«چه کسی در انتخابات پیروز شد؟» حامیان ترامپ به طور دسته جمعی در اولین گردهمایی MAGA در سال 2022 ظاهر می شوند

[ad_1]

حامیان ترامپ روز شنبه به طور دسته جمعی در روستاهای آریزونا ظاهر شدند و شاهد بودند که رئیس جمهور سابق اولین تظاهرات خود را در سال جدید برای آغاز فصل میان دوره ای برگزار کرد، جایی که چندین نامزد جمهوری خواه در ایالت بازنده به او پیوستند. جو بایدن با کمتر از نیمی از آن. یک نقطه.

تجمع شنبه شب با استقبال کامل از به اصطلاح “دروغ بزرگ” آغاز شد.

کلی وارد، رئیس حزب جمهوریخواه آریزونا از جمعیت پرسید: «چه کسی در انتخابات پیروز شد؟»

او یک گروه کر از “ترامپ!” در عوض.

در موارد دیگر، از جمعیت خواسته شد که شعار «عدم گواهینامه» سر دهند.

مایک لیندل، مدیر عامل من بالش، یکی از سرسخت ترین مدافعان رئیس جمهور از اتهامات وی در مورد تقلب در انتخابات، خشم خود را روز شنبه به رسانه های محافظه کار تبدیل کرد که به طور کامل این اتهامات نادرست را نمی پذیرند.

“این بزرگترین مشکلی است که ما با آن روبرو هستیم. این رسانه نیست، رسانه جعلی است، همه ما درگیر آن هستیم. لیندل گفت: این رسانه محافظه کار است. – کسانی که صحبت نمی کنند. او به شوخی گفت: “یکی از آنها با فاکس قافیه می شود.”

آنها منزجر کننده هستند. آنها چندش آور هستند. او ادامه داد: «آنها در مورد چیزی صحبت نمی کنند.

او پرسید: «آخرین باری که دیدید شخصی در فاکس در مورد انتخابات 2020 صحبت می کرد، چه زمانی بود؟ “تو او را نخواهی دید.” آن نفرت انگیز است. ‘

لیندل همچنین تصمیم دایرک تی وی برای کنار گذاشتن شبکه راستگرای آمریکایی One American News را رد کرد.

سه نفر از اعضای مجلس جمهوری خواه آریزونا نیز حضار را گرم کردند.

نماینده مجلس نمایندگان دبی لسکو در حال تعقیب “قفسه های خالی” بایدن است و برخی از تمرین هایی را که جمهوری خواهان در صورت به دست آوردن مجدد مجلس نمایندگان در انتخابات میان دوره ای نوامبر آغاز کرده اند، بررسی می کند.

«ما جلسات استماع درباره بایدن برگزار خواهیم کرد. ما جلسات استماع فائوچی را برگزار خواهیم کرد. لسکو گفت: “ما جلسات استماع برگزار خواهیم کرد تا منشا کووید-19 را پیدا کنیم.” ما جلسات استماع در مورد تخلفاتی که در وزارت دادگستری صورت می گیرد برگزار خواهیم کرد.»

نماینده اندی بیگز نیز فائوچی را دنبال کرد که هم برای ترامپ و هم برای فائوچی کار می کند.

بیگز گفت: «از آنجایی که وقتی به اکثریت برمی‌گردیم، آنتونی فائوچی را همان‌جا می‌بینم و چند سؤال مهم از او می‌پرسم زیرا این مرد یک ویرانگر بود.

در میان جمعیت، تعدادی از حامیان ترامپ فریاد زدند: “ببندش!”

بیگز همچنین از کوین مک کارتی، رهبر اقلیت مجلس نمایندگان خواست تا لیز چنی و آدام کینسینجر، جمهوری خواهان ضد ترامپ را از مجلس نمایندگان برکنار کند.

“لطفا آقای مک کارتی، لطفا بالاخره چنی و کینزینجر را از کنفرانس جمهوری خواهان اخراج کنید؟” گفت بیگز. “این تمام چیزی است که من می پرسم.”

بیگز نیز از بایدن پیروی کرد.

بیگز در حالی که روی صحنه می رفت گفت: «می توانید باور کنید که یک پیرمرد دیوانه و عقب مانده ذهنی چقدر می تواند در یک سال آسیب وارد کند؟» او بایدن را به “دوستی” با چین متهم کرد. می‌توانی بروی و رئیس‌جمهور چینی‌ها شوی؟ وی خطاب به رئیس جمهور گفت.

بیگز همچنین تماشاگران را مجبور کرد تا «براندون برویم» را قبل از ترک تریبون اجرا کنند.

