند: زمستان. سایبان و بدنه از مواد چوبی قوی تر نسبت به چادر مسافرتی های سه فصل برخوردار هستند و شکل بدن مقاومت در برابر وزش باد شدید و بارندگی شدید برف را به حداکثر می رساند. در چادر مسافرتی های زمستانی و کوهنوردی این چادر مسافرتی ها را طی کنید.

شرح
این چادر مسافرتی های بزرگ یک انتخاب عالی برای کمپینگ اتومبیل ها می کند. شما نمی خواهید یکی از آنها را خیلی دور انجام دهید. چادر مسافرتی های خانوادگی از مواد کمتری نسبت به همتایان کالاهای پشتی خود استفاده می کنند و انتظار نمی رود که شرایط آب و هوایی نامطبوع را داشته باشند (البته برخی از آنها بسیار خاموش). پس چرا فقط یک چادر مسافرتی سه فصل خریداری نمی کنیم؟ خوب ، چادر مسافرتی های خانوادگی معمولاً تقریباً نیمی از هزینه دارند و فضای زندگی بسیار بیشتری دارند.

اندازه
در حالی که یک چادر مسافرتی دو نفره ممکن است انتخابی همه جانبه باشد ، بزرگتر رفتن مزایایی دارد. یک چادر مسافرتی چهار نفره کمتر از دو چادر مسافرتی دو نفره وزن دارد ، بنابراین در واقع می تواند کمی از وزن گروه شما را نجات دهد. دلیل دیگر برای گرفتن یک چادر مسافرتی بزرگتر فضای بیشتر است. در حالی که تقسیم یک چادر مسافرتی سه نفره بین دو نفر ممکن است برای افزایش های طولانی مدت غذا زیاد نباشد ، اتاق داخلی اضافی اگر به طوفان پایان یابد ، روز بسیار راحت تری را ایجاد می کند. همچنین در شب اتاق آرنج اضافی به شما می دهد.

خرید چادر مسافرتی

اندازه
برای تعداد دقیق کاربران در مسیرهای آلپی و تورهای اسکی پشتکوه که در آن وزن مسئله است ، چادر مسافرتی بزنید. بعضی از کوهنوردان با وسواس وزن حتی از چادر مسافرتی هایی استفاده می کنند که برای کاهش وزن بسیار اندک هستند ، اما شما نمی خواهید بیش از یک شب را در یک ردیف مانند ساردین ها با هم بگذرانید. اگر در حال برنامه ریزی برای اردوگاه پایه یخچالهای طبیعی هستید یا یک هفته اسکیت پیاده روی را در همان سیرک می گذرانید ، یک چادر مسافرتی بزرگتر از آنچه لازم دارید در نظر بگیرید. هر شب که در شبهای طولانی زمستان نشسته اید ، هر اینچ اضافی حساب می کند.

اندازه
لازم نیست نگران وزن باشید ، بنابراین خطا در طرف بزرگ است. اردوگاه های خانوادگی معمولاً چادر مسافرتی شش نفره می گذارند و سپس سه نفر را درون آن قرار می دهند. چرا که نه؟ نیازی به حمل چیز در هر جایی نیست و اتاق بیشتر باعث می شود تا بازی های جدی با کارت آسان تر شود.

چادر مسافرتی منفرد یا دو جداره؟

دریافت چادر مسافرتی تک جداره برای:
سفرهایی که در آن وزن و مکان اصلی ترین دغدغه شماست.
دریافت چادر مسافرتی دو جداره برای:
اگر در هوای بارانی یا هوای گرم قرار دارید: چادر مسافرتی های دو جداره از باران بهتر محافظت می کنند و از چادر مسافرتی های تک جداره هوا بهتر هستند ، بنابراین جریان هوا بیشتر و تراکم کمتر است.
سفرهایی که چند شب در همان اردوگاه خواهید بود.
کمپینگ اتومبیل.
چادر مسافرتی منفرد یا دو جداره؟

