راهنمای انتخاب بهترین کراوات

کراوات یکی از اکسسوری های لباس رسمی مردانه است بهترین کراوات مردانه اینجا کلیک کنید که باید برای انتخاب سایز ، رنگ و طرح ، مدل بستن کراوات و الگوی مناسب آن به برخی نکات مهم توجه کنید.

عکس کراوات مردانه

 

دسامبر ماه جهانی کراوات است. به همین مناسبت ، 4 نکته مهم را برای انتخاب مدل کراوات مدرن مناسب و شیک برای موقعیت های مختلف بهترین کراوات مردانه مانند کراوات شب عروسی و یلدا و رسمی و از سایت Tie-a-Tie در مجله کوروش بخوانید.

 

فروش اینترنتی افق کوروش

 

اندازه ، طول و عرض کراوات را انتخاب کنید

 

اولین و احتمالاً مهمترین نکته برای انتخاب کراوات مدرن و شیک بهترین کراوات مردانه انتخاب اندازه کراوات است. اندازه ، طول و عرض کراوات یک قانون کلی دارد. به عنوان یک قاعده کلی ، برای انتخاب یک کراوات مناسب و شیک باید کراواتی را انتخاب کنید که متناسب با ظاهر شخصی باشد که آن را می پوشد. برای افرادی که قد و قامت بالایی دارند ، به کراواتی احتیاج دارند که کمی بلند باشد و به قول معروف ، X بزرگ باشد و انتهای کراوات باید با سگک کمربند تلاقی کند. از نظر عرض و عرض کراوات استاندارد است و بهترین حالت بهترین کراوات مردانه برای افراد بزرگسال حدود 9 سانتی متر تا 10 سانتی متر عرض است.

ست پیراهن سرمه ای با کراوات

 

کراوات مناسب را انتخاب کنید

 

از طرف دیگر ، مردان کوتاه قد و هیکل باریک بهتر است بهترین کراوات مردانه کراوات هایی با عرض کمتر از 6 سانتی متر تا 7 سانتی متر انتخاب کنند. به یاد داشته باشید که در کنار قد و اندام شما ، مدل کت یا کت و پیراهنی که می پوشید سبک کراوات و مدل کراوات شما را کامل می کند. در زمستان ، یک قانون اساسی مناسب برای انتخاب کراوات متناسب با کت شما این بهترین کراوات مردانه است که لبه کراوات باید باریکتر از لبه کت باشد و به قول معروف شما باید از کراوات های لاغر استفاده کنید. در افرادی که اندامی کوچک و باریک دارند ، بهترین کراوات مردانه  برخلاف افراد دارای اندام بزرگ ، بهتر است قد کراوات کوتاه باشد و به سگک کمربند برخورد نکند.

عکس کراوات دامادی

 

برای اینکه بدانید بهترین کراوات مردانه کراوات دقیقاً در کجای پیراهن شما قرار دارد ، در نظر بگیرید که برای افراد کوتاه قد انتهای کراوات باید نزدیک مرکز سگک بهترین کراوات مردانه کمربند و برای افراد بلند قد سگک کمربند باشد. دوم ، اندازه گره کراوات باید دقیقاً درز یقه را پر کند.

 

رنگ کراوات برای انتخاب کراوات بهترین کراوات مردانه مدرن مناسب و شیک

رنگ کراوات برای انتخاب یک کراوات مناسب و شیک

 

بسیاری از افراد در انتخاب بهترین کراوات مردانه رنگ مناسب کراوات خود گیج می شوند و گاهی اوقات با تمام وسواسی که دارند رنگ نامناسبی را انتخاب می کنند. به عنوان مثال ، کراوات های سیاه ، برخلاف تصور عمومی ، فقط باید در موارد بهترین کراوات مردانه رسمی استفاده شوند و در موارد دیگر ، از رنگ های مختلف استفاده کنید. به عنوان مثال اگر پیراهنی به رنگ آبی روشن به تن کرده اید ، کراواتی با طرح ساده به رنگ آبی روشن و سبز روشن انتخاب کنید. اما اگر می خواهید برجسته ترین قسمت لوازم جانبی لباس شما رنگ کراوات شما باشد بهترین کراوات مردانه ، بهتر است از رنگ های پر رنگ و برجسته تری مانند قرمز یا زرشکی استفاده کنید.

با کت شلوار طوسی چه کراواتی بزنیم

 

نکته مهم و کاربردی دیگر برای انتخاب یک کراوات مدرن مناسب و شیک بهترین کراوات مردانه ، رنگ صورت شماست. فرقی نمی کند که به دنبال مدل کراوات 2019 یا 2020 هستید یا حتی مدلهای کلاسیک و قدیمی. یک قانون کلی در انتخاب مدل کراوات این است که اگر پوست شما بور و سفید است از رنگ های تیره استفاده نکنید. رنگ های روشن و ملایم به نام پاستل بهترین کراوات مردانه بهترین انتخاب برای شماست.

اگر پوستی سفید اما چشم و ابرو سیاه دارید ، بهترین کراوات مردانه از رنگ های متوسط ​​استفاده کنید. به عنوان مثال ، سر اردک سبز یا سرخابی و صورتی خردل.

راهنمای انتخاب کراوات ست کت و شلوار مشکی با پیراهن قرمز

افرادی که پوست قهوه ای دارند بهترین کراوات مردانه نیز باید به رنگ پیراهن و کراواتی که انتخاب می کنید نزدیک باشند. به طور کلی ، رنگ های آرام پاستلی بهترین کراوات مردانه بهترین انتخاب برای بهار تابستان و جیغ و رنگ های تیره برای پاییز و زمستان است.