قیمت چمدان مسافرتی سایز بزرگ برای شما

سفر هزار مایل با یک کیف مسافرتی قابل اعتماد آغاز می شود. در عقاب کریک ، ما اعتقاد داریم که یکی از مهمترین قسمت های این سفر ، بسته بندی هوشمند است. به همین دلیل از روزی که درهای خود را باز کردیم وسواس ساخت کیف های بادوام و اجباری شده ایم. حتی بیشتر ، ما وسواس داریم که به شما کمک کنیم دقیقاً چمدان مناسبی را برای سفر بعدی خود انتخاب کنید. در اینجا دقیقاً همان چیزی است که شما در مورد چمدان چرخ دار در مقابل چمدان های غلتکی در مقابل دلفله ، بسته های مسافرتی و موارد دیگر باید بدانید.

می دانیم فشار دادن همه چیزهایی که شما نیاز دارید در یک تکه چمدان سخت است. وقتی همه چیز را در چمدان خود می کوبید ، به کیف خود نیاز دارید که جیب های زیادی برای سازماندهی داشته باشد ، همچنین می خواهید این ویژگی را برای سایر ویژگی های سفر هوشمند (مانند زیپ های قابل قفل و چرخ های گوشتی) داشته باشد. از همه اینها ، همه ما “شادی” از چرخش از دروازه A3 تا دروازه Q36 را برای پرواز مستقیم می دانیم. این که آیا شما در حال چک کردن کیف های خود هستید یا به دنبال بهترین کوله پشتی حمل و نقل سبک یا مسافر هستید ، ما راه حل را برای شما آورده ایم. این راهنمای خرید دستی به شما در انتخاب نوع مناسب چمدان برای سفر کمک می کند.

خواه یک مسافر جت مکرر باشید یا یک مسافر گاه به گاه ، نمی خواهید با کیسه های مسافرتی حجیم و بی کیفیت که در مسیر سفر خود گیر می کنید گیر کنید. وقت بگذارید تا در مورد نیازهای سفر خود فکر کنید ، و کیف های خود را انتخاب کنید و سازمان دهندگان بسته بندی را بر این اساس انتخاب کنید. دانستن اینکه چه چیزی را باید انتظار داشته باشید و چه مقدار نیاز به بسته بندی دارید — این امکان را به شما می دهد تا به راحتی بین بسته های مختلف مسافرتی و دو نفره و همچنین ویژگی های فردی مانند چرخ ، دسته ، اندازه ، وسایل جانبی سفر سازمانی را انتخاب کنید .

قیمت چمدان مسافرتی سایز بزرگ
برای اطمینان از انتخاب چمدان ، چمدان و کیف مسافرتی که مناسب نیازهای شما باشد ، در اینجا چند نکته مهم که باید در نظر بگیرید.

  1. طول سفر . چه مدت سفر خواهید کرد؟ برای یک سفر آخر هفته ، شما ممکن است همه چیز را در یک حمل سبک وزن جا دهید . برای یک ماجراجویی طولانی تر ، می خواهید بسته به نوع دنده ای که می خواهید بیاورید ، یک تکه چمدان متحرک را در نظر بگیرید.
  2. حالت حمل و نقل . آیا شما چند لایه خواهید داشت یا شامل پروازهای بودجه می شوید ؟ آیا سفر شما شامل قطار یا اتوبوس خواهد بود؟ اگر شما بر روی بروید و حرکت بین انواع مختلف حمل و نقل، شما کاملا می خواهید یک حمل بر روی سبک، کوله پشتی های چرخ دار ، یا حتی یک اثاثه قابل حمل کوله پشتی است که آسان به دسته و متناسب در محفظه های سربار از قطار، هواپیما، و اتوبوس
  3. نوع سفر . آیا می توانید در مکانهای دور افتاده کمپ کنید یا اقامت در یک هتل چرمی دارید؟ بسته به مکان و نحوه سفر ، ممکن است میزان و نوع تجهیزات لازم شما متفاوت باشد. مسافری که در حال حرکت است ، به دنبال سبکترین بسته سفر ممکن است ، در حالی که کسانی که در هتل یا خوابگاه اقامت دارند ، قادر خواهند بود با خیال راحت تری از چمدان های نورد را در نظر بگیرند .
  4. فعالیت ها . چه نوع فعالیتهایی را انجام خواهید داد و برای انجام آنها نیاز به بسته بندی دارید؟ اگر قرار است در ساحل مستقر شوید و برای بسته بندی لباس های حمام و سارونگ برنامه ریزی کنید ، نیاز چمدان شما بسیار متفاوت از شخصی است که برای بسته بندی وسایل کوهنوردی و استفاده از چندین حالت حمل و نقل برای رسیدن به آنجا ، بسیار متفاوت خواهد بود. برخی از موقعیت ها خواستار یک کیسه ماجراجویانه هستند که بتواند گل و لای ، باران ، و بستن اتوبوس را محکم نگه داشته باشد ، در حالی که در سایر مواقع شما را برای یک کیسه همه کاره با یک محفظه مرطوب جداگانه خوشحال می کنید تا بتوانید لباس شنا و لباس ساحل را نگه دارید. .
  5. تحقیق . نکات مربوط به بسته بندی را در مرکز مسافرتی ما بررسی کنید تا از ایده های دقیقی که در سفر بعدی خود با شما آورده می شود ، ایده بگیرید!
  6. راهنمای خرید: انتخاب چمدان ، بسته های مسافرتی و حمل بار

