سلامت شب – کاخ سفید: وب سایت تست به زودی راه اندازی می شود

[ad_1]

به مراقبت های بهداشتی جمعه شب خوش آمدید، جایی که آخرین تحولات سیاسی و اخبار مؤثر بر سلامت شما را دنبال می کنیم. در اینجا مشترک شوید: thehill.com/newsletter-signup.

CDC ممکن است بخواهد کوچ کال را به عنوان جدیدترین سخنران خود بیاورد. مربی بسکتبال در دانشگاه کنتاکی آزاد شد a ویدیو از مردم می خواهد که از ماسک های KN95 استفاده کنند.

از 19 ژانویه، می توانید به COVIDTests.gov وارد شوید و تعدادی آزمایش را سفارش دهید … اما نه بیش از حد.

برای تپه ما پیتر سالیوان هستیم ([email protected]) و ناتانیل ویکسل ([email protected]). با نکات و بازخورد برای ما بنویسید و ما را در توییتر دنبال کنید: @ PeterSullivan4 و @NateWeixel

بیا شروع کنیم.

یک وب‌سایت برای رپیدهای خانگی در 19 ژانویه ظاهر می‌شود

این حرکت 500 میلیون تست سریع را فراهم می کند رئیس جمهور بایدنرهبر کمپین دموکرات مجلس جو بایدن در سه ماهه آخر سال 2021 از همتای جمهوری خواه خود پیشی گرفت. دکترین برژنف پوتین که شامل اوکراین نیز می شود، می تواند تأثیر معکوس داشته باشد. افزایش تورم به بدهی وام دانشجویی درد بیشتری می‌افزاید گفت که دولت ماه گذشته آن را خرید.

محدودیت ها: هر آدرس محل سکونت به چهار آزمون محدود می شود. به گفته کاخ سفید، انتظار می‌رود این آزمایش‌ها پس از سفارش 7 تا 12 روز طول بکشد.

مردم می‌توانند این آزمایش‌ها را در یک وب‌سایت جدید به نام COVIDTests.gov سفارش دهند که در 19 ژانویه منتشر می‌شود. کاخ سفید با خدمات پستی ایالات متحده برای ارسال آزمایشات به خانه های مردم شریک است.

فشار نصب: این اقدام در حالی صورت می‌گیرد که کاخ سفید از سوی قانون‌گذاران و کارشناسان بهداشتی تحت فشار است تا اقدامات سخت‌تری برای رفع کمبود آزمایشات در سراسر کشور انجام دهد.

بسیاری از کارشناسان بهداشتی می‌گویند که دولت مجبور شد ماه‌ها قبل از شروع موج Omicron آزمایش‌های مشابهی انجام دهد.

محدودیت چهار آزمایش در هر آدرس به این معنی است که این کانال به تنهایی برای آزمایش مکرر که بسیاری از کارشناسان خواستار آن هستند، کافی نیست.

در پاسخ به سوالی درباره محدودیت، یک مقام ارشد دولت گفت که این ابتکار “یکی از بسیاری از برنامه هایی است که ما اجرا می کنیم” در آزمایش. گزینه های دیگر شامل امکان بازپرداخت افراد برای آزمایش هایی است که از یک خرده فروش می خرند، از بیمه های سلامت خصوصی بازپرداخت کنند.

ادامه مطلب را اینجا بخوانید.

کاخ سفید تهدید کرده است که پول خود را پس خواهد گرفت

دولت بایدن تهدید کرده است که بودجه فدرال برای کووید-19 آریزونا را دوباره به دست خواهد آورد، مگر اینکه ایالت کمک مالی به مدارس بدون ماسک را متوقف کند.

در نامه ای که روز جمعه ارسال شد، وزارت خزانه داری اعلام کرد که برنامه کمک هزینه تحصیلی 163 میلیون دلاری آریزونا و برنامه توانبخشی آموزشی COVID-19 آن تلاش ها برای متوقف کردن ویروس کرونا را تضعیف می کند.

در نامه آمده است که این برنامه‌ها که از طریق پرداخت‌های بودجه دولتی کرونا و صندوق‌های بازیابی مالی محلی تأمین می‌شوند، شرایطی را تحمیل می‌کنند که از پوشیدن ماسک در مدارس جلوگیری می‌کند.

