مقامات پرتره بزرگ ملکه را از بخش تجارت حذف می کنند … سپس یک جایگزین شش اینچی را دوباره آویزان می کنند.

[ad_1]

مقامات دولتی که در بخش بازرگانی کار می کنند، پس از خودداری از آویزان کردن مجدد یک پرتره بزرگ از ملکه در دفاتر خود، متهم به بی احترامی به ملکه شدند.

این نقاشی برای چندین سال به طور برجسته در قسمت پذیرش دفاتر وزارت تجارت، انرژی و استراتژی صنعتی به نمایش گذاشته شد، اما در حین بازسازی منطقه به طور موقت حذف شد.

دستیاران انتظار داشتند که عکس پس از تکمیل به در ورودی اصلی بازگردد، اما چند هفته بعد همچنان دوباره آویزان خواهد شد.

به گزارش ساندی تلگراف، گمان می‌رود که متحدان کواسی کوارتنگ، وزیر بازرگانی، بر سر این عکس با کارکنان اداری اختلاف داشته باشند.

افراد خودی در این اداره با مقامات دولتی درگیر در این پروژه تماس گرفتند تا درخواست بازگشت آن را بدهند.

با این حال، پس از چند هفته عدم پیروی از دستورالعمل‌ها، مقامات دولتی تصمیم گرفتند که تصویر بسیار کوچک‌تری را آویزان کنند – البته در قابی به اندازه هشت در شش اینچ.

این حرکت باعث خشم دستیاران آقای کوارتنگ شد. همانطور که منابع همچنین فاش می کنند که یک لوح یادبود به یاد کارمندان وزارت نیرو سابق که در جنگ جهانی دوم جان باختند در “زیرزمین” گذاشته شده است.

پرتره کوچک ملکه در دفاتر وزارت تجارت، انرژی و استراتژی صنعتی

مشاجره همکاران کواسی کوارتنگ با مقامات دولتی در دفاتر وزارت تجارت، انرژی و استراتژی صنعتی

مشاجره همکاران کواسی کوارتنگ با مقامات دولتی در دفاتر وزارت تجارت، انرژی و استراتژی صنعتی

پرتره آویزان در میز پذیرش در دفاتر وزارت تجارت، انرژی و استراتژی صنعتی در خیابان ویکتوریا، لندن است (تصویر)

پرتره آویزان در میز پذیرش در دفاتر وزارت تجارت، انرژی و استراتژی صنعتی در خیابان ویکتوریا، لندن است (تصویر)

یک منبع گفت: فکر می کنم برخی از همکارانم فراموش کرده اند که ما برای دولت اعلیحضرت کار می کنیم.

دومی اضافه کرد که عکس جدید ملکه “ممکن است به اندازه یک برند باشد” و آن را “خنده دار” توصیف کرد.

پس از آنکه مقامات دولتی پیشنهاد حذف کلمه “کریسمس” از نامه های رسمی به رهبران تجاری را دادند، تنش ها بالا بود.

مقامات پیشنهاد کرده اند به جای آن از «فصل تعطیلات» استفاده کنید، زیرا این فصل فراگیرتر است.

آنها پس از یک بحث طولانی در مورد ایمیل لغو شدند.

کارمندان دولت باید بی طرف باشند و از سیاست های حزبی منحرف شوند.

با این حال، تنش بین وزرا و مقامات دولتی در بحبوحه “جنگ بیداری” دولت در حال افزایش است.

این زمانی اتفاق می افتد که به کارمندان دولت گفته می شود که از گفتن برگزیت خودداری کنند و با استفاده از تاریخ 31 دسامبر 2020 به خروج بریتانیا از بریتانیا اشاره کنند.

“راهنمای سبک” Whitehall به کارمندان توصیه می کند از کلمه “Brexit” اجتناب کنند و استدلال می کند که این کلمه فقط باید در صورت لزوم برای “زمینه تاریخی” استفاده شود.

همچنین به کارمندان گفته شد که از اصطلاح «دوره انتقالی» که به ماه‌هایی اشاره دارد که بریتانیا و بروکسل در حال تعیین شرایط روابط آینده خود بودند، اجتناب کنند.

مقامات کابینه همچنین به کمپین تبلیغاتی کووید که دانشجویان را هدف قرار می دهد اعتراض کردند زیرا حاوی شعار “کووید را برای کریسمس به خانه نبرید.”

گزارش شده است که مقامات به این طرح ها کمک کردند زیرا احساس می کردند که به اندازه کافی “شامل” نیستند و خطر توهین به دیگر گروه های مذهبی را تهدید می کنند.

