قیمت شوتینگ زباله

زباله ها ، چه خشک و چه مرطوب ، در برج ها قیمت شوتینگ زباله و آپارتمان های مسکونی همیشه محل بحث است. در برخی از مجتمع های مسکونی و ساختمانهای متراکم ، زباله ها به صورت دستی حمل می شوند. این امر باعث ایجاد بوی نامطبوع و آلودگی در فضای ساختمان شوتینگ زباله می شود. استفاده از سیستم شلیک به زباله راه حل این مشکل است که باعث می شود زباله ها در این ساختمان ها بسیار سریع و آسان انجام شوند.

زباله های هر واحد مسکونی باعث مشکلات شوتینگ زباله عمده ای مانند آلودگی مشاغل و سر و صدای اضافی می شود. سیستم شلیک زباله برای حل همه این مشکلات طراحی و نصب شده است. علاوه بر این که برج ها و آپارتمان ها از مشکلات دفع زباله خلاص می شوند شوتینگ زباله ، تأثیر بسیار مثبتی در مدیریت و بازیابی کارآمد زباله خواهد داشت.

سیستم شلیک زباله به عنوان شوتینگ زباله یک کانال از بالای ساختمان تا طبقه همکف نصب شده است. در هر طبقه ، شیر مخصوص شلیک زباله تعبیه شده است تا پسماندها را در این کانال شوتینگ زباله قرار داده و آنها را به محفظه زباله در طبقه همکف هدایت کند.

از شلیک زباله استفاده کنید
در ساختمانهای مسکونی چند طبقه شوتینگ زباله و مرتفع ، دفع زباله همیشه مهم است. برای این منظور ، از سیستم شلیک زباله همیشه در گذشته استفاده می شده است. در واقع می توان گفت که سیستم شلیک زباله به اندازه برج های بلند قدمت دارد. همانند برج ها و ساختمان های شوتینگ زباله قدیمی در شهرهای بزرگ ، کانال های زباله را می توان یافت که در سیستم های قدیمی اغلب مستطیل شکل بوده است.

در زمان های قدیم ، سیستم های شوتینگ زباله بسیار اساسی بودند. این سیستم ها امکاناتی برای شستشو ، عایق صدا برای جلوگیری از تولید صدا در هنگام پرتاب زباله و تهویه بوی اتاق زباله فراهم نکردند. اینها مهمترین معایب سیستم شلیک زباله در گذشته بود. شوتینگ زباله در حال حاضر ، در سیستم های شلیک زباله امروز ، این کاستی ها برطرف شده است. امروزه سطل های زباله با امکاناتی مانند جداکننده زباله در منبع ، کمپکتور یا همان کمپرسور و روشهای مدرن تر تولید و نصب می شوند.

مزایای سیستم شوتینگ زباله
برای راحتی ساکنان ، سهولت جمع آوری زباله برای کارگران ساختمانی.
سیستم شلیک زباله با از بین بردن حمل دستی زباله و تمیز کردن پله ها ، آسانسورها و فضای ساختمان تأثیر بسزایی دارد و باعث سلامت محیط ساختمان می شود.
کمک به حفاظت از محیط زیست با استفاده از سیستم شلیک زباله ، علاوه بر تمیزی ساختمان ، استهلاک آسانسور باعث کاهش مصرف برق و بار ترافیکی شوتینگ زباله آسانسور و نیروی انسانی می شود.
این سیستم حمل دستی زباله را که باعث انتشار پسماند و بوهای نامطبوع و تولید میکروب های بیماریزا می شود ، از بین می برد.
عملکرد سیستم شلیک زباله
همه سیستم های شلیک زباله عملکرد یکسانی دارند شوتینگ زباله و از سه قسمت اصلی تشکیل شده اند: کانال زباله ، دروازه زباله و کمپکتور. سیستم های شلیک به زباله را می توان در فضای باز یا داخل منزل طراحی و نصب کرد. کانال اصلی تیراندازی که ارتفاع آن برابر با ارتفاع ساختمان است ، در هر یک از واحدهای ساختمان به یک دریچه می رسد. شوتینگ زباله از طریق این شیرآلات ، زباله ها وارد کانال اصلی می شوند و در نهایت به مخزن جمع آوری زباله یا فشرده کننده می رسند که وظیفه فشرده سازی زباله و
شوتینگ زباله کاهش حجم آن را بر عهده دارد.