میشل یانگ چهار مرد آخر خود را در “The Bachelorette” این هفته انتخاب می کند.

[ad_1]

نیویورک – ما به نخبگان هشتم در The Bachelorette رسیدیم. میشل این گروه را نصف خواهد کرد. یعنی اگر مردی گل رز دریافت کند به جلسه ای در شهر خود می رود.

چهار نفر از شاگردان میشل با او ملاقات کردند و زیباترین نامه ها و عکس ها را برای او آوردند. همه آنها فقط بهترین ها را برای او می خواهند. او به بچه ها گفت که به او در تصمیم گیری های مهم کمک خواهند کرد. آنها به مردان گفتند که تمام جلسات خود را در این هفته برنامه ریزی خواهند کرد. لوک شاگرد میشل گفت: “با همسرت مهربان باش، مهربان و صبور باش.” یکی از دخترها، کلسی، نایت را دوست داشت، زیرا او قد بلندی داشت و برای او خوب بود که بسکتبال بازی کند. جالب بود! او مارتین را دوست نداشت. او آن را بیش از حد خودنمایی می‌دانست و می‌گفت که بیش از حد ادکلن پوشیده است. احمد از رادنی خوشش می آید چون اعتراف کرد که نوک سینه هایش را تراشیده است. کولتون با ساختن قلعه ای در اتاق نشیمن تمام تلاش خود را کرد تا با بچه ها خوش بگذراند. لوک گفت این قلعه بهترین قلعه ای است که تا به حال دیده است. در نهایت بچه ها کولتون را انتخاب کردند!

دیدار تک به تک کلیتون
میشل با خوشحالی از اینکه دید کلیتون برای مسابقه یک به یک پیروز شد شگفت زده شد. آنها سوار یک لیموزین پر از پیتزا، آب نبات و نوشیدنی شدند. سپس به موزه تاریخ طبیعی سفید رسیدند و از آنجایی که ساعت ها گذشته بود، همه فضا را برای خود داشتند. آنها یک لحظه عاشقانه جادویی را در افلاک نما به اشتراک گذاشتند، جایی که آنها یک بوسه پرشور را به اشتراک گذاشتند.

هنگام شام، کلایتون به میشل گفت که مدت زیادی است که برخی از احساساتی را که در آن روز داشته است، تجربه نکرده است. او گفت که زمان زیادی را صرف تلاش کرد تا مردم را تحت تأثیر قرار دهد که تمرکزش را روی آنچه واقعاً مهم است از دست داده است. او گفت که آینده ای با کسی و بچه ها می خواهد. میشل در مورد اینکه چگونه تنها بودن را ترجیح می دهد به رابطه با کسی که او را ندیده و به او احساس تنهایی می کند صحبت می کند. علیرغم گفتگوی عالی آنها، میشل احساس کرد که چیزی در رابطه آنها کم است. او با ناراحتی گل رز را برداشت و به کلیتون گفت که او تمام جعبه‌هایی را که به دنبالش می‌گشت بررسی کرده است، اما او هنوز برای ملاقات با خانواده‌اش آماده نیست و نمی‌تواند به موقع با او برسد. میشل به او گفت که از قلبش پیروی کند. او گل رز را برگرداند و او به او گفت که از فرصتی که برای ملاقات با او به دست آورد سپاسگزارم و متاسفم که نمی‌تواند برای او یکی باشد. میشل به او گفت: “تو بس است.”

روز بعد بچه ها با کلیتون خداحافظی کردند و چند یادداشت کوچک به او دادند. آنها گفتند از اینکه میشل او را انتخاب نکرد ناراحت بودند و از او خواستند که یک روز به عروسی آینده او بیاید. نامه کلسی اشک او را درآورد و به او گفت که روزی شوهر خوبی می شود، عاشق می شود، فرزندان زیادی خواهد داشت و پدر بزرگی می شود. AW! این به معنای واقعی کلمه شیرین ترین چیز است! من اینجا گریه می کنم! کلایتون گفت که سالها گریه نکرده است، اما: “این فقط به من نشان می دهد که یک روز بچه می خواهم … من یک خانواده می خواهم.” او به شدت می خواهد عشق پیدا کند، خانواده داشته باشد و این فصل از زندگی اش را شروع کند. “من برای به دست آوردن آن هر کاری که لازم باشد انجام خواهم داد. هرچه لازم باشد، گفت.

