رهبران کسب و کار و کارشناسان بهداشتی می خواهند از وقفه برای توقف موج کووید اجتناب کنند

[ad_1]

اپیدمیولوژیست گفت: آمریکا باید کاهش دستورالعمل های قرنطینه خود را در نظر بگیرد تا به کارگران کلیدی آلوده اجازه دهد به کار خود ادامه دهند تا از فلج کردن اقتصاد و بخش بهداشت جلوگیری شود زیرا این کشور با “کولاک ویروسی” عفونت ها مواجه است.

دکتر مایکل اوسترهولم، مدیر مرکز تحقیقات و سیاست بیماری‌های عفونی در دانشگاه مینه‌سوتا، روز دوشنبه به DailyMail.com گفت که با افزایش موارد، ممکن است زمان آن رسیده باشد که دوره توصیه‌شده 10 روزه جداسازی فعلی را در نظر بگیریم. CDC برای کارگران کلیدی آلوده

اوسترهولم به DailyMail.com گفت: «ما به شدت به این افراد به نیروی کار نیاز خواهیم داشت. نکته این است که ما حتی می‌توانیم به هزینه و منافع جامعه نگاه کنیم، اگر کسی را داریم که ممکن است آلوده یا آلوده به سطح پایین باشد، ماسک تنفسی N95 بگذاریم و بگذاریم کار کند، زیرا باز هم نتیجه بهتری برای آن وجود خواهد داشت. بیماران نسبت به اینکه کسی اصلاً آنجا نباشد.

“منظورم این است که تلاش برای اداره بیمارستانی با 40 بیمار وقتی کسی را ندارید که کمک کند، چگونه است؟”

وی افزود که دوره قرنطینه برای دیگران نیز باید به هفت روز کاهش یابد یا اقتصاد را در حرکت نگه دارد، زیرا به نظر می رسد گزینه Omicron عمر کوتاه تری دارد.

فراخوان برای بازسازی رویکرد کشور به همه‌گیری کووید-19 زمانی مطرح می‌شود که آخرین موج پیش از تعطیلات زمستانی به نیویورک رسید و مشاغل کم‌کار را مجبور به تعطیلی کرد و سیستم مراقبت‌های بهداشتی را تحت فشار قرار داد. این ایالت طی پنج روز گذشته هر روز رکورد جدیدی را به ثبت رسانده است، با 22478 مورد تا 18 دسامبر، که بالاترین روز کل از زمان شروع همه گیری است.

بیش از ده ها رستوران پس از مثبت شدن تست ویروس کارگران در آخر هفته بسته شدند و نمایش های برادوی مجبور شدند برخی از اجراها را لغو کنند. راکتز، نمایش سالانه کریسمس، به دلیل عفونت ناگهانی در میان کارکنان و خدمه، برای بقیه فصل به حالت تعلیق درآمد، اگرچه مشخص نیست که آزمایش چند نفر مثبت شده است.

در همین حال، یکی از رهبران کسب و کار کالیفرنیا نیز نگران است که اداره ایمنی و بهداشت شغلی ایالات متحده (OSHA) قوانین خود را در محل کار تغییر داد و کارگران واکسینه نشده را که در معرض ویروس قرار دارند ملزم کرد تا خود را به مدت دو هفته ایزوله کنند.

تعداد موارد COVID-19 در ایالات متحده در دو هفته گذشته افزایش یافته است، با افزایش خیره کننده 226 درصدی عفونت در فلوریدا و افزایش 82 درصدی در موارد جدید در نیویورک.

ایالات متحده در آخر هفته به مرحله شگفت انگیزی در مبارزه با نسخه جدید Omicron رسید، زمانی که این کشور 1000 مورد از سویه را تحت الشعاع قرار داد.

از یکشنبه تا اوایل صبح دوشنبه 221 مورد ثبت شده است. این کشور قبلاً به گروه مشکوک پنج کشور با بیش از 1000 مورد از گزینه جدید ملحق شده است که صبح روز دوشنبه به 1079 نفر رسید.

دکتر مایکل اوسترهولم می گوید آمریکایی ها باید انتظار داشته باشند

دکتر مایکل اوسترهولم می‌گوید آمریکایی‌ها باید در هفته‌های آینده منتظر یک «کولاک ویروسی» باشند

این کشور روزانه به طور متوسط ​​20082 مورد جدید گزارش می دهد که نسبت به هفته گذشته که بیش از 23000 مورد در روز گزارش می شد، کاهش یافته است.

روز یکشنبه، مدیر مؤسسه ملی بهداشت (NIH)، دکتر فرانسیس کالینز، هشدار داد که ایالات متحده می تواند روزانه یک میلیون مورد کووید-19 را تحت نظر داشته باشد.

