قیمت لوسیون بدن برای مردان


لوسیون بدن جک بلک مرطوب

توجه سریع – صدای فوق مصاحبه اختصاصی است که من با جف داندوراند ، متخصص اسکین شایر ، بنیانگذار جک بلک Skincare انجام دادم . حتماً به آن گوش فرا دهید زیرا در این مقاله به امتیازات اضافه می کند! – آنتونیو

لوسیون دست ، صورت و بدن – آیا این ابزارها توسط مردان دختر استفاده نمی شود؟

منظورم این است که یک مرد واقعی دست های خود را با بنزین شستشو می دهد ، فقط بعد از شکار ، زیر آبشار می دوزد و گوشت خود را به صورت خام می خورد.

خوب ، بنابراین من از یک استیک خام متوسط ​​لذت می برم – اما وقتی صحبت از پوست می شود ، معتقدم که یک مرد باید از این سیستم بدن اساسی مراقبت کند.

عدم انجام این کار – به ویژه اگر مورد سوءاستفاده قرار گرفته باشد – می تواند منجر به عواقب بسیار دردناکی در زندگی بعد شود.

مشکل: اکثر بچه ها درباره لوسیون ها و کولرهای پوستی فکر نمی کنند
ما بیشتر از موتورهای اسپریت ST 2000 با استفاده از مواد شیمیایی موجود در لوسیون دست خود می دانیم (حتی اگر هر کدام را داشته باشیم).

هرچقدر تبلیغ کنندگان سخت تلاش کنند ، “محصولات مراقبت از پوست” فقط احساس بسیار مردانه ای ندارند.

اما واقعیت آن این است که اکثر مردانی که پوست خوبی دارند از سن 40 سالگی استفاده می کنند ، از چیزی برای کمک به ماندن در این راه استفاده می کنند.

هیچ محصولی از محصولات مراقبت از پوست مردانه وجود ندارد که پوست شما را برای همیشه عالی جلوه دهد ، اما قطعاً کارهایی وجود دارد که می توانید انجام دهید تا خود را کمی نرم تر و تمیز تر روز به روز نگه دارید.

آیا یک راهنمای کامل برای مراقبت از پوست مردان می خواهید؟

قیمت لوسیون بدن

برای بارگیری این کتاب الکترونیکی 58 صفحه ای – اینجا راهنمای نهایی برای مراقبت از پوست مردان اینجا را کلیک کنید

کمک! معنی این همه نامهای شیمیایی چیست؟
اولین چیزی که در مورد بیشتر محصولات مراقبت از پوست مردان متوجه می شوید رشته طولانی کلماتی است که شما نمی فهمید. آنها ظاهرا برای پوست شما عالی هستند اما بیشتر آنها مانند کاغذ شیمی ارشد شما به نظر می رسند. وحشت نکنید.

ترکیبات اساسی که در محصولات مراقبت از پوست مردانه با کیفیت بالاتر مشاهده خواهید کرد:
الکل ها

خانواده گسترده ای از الکل که در محصولات پوستی استفاده می شود وجود دارد. برخی از آنها از الکل اتیل ساخته شده و قابض هستند – مواد شیمیایی که پوست شما را شستشو می دهد.

اینها ممکن است خشن باشد و نباید در مقادیر بسیار کمی از آنها استفاده شود. الکلهای چرب ملایم تر مانند لانولین (ماده شیمیایی که به پشم گوسفند رایحه و مقاومت در برابر آب آن می دهد) به تقویت و رطوبت پوست کمک می کنند.

راهنمای مرد برای لوسیون | نحوه خرید محصولات صورت و بدن آقایان

AHA ها یک اسید خفیف هستند که به پاک کردن سلولهای مرده پوست کمک کرده و پوست شما را صاف می کنند. آنها به طور طبیعی در بسیاری از محصولات میوه یافت می شوند. از آنجا که بسیار خفیف هستند ، وقتی به طور مرتب اعمال می شوند بهتر از آنکه به عنوان اورژانس عمل کنند بهتر عمل می کنند.

