ها آموزش ایده به نظر جدید برای اپراتور ها

[ad_1]

ها آموزش های اولیه در مواد دست زدن به برنامه های کاربردی. بدون مناسب, لودر, آموزش ایمنی, حوادث و سوانح به احتمال زیاد سطح گزاف. اما مستمر و آموزش مداوم می تواند به بهبود در بهره وری کل ایمنی و بهره وری از هر محل کار. علاوه بر این, شده است وجود دارد هرگز یک زمان بهتر به یاد بگیرند که چگونه به استفاده از یک لودر به درستی و یا قلم مو رنگ کردن در مهارت های خود را. ادغام فن آوری لبه برش ساخته شده است آن را آسان تر و ارزان تر و حتی جذاب تر برای لودر اپراتور. در اینجا برخی از ابزار بزرگ هر سازمان می تواند با استفاده از آموزش ها اپراتورها در منحصر به فرد و قوی مد:

کامپیوتر-کمک درسی

با برنامه درسی در حال تحول به دیجیتال ترم ها آموزش در حال حاضر می تواند ارائه آنلاین نیز هست. از یک لجستیکی دیدگاه این باعث می شود برنامه ریزی و نتیجه گیری مورد نیاز ترم راحت تر و ساده. بسیاری از لودر عملیات و ایمنی دوره های آموزشی معتبر بین المللی و در نتیجه می توان در طیف گسترده ای. این ایدز درایو تحقق و پایبندی به OSHA دستورات و روایات. OSHA یک موسسه دولتی است که مجموعه استاندارد. علاوه بر این OSHA همچنین استخدام و به روز رسانی شیوه های ایمنی در تمام مواد دست زدن به برنامه های کاربردی. به عنوان مورد نیاز های مختلف به کمک کامپیوتر ها عمل کلاس همیشه به سرعت با OSHA اطمینان از بالاترین سطح ایمنی و آگاهی و مهارت های حفظ.

کامیون شبیه ساز

چشم انداز آموزش اپراتور جدید forklift simulator مجوز هر دو حرفه ای و تازه کار رانندگان به چفت و بست تا و نشسته در صندلی راننده و بدون استرس زندگی می کنند آموزش. لودر شبیه سازی کاملا امن برای استفاده و شبیه سازی انواع مواد دست زدن به حالات. به عنوان یک نتیجه از این شدید و جامع آموزش اپراتورها می توانند وارد زندگی جابجایی مواد شرایط با اعتماد به نفس آماده برای انواع اتفاقاتی که ممکن است رخ دهد در طول استفاده از. لودر نرم افزار شبیه ساز های دیدنی و جذاب و قوی, روش آموزش آن ادغام تمام حواس قرار می دهد و کاربران در 3D اطراف جایی که آنها در پشت چرخ از یک ناوگان گسترده ای از لوازم بینانه دیجیتال انبار. این ها شبیه ساز است که شاید پیچیده ترین و جذاب شکل عملیاتی آموزش فن آوری است. اما آن را همیشه ضروری به نگه داشتن در ذهن مربی و کارآموز که چیزی واقعی است به دور از یک بازی ویدئویی به طوری که آن را می آید به کار یک لودر برای این مهم است به یاد داشته باشید اصول.

قلعه مدل

قلعه مدل جدید مدرنیسم طراحی شده به منظور افزایش لودر آموزش و حتی بیشتر. “ظرفیت ثبات و اهرم چند منظوره مدل” ایجاد شده بود برای کمک به کارآموزان سنج اثر از ظرفیت اهرم و ثبات. این ابزار فراهم می کند تجربه واقعی است که نمی توان سنجیده در کامپیوتر کمک درسی و یا سنتی ایمنی ویدئوها اما نیازی به استفاده از یک دستگاه لودر. دست در رابط کاربری ویژگی های تعادل تیرها و بار دیسک است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نشان دادن نتیجه سنگین و یا فله عملیات. استفاده از قلعه است که آن را اجازه می دهد تا اپراتور تازه کار و به دست آوردن تخصص در ساخت مواد دست زدن به اشتباهات بدون آسیب رساندن به تجهیزات و یا موجودی. لودر شبیه ساز نمی تواند این تجربه را به عنوان آن است که همه عملی و شبیه سازی شده. قلعه سیستم اعمال کارگاه از فیزیک و مهندسی مکانیک در زمان واقعی است. تجربه ارائه می دهد یکی دیگر از لایه ای از آموزش و پرورش است و یک از یک نوع پیشرفت به سمت آموزش فردا رانندگان است.

[ad_2]