دریافت چادر مسافرتی تک جداره برای:
تورهای اسکی پشتیبان طولانی
صعودهای سبک وزن آلپ.
دریافت چادر مسافرتی دو جداره برای:
سفرهایی که چندین شب در همان اردوگاه حضور خواهید داشت (اردوگاه پایه).
چادر مسافرتی منفرد یا دو جداره؟

همه چادر مسافرتی های خانوادگی دوجداره هستند. اگر چادر مسافرتی خانوادگی تک دیواری پیدا کردید ، به ما بگویید!

1 درب در مقابل 2 درب
پاسخ به وزن و راحتی می رسد. درب دوم (و هشتی که با آن می رود) باعث می شود زمان چادر مسافرتی راحت تر شود ، اما وزن بیشتری می بخشد. اگر از آن دسته افرادی هستید که برای صرفه جویی در نیم اونس ، برچسب ها را برش می دهید ، یک درب بگیرید. اگر دوست دارید در اردو بزنید و استراحت کنید ، دو مورد کسب کنید. حتی بیشترین وسواس نیز باید اعتراف کنند که در هنگام چادر مسافرتی سه یا بیشتر از افراد دارای یک درب دوم بسیار خوب است.

1 درب در مقابل 2 درب
در مورد چادر مسافرتی های زمستانی معمولاً وقتی به فکر چقدر زمان در حرکت هستید ، سؤال درها پاسخ داده می شود. در اردوگاه پایه ، یک درب دوم می تواند بسیار مهم باشد. در یک مسیر کوهستانی شیب دار ، درب دوم فقط وزن اضافه می کند. با این حال ، برخی می دانند که راحتی در درب دوم به ارزش چند اونس اضافی ، مخصوصاً برای چادر مسافرتی هایی که سه یا بیشتر از افراد را در خود جای داده اند ، ارزش ندارد.

1 درب در مقابل 2 درب
بله درسته. با این چادر مسافرتی ها بیشتر شبیه است “آیا پنج یا شش درب می خواهم؟” شما مجبور نیستید این کار را در هر کجا حمل کنید ، و تعداد زیادی نفر خواهید داشت که تمام وقت به آنجا می روند و بیرون می روند. هر چه درهای بیشتری داشته باشید ، شادتر خواهید بود.

هشتی
به عنوان یک ایوان پوشیده از یک vestible فکر کنید که در آن می توانید چکمه های گل آلود خود را قبل از ورود به خانه ببندید. این کناف همچنین مکانی را برای چسباندن وسایل و تجهیزات دیگر خود در جایی که در باران خیس نشود فراهم می کند. فقط بسیار سبکترین چادر مسافرتی های سه فصل ، هشتی را برای کاهش وزن از بین می برد.

راهنمای خرید چادر مسافرتی

هشتی
وستیبول ها مکانی را برای ذخیره دنده ها و پوشاندن چکمه های شما فراهم نمی آورند بدون اینکه داخل چادر مسافرتی خود را در معرض طوفان برفی شدید در بیرون قرار دهید. هنگام کمپ بر روی برف ، می توانید قسمت زیر هشتی را حفر کنید تا یک ایوان مخمل و مخزن مخروط ایجاد شود. چادر مسافرتی های تک جداره چهار فصل اغلب دارای هشتی یکپارچه نیستند زیرا افرادی که از این چادر مسافرتی ها استفاده می کنند تمایل دارند که روی صرفه جویی در وزن تمرکز کنند.

هشتی
چادر مسافرتی های خانوادگی زیبا دارای هشتی بزرگ هستند. با این حال ، بسیاری چنین نیستند زیرا این چادر مسافرتی ها برای رسیدگی به شرایط آب و هوایی که شامل ریزش باران و وزش باد است ، طراحی نشده اند.

