مراقبت های بهداشتی در شب – ارائه شده توسط Rare Access Action Project – مشکلات مربوط به تامین داروی کووید مورد انتظار است

[ad_1]

به مراقبت های بهداشتی جمعه شب خوش آمدید، جایی که آخرین تحولات سیاسی و اخبار مؤثر بر سلامت شما را دنبال می کنیم. در اینجا مشترک شوید: thehill.com/newsletter-signup.

برادران جوناس امروز در کاخ سفید بودند تا از واکسن PSA فیلمبرداری کنند. هدف آن مستقیماً نسل TikTok بود.

درمان ضد ویروسی فایزر برای کووید-19 ممکن است پیشرفت مهمی در مبارزه با این بیماری باشد، اما تامین آن یک مسئله اصلی خواهد بود.

برای The Hill ما پیتر سالیوان ([email protected])، ناتانیل ویکسل ([email protected]) و جاستین کلمن ([email protected]) هستیم. با نکات و بازخورد برای ما بنویسید و ما را در توییتر دنبال کنید: @ PeterSullivan4، @NateWeixel و @ JustineColeman8.

بیا شروع کنیم.

مبارزه با Omicron به دلیل کمبود عرضه کند شده است

قرص جدیدی از شرکت فایزر برای درمان کووید-19 به عنوان تغییری در بازی مورد استقبال قرار گرفته است که می تواند تعداد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر ناشی از این بیماری را به شدت کاهش دهد.

اما انتظار می رود تقاضا برای این درمان که به نام Paxlovid شناخته می شود بسیار فراتر از عرضه باشد و توانایی آن برای کمک به مبارزه با آنچه که کارشناسان پزشکی می گویند موج قریب الوقوع انواع omicron است را کاهش دهد.

کارشناسان از دولت بایدن می‌خواهند تا با جذب شرکت‌های بیشتری برای کمک به فایزر در تولید دوزها، برای کمک به افزایش ظرفیت تولید اقدام کند.

کریشنا اودایاکومار، مدیر مرکز جهانی نوآوری سلامتی دوک، گفت: “من فکر می کنم ما باید بهترین کار خود را انجام دهیم.” این به یک مطبوعات قضایی کامل نیاز دارد.»

وی خاطرنشان کرد که مرک به ساخت واکسن جانسون و جانسون کمک می کند، مدلی که می تواند برای عوامل درمانی مانند قرص فایزر نیز اعمال شود.

اما تا اینجای کار گفت. وی افزود: «من تاکنون از نظر درمان، فشار یا تلاش تهاجمی برای دسترسی به ظرفیت تولید موجود در ایالات متحده یا سراسر جهان ندیده‌ام.

ارقام: فایزر می گوید انتظار دارد تا پایان سال 2021 180000 دوره درمانی داشته باشد که 30 میلیون دوره در نیمه اول سال 2022 در سراسر جهان در دسترس است که تا پایان سال آینده به 80 میلیون دوره افزایش خواهد یافت.

اما با حدود 120000 مورد جدید COVID-19 هر روز و افزایش تنها در ایالات متحده، تقاضا برای محصول آنتی ویروس به شدت در حال افزایش است.

ادامه مطلب را اینجا بخوانید.

CDC سیاست “آزمون ماندن” را در مدارس دنبال می کند

دولت بایدن از سیاست “آزمون برای ماندن” در مدارس با هدف کاهش غیبت و قرنطینه در بین دانش آموزانی که در معرض COVID-19 هستند، حمایت می کند.

این استراتژی که توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC) در روز جمعه اعلام شد، به افراد مبتلا به کووید-19 تایید شده اجازه می‌دهد در صورت منفی بودن حداقل دو بار در هفته پس از تعامل با فرد مبتلا، در کلاس درس بمانند.

این استراتژی توسط برخی از مدارس در سراسر کشور اجرا می شود، اما به طور گسترده مورد استفاده قرار نمی گیرد. در بسیاری از موارد، هر دانش آموزی که در یک کلاس درس با فردی که آزمایش مثبت داشته است، تماس نزدیک در نظر گرفته می شود و تحت قرنطینه به خانه فرستاده می شود – گاهی اوقات بدون هیچ گزینه از راه دور.