تاریخ تشکیل گروه
روی کارت تاریخ نوشته شده بود: «ریک، رادنی، نایت، جو، مارتین و اولو، عشق نامرتب است. این بدان معنا بود که براندون دیگری را یک به یک دریافت می کرد. بچه ها قرار گروهی را در مزرعه ترتیب می دهند! مجبور بودند گاوها را دوشیده باشند. رادنی بسیار سرگرم کننده بود، اما او کار بزرگی انجام داد. میشل گفت ریک طبیعی بود، اما جو “می داند چگونه با پستانک ها کار کند.” به نظر می رسید مارتین در مزرعه در حال تقلا است. بعد همه مجبور شدند از بطری به بچه گاوها غذا بدهند! خیلی شیرین بود! سپس آنها مجبور شدند مقداری کره را بشکنند. به نظر می رسید رادنی بهترین تکنیک کره سازی را دارد، اما حتی در آن زمان جو کره زیادی داشت! چه کسی می دانست که او در مزرعه اینقدر عالی است؟ سپس مردان دنده را به شانه زدن کود تغییر دادند. نایت کمرش را زخمی کرد و از این بهانه برای صحبت با میشل استفاده کرد. رادنی رفته بود و کالسکه اش را به سمت میشل چرخاند، دست دادن مخفیانه آنها را تکان داد و حتی او را بوسید.

در شب، میشل خاطرنشان کرد که این آخرین تاریخ گروهی فصل است! بیا دیگه! این گل رز گروهی همراه با دعوت نامه ای برای رفتن به زادگاه خود ارائه می شود، بنابراین کار بزرگی است. نایت فاش کرد که پیش از این هرگز کسی را به پدرش معرفی نکرده بود، اما معرفی او برای او بسیار آسان بود. نایت گفت: “من قطعاً عاشق تو هستم.” میشل گفت قلبش با سرعت یک مایل در دقیقه حرکت می کند! “من به شما احساس شدیدی دارم!” او گفت. میشل به نایت گفت: “من دارم از تپه می افتم، خیلی سریع، دارم به دنبال تو می افتم.” بیا دیگه!
میشل از جو در مورد مراقبت از حیوانات تعریف کرد و جو به او گفت که پدربزرگ و مادربزرگش یک مزرعه لبنی دارند! جای تعجب نیست که او در همه چیز خوب بود! ریک به میشل گفت که به او شک ندارد و میشل به او گفت که او را دوست دارد. آنها همچنین به نظر می رسد که رابطه خوبی دارند.

رادنی در مورد اهمیت زادگاهش صحبت کرد و به او گفت که واقعاً می‌خواهد با ملاقات با خانواده‌اش بفهمد که چرا چنین است. او برای بوسه وارد شد و این تصمیم برای میشل سخت خواهد بود!

مارتین گفت که مکالمه آنها خوب پیش نمی رفت و فکر می کرد که میشل توجه نکرده است. افسوس، او برمی گردد و می گوید که به آنچه که ایستاده است شک دارد. حتی تا آنجا پیش رفت که او را نابالغ خطاب کرد. اولو داشت نگران چیزهایی بود که مارتین در مورد میشل می گفت. در طول اقامتش با میشل، مارتین به هیچ وجه از او انتقاد نکرد و در واقع بسیار تعارف کرد. با این حال، اولو نگرانی های خود را با میشل در میان گذاشت. او نمی خواست دلایل درستی بازی کند، اما احساس می کرد که خیلی زیاد است و مارتین باید برود.

میشل اولو را بسیار قابل اعتماد یافت و از آنچه او به او گفت قدردانی کرد.

میشل با مارتین در مورد آنچه او گفته بود روبرو شد و اضافه کرد که این کاملاً درست نیست. او گفت بین ناامن بودن و ناامنی بودن تفاوت وجود دارد. مارتین سعی کرد حرف هایش را تحریف کند، اما ضبط را گذاشت تا نشان دهد، او واقعاً گفت که ناپخته است. میشل به او گفت که هر بار که صحبت می کند حرفش را قطع می کند. میشل گفت: “تو صادق نبودی، به این که چرا من درد می کشم گوش نکردی.” او گفت که به او اعتماد ندارد و باید او را بیرون بیاورد. او گفت: «چنین زنی ارزش وقت گذاشتن من را ندارد. خداحافظ مارتین
میشل به پسرها گفت که مارتین را به خانه فرستاده و سپس گل رز را به قرار ملاقات نایت تقدیم کرده است! جو، ریک، اولو و رادنی له شدند!