تهویه
چادر مسافرتی های سه جداره سه جداره شامل تنهایی برای تهویه هوا در هوای گرم هستند. یک بدنه چادر مسافرتی تقریباً از چیزی جز تور تشکیل شده است. چادر مسافرتی های منفرد سه جداره کمتر هستند ، بنابراین جریان هوا کمتر و تراکم بیشتر است.

تهویه
این چادر مسافرتی ها فقط به اندازه کافی از تهویه برای کاهش تراکم استفاده می کنند ، اما هر قطعه ای از مش را می توان برای جلوگیری از برف در هنگام طوفان آب بندی کرد.

تهویه
دریچه ها ، منافذ ها و منافذ بیشتر. درهای مش مشبک و پانل های مش غول پیکر رایج است. این چادر مسافرتی ها نسبت به حصار زنجیره ای دارای تهویه بیشتری هستند.

ردپایی
ردپاها برای چادر مسافرتی های سه فصل دو هدف متفاوت دارند. قرار دادن یک ردپا در زیر چادر مسافرتی خود ضخامت کف را دو چندان می کند ، بنابراین شما هنگام کمپ کردن در مکانی کمتر از حد ایده آل ، چادر مسافرتی خود را نمی پوشانید. شاید بخواهید ردپای خود را برای افزایش مسافت های طولانی که وزن به یک مسئله جدی تبدیل می شود ، پشت سر بگذارید. بسیاری از طرح های چادر مسافرتی به شما امکان می دهد تا مگس و ردپای را بدون بدن بچسبانید. این تنظیم فوق العاده برای سفرهایی که خیلی نگران اشکالات نیستید بسیار عالی عمل می کند و به احتمال زیاد هیچ هوای فراتر از دوش باران متوسط ​​را تجربه نمی کنید.

ردپایی
ردپاها باعث می شود مقاومت و مقاومت در برابر آب اضافی برای مدت طولانی در اردوگاه وجود داشته باشد ، اما اگر قصد دارید هر شب اردو را جابجا کنید ، معمولاً از آنها عقب می ماند. خودتان را یکی کنید و هر زمان که وزن اضافی داشته باشید از آن استفاده کنید.

ردپایی
هیچ دلیل خوبی برای پشت سر گذاشتن ردپای در طول سفر در اردوگاه خانوادگی وجود ندارد. مگر اینکه دوست دارید چادر مسافرتی هایتان را خیلی سریع بکشید و مجبور شوید هر فصل یک تخته جدید بخرید.

برندهای برتر:
چادر مسافرتی های 3 فصل مشکی الماس
چادر مسافرتی های 3 فصل مشکی الماس
چادر مسافرتی های 3 فصل North Face
چادر مسافرتی های 3 فصل North Face
چادر مسافرتی های 3 فصل MSR
چادر مسافرتی های 3 فصل MSR

چادر مسافرتی های لباس کوهستانی 4 فصل
چادر مسافرتی های لباس کوهستانی 4 فصل
چادر مسافرتی های 4 فصل Marmot
چادر مسافرتی های 4 فصل Marmot
چادر مسافرتی های مشکی 4 الماس مشکی
چادر مسافرتی های مشکی 4 الماس مشکی

چادر مسافرتی های کمپینگ خانوادگی کلی
چادر مسافرتی های کمپینگ خانوادگی کلی
چادر مسافرتی های کمپینگ خانوادگی Eureka
چادر مسافرتی های کمپینگ خانوادگی Eureka
چادر مسافرتی های کمپینگ خانوادگی توسط The North Face
چادر مسافرتی های کمپینگ خانوادگی توسط The North Face
برای چادر مسافرتی خود خرید کنید
کل انتخاب چادر مسافرتی های ما را بررسی کنید . چرا اینجا ایستاده؟ ما آنچه را که لازم است شما را برای تفرجگاه تهیه کند ، داریم: کوله پشتی های فروشگاه ، لایه ها ، پوسته باران و موارد دیگر .

کمک خواستن؟