پیش‌بینی کالینز زمانی انجام شد که تکرار بسیار مسری Omicron مانند آتش‌سوزی در سراسر کشور پخش شد و نوع دلتا همچنان جمعیت مردم را قبل از تعطیلات زمستانی منزجر می‌کرد.

در هفته منتهی به 18 دسامبر، به طور متوسط ​​127692 مورد در ایالات متحده گزارش شد، اما کالینز هشدار داد که این رقم ممکن است به یک میلیون در روز افزایش یابد.

کالینز به NPR گفت: «ما نمی توانیم هوشیاری را کنار بگذاریم.

“حتی اگر خطر جدی کمی کمتر باشد، اگر واقعا مراقب همه این استراتژی‌های کاهش نباشیم، می‌توانیم روزانه یک میلیون مورد داشته باشیم.”

به طور متوسط ​​روزانه 1290 نفر در هفته گذشته بر اثر این ویروس جان خود را از دست داده اند. این ویروس از زمان شروع همه‌گیری، بیش از 800000 آمریکایی را کشته است.

بیش از 50.8 میلیون نفر دیگر به این ویروس آلوده شده اند.

اوسترهولم گفت، برآوردها نشان می دهد که بیش از 30 درصد از کارکنان مراقبت های بهداشتی ممکن است به Omicron آلوده شوند، که به نظر می رسد پنجره کوچکتری از عفونت داشته باشد.

اوسترهولم گفت، برآوردها نشان می دهد که بیش از 30 درصد از کارکنان مراقبت های بهداشتی ممکن است به Omicron آلوده شوند، که به نظر می رسد پنجره کوچکتری از عفونت داشته باشد.

اوسترهولم گفت ممکن است لازم باشد به کارگران کلیدی آلوده اجازه داده شود تا به محل کار خود بازگردند – مجهز به تجهیزات حفاظتی. برآوردها نشان می دهد که بیش از 30 درصد از کارکنان مراقبت های بهداشتی ممکن است به Omicron آلوده شوند، که به نظر می رسد پنجره کوچکتری از عفونت داشته باشد.

او گفت: «این ویروس به قدری آسان منتقل می‌شود که می‌دانید افراد بسیار زیادی در جوامع ما، چه واکسینه شده باشید چه نباشید، مبتلا خواهند شد.»

اما اکنون ویژگی کلیدی در اینجا این است که اگر شما به طور کامل واکسینه شده باشید – و من آن را رویکرد واکسن سه دوز می نامم – احتمال اینکه در بیمارستان بستری شوید یا با یک بیماری جدی بمیرید کمتر است. این واقعا مهم است. ‘

این ویروس به قدری تعداد زیادی از نیویورکی ها را تحت تاثیر قرار داده است که برخی از رستوران ها به دلیل کمبود کارکنان تعطیل شده اند، در حالی که نمایش های برادوی به دلیل افزایش موارد، اجراها را لغو کرده اند.

در تصویر: مسافرانی که در 24 نوامبر در فرودگاه بین‌المللی لس‌آنجلس در نزدیکی تابلوی محل آزمایش COVID-19 در صف انتظار غربالگری هستند.

در تصویر: مسافرانی که در 24 نوامبر در فرودگاه بین‌المللی لس‌آنجلس در نزدیکی تابلوی محل آزمایش COVID-19 در صف انتظار غربالگری هستند.

CDC یک دوره 10 روزه ایزوله برای افراد آلوده به ویروس و یک دوره قرنطینه 14 روزه را برای افراد واکسینه نشده که بیش از 15 دقیقه در یک دوره 24 ساعته با افراد آلوده در تماس بوده اند، توصیه می کند.

انتظار نمی رود افراد کاملاً واکسینه شده پس از قرار گرفتن در معرض قرنطینه شوند، مگر اینکه علائمی را نشان دهند و حتی اگر این علائم را نداشته باشند، CDC توصیه می کند ظرف پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض آزمایش قرار بگیرند.

برخی از مکان‌های نیویورک، از جمله کارخانه شراب سازی شهر، اکنون برای ورود به آزمایش منفی و مدرک واکسیناسیون نیاز دارند. تست های سریع درب منزل برای مشتریانی که با مدارک لازم مراجعه نکرده اند در دسترس است.

این ویروس به قدری تعداد زیادی از نیویورکی ها را تحت تاثیر قرار داده است که برخی از رستوران ها به دلیل کمبود کارکنان تعطیل شده اند، در حالی که نمایش های برادوی به دلیل افزایش موارد، اجراها را لغو کرده اند.

دکتر آشیش جا، رئیس دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه براون، گفت که آمریکا از زمان همه‌گیری در مارس 2020 راه طولانی را پیموده است.

