دانلود گلچین آهنگ برای برادر

داشتن پدر و مادر یکی از بزرگترین نعمت های خداونده . چقدر سخته آدم بزرگترین حامی زندگیش رو که همون پدره از دست بده .
در خانواده هایی که پدرشون رو از دست دادن این وظیفه برادر بزرگ تره که حامی فرزندای کوچک تر از خودشون باشن.

برادر هایی که مثل یک پدر و مثل یک کوه پشت خواهر و برادر های خودشون رو خالی نکردن و با جان فشانی های فراوان و تحمل سختی های زیاد سعی داشتن آب تو دل بقیه اعضای خونواده تکون نخوره و همیشه هوای اونارو داشتن و همچنین تیم ما درخواست های خیلی زیادی رو برای اهنگ برادر داشته و همیشه این موزیک هارو برای داداش های خودشون ارسال کردن.

حالا بماند از اینکه خواهر و برادرایی که کوچیکن و همسن هستند همیشه باهم دعوا و جنگ دارن و همیشه تو سر و کله هم میزنن.ولی خب مزه برادر داشتن همینه.برادر که داشته باشی یعنی یک حامی خیلی بزرگ تو زندگیت داری.یعنی کسی که میونی تو. هر مشکلی صداش بزنی و ازش کمک بخوای.برادر که داشته باشی یعنی بدون که کسی هست که مواظبت باشه که کسی نگاه چپ بهت نکنه . یعنی کسی هست که بدونی تو هر دعوایی میتونی روش حساب کنی.

آدم وقتی برادر کوچک تر هم داشته باشه اونو مثل بچه خودش دوست داره و میشینه ساعت ها باهاش بازی میکنه و ازش مراقبت میکنه و نیاز هاشو برطرف میکنه.

حالا دوستان عزیز اگه تا به حال از داداشاتون هیچ تشکر خشک و خالی نکریدن و اونو خوشحال نکردین پس وقت اون رسیده که با یک اهنگ شاد از سایت آهنگچین اون رو خوشحال و سورپرایز کنید.

یعنی شما با رفتن به سایت آهنگچین و دانلود اهنگ تشکر از برادر و فرستادن اهنگ مورد نظر به برادر خود میتونین اون رو خوشحال کرده و صددرصد باعث میشه که اون هم در صدد خوشحالی شما بربیاد.

البته این صفحه اهنگ های غمگین برادر رو هم داره و برای وقتی هستش که برادر خودتون رو از دست بدین که انشالا واسه هیچ کدومتون این مصیبت و بلا گریبان گیرتون نشه.

منبع : https://tinyurl.com/ahangchin

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>