سانسور شدید Tech از پورن بسیار نزدیک است

[ad_1]

حساب وب کم من اخیراً به دلیل نقض قوانین رفتاری به حالت تعلیق درآمد. به من گفته شد که در یک دسته فتیش شرکت کردم که دلیل آن بستن فوری حساب است.

از سال 2002 من دائماً درگیر فیلم های پورن و دوربین بوده ام. این منبع اصلی درآمد من برای حدود 12 سال بود و پس از آن برای انجام دکترا استراحت کردم. اکنون که مدرکم را تمام می‌کنم – و بودجه‌ام به پایان رسیده است – دوباره آنلاین شده‌ام و شاید بدترین منظره پورنوی است که در دهه‌های اخیر دیده‌ایم.

تحقیقات من باعث شد تا در تمام مدت استراحت دوربینم در سیاست کار جنسی شرکت کنم و از دستورالعمل های جدید محتوای بزرگسالان که Mastercard در 15 اکتبر معرفی کرد به خوبی آگاه بودم. احساس آمادگی کردم. من قبلاً سعی می کردم به قوانین غیر شفاف Mastercard پایبند باشم – بالاخره قدرتی که پردازنده های پرداخت بر صنعت بزرگسالان دارند جدید نیست. اما در گذشته، من از یک استودیوی واقعی برای یک وب سایت کوچک با تنها چند ده مدل بیرون آمدم. من با مدیریت ارتباط مستقیم داشتم. اگر مشکلی وجود داشت، مسترکارت با رئیس تماس گرفت تا مشکل را توضیح دهد. او در استودیو من را می زد، به من می گفت چه خبر است و من می توانستم فوراً رعایت کنم. چه موافق باشم یا نه، پارامترها واضح تر و روند معقول بود.

این بار همه چیز تغییر کرد. من برای یک سایت غول پیکر با هزاران هنرمند کار می کنم. من با مدیریت ارتباطی ندارم. اکثر ایمیل های من بدون پاسخ می مانند یا پاسخ های کلی دریافت می کنند. وقتی اخراج شدم، نه توضیحی دریافت کردم، نه فرصتی برای اصلاح، نه حرفی در مورد حقوق پرداخت نشده ام چه می شود. یک آیین نامه رفتاری وجود دارد که باید به آن پایبند باشیم، اما قوانین نامشخص است. درک اینکه چه اقدامات یا موضوعاتی برای بحث می تواند باعث تخلف شود دشوار است و هیچ رئیسی در راهرو وجود ندارد که بتوان با او صحبت کرد.

برای پلتفرم‌هایی که در این محیط پرداخت و پردازش خط‌مشی کار می‌کنند، ریسک عدم انطباق زیاد است و پایه کار یکباره در نظر گرفته می‌شود. این تأثیر به کارگران سکس آنلاین منتقل می شود، که آسیب های زیادی را متحمل می شوند. از زمانی که Mastercard برنامه های خود را در آوریل اعلام کرد، بسیاری از آنها حساب های خود را بسته اند، پرداخت ها را قطع کرده اند و بارگذاری ها را به تاخیر انداخته اند. در ماه آگوست، OnlyFans تقریباً محتوای بزرگسالان را ممنوع کرد تا زمانی که واکنش شدید سازندگان و رسانه‌ها را دریافت کرد. در ماه دسامبر، AVNStars اعلام کرد که ویژگی های درآمدزا را به طور کامل کاهش می دهد. انطباق آن چنان سنگین است که شرکت ها به سادگی تسلیم می شوند.

این فضای سیاسی همچنین محدودیت های شومی را بر آزادی جنسی اعمال می کند. پلتفرم‌ها کارگران خود را با فشار فزاینده‌ای تعدیل می‌کنند، بنابراین دامنه موضوعات جنسی که باید از آنها اجتناب کنیم در حال گسترده‌تر شدن است. پلتفرم‌ها همچنین وظیفه تعدیل ما را با درخواست از ما برای برچسب‌گذاری و گزارش مشتریانی که درخواست پخش برنامه‌هایی را دارند که می‌تواند قوانین را زیر پا بگذارد یا جریمه شدن برای همدستی را تهدید کند، به ما منتقل کرده‌اند. این نه تنها به این معنی است که من می خواهم پول کمتری به دست بیاورم – همچنین از من خواسته می شود که مشتریانم و خواسته های آنها را بررسی کنم.

پلتفرم‌های فناوری در حال اعمال قدرت بیشتر و بیشتر بر آنچه ما مجاز به گفتن و انجام آنلاین هستیم. این منحصر به پورن نیست – همه ما با ممنوعیت TikTok در مورد کلمات و عبارات خاص و راه حل های خلاقانه تولید شده توسط کاربران آشنا هستیم. بیشتر و بیشتر همه باید طبق شرایط خدمات زندگی کنند و بمیرند. اما مددکاران جنسی مدت‌هاست که رسانه‌های اجتماعی صرفاً به این دلیل که کارگران جنسی هستند، حتی زمانی که محتوای آنها یکسان است، از پلتفرم خارج شده‌اند.