با افزایش موارد کودکان، تعداد قرنطینه های مخرب رو به افزایش است. بر اساس گزارش آکادمی اطفال آمریکا، از زمان همه‌گیری، تقریباً 7.2 میلیون کودک به کووید-19 مثبت اعلام شده‌اند که 17.2 درصد از کل موارد تا روز دوشنبه را تشکیل می‌دهد.

مدیر مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌های آمریکا گفت: «اگر کودکانی که در معرض خطر قرار می‌گیرند معیارهای خاصی را داشته باشند و همچنان به آزمایش منفی ادامه دهند، می‌توانند به جای قرنطینه در خانه در مدرسه بمانند». راشل والنسکیراشل والنسکی مختصر: WH در بایدن هریس 2024 CDC عکس های Pfizer، Moderna را به مشاوران CDC J&J توصیه می کند تا محدودیت های واکسن J&J را به دلیل مشکلات لخته شدن خون در نظر بگیرند. طی یک جلسه توجیهی گفت.

CDC به دو مطالعه اشاره می کند که نشان دهنده کاهش غیبت در مدارسی است که سیاست های آزمون حفظ را اجرا می کنند. یک مطالعه شامل 90 مدرسه در لیک کانتی، ایلینوی، پیش‌بینی می‌کند که این استراتژی بیش از 8000 روز از دست دادن مدرسه را حذف می‌کند. در مدارس شهرستان لس آنجلس، پروتکل آزمون اقامت از حدود 92000 غیبت جلوگیری کرد.

والنسکی گفت: «این مطالعات نشان می‌دهد که آزمایش ماندن برای ایمن نگه داشتن کودکان واکسینه نشده در مدرسه کار می‌کند.

ادامه مطلب را اینجا بخوانید.

پیام راپ

به کنگره بگویید از بیماران مبتلا به بیماری های نادر محافظت کند


در حال حاضر، سیاستمداران به پیروزی نیاز دارند و بیماران مبتلا به بیماری های نادر شکست خواهند خورد. کنگره افزایش زیادی را در هزینه توسعه درمان برای بیماری های نادر – از 400-800٪ اعمال می کند. اطلاعات بیشتر.

DEM ها برای مبارزه با کووید-19 17 میلیارد دلار طلب می کنند

گروهی متشکل از 80 دموکرات خواستار حداقل 17 میلیارد دلار در بسته بودجه آتی دولت برای کمک به واکسیناسیون جهان و مبارزه با این بیماری همه گیر در خارج از کشور هستند.

قانونگذاران می گویند که ایالات متحده باید برای دستیابی به تسلیحات در سراسر جهان و همچنین افزایش آزمایشات و درمان تلاش بیشتری کند و می گویند توقف همه گیر در همه جا تنها راه برای پایان دادن به چرخه توسعه گزینه های جدید و خطرناک تر است.

در این نامه که به امضای قانونگذاران از جمله سنس رسیده است، آمده است: «اکنون جهان با گزینه دیگری به نام Omicron مواجه است که ممکن است حتی از گزینه دلتا قابل حمل تر باشد. الیزابت وارنالیزابت وارن هریس می گوید که او حتی “فکر نمی کند” که آیا بایدن در سال 2024 نامزد شود یا خیر. وارن از گسترش دیوان عالی حمایت می کند. مانچین سر یک خبرنگار فریاد می‌زند، “تو یک گاو نر هستی…” بیشتر (D- جرم.) و برنی سندرز
برنی سندرز دموکرات ها هیچ طرح پشتیبان با افزایش اعتبار مالیاتی کودکان ندارند که لغو شود. مذاکرات دموکرات با مانچین نشانه هایی از ذوب شدن را نشان می دهد چگونه مترقیان آمریکایی یهودی ستیزی را عادی می کنند.
(I-Vt.)، و همچنین rep. پرامیلا جایپالگروه مترقی ملی پرامیلا جایپال در گزارشی جدید، شش قانونگذار را «به نام مترقی» توصیف کرد. (D-Wash.) و تام مالینوفسکی
توماس (تام) مالینوفسکی نگرانی‌های دموکرات‌ها در مورد سیاست سقف نمک دموکرات‌ها به بخش 230 در هاوگن می‌روند و به پخش مستقیم فیلم CNN از گزارش‌های خود در مورد سانسور یک ستاره تنیس در چین گوش می‌دهند.
(DN.J.).