وزارت دارایی در نامه‌ای گفت: این بودجه برای کاهش اثرات مالی اضطراری بهداشت عمومی COVID-19، از جمله با حمایت از تلاش‌ها برای جلوگیری از گسترش ویروس در نظر گرفته شده است.

کاری که آریزونا انجام می دهد: برنامه کمک هزینه Plus-Up ایالتی بودجه را فقط به مدارسی که نیازی به ماسک ندارند هدایت می کند، و برنامه توانبخشی آموزشی 10 میلیون دلاری تا 7000 دلار به ازای هر دانش آموز به والدینی که با موانع مالی و آموزشی مواجه هستند، ارائه می دهد، زیرا کودکانی در مدارسی وجود دارند که در نظر گرفته می شود تحمیل شوند. “تعطیلی های غیر ضروری و دستورات مدارس”.

تهدید: فرماندار داگ دوسی
داگ دوسی خزانه داری تهدید به بازپس گیری بودجه COVID-19 به دلیل قوانین ماسک مدرسه آریزونا می کند پرونده تبعیض دموکرات ها در رقابت فرمانداری آریزونا را تهدید می کند گروه محافظه کار تستر، سینما و کلی را هدف قرار می دهد.
دفتر (R) 60 روز فرصت دارد تا بودجه فدرال را به کاربران واجد شرایط هدایت کند یا هر دو برنامه را تغییر دهد تا مطابقت داشته باشد. در غیر این صورت، دولت فدرال گفته است که برای بازگرداندن پول کمک اقدام خواهد کرد. وزارت دارایی تهدید کرده است که کمک های بعدی را متوقف خواهد کرد.

ادامه مطلب را اینجا بخوانید.

فائوچی: هنوز مشخص نیست که آیا ما به BUSTERS سالانه نیاز داریم یا نه

مشاور ارشد پزشکی پرزیدنت بایدن آنتونی فائوچیگزارش صبح آنتونی فوسی هیل: بایدن از چانه او گرفت. دکتر اوز فائوچی را “ظالم کوچک” می نامد و او را به بحث می کشد فائوسی می گوید هنوز مشخص نیست که آیا مردم به تقویت کننده های سالانه نیاز دارند یا خیر. در مصاحبه‌ای گفت که هنوز مشخص نیست که مردم به تقویت‌کننده‌های سالانه COVID-19 نیاز دارند یا خیر، حتی زمانی که مدیران عامل چندین تولیدکننده دارو نشان دادند که ممکن است به دوز چهارم واکسن نیاز باشد.

«به همین دلیل است. فائوسی روز پنجشنبه در مصاحبه ای با NBC News گفت: “ما متوجه خواهیم شد که آیا تقویت کننده تا حدی از استقامت محافظت می کند یا خیر، و در واقع باید رژیم استاندارد سه دوز mRNA و دو دوز J&J باشد.”

او ادامه داد: “یا – و این یک “یا” بزرگ در حال حاضر است – آیا باید هر سال یا بیشتر مردم را تحریک کنیم؟”

فائوچی گفت که اگرچه خوب است که سویه اصلی اجداد کووید-19 در ساخت واکسن ضد کووید-19 استفاده شد – زیرا ما خوش شانس بودیم که علیرغم [strains] آنها متفاوت بودند، آنها آنقدر متفاوت نبودند که واکسن آن را به خوبی پوشش نمی داد “- omicron وضعیت را گیج کرد.

ما با واکسیناسیون اولیه و تقویت دلتا خیلی خوب عمل کردیم. سپس ناگهان یک Omicron ظاهر شد، “فائوچی به شبکه گفت. و اگر به تأثیر دلتا در برابر omicron نگاه کنید، به حدود 30 درصد کاهش یافته است.

کارشناس برجسته بیماری های عفونی گفت که واکسنی می خواهد که به طور ایده آل در برابر همه انواع کووید-19 موثر باشد.

ادامه مطلب را اینجا بخوانید.

“فارما برادر” زندگی ممنوعه

مارتین شکرلی، شرکت Pharma Bro، که قیمت داروی نجات دهنده Daraprim را به میزان قابل توجهی افزایش داده است، روز جمعه توسط یک قاضی به او گفت که دیگر نمی تواند در صنعت داروسازی کار کند و باید نزدیک به 65 میلیون دلار سود خالص از غیرقانونی بپردازد. مواد مخدر. اعمال شما.”

