خرید کتاب انگلیسی

به گفته گاردین ، ​​کتابفروشی خرید کتاب انگلیسی دولتی مارکوس بوکسینگ دولتی در اوکلند از سال 1960 به عنوان اولین کتابفروشی خرید کتاب انگلیسی مشکی در کشور فعالیت می کند ، اما به دلیل شیوع ویروس تاج ، با بسته شدن روبرو است. البته این کتابفروشی تنها فروشگاهی در معرض خطر نیست ، اما به دلیل منحصر به فرد بودن این کتابفروشی ، حساسیت های خاصی را در بین جمعیت سیاه این ایالت ایجاد کرده است.

جاسمین جانسون ، آخرین عضو خانواده بنیانگذار کتابفروشی خرید کتاب انگلیسی مارکوس بوکس ، درمورد مشکلات دوران کرونا به کتابفروشان خرید کتاب انگلیسی می گوید که آنها سعی در ماندن در آن دارند. وی در مصاحبه با گاردین ، ​​از تلاش همكارانش برای تهیه كتاب و خرید کتاب انگلیسی به مشتریان صحبت كرد ، اما معتقد است كه دوران پس از كرونا برای بقاء فروشندگان كتاب و كتابفروشی خرید کتاب انگلیسی بسیار مهم است. وی گفت: “بقا در مواقع سختی اقتصادی چیز جدیدی برای کتابفروشی ما نیست و ما تقریبا عادت کرده ایم اما این بار فرق می کند.” مردم از تماس با کتاب ها می ترسند و برای فروش کتاب باید ساختارهای جدیدی تعریف شود.

بسیاری از کتابفروشی های خرید کتاب انگلیسی دیگر شهرهای دیگر آمریکا با همین چالش روبرو هستند. چراغ های شهر کتابفروشی نوستالژیک سانفرانسیسکو است که در سال 1953 تأسیس شد و هنگامی که تهدید به تعطیل شدن شد ، مردم شهر شروع به جمع آوری بودجه برای بقای آن کردند. اوضاع در بسیاری از شهرهای دیگر آمریکا مشابه است. این بدان معناست که فقط کمک های عمومی و خیرخواهانه کتابفروشی ها فعلاً زنده مانده اند ، اما دوران پس از کرونا بسیار مهم خواهد بود.

جانسون می گوید وضعیت ما کمی متفاوت از سایر کتابفروشی ها است زیرا متأسفانه خود ناشران کمتر به کتابفروشان خرید کتاب انگلیسی و حتی نویسندگان سیاه علاقه دارند. بله ، درست است که نژادپرستی هنوز در ایالات متحده شیوع دارد. براساس آخرین آمار اتحادیه ناشران آمریکا ، حدود 76 درصد ناشران با نویسندگان سفید پوست کار می کنند ، رقمی که در 4 سال گذشته تغییری نکرده است. به همین دلیل به نظر می رسد مارکوس بوکسینگ به دلیل این چالش کمی با دیگر کتابفروشی ها تفاوت دارد. ما هم Corona و هم چشمان سفید مردم این کشور را داریم.

با این حال ، صاحب کتابفروشی خرید کتاب انگلیسی مارکوس امیدوار است که از سازمانهای مردمی کمک بگیرد تا بتواند زنده بماند. جانسون می گوید: “در روزی که نویسندگان سیاه پوست هنوز در این کشور رها شده اند ، می توان امیدوار به ادامه کار در این کتابفروشی بود.” مالکوم X یکی از مشتریان عادی ما بود و بسیاری از نویسندگان مشهور سیاه مانند تونی موریسون کار می کردند. اگرچه اوضاع کمی پیچیده است ، کتابفروشی هایی مانند ما مشتریان خاص خود را دارند و عجیب نیست که از آنها درخواست کمک کنید ، زیرا دیگران همین کار را می کنند.

به گفته بنیانگذار و صاحب اولین کتابفروشی خرید کتاب انگلیسی لیست سیاه در ایالات متحده ، مارکوس بوکسینگ اکنون توانسته نیازهای مشتری را تا حدی برآورده کند ، بنابراین ریچاردسون ، دختر خانواده مارکوس ، هر روز تا اواخر شب به سفارشات پاسخ می دهد. او می گوید هر روز سفارشات بیشتری دریافت می کنیم و اگرچه سایتی آنلاین نداریم ، اما امیدواریم که با همان سفارش تلفنی ادامه یابد.