ماندارین های وایت هال سعی کردند از برنده شدن لیز تراس در یک شام با یک دیپلمات آمریکایی و هشت نفر دیگر در باشگاه مایفر محافظه کار جلوگیری کنند تا فقط 400 پوند صرفه جویی کنند.

توسط جیمی فیلیپس برای MailOnline

ماندارین های وایت هال سعی کردند از برنده شدن لیز تراس در یک شام با یک دیپلمات آمریکایی و هشت نفر دیگر در باشگاه مایفر محافظه کار جلوگیری کنند تا فقط 400 پوند در صورتحساب ناهار صرفه جویی کنند.

وزیر امور خارجه “مقامات را لغو کرد” و “به صراحت” درخواست کرد تا قبل از صرف صدها پوند فقط برای جین و شراب، از خیابان هرتفورد 5 در مرکز لندن، متعلق به اشراف میلیونر، رابین برلی، استفاده کند.

در ماه ژوئن، خانم تراس از آژانس درخواست کمک مالی کرد تا با کاترین تای، نماینده فروش جو بایدن در زمانی که وزیر تجارت بین‌الملل بود، یک ناهار 3000 پوندی را در سایت میزبانی کند.

به گزارش ساندی تایمز، گفته می‌شود که خانم تروس هنگام ناهار «از فکر کردن به جای دیگری امتناع کرده است» و پیشنهادات برای یک گزینه سیاسی ارزان‌تر و کمتر حزبی را «نامناسب» توصیف کرده است.

تلاش ها برای صرفه جویی در این لایحه تنها چند ماه پس از آن صورت می گیرد که مقامات وزارت خارجه متهم به تلاش برای اداره و درک نادرست بحران تخلیه در افغانستان در ماه اوت شدند.

یکی از خبرچین ها فرهنگ شیفت هشت ساعته و امتناع از کار در تعطیلات آخر هفته را به عنوان دلایل ناکامی که منجر به “رها شدن و کشته شدن غیرنظامیان افغان توسط طالبان” شد، ذکر کرد.

سارا هیلی، کارمند ارشد دولتی، دبیر دائمی بخش‌های دیجیتال، فرهنگ، رسانه و ورزش نیز متهم شده است که سال گذشته پس از استقبال از مزایای کار در خانه، تلاش‌های وزرا برای بازگرداندن کارمندان به دفتر را تضعیف کرده است، زیرا او می‌تواند از شما استفاده کند. دوچرخه پلتون.

اما با رعایت قوانین نامه در مورد ناهار، گفته می شود که کارمندان دولت در وزارت تجارت بین الملل به قدری نگران قیمت مکان و روابط با حزب محافظه کار بوده اند که پیشنهاد خانم تروس را به دایمی برده اند. منشی – حداکثر از بخش. مقام ارشد

خیابان هرتفورد 5 که به عنوان «بانفوذترین و مخفیانه‌ترین باشگاه لندن» شناخته می‌شود، جایی است که شاهزاده هری و مگان برای اولین بار با هم ملاقات کردند و تونی بلر با وندی دنگ، همسر وقت روپرت مرداک، از نوشیدنی لذت برد.

مالک آن، آقای برلی، برادر ناتنی وزیر محیط زیست لرد گلداسمیت پارک ریچموند است و 20000 پوند به نامزدی بوریس جانسون برای رهبری کمک کرده است.

این مکان همچنین توسط وزیر خارجه 46 ساله برای برگزاری جلسات Fizz با لیز برای تحریک توری ها و Biz برای نمایندگان لیز با حامیان مالی احتمالی برای رهبری استفاده شد.

لیز تراس، وزیر امور خارجه

لیز تراس، وزیر امور خارجه “به صراحت” درخواست کرد تا از خیابان هرتفورد 5 در میفر، متعلق به اشراف میلیونر، رابین برلی استفاده کند.

5 خیابان هرتفورد در میفر

5 خیابان هرتفورد در میفر

در 15 ژوئن، یکی از کارمندان باشگاه را به عنوان “بدیهی است که بسیار گران است و بیشتر از آنچه من درک می کنم، ما معمولاً انتظار داریم برای چنین مکانی هزینه کنیم.”

آنها در ایمیلی افزودند: «SoS (خرپا) فردا میزبان شام کاترین تای است. او می خواهد این کار را در یک اتاق غذاخوری خصوصی انجام دهد.

