توجه: در وکیل مهاجرت استرالیا ارائه خدمات مهاجرتی بدون داشتن وکیل رسمی ما غیرمجاز است. وکلای ما مجاز به ارائه شرایط ویزا ، درخواست ویزا به نمایندگی از مشتریان در وزارت مهاجرت و شهروندی به عنوان نماینده مشتری ، به اداره مهاجرت و کار هستند. این وکلا می توانند به شما در تهیه و تهیه کلیه مدارک و فرم های خدمات مهاجرت و همچنین در انتخاب بهترین گزینه برای مهاجرت بسته به پرونده مشتری کمک کنند.

 

در اینجا دو مزیت استفاده از متخصص مهاجرت در استرالیا وجود دارد – وکیل رسمی عضو سازمان مهاجرت ما:

آشنایی با قانون: آنچه بیشتر مشتریان نمی دانند این است که روند ارزیابی ویزا یک پروسه کاملا قانونی است که نیاز به درک قوانین و مقررات مهاجرت در استرالیا دارد. همه وکلای مهاجرت استرالیا به اندازه کافی آموزش دیده و با تجربه هستند که می توانند از پیچیدگی انواع درخواست های ویزا استفاده کنند. آنها تحت نظارت MARA آموزش دیده و ثبت نام کرده اند و از کلیه مراحل و قوانین موجود آگاهی دارند ، بنابراین توصیه های درستی به شما می کنند.
صرفه جویی در وقت و هزینه: همه مهاجران استرالیایی می خواهند از معتبر بودن درخواست ویزا خود اطمینان حاصل کنند. اما در برخی موارد ، فقط پیروی از چک لیست ارائه شده توسط اداره مهاجرت استرالیا کافی نیست. موارد بسیاری وجود دارد که متقاضی با وجود تلاش زیاد نه تنها پول بلکه زمان نیز از دست داده و موفق به اخذ ارزیابی ویزا نشده است. برای جلوگیری از این مشکلات و افزایش شانس مهاجرت به استرالیا ، توصیه می شود از یک وکیل مهاجرت استرالیایی که با قوانین قابل اجرا ، شرایط ویزا ، قوانین و تغییرات آشنا است ، به مشاوره حقوقی و واقعی بپردازید. وکیل مهاجرت از شرایط و تجربه لازم برای درخواست صحیح ویزا برخوردار است ، بنابراین با استفاده از وکیل مهاجرت استرالیا در اولین تلاش ویزا بگیرید.
چرا وکیلی را انتخاب کنید که عضو MARA باشد؟

1. دارای اطلاعات کامل و به روز در مورد قوانین و روشهای مهاجرت در استرالیا است.

2- او موظف است برای منافع مشروع شما اقدام کند و اطلاعات و راهنمایی دقیق شما را بر اساس معیارهای خاص ارائه دهد.

3- آنها پول شما را در یک حساب خاص قرار می دهند تا لحظه ارائه خدمات و هر از چند گاهی حساب آنها بررسی و حسابرسی می شود.

4- آنها اسناد مشتری را تا 7 سال به درستی نگه می دارند.

5- نماینده خود باشید و نتیجه درخواست ویزا را به شما اطلاع دهیم.

پروانه وکالت مهاجرت برای استرالیا هر سه سال توسط آژانس صادر می شود و وکلا بر اساس تعداد پرونده های مثبت ارزیابی می شوند.

هزینه وکیل مهاجرت در استرالیا:

طبق قوانینی که MARA برای وکلا / نمایندگی های مهاجرت تعیین کرده است ، مبلغی که وکیل شما برای ویزای استرالیا (هزینه) از شما می گیرد باید عادلانه و منطقی باشد.

میزان هزینه به موارد زیر بستگی دارد:

درخواست ویزا شما
چه مدت طول می کشد تا برنامه شما آماده شود؟ آماده سازی برخی از برنامه های ویزا بیشتر طول می کشد. • سطح خدمات مورد نیاز شما.
اینکه به کمک بیشتری احتیاج دارید یا شرایط شما پیچیده است. به عنوان مثال ، اگر افراد متقاضی در پرونده خود (مانند فرزندان) وابسته باشید ، وكیل شما می تواند هزینه بیشتری را بپردازد.
تجربه. اگر وکیل شما سالها تجربه داشته باشد ، ممکن است حقوق بیشتری به وی پرداخت شود. اگر حق الزحمه نماینده شما خیلی بالا به نظر می رسد ، قبل از ثبت نام با آنها صحبت کنید.
هزینه تخصص و مهارت وکیل معمولاً بین 2 تا 5000 دلار استرالیا ، ویزای توریستی بین 300 تا 1500 دلار استرالیا و سرمایه گذاری بین 7000 تا 20000 دلار استرالیا است.

هزینه مشاوره اولیه:

بسیاری از وکلا و مشاوران قبل از انعقاد قرارداد کتبی با شما به صورت کتبی یا تلفنی ملاقات می کنند تا اطلاعات کلی به شما بدهند و به سوالات شما پاسخ دهند. برخی از وکلا این کار را به صورت رایگان انجام می دهند و برخی دیگر نیز هزینه آن را دریافت می کنند. به خاطر داشته باشید که طبق قوانین ، باید قبل از قرار ملاقات (حضوری یا تلفنی) به شما اطلاع داده شود که هزینه مشاوره اولیه چقدر است. (به عنوان مثال ، اگر قصد اخذ ویزای کار را دارید ، هزینه اولیه مشاوره در دفاتر کار خارجی ، مستقر در ایران در سال 1397 ، 30000 تن است).

برآورد هزینه کلی:

قبل از انعقاد قرارداد ، وکیل موظف است تخمین تقریبی هزینه ای را که بابت خدمات خود از شما طلب می کند ، در اختیار شما قرار دهد. برآورد هزینه ها شامل موارد زیر است:

هزینه حرفه ای ، یا با نرخ ساعتی یا برای یک سرویس
هزینه های دیگر (شامل هزینه های دیگر مانند هزینه های درخواست ویزا ، ارزیابی اسناد و غیره)
تغییر هزینه:

اگر وکیل قصد تغییر مبلغی را که از شما برای خدمات از شما کسر کرده است ، باید کتباً به شما اطلاع دهد. وکیل باید این تغییر را به محض اطلاع از آن انجام دهد (به عنوان مثال ، شرایط خاصی در پرونده وجود دارد که نیاز به کار اضافی دارد و وکیل در طول قرارداد از آن اطلاع نداشته است).