بیشتر و بیشتر همه باید طبق شرایط خدمات زندگی کنند و بمیرند. اما مددکاران جنسی مدت‌هاست که رسانه‌های اجتماعی صرفاً به این دلیل که آنها کارگر جنسی هستند، حتی زمانی که محتوای آنها سازگار است، از پلتفرم خارج شده‌اند.

به دلیل ماهیت تبعیض‌آمیز تعدیل محتوا، کارگران جنسی مجبور بودند به طرفداران نحوه اجرای بازی را آموزش دهند تا از قوانین پیروی کنند، در غیر این صورت خطر از دست دادن خدمات اولیه آنلاین را دارند. به عنوان مثال، حساب‌های روسپی‌ها در PayPal یا Venmo زمانی که مشتریان یادداشت‌های جنایت‌آمیز «متشکرم» می‌نویسند، به حالت تعلیق در می‌آیند. ممکن است کسی فکر کند که پس از تحت فشار قرار دادن به منطقه چراغ قرمز دیجیتال سایت های بزرگسالان، از چنین کنترلی در امان خواهیم بود. در عوض، ما به طور فزاینده ای از فضاهای رسانه ای NSFW محروم می شویم و همچنین باید تعاملات مشتریان خود را در آنجا نظارت کنیم. بخش‌های ثبت‌نام چت بادامک و نظرات برای درخواست‌های اعضا برای یک جلسه یا برای ارجاع آن‌ها به فتیش‌های بد بررسی می‌شوند. همانند TikTok، کاربران کدی را توسعه می دهند تا منظور خود را بیان کنند. اما، با احتیاط از توقف دیگری، احساس می کنم تحت فشار هستم تا حتی این مبادلات رمزگذاری شده را گزارش کنم. نه تنها باید از پخش برنامه های خصوصی که می توانند از مرز عبور کنند خودداری کنم، بلکه باید مشتریانی را که خواهان فعالیت های “مشکوک” هستند، لگد بزنم، مسدود کنم و گزارش دهم تا ثابت کنم من شریک جرم نیستم.

این یک اثر خنک کننده دارد. من می دانم که اگر فقط در ابتدایی ترین مبادلات وانیل شرکت کنم، از بستن حساب در امان هستم. اما من نمی خواهم یک پلیس طلسم باشم. بخشی از دلیلی که من این شغل را دوست دارم این است که می توانم ظرفیت عظیم غیرقابل تصوری را که مردم برای میل جنسی و اروتیسم دارند کشف کنم. بالاخره کار من این است که به مردم کمک کنم تا لذت ببرند. و از طریق این کار، از چیزهایی که هرگز انتظارش را نداشتم لذت بردم. تماشای فتیش های مصرف کننده به من احساس امنیت نمی کند و کارم را کمتر استثمار نمی کند. درعوض، محیط کار من را خصمانه‌تر می‌کند، توانایی من برای امرار معاش را کاهش می‌دهد، و عملکردم را به بیان عمومی، فیلم‌نامه‌ای و غیرقانونی جنسی محدود می‌کند. بنابراین، در حالی که من از معیشت فوری خود می ترسم، از آنچه که این از نظر فرهنگی با ما می کند نیز می ترسم. من از رویکرد خصمانه ای که باید با مشتریانم اتخاذ کنم می ترسم. زمانی لذت این را داشتم که فضایی امن برای مردم فراهم کنم تا بتوانند خواسته هایی را که به آنها گفته شده بود از آنها خجالت بکشند کشف کنند. اکنون از من خواسته می شود که آنها را مجازات کنم و این شرم را پیچیده کنم تا پوست خودم را نجات دهم.

زمانی لذت این را داشتم که فضایی امن برای مردم فراهم کنم تا بتوانند خواسته هایی را که به آنها گفته شده بود از آنها خجالت بکشند کشف کنند. اکنون از من خواسته می شود که آنها را مجازات کنم و این شرم را پیچیده کنم تا پوست خودم را نجات دهم.

می دانم که پلتفرم ها مقصر نیستند. پلتفرم ها می توانند بهتر از کارگران خود عمل کنند، اما آنها تحت فشار مسترکارت هستند. و مسترکارت تحت فشار صلیبی های ضد پورن است که هدفشان خجالت زده کردن رابطه جنسی، تمایل پلیس و ضدعفونی کردن اینترنت است. این گروه ها وانمود می کنند که علاقه مند به سوء استفاده و بهره کشی هستند زیرا بازاریابی خوبی است، اما هدف واقعی آنها تحمیل “ارزش های خانوادگی” سنتی است. آن‌ها می‌خواهند بیان جنسیت، بیان جنسی و بیان رابطه‌ای را برای تناسب با ساختاری سفت و سخت، نژادپرستانه، مردسالارانه و دگرجنسگرا محدود کنند. این را انواع تولیدات فرهنگی که این گروه‌ها و متحدانشان در تلاش برای سانسور آن‌ها به‌عنوان «هرزه‌نگاری» تعریف می‌کنند، نشان می‌دهد، مانند اطلاعات مربوط به رابطه جنسی ایمن، آثاری که تجربیات LGBTQ + را تأیید می‌کنند، یا مطالبی که عدالت اجتماعی و عاملیت جنسی را ترویج می‌کنند. . و در محتوای مستهجن، اولین ژانرهایی که علامت گذاری می شوند همیشه آنهایی هستند که خارج از ارتباطات ناهمسانی هستند. “دایره باطل” رابطه جنسی قابل قبول زنده و زنده است و بسیاری از فتیش ها زشت، آسیب پذیر یا ذاتاً خطرناک تلقی می شوند.