یک تکه مناسب چمدان برای هر نوع سفر وجود دارد. چه قصد خرید یک قطعه و چه کل مجموعه را داشته باشید ، می توانید سفر خود را در هنگام مجهز بودن بسیار راحت تر کنید. بنابراین اکنون که نیازهای سفر خود را می دانید ، آماده انتخاب کیف سفر مناسب هستید. ما هر نوع کیف را بر اساس طبقه بندی شکسته ایم و استفاده از آن را توصیه می کنیم.

حمل سبک وزن
استفاده توصیه شده : سفرهای بین المللی ، سفرهای آخر هفته ، اقامت یک شبه یا سفرهای کاری یک روزه

بیشتر افراد سعی می کنند بسته بندی حمل و نقل خود را به حداکثر برسانند و هر آنچه در توان دارند را در ابعاد چمدان مجاز از طریق شرکت هواپیمایی قرار دهند. این راهی است که باید هنگام مسافرت پیش بروید (اگر بتوانید این کار را انجام دهید) زیرا واقعاً خوب است که بدانید کیف شما با شما به مقصد می رسد. وسایل حمل بار سبک Eagle Creek تمام ویژگی های مورد علاقه شما را دارد: دستگیره قابل جمع شدن ، چرخ های بادوام ، محفظه های مختلف برای سازماندهی و موارد دیگر – اما در اندازه های جمع و جور که سبک هستند ، حمل آنها بسیار آسان است و بطور ویژه طراحی شده اند تا در سطل سربار جای بگیرند ( بدون کلاهبرداری و کلاهبرداری).

توشه نورد
استفاده توصیه شده : بیشتر اوقات از چمدان های متحرک برای سفرهای شغلی ، سفرهای آخر هفته و … استفاده کنید .

مورد علاقه های واقعی و مورد آزمایش بیشتر مسافران فصلی ، کیسه های بزرگ نورد است . روزهای چمدان کردن یک چمدان عظیم توسط یک دسته واحد رفته است. اکنون انواع چمدان های متحرک برای انتخاب وسایل سنگین خود را با سهولت انتخاب کرده اید.

اطمینان حاصل کنید که هنگام انتخاب یکی از این هموطنان مسافرتی ، روی کیفیت متمرکز شده اید زیرا چرخ ها می توانند بشکنند و گاهی گیر کنند. خوشبختانه با یک کیف Eagle Creek ، این موضوعی است که نیازی به نگرانی در مورد آن نیست زیرا کیف های ما توسط گارانتی بدون ماده ما پشتیبانی می شوند . بهترین قسمت در مورد ضمانت ما این است که شما هرگز مجبور نخواهید بود از آن استفاده کنید. در صورت نیاز به فضای زیاد ، کیسه های نورد بزرگ یا دوقلوی چرخ دار گزینه خوبی هستند comp محفظه اصلی جادار به شما امکان می دهد یک تن دنده را جا دهید ، که با فهمیدن چگونگی استفاده از مکعب های بسته بندی به راحتی سازماندهی می شود . اما برای کسانی که دوست دارند کمی بیشتر سازمان را در چمدان خود قرار دهند ، یک قائم چرخ دار معمولاً با محفظه های بیشتری برای جدا کردن کالاهای شما همراه است. شما همچنین ممکن است بخواهید در نظر بگیرید چمدان قابل تبدیل ، که راحتی چرخ ها ، تسمه های کوله پشتی ، دسته های قابل جمع شدن و موارد دیگر را ارائه می دهد.

همچنین ایده خوبی است که در مورد اینکه آیا می خواهید چمدان چرخ دار شما دارای دو چرخ سنتی باشد یا چهار فکر کنید ، فکر کنید. بسیاری از افراد از داشتن چمدان های چهار چرخ لذت می برند ، زیرا این کیف تقریباً بدون دردسر در کنار شما می چرخد ​​، به راحتی می توانید راهپیمایی هواپیما را چرخانید. چهار چرخ همچنین باعث می شود مسافرت کم فشار باشد زیرا شما یک تن وزن را روی مچ خود قرار نمی دهید. بعلاوه ، یک کیسه 4 چرخ ، کمی تطبیق پذیری بیشتری به شما می دهد – برای مثال ، اگر کیف خود را از یک مهار جلو می کشید ، کافی است کیف را به عقب کج کنید و آن را روی دو چرخ بکشید. با این حال ، نکته قابل توجه در مورد چمدان های 4 چرخ این است که اگر شما با اتوبوس مسافرت زیادی می کنید و لازم است که کیف خود را در حالت ایستاده قرار دهید ، شاید بخواهید چمدان های دو چرخ را انتخاب کنید ، زیرا کیف های 4 چرخ می تواند به راحتی در اتوبوس ها در حرکت باشد.

