چند سیاستمدار معروف باید آمریکا را خراب کنند قبل از اینکه آمریکایی ها از انتخاب آنها دست بکشند؟

[ad_1]

،تصور فرقه سلبریتی قبل از اینستاگرام سخت است، اما در دهه 1940 رونالد ریگان به یک نام مشهور تبدیل شد. او قبل از اینکه توسط یک مامور برادران وارنر که او را برای بازی در یک فیلم انتخاب کرد، به عنوان یک گوینده رادیو شروع به کار کرد، و خوب، بقیه یک فینال هالیوود بود که هیچ کس برایش فیلمنامه ننوشت. ریگان به عنوان یک بازیگر وسترن با بیانی سخت گیرانه، سال ها در صفحه نمایش بزرگ حضور خواهد داشت. سپس، درست پس از ایفای نقش خود به عنوان پنج بار رئیس انجمن بازیگران سینما، به این نتیجه رسید که چیزهای دیگری نیز وجود دارد که می تواند برای آنها نامزد شود، مانند کالیفرنیا، جایی که برای فرمانداری نامزد شد و برنده شد.

پیروزی ریگان برای همیشه تغییر داد که چه کسی می تواند از نظر سیاسی قابل قبول در نظر گرفته شود. حتی امروزه نیز پدیده سیاستمدار شدن سلبریتی ها منجر به جریان بی پایانی از «سلبریتی ها» شده است. به عنوان بازیکنان NBA که همه معتقدند که رپر هستند، به نظر می رسد همه فکر می کنند که می توانند رانندگی کنند زیرا آنها همچنین در هالیدی این اکسپرس خوابیدند.

هنجارهای سیاسی گذشته اغلب سیاستمداران آینده را ملزم می‌کرد که واقعاً کارهایی مانند «خواندن قانون اساسی» یا تحصیل در دوره‌های آموزشی در دولت ایالات متحده یا داشتن مدرک حقوق یا شاید تجربه سازمانی در سازمان‌های مختلف محلی یا خدمات اجتماعی انجام دهند. اکنون آمریکا باید دکتر مهمت اوز را جدی بگیرد او برای مجلس سنا در پنسیلوانیا نامزد می شود در یک رقابت شدید از قبل برای جایگزینی سناتور پت تومی، جمهوریخواه که کناره گیری می کند. این نتیجه می تواند موازنه 50-50 سنا را به حزب جمهوری خواه تغییر دهد و به توانایی معاون رئیس جمهور کامالا هریس برای دادن رای برابر پایان دهد. اما دقیقا چه چیزی اوز را برای یک سمت سنا واجد شرایط می کند؟ فقط یک کلمه: شکوه.

مانند دکتر ویکتور فرانکنشتاین، اپرا وینفری به اوز جان بخشید و سپس مشاهده کرد که خلقت او به سرعت به عنوان “دکتر آمریکا” غیرقابل کنترل شد، نامی که او، بله، در واقع اوست. علامت تجاری. بنا به دلایلی، اوز – که به عنوان یک جمهوری خواه ترامپ نامزد می شود و در واقع یک پزشک واقعی علیرغم اقدامات حفاظتی نادرست و نادرست پزشکی از ویروس کرونا است – معتقد است که آماده است بر مردم پنسیلوانیا حکومت کند، حتی اگر در نیوجرسی زندگی می کند. او محافل قاطع جمهوری خواه را ایجاد کرد، به این معنی که او مهمان مکرر دوربین های اکو GOP Fox News و Newsmax است. اما به نظر می رسد تنها موضع او در مبارزات انتخاباتی این است که دولت این بیماری همه گیر را اشتباه گرفته است و او کاری برای آن انجام خواهد داد.

با توجه به اینکه از همان اوز می آید که به شان هانیتی گفته بود که بازگشایی مدارس «تنها می تواند 2 تا 3 درصد کل مرگ و میر ما را به همراه داشته باشد» و اینکه «این می تواند مصالحه ای باشد که برخی افراد در نظر بگیرند.» اوز منتشر می کند ویدئوی عذرخواهی چند روز بعد در توییتر نوشت: “من متوجه شدم که نظرات من در مورد خطرات باز کردن مدارس باعث سردرگمی و ناراحتی مردم شده است، که هرگز قصد من این نبود.”

اوز، مانند بسیاری از افراد مشهور قبل از خود، هیچ ربطی به تجربه سیاسی ندارد، اما او مایل است تمام تراشه های خود را به وسط جدول فشار دهد، زیرا مربی او، دونالد ترامپ، این کار را انجام داد و نتیجه داد. ریاست جمهوری ترامپ ثابت کرده است که بیش از یک سوم مردم آمریکا چیزی جز تداوم نژادپرستی، افزایش تعصب و جشن گرفتن زن ستیزی دوست ندارند.

سلبریتی های بی شماری وجود دارند که معتقدند فقط به دلیل اینکه به محیط زیست اهمیت می دهند یا به اهداف کمک می کنند یا از شهرت خود برای ترویج موسسات خیریه استفاده کرده اند، آماده حکومت هستند. نمی‌دانم باخت به روبن استودارد در فصل 2 امریکن آیدل به‌عنوان یک رزومه برای نامزدی در مجلس نمایندگان در ناحیه دوم کارولینای شمالی کافی است یا خیر، اما که Clay Icon را متوقف نکرد. من مطمئن نیستم که چگونه می توانم یک خواننده-بازیگر باشم، سونی بونو را به نمایندگی از چهل و چهارمین شهرستان کالیفرنیا آماده کرد، اما هنوز، او آنجا بود. کلینت ایستوود چندین سال تمام اعتبار بازیگری خود را با یک شیلینگ برای حزب جمهوری خواه لغو کرد و به نوعی ساخته شد. شهردار Carmel-by-the-Sea، کالیفرنیا. خیلی خوب. شهردار شدن در Carmel-by-the-Sea، کالیفرنیا، احتمالاً واقعاً آسان است، اما شما این ایده را درک می کنید. شیدایی سلبریتی ها کسانی را که سرمست از موفقیت خود هستند متقاعد کرده است که سر و صدا را باور کنند.

