روش های مختلفی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد این مقاله را مطالعه کنید . به عنوان مثال ، یکی از مهمترین راههای مهاجرت به کانادا سرمایه گذاری است. ما برای اولین بار در این بخش به تفصیل به این موضوع خواهیم پرداخت. به خاطر داشته باشید به طور کلی افرادی که قصد سرمایه گذاری در خرید ملک ، ثبت شرکت و همچنین کار و کارآفرینی را دارند استان کبک را انتخاب می کنند. بخشهای زیر توضیح می دهد که چرا کبک یک انتخاب هوشمندانه است. پتانسیل سرمایه گذاری زیادی در این استان وجود دارد.

راه دیگر برای مهاجرت به کانادا می تواند کارآفرینی در روستاها باشد. استفاده از کلمه استانی در این بخش این است که شما متوجه شوید هر یک از استانهای این کشور شرایط خاص خود را برای کارآفرینی دارند و شرایط هرگز یکسان نخواهد بود. رهپویان مهاجر

این گزینه برای افرادی است که تجربه مدیریت عالی در بخش های تجاری و کشاورزی دارند.

مهاجرت به کانادا اخذ اقامت دائم کانادا رهپویان مهاجر
مهاجرت به کانادا اخذ اقامت دائم کانادا رهپویان مهاجر

مهاجرت به کانادا از طریق تخصص یکی دیگر از روش های موجود است که البته در لیست مهاجرت کارگری نیز گنجانده شده است. در این روش ، مهم تجربه شخص ، و همچنین سواد وی است.

ویزای دانشجویی روش دیگری برای مهاجرت به کانادا است که در لیست راه های سریع قرار دارد. اقامت با این روش موقتی است و مربوط به مدت زمان آموزش افراد خواهد بود.

با کمک والدین ، ​​خطر دریافت ویزا به 100٪ افزایش می یابد و برای کودکان بالای 12 سال که مشکلی در سرپرستی ندارند ، بهتر است. در دوران دبستان ، فقط در صورت داشتن خویشاوندان درجه یک در کانادا می توانید اقدام کنید.

بزرگترین شریک اقتصادی کانادا ایالات متحده است و این باعث رشد بسیاری از نهادهای اقتصادی در کانادا شده است. در این راستا ، بسیاری از ذینفعان قصد دارند با شناخت فرصت های سرمایه گذاری در کانادا ، به بازار جهانی دسترسی پیدا کنند. به طور کلی می توان گفت متقاضیان سرمایه گذاری در این کشور می توانند به روش های مختلف مانند خرید ملک ، کارآفرینی ، ثبت شرکت و پرداخت سرمایه در بازار کانادا سرمایه گذاری کنند. اما در پایان باید دید کدام روش های سرمایه گذاری منجر به اقامت و تابعیت کانادا می شود. برای انتخاب بهترین سرمایه گذاری در کانادا ، شما عزیزان می توانید با مطالعه قسمت بعدی این مقاله ، در مورد شرایط مختلف سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا از این طریق اطلاعات بیشتری کسب کنید.

کانادا یکی از بهترین کشورها برای سرمایه گذاری است. زیرا این یکی از 10 کشور اول است که با آن شروع می شود. زیرا این کشور دارای منابع طبیعی بسیار غنی و همچنین نیروی کار بسیار ماهری است. راه حل های مختلفی برای کسانی که قصد دارند از طریق سرمایه گذاری مهاجرت کنند ، برای آگاهی بیشتر آن است. ما در این مقاله در مورد آنها توضیح خواهیم داد.
این نوع سرمایه گذاری برای افرادی که قصد مهاجرت دارند غیرفعال است. زیرا پول آنها برای سرمایه اقتصادی از طریق دولت کانادا سرازیر خواهد شد. اما آنها باید توجه داشته باشند که باید در شهری کانادایی که کانادا تعیین کرده است زندگی کنند. طبق این منشور و برنامه ، حقوق افراد تضمین می شود. و می تواند اقامت دائم بگیرد. همچنین لازم به ذکر است که افراد پس از اتمام اقامت خود در شهر می توانند برای دومین بار در یک شهر دیگر کانادا سرمایه گذاری کرده و زندگی کنند. ممکن است به نظر برسد که 750،000 نرخ بهره بالایی است ، در این صورت آنها می توانند برای دریافت وام اقدام کنند و کانادا با کمترین نرخ بهره 750،000 دلار به آنها می دهد. با این حال ، هر دو می توانند در این کشور زندگی کنند و در بهترین کشور جهان سرمایه گذاری کنند. اقامت از طریق سرمایه گذاری محدودیت سنی و تحصیلی ندارد. اما سرمایه گذار و خانواده اش باید از نظر جسمی و روحی سالم باشند. محدودیت زبانی وجود ندارد. هرکسی انگلیسی صحبت کند می تواند به کانادا مهاجرت کرده و یکی از سرمایه گذاران این کشور باشد.