کوله پشتی و کوله پشتی چرخ دار
استفاده توصیه شده : سفرهای روزانه ، سفرهای ماجراجویی ، مسافرتهای چند منظوره و بین المللی

پیانو رویال آلیاژها هستند یک گزینه عالی برای حمل مقدار زیادی از چرخ دنده، اما با توجه به جایی که شما قصد، شما ممکن است پیدا کردن آن راحت تر و راحت برای حمل یک کوله پشتی سفر و یا اثاثه قابل حمل کوله پشتی به جای. اگر می خواهید مفهوم کوله پشتی مسافرتی و کیسه نورد را با هم ادغام کنید ، یک کوله پشتی قابل تبدیل را در نظر بگیرید که از یکی به دیگری تبدیل می شود. دنده جنگجو ™ حمل تخت در یک کوله پشتی های چرخ دار است که همراه با فایل های فشرده کردن کوله پشتی برای استفاده از سفر روز است. با هر کیسه ای که تصمیم دارید با آن سفر کنید ، ممکن است تعجب کنید که بسته های امروزی چه میزان سبکی دارند که آنها را روی پشت خود حمل می کنید – به جای اینکه مجبور شوید پشت سر خود را ثابت ببندید.

بسته های مسافرتی و دافل
استفاده توصیه شده : سفرهای کاری ، سفرهای روزانه ، سفرهای دور دنیا و سفرهای ماجراجویی

یک بسته مسافرتی جایگزین مناسبی برای چمدان یا چمدان سنتی است. ممکن است متوجه شوید که بسیاری از کیسه های دیگر این قابلیت را ایجاد نمی کند. هنگام بسته بندی برای هر نوع سفر ، به یاد داشته باشید که همیشه نمی خواهید یک غول پیکر غلتک را به پشت خود بچسبانید. کوله پشتی های مسافرتی برای افرادی که برنامه ریزی زیادی برای حرکت دارند بسیار عالی است و ممکن است با چالش خیابان های سنگفرش و خیابان های خاکی روبرو شوید. و دوئل های مسافرتی برای سفرهای پرماجرا به خوبی کار می کنند – ساخت وان وان و پارچه دفع آب برای انواع خاصی از سفرها یک مزیت است. بسیاری اوقات ، کیسه های تبدیل Eagle Creek برای گزینه های چند بار به کوله پشتی تبدیل می شوند … اما اگر شما فقط به دنبال یک بسته مسافرتی دوباره سعی شده و واقعی و تازه خلاقانه با یک تن از ویژگی های سفر هوشمند هستید ، از ما دیدن کنید. بسته های سفر جهانی همراه .

به دنبال یک بسته روز هستید؟ راهنمای خرید ما را برای انتخاب بسته مناسب روز ، کیف لپ تاپ یا کوله پشتی بخوانید .

محصولات مرتبط:
کیت دنده جهانی Companion 40L

Tarmac 29

حمل و نقل بین المللی حمل و نقل

سیستم بسته بندی آن

پیوندهای مرتبط (از وبلاگ EAGLE CREEK):
بهترین راه های استفاده از مکعب های بسته بندی چیست؟

راهنمای خرید: سازمان های بسته بندی و کیسه های فشرده سازی

چگونه یک کیسه دافل را برای سبک سفر خود انتخاب کنید

چه چیزی بسته بندی شود: لیست نهایی بسته بندی سفر

توسط جسیکا دودسون در اول ژوئیه 2019

جسیکا بیش از 9 سال در Eagle Creek در خانه بود و دوست دارد اشتیاق خود را برای سفر با دیگران به اشتراک بگذارد. او در اروپا ، به ترکیه ، اردن ، مصر ، کنیا ، روسیه ، آرژانتین ، اروگوئه و بسیاری مناطق دیگر بوده است. او یک سفر جهانی قانونی است و عاشق ارتباط با مردم و مکان ها از طریق تجربیات معتبر است. جسیکا میزبان فیلم های بسته بندی و محصولات Eagle Creek است … و او دوست نزدیک این برند است. اگر می خواهید او را در اینستاگرام دنبال کنید (jdodsonian) ، او در آینده نزدیک به Camino del Santiago پیاده روی می کند و بهترین زندگی خود را در اروپا و آمریکای جنوبی زندگی می کند.

محصولات برجسته
Tarmac 29

TARMAC 29
حمل و نقل بین المللی حمل و نقل
حمل و نقل بین المللی حمل و نقل
فروشگاه
چمدان چرخدار
هندزفری حمل رایگان
سازماندهندگان بسته بندی
لوازم سفر
مجموعه ها
دنده کیت
قطعات یدکی
فروشگاه Eagle Creek تمدید شد
avkanî
کمک