آنتی اکسیدان ها

ما سعی خواهیم کرد که آن را ساده نگه داریم. وقتی کلاژن در پوست شما تجزیه شود ، راحت تر چین و چروک ایجاد می کنید.

یکی از مواردی که کلاژن را از بین می برد ، مولکولهای ناپایدار اکسیژن به نام “رادیکال های آزاد” است که توسط نور ماوراء بنفش و انواع زیادی از آلودگی های شهری تولید می شود. آنتی اکسیدان ها همانطور که از نام این ماده پیداست ، به خنثی کردن آن مولکول های اکسیژن کمک کرده و پوست را محافظت می کنند.

اینها برخی از بهترین درمانهای عمومی برای پوست آقایان است و می توان آنها را به معنای واقعی کلمه صدها هزار محصول ، طبیعی و مصنوعی یافت. متأسفانه هر محصولی به شما نمی گوید چه چیزی در آن وجود دارد یا چرا این ماده برای پوست شما مفید است.

توصیه می کنیم به دنبال تولید کننده هایی باشید که هم مواد تشکیل دهنده آن (یعنی “پرس سیب”) و هم عملکرد آن (منبع طبیعی AHA ها را در این مورد) لیست کنند.

البته لوله واقعی معمولاً بسیار ناچیز است ، بنابراین وب سایت یک شرکت را بررسی کنید. به طور کلی ، اگر آنها در مورد آنچه در محصول وجود دارد جلو نیستند ، به این دلیل است که آنها می دانند برای شما چندان عالی نیست.

لوسیون دست: در حالی که قوی باشید ، نرم بمانید
جک بلک شیلر صنعتی مقاومت قدرت
بر روی تصویر فوق کلیک کنید تا Jack Black Strength Hand Healer Hand Industrial Healer را خریداری کنید

پوست نرم خوب است ، اما هیچ مردی نمی خواهد خود را بیشتر از همسرش استفاده کند.

برای مردان شاغل یک نگرانی عملی تر نیز وجود دارد – فراخوانی ها به همین دلیل وجود دارد. شما پوستی نمی خواهید که کار را اشک کند. بیشتر آسیب های غیر خشونت آمیز دستان ما از خشک شدن و قطع شدن آن ناشی می شود. مجرای روغن کف دست و انگشتان ما بسیار کم است.

از آنجا که پوست ما برای ماندگاری پوست و جلوگیری از ترک خوردگی و جلوگیری از ترک خوردگی نیاز به روغن دارد ، شما می خواهید یک محصول دستی که روغن زیادی را به شما وارد می کند – بیش از آنچه شما می خواهید بر روی صورت یا بقیه بدن شما باشد.

روغن های مغذی ، لبنیات و الکل های خفیف همه مواد خوبی در کرم های دست هستند. ویتامین های A & E به شما کمک می کند تا پوست نیز نرمتر شود ، اما شما به دنبال برخی منابع خوب روغنهای چرب هستید تا خشکی خاموش نشود.

بستن

جک بلک یک لوسیون دست عالی را که سعی کرده ام و واقعاً دوست دارم می سازد.

لوسیون بدن: مراقبت ملایم از همه چیز
محصولات جک مشکیلوسیون های بدن ممکن است سخت ترین فروش برای بسیاری از مردان باشد. هیچ کس دستهای چاق و چروک را دوست ندارد و همه ما ارزش داشتن چهره ای تمیز و سالم را می دانیم ، اما چرا از همه چیز در زیر لباس نگران هستیم؟

راحتی بخش بزرگی از آن است. اگر شما از پوست طبیعی سالم برکت دارید ، ممکن است روز به روز خوب باشید ، اما واقعیت این است که بسیاری از مردان تحمل پوستی خارش ، عرق و یا در غیر این صورت ناراحت کننده هستند.

و این باعث می شود که شما بیشتر از آنچه فکر می کنید ، وفادار شوید ، بنابراین یک لوسیون خوب پوست به لباس زیبای شما نیز کمک می کند – یا لااقل خیلی کمتر زخم خورده می شوید.