وی افزود: ما باید هر چه زودتر با اولویت دادن به واکسیناسیون در سرتاسر جهان به این چرخه پایان دهیم، به ویژه در کشورهای با درآمد کم و متوسط ​​که منابع لازم برای واکسیناسیون جمعیت خود را ندارند.

بسیاری از همین قانونگذاران خواستار 34 میلیارد دلار بودجه برای واکسیناسیون جهانی شده اند رئیس جمهور بایدنجو بایدن، مردی از فلوریدا، هواپیمای یونایتد را به دلیل استفاده از لباس زیر به عنوان ماسک در اعتراض به آن ترک کرد. On The Money – ارائه شده توسط Citi – بهتر است دیرتر از هرگز به عقب برگردید؟ انرژی و محیط زیست برای یک شب – بایدن طرحی را برای رهبری MORE راه اندازی می کندبسته Build Back Better، اما آنها خاطرنشان می کنند که اقدام تصویب شده توسط مجلس “فقط 1.3 میلیارد دلار” است.

دولت بایدن ماه گذشته از تلاش برای افزایش تولید واکسن برای تولید یک میلیارد دوز در سال خبر داد.

اما قانونگذاران گفتند که دولت باید کارهای بیشتری انجام دهد. آنها نوشتند: «سرعت و مقیاس این تلاش‌ها با بزرگی تهدیدی که یک جهان واکسینه نشده برای زندگی آمریکایی‌ها، اقتصاد آمریکا و رهبری جهانی آمریکا ایجاد می‌کند ناسازگار است».

ادامه مطلب را اینجا بخوانید.

Vax برای زیر 5 سال در نیمه اول سال 2022 پیش بینی می شود

والدین کودکان خردسال باید کمی بیشتر برای واکسن موثر علیه کووید-19 صبر کنند.

Pfizer و BioNTech روز جمعه گفتند که انتظار دارند واکسن کووید-19 خود را در “نیمه اول سال 2022” برای کودکان زیر 5 سال درخواست کنند، زیرا آنها سومین دوز را برای گروه سنی آزمایش می کنند.

فایزر می گوید که در حال مطالعه سومین دوز کوچک از واکسن خود برای کودکان زیر 5 سال است، با توجه به اینکه آزمایشات تا به امروز نشان داده است که پاسخ ایمنی با دو دوز کوچک در کودکان 2 تا 4 سال به اندازه مطلوب نیست.

این شرکت اضافه کرد که هیچ نگرانی ایمنی تاکنون شناسایی نشده است. کودکان زیر 5 سال در حال حاضر تنها گروه سنی هستند که واکسن در آنها در دسترس نیست و بسیاری از خانواده ها مشتاقانه منتظر معرفی آن هستند. با این حال، این لحظه ممکن است تا اواسط سال آینده فرا برسد.

این شرکت ها دو تزریق 3 میکروگرمی را در کودکان زیر 5 سال آزمایش کردند. Pfizer و BioNTech گفتند، تصمیم برای آزمایش دوز سوم “منعکس کننده تعهد شرکت ها برای انتخاب دقیق دوز مناسب برای به حداکثر رساندن مشخصات ریسک و سود است.” اگر مطالعه سه دوز موفقیت آمیز باشد، Pfizer و BioNTech انتظار دارند در نیمه اول سال 2022 داده هایی را برای حمایت از مجوز اضطراری اتحادیه اروپا (EUA) برای کودکان 6 ماهه تا زیر 5 سال به تنظیم کننده ها ارسال کنند.