حق رضایت بزرگسالان برای ایجاد و مصرف محتوای فتیش ارزش مبارزه دارد. اما این باعث نمی شود که کمپین چندان قابل فروش باشد. رابطه جنسی – به خصوص عجیب جنسیت – دلیل مناسبی برای انسجام در نظر گرفته نمی شود. این متحدان را جذب نمی کند زیرا مردم می دانند که به عنوان منحرفان بیمار و خطرناک برچسب زده خواهند شد. به همین دلیل است که حقوق پورن و روسپی ها اغلب در چیز دیگری پنهان می شود. ما طرفدار آزادی بیان هستیم، ما طرفدار معیشت کارگران هستیم، ما مخالف نقض حریم خصوصی هستیم. و ما هستند همه این چیزها و آن ها هستند دلایلی که چرا مردم باید علاقه مند شوند اما ما همچنین باید از جنسیت، تنوع جنسی و آزادی جنسی مراقبت کنیم، اگرچه این سوال مهمی را ایجاد می کند که آیا چیزی وجود دارد یا خیر. فانتزی غیر اخلاقی.

قانون فحاشی نشان می دهد که بله، برخی از ایده ها و تصاویر جنسی به سادگی بیش از حد مخرب و مشمئز کننده هستند که حق قانونی وجود ندارند. استدلالی که در طول سال‌ها برای بیان اینکه پورنوگرافی مستحق حمایت از آزادی بیان نیست این است که یک بیان نیست، بلکه یک سخنرانی “غیر منطقی” است. این منتقدان استدلال می کنند که پورن دارای اثرات ناخودآگاه است – که به دلیل ماهیت جنسی آن، فرآیندهای شناختی اخلاقی و عقلانی ما را دور می زند و می تواند زور مردم خواسته هایی را ایجاد کنند که در غیر این صورت نداشتند.

فانتزی های جنسی به ویژه خطرناک در نظر گرفته می شوند زیرا قرار است جاه طلبانه باشند – که داشتن یک فانتزی به این معنی است که شما قطعاً می خواهید آن را بازی کنید. این ریشه در این ایده دارد که رابطه جنسی یک جانور “غریزی” و سرکش فراتر از قلمرو عقل است. این ایده ای است که برای افراد غیرمسئول و خشونت آمیز جنسی بسیار جذاب است: اگر رابطه جنسی قدرت های اخلاقی و ذهنی ما را دور بزند، نمی توانیم مسئول اعمال جنسی خود باشیم. ترویج ایده‌های «اعتیاد جنسی» و «اعتیاد به پورن» – که هیچ‌کدام از منابع معتبر اعتیاد محسوب نمی‌شوند – به معنای ترویج راه‌هایی برای کنار گذاشتن مسئولیت جنسی است. طنز این است که گروه‌های ضد پورن می‌گویند می‌خواهند به سوء استفاده جنسی، استثمار و خشونت پایان دهند، در حالی که فعالانه از خطوط فکری حمایت می‌کنند که هیچ کاری برای پرورش اخلاق جنسی خوب انجام نمی‌دهند و هر کاری که می‌توانند برای توجیه رفتار خشونت‌آمیز انجام می‌دهند.

شرایط استفاده و دستورالعمل‌های انجمن در تمام زمینه‌های اینترنت به گونه‌ای ارائه می‌شوند که گویی ایمنی را تضمین می‌کنند. آنچه به طور فزاینده ای آشکار می شود این است که “ایمنی” برای برخی مایه تاسف است. “امنیت” باعث می شود از پلتفرم هایی شروع کنیم که به ابزارهای اصلی تبدیل شده اند. “ایمنی” باعث می شود هنگام کار روی پوست تخم مرغ راه برویم. خیال پردازی هایی که مرا به پلیس می کشاند برای هیچ کس مضر نیست، حتی اگر آنها در واقع با اجماع معرفی شدند. آنها را می توان عجیب یا ناخوشایند در نظر گرفت، اما خطرناک نیستند. پس بیایید به مردم لذت ببریم. ما موافقیم. ما به کسی صدمه نمی زنیم ما فقط سعی می کنیم در این آتش زباله دنیا لحظه ای استراحت کنیم و در حین انجام آن کرایه آن را بپردازیم.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kusadasi escortVodafone Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeGebze escort