ملاقات تک به تک با براندون
میشل براندون را برد و آنها به یکی از مکان های مورد علاقه او برای بستنی رفتند. به نظر می رسید میشل چیپس نعناع داشت و براندون چیزی شبیه خمیر شیرینی داشت. بی عقل! میشل گفت: “او کسی است که من بهترین دوست خود را می بینم.” سپس به خانه او رفتند! براندون او را به شدت بوسید و چنان مورد افتخار قرار گرفت که او را به آنجا آورد.

پدر و مادرش در خانه نبودند، بنابراین اعصابش برگشت. او از کودکی در خانه او گشت می زد. براندون گفت: “او مرا از طریق قلبش هدایت می کند.” وای! براندون در حالی که میشل را می بوسید به او گفت: “من از تو خوشم می آید.” سپس پرسید که آیا پدر و مادرش با او در اتاقش خوب هستند یا خیر؟ یکی از مایوهای پدرش را پوشیده بود البته روی جکوزی می‌روند. بهترین اوقات را داشتند که پدر و مادرش ناگهان به خانه آمدند! او داشت صورت براندون را می مکید و آنها می گفتند: «میشل؟» شاید این اولین برداشتی نبود که براندون می خواست وقتی مایو پدرش را پوشید. پدر میشل گفت: “آنها آشنا به نظر می رسند.” او گفت: «ببخشید که دخترت را بوسیدم. HA!

بعد از اینکه همه لباس پوشیدند، با پدر و مادر میشل صحبت کردند. براندون به والدینش گفت: «او خاص ترین فردی است که تا به حال ملاقات کرده ام. مادرش از این جواب خوشش آمد. براندون از والدینش در مورد روابط مشاوره خواست و آنها به او گفتند که شریک زندگی خود را در اولویت قرار دهد و بهترین دوستان باشد. زمانی که آنها مدتی را تنها گذراندند، براندون از والدینش خواستار برکت آنها شد و آنها گفتند: “اگر او خوشحال است و انتخاب می کند و فکر می کند شما هستید، شما از برکت ما برخوردارید. به نظر می رسد آنها واقعاً براندون را دوست داشتند!

هنگام شام، براندون به میشل گفت که بهترین حسی را که تا به حال داشته است، و والدینش خوب ترین و واقعی ترین افرادی هستند که او تا به حال دیده است. او گفت که تمام تلاش خود را برای انجام هر کاری انجام داده است. او به میشل گفت که با مادر، پدر و برادرش ملاقات خواهد کرد. براندون گفت که می‌خواست او بتواند پدربزرگش را ملاقات کند، زیرا او بهترین دوست او بود، اما متأسفانه درگذشت. سپس دستبندي را كه مادرش ساخته بود به او داد. او به براندون گفت که اگر فکر می‌کند که میشل است، آن را به او بدهد و اگر آن را روی او دیدند، همان عشقی را که براندون می‌کنند به او خواهند داد. وای! میشل گفت که دستبند را قبول می کند! میشل گفت: «این یکی از مهم‌ترین هدایایی است که از کسی دریافت کرده‌ام، این باعث می‌شود همیشه احساس ویژه‌ای داشته باشم. براندون گفت: “دارم عاشقت می شوم.” میشل گفت که قلبش با سرعت یک مایل در دقیقه می تپد. سپس او گل رز را به براندون تقدیم کرد!

مراسم گل رز
میشل تصمیم گرفت که تصمیمش گرفته شده است و هیچ کوکتلی وجود نخواهد داشت، اما مستقیماً به مراسم گل رز می رود.

1) Nayte (تاریخ گروه افزایش یافت)
2) براندون (یک در یک)
3) جو
4) رادنی
وای، این یعنی اولو و ریک حذف شدند. سخت بود. همه آنها عالی به نظر می رسیدند.

تجسم شهرها
میشل و رادنی از باغ سیب بازدید می کنند، زیرا، البته، آنها این کار را می کنند! براندون و میشل به یک پارک اسکیت می روند. جو میشل را به یک توپ پرمدعا می برد. به نظر می رسد نایت در زادگاهش ملاقات سختی را سپری می کند. یک لحظه میشل می گوید: «دارم بلند می شوم».

همچنین بخوانید: با 30 مردی که برای قلب میشل یانگ می جنگند در فیلم The Maiden آشنا شوید.

حق چاپ © 2021 OnTheRedCarpet.com. تمامی حقوق محفوظ است.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort marmaris escortGorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesEnobahis GirişBetizm Girişgates of olympus oynaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaLevitraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma