پوستر دیواری +قیمت پوستر دیواری همراه با جدید ترین طرح ها

پوستر دیواری چیست؟

اگر دیواری جذاب و با زیبای خاص می خواهید، پوستر دیواری بهترین گزینه محسوب می شود. این نوع دیوارپوش ها از انواع کاغذ دیواری محسوب شده که تصویری زیبا را برای محیط زندگی شما فراهم می آورد. شما با انتخاب پوستر دیواری با طرح زیبا می توانید مبتکرانه دکوراسیون منحصر به فرد را برای خود و اطرافیان فراهم آورید.

پوسترهای دیواری برخلاف کاغذ دیواری که به صورت رولی تهیه می شوند، براساس متراژ و قسمت های مختلف چاپ و نصب می گردند. در واقع در پوستر دیواری قسمت های مختلف همانند پازل در کنار هم قرار می گیرند. در کاغذ دیواری ها تکرار یک الگوی مشخص انجام می شود.

قبل از نصب پوسترها، محل نصب را از جهت صافی و نداشتن عیب های احتمالی نظیر رطوبت و … بررسی نمایید، تا با نصب پوستر به بهترین نحو ممکن زیبایی را برای محیط فراهم کند.

چگونه پوستر دیواری مناسب را انتخاب کنیم؟

 انتخاب پوسترهای دیواری براساس سن، جنسیت، نوع مکان و … انجام می شود. گروه های سنی مختلف می توانند طرح های دلخواه خود را برای آذین بندی محیط استفاده نمایند. تنوع طرح ها به حدی است که انتخاب یک پوستر مناسب کار نسبتا دشواری نباشد. اما توجه به دکوراسیون داخلی و وسایل موجود در محیط نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. وجود هماهنگی بین آن ها یکی از اصولی است که در انتخاب پوستر دیواری بایستی رعایت شود.

انتخاب طرح ها بسته به ابعاد محیط نیز می باشد، به عنوان مثال طرح ها برای آپارتمان ها با ابعاد کوچک وجود دارد، که استفاده از این طرح ها می تواند محیط را بزرگ تر از آن چه می باشد در چشم مخاطبان القا نماید. یا انتخاب طرح ها برای گروه سنی کودک و نوجوان را در نظر بگیرید، بدون شک استفاده از طرح ها با رنگ های شاد و جذاب می تواند از الگوهای مناسب برای این قشر محسوب شوند.

یکی از معیارها در انتخاب پوستر، تعیین جنس آن است. جنس پوستر چرمی یا وینیل و … از جمله جنس های مناسب و با کیفیت برای پوسترهای دیواری محسوب می شوند. جنس با کیفیت پوستر قابلیت های ویژه نظیر قابلیت شست و شو پوستر را فراهم می آورد. از این رو پوستر با کیفیت را می توان در مکان های مرطوب نظیر آشپزخانه نیز استفاده کرد و از این منظر محدودیتی وجود ندارد.

طرح های سه بعدی را برای پوستر دیواری انتخاب نمایید!

پیشنهاد ما برای استفاده از پوسترهای دیواری، طرح های سه بعدی است. این طرح ها به حدی زیبا بوده که احساس طبیعی بودن را در مخاطب القا می نماید. طرح های سه بعدی به ویژه با طرح طبیعت از الگوهای بسیار جذاب و پر مخاطب محسوب می شوند. تصاویر حیوانات به حالت سه بعدی یا مناظر طبیعی به صورت سه بعدی بسیار زیبا بوده و می تواند به بهترین نحو زیبایی را به خانه شما اهدا نماید.

موارد استفاده از پوسترهای دیواری

اگر شما می خواهید دکوراسیون داخلی خود را در سریعترین زمان ممکن به بهترین نحو زیبا سازید، پیشنهاد ما استفاده از پوسترهای دیواری است. حتی شما برای نصب پوستر نیازی به تخلیه اسباب و لوازم داخل مکان نیستید، نصب پوستر به صورت سریع و بدون کثیف کاری برای سایر ابزار و وسایل خانه انجام می شود. این پوسترها را می توان در مکان های مختلف نصب و راه اندازی نمود، مکان های اداری یا خانگی، فرقی نمی کند و برای هر یک از این مکان ها طرح های مخصوصی تهیه شده است.

حتی درون خانه نیز طرح های تهیه شده برای پذیرایی یا مکانی نظیر اتاق خواب بسیار متفاوت است. اگر شما از واحدی که خود عملیات چاپ پوستر را انجام می دهد، سفارش پوستر دهید، بدون شک امکان سفارشی درخواست دادن طرح دلخواه برای شما فراهم می شود.

اگر از روش های سنتی، نظیر رنگ کاری یا گچ کاری که زمان بر بوده و نیاز به هزینه های بالایی دارند، خسته شده اید، پیشنهاد ما استفاده از پوسترهای دیواری است. این پوسترها را می توان به سادگی نصب و راه اندازی نمود. از این رو تعویض طرح ها نیز بسیار آسان خواهد بود.

برای خرید پوسترهای دیواری می توانید به صورت حضوری به واحدهای ارائه دهنده انواع پوستر و کاغذ دیواری مراجعه نمایید، بدون شک این امر برای شما زمان بر است، از این رو پیشنهاد ما به شما برای تهیه پوستر دیواری، استفاده از خدمات وب سایت های آنلاین در این زمینه می باشد که هزینه ها را به شکل محسوسی کاهش می دهد. در این وب سایت ها، انواع پوستر بصورت دسته بندی شده برای کاربران گردآوری شده تا بتوانند طرح دلخواه و انتخابی را برای خود آسان انتخاب نمایند.

منبع:رونیا

منبع:دکورآفیس