پل گوسار، نماینده پارلمان اروپا، که اکثریت دموکرات پس از به اشتراک گذاشتن ویدئویی در توییتر که الکساندریا اوکاسیو کورتز دموکرات را در حال کشته شدن و فلج شدن بایدن نشان می‌داد، از کمیسیون‌های خود محروم شد، گفت که اکنون “آزاد شده است”.

در همین حال، کری لیک، فرماندار امیدوار مورد حمایت ترامپ، مجری سابق تلویزیون فاکس، هرجا که می‌رفت، غوغا می‌کرد – با رکاب‌های رکابی مشکی و شلوار چرمی در محوطه نمایشگاه گردش می‌کرد و کلاه‌های قرمز مارک خود را پخش می‌کرد.

ادعاهای بی اساس ترامپ مبنی بر سرقت تقلب در انتخابات در سال 2020 احتمالاً محور تجمعات در فلورانس، حدود 60 مایلی خارج از فونیکس است. ترامپ اولین جمهوری خواه بود که آریزونا را در 24 سال گذشته از دست داد.

ایالت مس به نقطه کانونی در مبارزه رئیس جمهور سابق علیه تقلب در انتخابات تبدیل شده است، جایی که ممیزی انتخاباتی تحت رهبری جمهوری خواهان اخیراً پیروزی بایدن را تأیید کرد.

پیش از این، ترامپ قرار بود در سالگرد شورش کنگره در 6 ژانویه – و تایید پیروزی بایدن – از تفرجگاه خود در مار-آ-لاگو در فلوریدا یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار کند، اما ناگهان لغو شد و قول داده شد که به جای این سخنرانی صحبت کند. موضوعات مهم “در تجمع خود در فلورانس.

دواین شوینگل مردم را به سمت صندلی‌های خود در راهپیمایی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق در محل جشنواره کانیون مون رانچ راهنمایی می‌کند.

مردی در حالی که جمعیت پشت سر او برای پیوستن به تظاهرات صف می‌کشند، کلاهی به سر می‌گذارد: «عیسی منجی من است، ترامپ رئیس‌جمهور من است».

مردی در حالی که جمعیت پشت سر او برای پیوستن به تظاهرات صف می‌کشند، کلاهی به سر می‌گذارد: «عیسی منجی من است، ترامپ رئیس‌جمهور من است».

هواداران ترامپ روز شنبه به مناطق روستایی آریزونا هجوم آوردند تا شاهد برگزاری اولین گردهمایی رئیس جمهور سابق در سال جدید برای شروع میانه فصل باشند.

هواداران ترامپ روز شنبه به مناطق روستایی آریزونا هجوم آوردند تا شاهد برگزاری اولین گردهمایی رئیس جمهور سابق در سال جدید برای شروع میانه فصل باشند.

دونالد ترامپ برای اولین تظاهرات سال جدید خود به مناطق روستایی آریزونا می رود، که در اواسط فصل آغاز می شود، جایی که او به چندین نامزد جمهوری خواه در این ایالت می پیوندد که کمتر از نیم امتیاز به جو بایدن باختند.

دونالد ترامپ برای اولین تظاهرات سال جدید خود به مناطق روستایی آریزونا می رود، که در اواسط فصل آغاز می شود، جایی که او به چندین نامزد جمهوری خواه در این ایالت می پیوندد که کمتر از نیم امتیاز به جو بایدن باختند.

مایک لیندل، مدیر عامل MyPillow، یکی از سرسخت ترین مدافعان رئیس جمهور در اتهاماتش به تقلب در انتخابات، به رئیس جمهور خواهد پیوست.

مایک لیندل، مدیر عامل MyPillow، یکی از سرسخت ترین مدافعان رئیس جمهور در اتهاماتش به تقلب در انتخابات، به رئیس جمهور خواهد پیوست.

“با توجه به سوگیری کامل و عدم صداقت کمیته دموکرات ها در 6 ژانویه، Unsect، دو جمهوری خواه شکست خورده و رسانه های خبری جعلی، من کنفرانس مطبوعاتی 6 ژانویه در مار-آ-لاگو را در روز پنجشنبه لغو می کنم و در عوض در مورد بسیاری از موارد بحث خواهم کرد. وی در ادامه نوشت: تجمع من در روز شنبه 15 ژانویه در آریزونا و ازدحام زیادی خواهد بود.

به ویژه، داگ دوسی، فرماندار آریزونا و مارک برنوویچ، دادستان کل، در این ایالت غایب خواهند بود، که هر دو با ترامپ اختلاف نظر دارند زیرا ادعاهای او مبنی بر “تقلب” انتخابات در ایالت خود را رد می کنند.

در آستانه راهپیمایی، ترامپ بیانیه‌ای داد و دوسی را یک «رینو ضعیف» خواند.