دنیس کوت، قاضی منطقه ای ایالات متحده، در حکم روز جمعه، طرح خود برای افزایش قیمت داراپیم را “به ویژه بی رحمانه و قهری” خواند.

کول در بیانیه‌ای گفت: «او بدبینانه از الزامات یک طرح نظارتی فدرال که برای محافظت از سلامت یک کشور طراحی شده است استفاده می‌کند و اطمینان حاصل می‌کند که جمعیت آن به داروهایی دسترسی دارند که نه تنها مؤثر، بلکه ایمن هستند».

کول در سرزنش شدید خود همچنین گفت که شرلی از اقدامات خود ابراز پشیمانی نکرده است. او خاطرنشان کرد که “خطر عود در اینجا واقعی است.”

«رفتار ضدرقابتی شکلی به بهای سلامت عمومی، گستاخانه و بی پروا بود. او توبه نمی کند. کول گفت: «نداشتن فرصت از او برای تکرار این رفتار، اگر به نفع عدالت نباشد، چیزی نیست.

ادامه مطلب را اینجا بخوانید.

موارد در مراکز مراقبت طولانی مدت در حال افزایش است

شیوع ویروس کرونا در مراکز مراقبت طولانی مدت در سه هفته به دلیل نوع omcron افزایش یافته است.

انجمن مراقبت های بهداشتی آمریکا (AHCA) و مرکز ملی برای زندگی کمکی، که بیش از 14000 خانه سالمندان در سراسر کشور را نمایندگی می کند، دریافتند که تعداد موارد بین 19 دسامبر تا 9 ژانویه افزایش یافته است.

موارد کووید-19 برای خانه های سالمندان در 19 دسامبر 4,361 و موارد در 9 ژانویه 32,061 بود. برای کارکنان خانه سالمندان، موارد از 5,919 در 19 دسامبر به 57,243 در 9 ژانویه افزایش یافت.

مارک پارکینسون، رئیس جمهور و رئیس جمهور آمریکا گفت: “به محض انتشار اخبار Omicron در ماه دسامبر، ما بسیار نگران بودیم که این گزینه باعث افزایش تعداد موارد در ایالات متحده و در نتیجه افزایش تعداد خانه های سالمندان شود و متاسفانه وجود دارد.” آنها گفتند که مدیر عامل AHCA و مرکز ملی کمک به زندگی.

ما از مردم خواسته ایم تا قبل از فصل تعطیلات به ما کمک کنند تا از سالمندان کشورمان محافظت کنند و امروز نیز این درخواست را تکرار می کنیم. وی افزود: “با واکسینه شدن، تقویت و پوشاندن ماسک به مراقبین خود در خط مقدم کمک کنید و از آسیب پذیرترین افراد خود محافظت کنید.”

این گروه گفت که نرخ مرگ و میر در میان ساکنان خانه سالمندان در دسامبر 2021 نسبت به سال 2020 10 برابر کمتر بوده است، و واکسن ها و واکسن های تقویت کننده کاهش وزن را افزایش می دهند.

ادامه مطلب را اینجا بخوانید.

آنچه می خوانیم

  • هیچ کس نمی داند افراد مسن چقدر می توانند برای یک داروی جدید برای آلزایمر پرداخت کنند (آمار)
  • با ظهور Omicron، تلاش ها برای واکسیناسیون کودکان خردسال متوقف شد (قیصر سلامت نیوز)
  • ثبت نام آزاد در Obamacare روز شنبه با افزایش علاقه به پایان می رسد (CNN)

کشور به کشور

  • مدارس تگزاس برای باز ماندن تلاش می کنند زیرا معلمان و رانندگان اتوبوس با بیماران COVID-19 تماس می گیرند (Texas Tribune)
  • از آنجایی که بیمارستان‌های ماساچوست با افزایش شیوع کووید روبه‌رو هستند، فرماندار چارلی بیکر اقدام اضطراری را اعلام کرد (مس لایو)
  • یانگکین، فرماندار جدید ویرجینیا، ماسک مدرسه را افزایش داد، سیاست‌های کووید را تغییر داد (NBC واشنگتن)

این برای امروز است، ممنون که خواندید. برای آخرین اخبار و پوشش، صفحه سلامت The Hill را ببینید. دوشنبه می بینمت.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themeskumar uçak oyunubetizm girişgates of olympus oynaMobil Ödeme BozdurmarekorbetVan Escortgenco bahis