کانادا یکی از محبوب ترین مقاصد برای سرمایه گذاران و مهاجران است. مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری رتبه بالایی در تحقیقات مقایسه ای پایه صنعتی دارد. سرمایه گذاری در کانادا روش ایده آل برای اطمینان از اقامت دائم است. ما راه حل های کامل و موقت مهاجرت ، سرمایه گذاری و جابجایی متقاضیان را ارائه می دهیم.

متقاضیان اقامت با سرمایه گذاری 74.4٪ فقط در سال گذشته افزایش یافته اند. پروانه سرمایه گذاری کانادا دیگر یک نهاد کوچک نیست. برنامه های سرمایه گذاری مهاجرت کانادا در حال حاضر سریعترین روش برای اقامت در کانادا برای قانون مهاجرت است ، زیرا مردم متوجه می شوند که سرمایه گذاری نه تنها راهی برای بدست آوردن مکانی برای زندگی است ، بلکه می تواند بخشی از برنامه های شخصی و مالی بسیار موثر باشد. کانادا برنامه های سرمایه گذاری مهاجرتی دائمی مستقر و گسترده ای را ارائه می دهد.

سیستم دولت کنفدراسیون در کانادا و هنجارهای اجتماعی آن “جایگزینی اروپایی” برای سرمایه داری باز آمریکا است. کانادا مزایای اجتماعی به سبک اروپایی با سطح مالیات نسبتاً بالا و کیفیت زندگی بی نظیر را ارائه می دهد. طبق مدل تجارت کانادایی ، مهاجران می توانند از برنامه مراقبت های بهداشتی ملی ، آموزش ارزان و سیستم بازنشستگی ملی که درآمد سالانه قابل اندازه گیری پس از بازنشستگی را تأمین می کند ، بهره مند شوند.

مهاجرت تجاری مسکونی به کانادا شامل برنامه سرمایه گذاران مهاجر کبک (QIIP) ، برنامه کارآفرینی کبک ، خود کبک ، چندین برنامه کارآفرینی استانی ، برنامه آزمایش سرمایه گذاری سرمایه گذار مهاجر فدرال (IIVC) و برنامه دادگاه فدرال است. در حالی که برنامه های متنوع کارآفرینی و خوداشتغالی افراد متوسط ​​خالصی را که می خواهند در کانادا راه اندازی و اداره کنند ، هدف قرار می دهند ، برنامه های سرمایه گذار برای افراد با ارزش خالص بالا که می خواهند بدون تعهد برای راه اندازی یک تجارت منفعلانه سرمایه گذاری کنند ، مناسب است. . نیست.

خرید ملک در کانادا به دلیل ماهیت دیدنی ، سبک زندگی آمریکایی و ثبات سیاسی در جامعه ، متقاضیان خارجی بسیاری را به خود جلب کرده است. نکته مهم دیگر این است که بازار بین المللی املاک و مستغلات در کانادا هنوز جوان است و در سالهای اخیر توانسته عملکرد خوبی داشته باشد. قوانین خرید ملک در کانادا کاملاً متفاوت است. به همین دلیل خرید یک ملک در کانادا با تحقیقات قبلی بسیار مهم است. خرید ملک در کانادا منجر به اسکان سرمایه گذار در این ملک نخواهد شد ، بنابراین متقاضیان باید توجه داشته باشند که اگر قصد اخذ اقامت و تابعیت کانادا را دارند بهتر است از طریق کارآفرینی و راه اندازی مشاغل جدید و ایجاد مشاغل مهاجرت کنند. مکانها

از طریق کارآفرینی در کانادا سرمایه گذاری کنید

به طور کلی ، تمام ایالت های کانادا حداقل دو روش سرمایه گذاری و کارآفرینی دارند ، اما محبوب ترین آنها در بریتیش کلمبیا است. در 14 مارس 2019 ، ایالت اخیراً یک روش آزمایشی جدید را معرفی کرد. به طور کلی ، دو روش محبوب در این استان توسط بسیاری از سرمایه گذاران ایرانی استفاده شده است.