او گفت واکسیناسیون و ماسک کمک بزرگی کرده است و دیگر نیازی به تعطیلی مدارس یا اقتصاد برای مدیریت همه‌گیری نیست.

او به صبح بخیر آمریکا گفت: «مردم باید درک کنند که هدف این نیست که به هر قیمتی از عفونت جلوگیری کنند. “این یک هدف غیر واقعی است. هدف باید جلوگیری از مرگ و میر و بیماری های جدی باشد، کاری که واکسن ها انجام می دهند، بیمارستان های ما را از له شدن محافظت می کند، که دوباره واکسن ها و آزمایش ها می توانند کمک کنند.

او گفت: “این بسیار مسری است، بسیاری از آمریکایی ها در نهایت به آن مبتلا خواهند شد.”

بیایید فقط مطمئن شویم که آنها مقدار زیادی از آن را دریافت نمی کنند.

دکتر آشیش جا، رئیس دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه براون، گفت که آمریکا از زمان تشدید همه‌گیری در مارس 2020 راه طولانی را پیموده است.

دکتر آشیش جا، رئیس دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه براون، گفت که آمریکا از زمان تشدید همه‌گیری در مارس 2020 راه طولانی را پیموده است.

وی گفت در حالی که احتمالاً COVID-19 زمستان آینده در دسترس خواهد بود، آمریکایی ها به بهبود مدیریت این ویروس ادامه خواهند داد.

وی گفت: زمستان امسال بسیار بهتر از سال گذشته است و من انتظار دارم زمستان آینده بسیار بهتر از امسال باشد.

بیش از 50.8 میلیون آمریکایی از آغاز همه‌گیری کرونا به کووید-19 مبتلا شده‌اند

بیش از 50.8 میلیون آمریکایی از آغاز همه‌گیری کرونا به کووید-19 مبتلا شده‌اند

از زمان شروع همه‌گیری، بیش از 806000 آمریکایی بر اثر کووید-19 جان خود را از دست داده‌اند

از زمان شروع همه‌گیری، بیش از 806000 آمریکایی بر اثر کووید-19 جان خود را از دست داده‌اند

آمریکا موج جدیدی از همه گیری کووید-19 را تجربه می کند زیرا نوع Omicron همچنان در حال گسترش است.

آمریکا موج جدیدی از همه گیری کووید-19 را تجربه می کند زیرا نوع Omicron همچنان در حال گسترش است.

به طور جداگانه، کالیفرنیا قوانین آزمایش خود را در هفته گذشته تشدید کرد و افراد واکسینه نشده را که در “مگا رویدادها” در داخل یا خارج از خانه شرکت می کردند، ملزم کرد که آزمایش آنتی ژن منفی را در عرض یک روز یا آزمایش PCR منفی در طی دو روز نشان دهند.

قبل از آن، کالیفرنیایی‌ها یک فرصت سه روزه آزمون داشتند.

این ایالت همچنین قوانین جدیدی را برای محل کار اعلام کرده است که به موجب آن کارگران واکسینه نشده در معرض این ویروس باید به مدت 14 روز خود را ایزوله کنند که از 14 ژانویه شروع می شود و تا 14 آوریل ادامه می یابد.

این قانون در مورد کارگران واکسینه شده نیز صدق می کند، اگرچه کسانی که بدون علامت هستند ممکن است در عوض فاصله اجتماعی را انتخاب کنند و از ماسک استفاده کنند.

شرکت‌ها موظفند آزمایش‌های رایگان کووید را برای کارمندان ارائه کنند.

رابرت موتری، مدافع سیاست اتاق بازرگانی کالیفرنیا به CalMatters گفت که نگران این است که چگونه قوانین می توانند بر اقتصاد تأثیر بگذارند.

ما نگرانی‌های جدی در مورد عواقب این تغییرات داریم، هم در دنیایی که تست‌های سریع کووید-19 کمتر در دسترس است و هم در دنیایی که کارگران بیشتری از کار کنار گذاشته می‌شوند – که هیچ علامتی نشان نمی‌دهند و واکسینه شده‌اند. کار را برای بسیاری از کارفرمایان کالیفرنیایی که در حال حاضر کمبود کارکنان دارند و با کمبود نیروی کار دست و پنجه نرم می کنند، دشوار خواهد کرد.”

برعکس، استفان نایت، مدیر عامل Worksafe گفت کالیفرنیا مکالمه درستی را انجام می دهد.

وی در پایان گفت: متأسفانه واکسیناسیون مصونیت نیست و واکسیناسیون به این معنا نیست که نمی توانید بیماری را گسترش دهید.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kusadasi escortVodafone Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeGebze escort