یک لوسیون خوب بدن باید مقداری AHA یا اسیدهای خفیف دیگر داشته باشد تا قبل از ایجاد خارش از شر پوست خشک و مرده خلاص شود. همچنین یک روغن با مولکول کوچک می خواهید که واقعاً درون پوست فرو رود و در آنجا بماند.

روغن های آجیل طبیعی مانند شیا یا جوجوبا خوب کار می کنند. از فرآورده های نفتی مانند وازلین دوری کنید – این مولکول ها به قدری بزرگ هستند که به پوست جذب نمی شوند و باعث می شوند که آن ها دارای احساس چرب و منافذ بالقوه انسداد شوند.

لوسیون صورت: مبارزه با روغن بدون خشک کردن
جک بلک مرطوب کننده صورت دو منظوره SPF 20
برای خرید جک Black Black Double-Duty Face Moisturizer SPF 20 روی تصویر بالا کلیک کنید

صورت مردان می تواند در واقع نیاز به مراقبت بیشتری نسبت به خانم ها داشته باشد ، حداقل برای تراشیدن مرتباً – و اگر این کار را نکنید ، حداقل به طور مرتب مرتب کنید. احتمالاً شما باید با مقالات اساسی تر از این مقاله شروع کنید.

تراشیدن ، سوءاستفاده روزانه از پوست است که می تواند آن را زودرس سفت و سخت کند ، در صورتی که کمی مراقبت از مراقبت را در آنجا اضافه نکنید.

یک لوسیون خوب برای چهره می تواند بلافاصله بعد از تراشیدن ، در محلهای بعد از تراشیدن الکلهای سنگین که پوست را بیش از حد خشک می کنند ، ادامه یابد. شما به دنبال چیزی هستید که منافذ را بسته و پوست شما را بدون خشک نگه داشتن روغن حفظ کند.

نعناع ، منتول و اکالیپتوس همه بدون کمی خشک کردن شما از قابض طبیعی برخوردار هستند. برخی از روغن های آجیل خفیف پوست را مرطوب می کنند اما یک ساختار مولکولی ساده و ساده دارند که منافذ آن را مسدود نمی کند.

اگر در مورد آکنه یا پوست روغنی مشکلی دارید ، می توانید از محصولی استفاده کنید که شامل ترکیبات ملایم مانند پنبه یا خاک رس باشد.

FYI – من مرطوب کننده جک بلک صورت را توصیه می کنم

آیا یک راهنمای کامل برای مراقبت از پوست مردان می خواهید؟

کتاب RMRS Skincare

برای بارگیری این کتاب الکترونیکی 58 صفحه ای – اینجا راهنمای نهایی برای مراقبت از پوست مردان اینجا را کلیک کنید

قاعده کاردینال محصولات پوستی مردان: بدانید چه چیزی در آن وجود دارد و چه کاری را برای شما انجام می دهد
محصولات پوستی در مقیاس یک کت و شلوار جدید یا حتی پیراهن هیچ هزینه ای برای شما ندارند ، اما با گذشت زمان افزوده می شوند. شما می خواهید برای آن پول چیزی ملموس بدست آورید.

اگر می خواهید محصولی را خریداری کنید ، باید بدانید که ترکیبات فعال چیست ، چه مواد شیمیایی آن مواد تشکیل دهنده هستند و چه نوع ماده شیمیایی برای پوست شما ایجاد می کند.

اگر در هر کجای بسته بندی یا وب سایت شرکت ذکر نشده یا در دسترس نیست ، نمی دانید که پول خود را برای چه چیزی خرج می کنید. شاید خوب باشد و شاید هم نباشد ، اما فارغ از اینکه چند ستاره در آمازون به دست می آید (و شرکت ها اغلب به مردم می پردازند که به طور مصنوعی آن رده ها را باد کنند) شما هنوز هم یک خوک را در یک گوی می خرید.

توجه سریع – بارگیری یا فقط گوش دادن به صدای فوق را فراموش نکنید. این یک مصاحبه اختصاصی است که من با جف داندوراند ، متخصص بنیاد Skincare ، بنیانگذار جک بلک Skincare انجام دادم . – آنتونیو