‘[Her special adviser] اصرار دارد که در یک باشگاه خصوصی اعضا به نام خیابان هرتفورد 5 برگزار می شود. او این را بر اساس این واقعیت توصیه می کند که قبلاً آنجا بوده است – استدلال او این است که اندازه و قابلیت سرویس دهی مناسبی دارد.

تا جایی که من می دانم، ما قبلاً کسی را به عنوان بخش پذیرش نکرده ایم.

در این ایمیل آمده است که کارمند گزینه دیگری به نام Quo Vadis در سوهو را پیشنهاد کرده است که “هزینه آن فقط 1000 پوند است”.

با این حال، از طرف خانم تراس رد شد، زیرا او “اصرار داشت که ما 5 خیابان هرتفورد را رزرو کنیم” و Quo Vadis “نامناسب” خواهد بود.

این ایمیل ادامه می‌دهد: «چیزی که ما به تازگی متوجه شدیم متعلق به رابین برلی، یکی از اهداکنندگان به نخست‌وزیر، حزب محافظه‌کار و Ukip است.

می‌دانم که این مکان میزبان رویدادهای مهمانی است، که احتمالاً روش SoS و [her special adviser] من آن را می دانم.

متعاقباً، مقامات دولتی مذاکراتی را با محل برگزاری در مورد قیمت آغاز کردند، که باعث شد مدیر رویداد وی موافقت کند که از هزینه های اجاره چشم پوشی کند و کل صورت حساب را به 1400 پوند بر اساس توافق کاهش دهد، که بلافاصله پس از جلسه قابل پرداخت است.

این وضعیت کارمندان دولت را به مبارزه و استفاده از یک فرآیند فوری برای تحریم پرداخت واداشته است.

یکی دیگر از مقامات گفت که پرداخت باید طبق قوانین شفافیت منتشر شود، اما اطمینان داد که می تواند توجیه شود، زیرا تخفیف “یک VFM واقعی است. [value for money]’.

جان آلتی، وزیر دائم آمریکا گفت که از این توافق “راضی” است.

خانم تراس از محل برگزاری برای پذیرایی ناهار با نماینده تجاری ایالات متحده کاترین تای استفاده می کند (تصویر)

خانم تراس از محل برگزاری برای پذیرایی ناهار با نماینده تجاری ایالات متحده کاترین تای استفاده می کند (تصویر)

رابین برلی (تصویر) برادر ناتنی وزیر محیط زیست لرد گلداسمیت پارک ریچموند است و 20000 پوند به نامزدی بوریس جانسون برای رهبری کمک کرده است.

رابین برلی (تصویر) برادر ناتنی وزیر محیط زیست لرد گلداسمیت پارک ریچموند است و 20000 پوند به نامزدی بوریس جانسون برای رهبری کمک کرده است.

البته ده نفر در شام شرکت کردند و رسید نشان می دهد که خانم تراس، خانم تای و دیگران دو بطری Tanqueray، جین خشک لندن، سه بطری Pazo Barrantes Albarino به قیمت 153 پوند از Marqués de Murrieta و دو بطری از £ خریداری کرده اند. 130 Coudoulet de Beaucastel.

با وجود اینکه به طور منظم میزبان سیاستمداران، خانواده سلطنتی و ستارگان صنعت سرگرمی است، با کلوپ زیرزمین آن Loulou که سبک های رقص جورج کلونی و لئوناردو دی کاپریو را به نمایش می گذارد، خیابان هرتفورد 5 ضرری معادل 236873 پوند داشت.

بر اساس یک مطالعه جدید، هفته گذشته خانم تراس از صدر اعظم ریشی سوناک به عنوان مورد علاقه اعضای محافظه کار برای جایگزینی بوریس جانسون به عنوان نخست وزیر پیشی گرفت.

بر اساس داده‌های مجلس محافظه‌کاران، دیپلمات ارشد بریتانیا و مذاکره‌کننده ارشد جدید برگزیت، پس از بودجه مالیاتی و هزینه‌هایش در ماه نوامبر، از صدراعظم در محبوبیت پیشی گرفته است.

با این حال، متحدان جانسون ماه گذشته به خانم تراس به دلیل رهبری “تأسف بار” او پاسخ دادند.

سخنگوی وزارت تجارت بین‌الملل گفت: این یک شام کاری دیپلماتیک با حضور وزیر سابق تجارت بین‌الملل، مقامات ارشد بریتانیا و همکاران آمریکایی از بزرگترین شریک تجاری ما بود.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kusadasi escortVodafone Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeGebze escort