ترامپ همه اینها را به سطح بعدی – و فراتر از آن – رسانده است. او به کسانی که می‌خواهند راه او را دنبال کنند نشان داد که می‌توانید رای‌دهندگان را در غرب میانه و جنوب جذب کنید – و در این فرآیند علم را بدنام کنید و جامعه LGBTQ و رنگین پوستان را تحقیر کنید – با استفاده از شهرت او در تلویزیون واقعیت. فقط به هرشل واکر نگاه کنید، جورجیا دوست داشتنی که به عقب برمی‌گردد و با موج او (دوست ترامپ) می‌رود. برای نامزدی در مجلس سنا. او برنده نخواهد شد، اما این واقعیت که او حتی معتقد است بدون هیچ تجربه ای شانسی دارد، گیج کننده است. اما او مشهور است; او در فوتبال گرجستان مشهور است، بنابراین وجود دارد.

شصت و سه درصد بر اساس یک مطالعه در سال 2021 توسط Piplsay، یک شرکت تحقیقاتی بازار، آمریکایی‌ها معتقدند ستاره‌های هالیوود می‌توانند «با نگرش و کارکنان پشتیبانی مناسب» به سیاستمداران خوبی تبدیل شوند. همین مطالعه نشان داد که 58 درصد از متیو مک‌کانهی و دواین «راک» جانسون در صورت نامزدی در انتخابات از آنها حمایت خواهند کرد. اوه، و 30 درصد از آنجلینا جولی برای ریاست جمهوری حمایت خواهند کرد.

حتی مهم نیست که افراد مشهوری که سیاستمدار شده اند، در بهترین حالت موفقیت های متقاطع کمی داشته اند. من می شنوم که همه شما جمهوری خواهان ریگان به این ایده می خندید زیرا فکر می کنید ریگان بهترین سیاستمدار تاریخ ایالات متحده است. اما بیایید نگاهی به میراث ریگان بیندازیم: او در جنگ با ایران مخفیانه به عراق پول و سلاح می داد. پس از آنکه صدام حسین در سال 1987 دستور حمله به کشتی نیروی دریایی آمریکا را داد و 37 نفر را کشت، رئیس جمهور ایالات متحده مطلقاً هیچ کاری انجام نداد. او در دوران آپارتاید با تحریم‌ها علیه آفریقای جنوبی مخالف بود و مدت‌ها قبل از ترامپ، ریگان برای حمایت از داستانی که در خدمت دولتش بود، دروغ می‌گفت. یاد آوردن “ملکه رفاه شیکاگو کدام کاندیدای وقت ریگان ادعا می کند که 80 نام مستعار دارد که از آنها حدود 150000 دلار جمع آوری کرده است؟ زنی که او ادعا می کند کت های چرمی پوشیده و با کادیلاک به اداره بهزیستی رفته است؟ این داستان درست از آب درنیامد، اما این باعث نشد که ریگان آن را بازگو کند و موضوع را به سوژه سیاه‌پوستان سواستفاده‌کننده از بودجه عمومی معطوف کند، چیزی که هنوز هم مردم را آزار می‌دهد. و این یک جهش بر تمام بزرگترین شکست‌های ریگان است، یعنی حاضر نشد حتی بحران ایدز را بپذیرد، در دیدار با پاپ به خواب رفت، بحران پس‌انداز و وام، و رسوایی ایران کنترا.

اما ریگان به عنوان یک سیاستمدار موفق که در یک سلبریتی شکست خورده است، منحصر به فرد نیست. نمایش ترامپ یک فاجعه در همه جبهه ها بود. همه می دانند که ال فرانکن سناتور سابق مینه سوتا تا زمانی که بود خیلی خوب بود. فرماندار سابق مینه‌سوتا، جسی «ذهن» ونتورا نمی‌توانست از فریاد زدنش دست بردارد، انگار هنوز در حال مبارزه است. آرنولد شوارتزنگر به عنوان فرماندار کالیفرنیا عالی بود، در حالی که این ایالت به کسی نیاز نداشت که این را بفهمد.بحران مداوم بودجه کشور عمیقاً با کاستی‌های ساختار دولتی آن در هم تنیده استمایکل هیلتسیک، مقاله‌نویس در لس‌آنجلس تایمز نوشت و حل این آشفتگی هم به کار سخت و هم به تخیل نیاز دارد.

آمریکا به رهبری قوی، یک برنامه مشخص برای مقابله با تغییرات آب و هوایی و یک استراتژی مناسب برای خارج کردن ما از همه گیری جاری نیاز دارد. لازم نیست کانیه وست، سینتیا نیکسون، متیو مک کانهی یا بن افلک.

هرگز در تاریخ آمریکا کسی نگفته است: «ما در آستانه جنگ با افغانستان هستیم. آیا کسی می تواند Ja Rule را از طریق تلفن دریافت کند؟ جا قانون کجاست؟”

و دلیلی برای آن وجود دارد.

این پست برای اولین بار در Huffpost.com ظاهر شد[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kusadasi escortVodafone Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeGebze escort