میکرو بلیدینگ ابرو

میکرو بلیدینگ ابرو

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که میکرو بلیدینگ چیست؟ ابروها در واقع مکمل چشم‌ها در زیبایی صورت هستند و نقش مهمی در جذابیت کلی چشم‌ها دارند. به همین دلیل بهتر است انواع روش‌های زیباسازی و ترمیم ابرو را بشناسیم. میکرو بلیدینگ یکی از اصلی‌ترین روش‌ها برای هاشور زدن به ابروست که اثربخشی بسیار بالایی دارد.

 

میکرو بلیدینگ چیست؟

میکروبلیدینگ ابرو در واقع یکی از روش‌های نیمه دائمی برای طراحی و فرم دهی و تقویت زیبایی ابروها است. در این تکنولوژی نحوه کار به این صورت است که با قلمی که چندین سوزن دارد، خطهای نازک و باریکی درست شبیه به تار موهای طبیعی ابرو را با استفاده از رنگدانه ها در نواحی خالی ابرو ایجاد می شود . این کار باعث می‌شود ابروها پُر و کامل به نظر آیند و زیبایی آنها دو چندان شود. در سال های گذشته معمولاً از شیوه های دائمی پر کردن و طراحی ابرو مانند تاتو استفاده می‌شد، اما بازخوردها نشان داد که نتایج این روشها چندان مورد نظر خانم‌ها نبوده است. خوب است بدانید مشکل ابروهای کم‌حجم و نازک با میکرو بلیدینگ کاملاً قابل حل خواهد بود. همچنین میکروبلیدینگ یکی از بهترین روش‌ها برای فرم دهی ابروها به فرم دلخواه است.

نکات مهمی که باید در مورد میکروبلیدینگ بخاطر داشته باشید:

  • این تکنولوژی حساسیت بالایی داد و باید حتماً توسط فرد متخصص و زیرنظر پزشک متخصص پوست و مو انجام شود.
  • به دلیل تماس مستقیم با سطح پوست، ابزارآلات و مواد مصرفی باید استریل و بصورت یک بار مصرف باشد. به خصوص سوزن‌های نوک قلم باید بصورت اختصاصی استفاده شود.

*در مرکز زیبایی مهری ماه از وسایل استریل و یکبار مصرف استفاده می‌شود

 

میکروبلیدینگ برای کدام افراد مناسب نیست؟

  • افرادی که دیابت دارند و انسولین تزریق می‌کنند
  • خانم‌های باردار و در دوران شیردهی
  • کسانی که تاتوی ثابت و پر رنگ ابرو دارند
  • کسانی که پوست بسیار چربی دارند
  • افرادی که مبتلا به بیماری‌های پوستی مانند اگزما، زونا و یا راش هستند

 

دیدگاهتان را بنویسید