با این حال، انتظار نمی رود که آزمایشات دوز سوم به طور قابل توجهی تحویل را به تاخیر بیندازند. مشاور پزشکی کاخ سفید آنتونی فائوچی
Anthony FauciOvernight Health Care – ارائه شده توسط Rare Access Action Project – CDC به Pfizer توصیه می کند، عکس های مدرنا در مورد J&J بایدن نسبت به زمستان با “بیماری جدی و مرگ” برای افراد واکسینه نشده هشدار می دهد.
ماه گذشته گفت که امیدوار است واکسن برای کودکان زیر 5 سال “احتمالاً اوایل سال آینده در سال 2022، در سه ماهه اول سال 2022” در دسترس باشد، اگرچه او اشاره کرد که زمان بندی بستگی به نتایج کارآزمایی بالینی دارد.

ادامه مطلب را اینجا بخوانید.

مدیر عامل SOUTHWEST نسبت به COVID مثبت است

این شرکت روز جمعه به رویترز گفت، پس از اینکه کمیته بازرگانی سنا روز چهارشنبه در مورد نظارت بر خطوط هوایی شنیده شد، گری کلی، مدیر عامل شرکت هواپیمایی ساوت وست، تست COVID-19 مثبت شد.

کلی به همراه رئیس بزرگترین اتحادیه مهمانداران هواپیما در کشور و رهبران خطوط هوایی یونایتد، امریکن ایرلاینز و دلتا ایر لاین در کمیسیون شهادت دادند. آنها در طول جلسه دادرسی که تأثیر 54 میلیارد دلاری کمک های همه گیر ارائه شده توسط کنگره خطوط هوایی را بررسی می کند، ماسک نپوشیدند.

در طول جلسه استماع، کلی گفت که ماسک‌ها محافظت بیشتری برای مسافران هوایی ایجاد نمی‌کنند و به سیستم‌های پیشرفته فیلتر هوای هواپیما اشاره کرد که پاتوژن‌های موجود در هوا را می‌گیرند.

کلی روز چهارشنبه به سناتورها گفت: «من فکر می‌کنم قضیه بسیار قوی است، زیرا ماسک‌ها چیز زیادی در وسط کابین هوا اضافه نمی‌کنند. در مقایسه با هر محیط داخلی دیگر، بسیار ایمن و با کیفیت است.

یکی از سخنگویان خطوط هوایی جنوب غربی گفت که کلی “احساس خوبی دارد و در حال حاضر در خانه استراحت می کند، او کاملا واکسینه شده است و اوایل امسال یک تقویت کننده دریافت کرده است.”

ادامه مطلب را اینجا بخوانید.

پیام راپ

به کنگره بگویید از بیماران مبتلا به بیماری های نادر محافظت کند

در حال حاضر، سیاستمداران به پیروزی نیاز دارند و بیماران مبتلا به بیماری های نادر شکست خواهند خورد. کنگره افزایش زیادی را در هزینه توسعه درمان برای بیماری های نادر – از 400-800٪ اعمال می کند. اطلاعات بیشتر.

آنچه می خوانیم

  • پزشکان و پرستاران “در بحران دائمی زندگی می کنند” در حالی که کووید بیمارستان ها را پر می کند (نیویورک تایمز)
  • فاجعه واکسن کووید در جانسون و جانسون (آمار)
  • شیوع روزافزون COVID-19 حسی از سال 2020 را به پایان سال 2021 می آورد (آسوشیتدپرس)
  • ترکیب ضعیف واکسن آنفولانزا ممکن است به معنای فصل بد آنفولانزا علاوه بر افزایش کووید باشد.اخبار NBC)

کشور به کشور

  • با پر شدن بیمارستان ها در کلرادو، امدادگران زمان بیشتری را صرف جابجایی بیماران و زمان کمتری در مواقع اضطراری می کنند.قیصر سلامت نیوز)
  • ظرفیت پنسیلوانیا برای ردیابی انواع ویروس کرونا عقب مانده است (پیتسبورگ پست روزنامه)
  • قانونگذاران ایندیانا در بحبوحه جهش COVID-19 محدودیت های واکسن را اعمال می کنند (شیکاگو تریبون)

این برای امروز است، ممنون که خواندید. برای آخرین اخبار و پوشش، صفحه سلامت The Hill را ببینید. تا هفته آینده[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer marmaris escorthtml nullednulled themesEnobahis GirişBetizm Girişgates of olympus oynaLevitra