دانلود فیلم جدید

 1. PopcornFlix
  رایگان-فیلم-دانلود-وب سایت-لیست

PopcornFlic یک سکوی پخش فیلم رایگان است که متعلق به Screen Media Ventures است. این وب سایت مطالب زیادی دارد از فیلم های حوزه عمومی گرفته تا محتوای اصلی آن. برای تماشای فیلم های آنلاین و بارگیری از وب سایت ، نیازی به صرف یک خرج اختصاصی نیست. وب سایت PopcornFlix یکی از بهترین وب سایت هایی است که فیلم های آنلاین را در چند دسته از جمله درام ، اکشن ، کمدی ، وحشت و غیره ارائه می دهد.بهترین سایت دانلود فیلم و سریال خارجی

 1. هولو
  رایگان-فیلم-دانلود-وب سایت-لیست

Hulu همچنین یک پلتفرم پخش ویدیو است که اساساً بر اساس اشتراک اجرا می شود اما می توانید از نسخه رایگان Hulu نیز استفاده کنید. در نسخه رایگان Hulu ، مطالب زیادی دریافت نمی کنید. اگر نمی خواهید فیلم ها را بارگیری کنید و به صورت آنلاین تماشا کنید ، یک تجربه روان را به شما می دهد. شما می توانید بیش از 100 فیلم را به صورت رایگان در این پلتفرم تماشا کنید.

قابل ذکر است ، Hulu همچنین برنامه هایی برای Android و iOS دارد. باز هم ، هولو در همه کشورهای جهان در دسترس نیست. بنابراین ، استفاده از VPN یا پروکسی مورد نیاز است.

 1. کانوپی
  کانوپی با مشارکت با کتابخانه های عمومی و دانشگاه ها ، سرگرمی های فکری را به دستگاه مورد علاقه شما و بدون هیچ گونه هزینه و تبلیغات می پردازد. هر کس از دانشمندان فیلم گرفته تا بیننده های گاه به گاه فیلم های قابل توجه و غنی سازی را در کانیوپی کشف کند. با عضویت در کتابخانه خود وارد شوید و از فهرست متنوع ما با عناوین جدیدی که هر ماه اضافه می شود لذت ببرید.

من اخیراً با این سیستم عامل رایگان روبرو شدم که دارای مجموعه ای بی نظیر از فیلم ها و نمایش های تلویزیونی است. تعداد فیلمهایی که می توانند در یک ماه پخش کنند ، از کتابخانه به کتابخانه متفاوت است. برو جلو و امتحان کن.

 1. ویمئو
  رایگان-فیلم-دانلود-وب سایت-لیست

درست مانند سایر سیستم عامل های پخش ویدئو ، Vimeo نیز به صورت رایگان مطالب زیادی دارد. Vimeo در سال 2004 تاسیس شد ، توسط گروهی از فیلمسازان ایجاد شد که می خواستند راهی آسان و زیبا برای به اشتراک گذاشتن فیلم ها با دوستان خود داشته باشند. ورد شروع به گسترش كرد ، و جامعه ای پشتیبانانه از خالقان شروع به شکوفایی كردند. اکنون ویمئو بیش از 80،000،000 سازنده در سطح جهان زندگی می کند. تعداد زیادی فیلم کوتاه برای سرگرمی شما وجود دارد. شاید شما نمی دانید اما Vimeo همچنین یک بخش محتوای On-Demand را ارائه می دهد که می توانید هزینه های نمایش و فیلم های تلویزیونی را بپردازید.

 1. نمایش یاهو

قبل از معرفی ویژگی های منحصر به فرد آن ، بگذارید به شما بگویم که Yahoo View در حال حاضر در هند در دسترس نیست. نمایش یاهو فقط در ایالات متحده قابل استفاده است. شما ممکن است سعی کنید از یک پروکسی استفاده کنید ، اما ما تضمین می کنیم که این کار خواهد کرد یا نه. سایت برای پخش فیلم های رایگان به صورت آنلاین دارای کلیه مطالب مرتب شده در یک رابط تمیز است. با ضربه زدن روی دکمه های بزرگ مستطیلی ، می توانید هر ژانری مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

لازم به ذکر است که محتوای زیادی در این پلتفرم وجود دارد که توسط Hulu و سایر سایتهای پخش ویدئو تغذیه می شوند. در زیر هر فیلم ، پیامی را می بینید که روزهای باقیمانده قبل از انقضای فیلم رایگان خاص از وب سایت را نشان می دهد.