شایعه شده است که داگ دوسی، فرماندار ضعیف RINO در آریزونا، توسط پیر کلاغ میچ مک کانل مجبور به نامزدی برای مجلس سنای ایالات متحده شده است. او هرگز تایید من یا حمایت ملت MAGA را نخواهد داشت!

دو تن از نامزدهای منتخب ترامپ – کری لیک مجری سابق تلویزیون برای فرمانداری آریزونا و وزیر امور خارجه مارک مارکام – در این تجمع شرکت خواهند کرد.

جاناتان ریچز حامی دونالد ترامپ دارای یک "ترامپ پیروز شد" قبل از اولین رالی سال را امضا کنید

جاناتان ریچ، حامی دونالد ترامپ، قبل از اولین گردهمایی سال جاری، تابلوی “برنده ترامپ” را در دست گرفته است.

پرچم ها جلوی در ورودی تجمع قابل مشاهده است

پرچم ها جلوی در ورودی تجمع قابل مشاهده است

در پایان لیست سخنرانان مهمان کلی وارد، دکتر آلودا کینگ، رئیس حزب جمهوری خواه آریزونا، خواهرزاده مارتین لوتر کینگ جونیور، رهبر حقوق مدنی، که در کمیته مشورتی ترامپ در سال 2020 حضور داشت، و بوریس اپستاین، مشاور کمپین انتخاباتی ترامپ در سال 2020 هستند.

راهپیمایی 15 ژانویه مصادف با روز تولد مارتین لوتر کینگ است و دو روز قبل از روز MLK برگزار می شود. خانواده کینگ در فینیکس خواهند بود و در همان روز تجمعی برگزار خواهند کرد و خواستار حمایت از حقوق رای فدرال خواهند شد، لوایحی که ترامپ از آنها حمایت نمی کند.

ترامپ همچنین احتمالاً از شکست های بایدن در این هفته لذت خواهد برد، جایی که نظرسنجی جدید کوئینیپیاک تأیید کرد که وی از این شغل در پایین ترین سطح یعنی 33 درصد بوده است، زیرا دموکرات ها تاکنون نتوانسته اند قانونی را برای گسترش حق رای تصویب کنند. سنا ماه ها پیش. و مذاکرات بعدی در مورد لایحه تاریخی Build Back Better نیز شکست خورد.

بایدن روز جمعه به دلیل اینکه دستور کار او در مجلس سنا پس از سفر به کاپیتول هیل برای درخواست از سناتورهای میانه رو جو مانچین و کرستن سینما برای پیوستن به اصلاحات لازم برای فشار برای حق رای، “ناامیدی” را پذیرفت.

او گفت: «در مورد ناامیدی‌ها و کارهایی که انجام نداده‌ایم صحبت‌های زیادی وجود دارد. رئیس جمهور افزود: “ما بسیاری از آنها را به پایان خواهیم رساند، می توانم اضافه کنم.”

در همین حال، لیندل مطمئناً در مورد ادعاهای خود صحبت خواهد کرد که او شواهد کافی دال بر تقلب در رأی دهندگان دارد تا تقریباً کل جمعیت ایالات متحده را به زندان بیاندازد.

ما در حال حاضر تمام قطعات پازل را داریم. لیندل اخیراً در صدای Real America گفت: «وقتی در مورد شواهد صحبت می‌کنیم، شواهد کافی برای زندانی کردن ابد همه افراد، 300 تا چند میلیون نفر داریم. ما تا نوامبر-دسامبر چنین چیزی نداشتیم، اما آنچه که داریم، این چیزهای دیگری است که باید اتفاق می‌افتد، یعنی شری که در حال آشکار شدن است.»

ترامپ همچنین احتمالاً از شکست های بایدن در این هفته لذت خواهد برد، جایی که نظرسنجی جدید کوئینیپیاک نشان داد که او از این شغل در پایین ترین سطح یعنی 33 درصد است.

ترامپ همچنین احتمالاً از شکست های بایدن در این هفته لذت خواهد برد، جایی که نظرسنجی جدید کوئینیپیاک نشان داد که او از این شغل در پایین ترین سطح یعنی 33 درصد است.

انتخاب ترامپ در آریزونا برای آغاز فصل میانی نشان می دهد که او ادعاهای تقلب در انتخابات را در مرکز پیام خود برای انتخابات 2022 قرار خواهد داد، جایی که جمهوری خواهان فرصتی برای بازپس گیری کنترل کنگره دارند و همچنین می تواند مبنایی برای بازگشت به کاخ سفید در سال 2024 باشد. پویش.

رئیس جمهور سابق مجموعه ای از نکات نه چندان ظریف را منتشر کرده است که نشان می دهد قصد دارد در انتخابات ریاست جمهوری سال 2024 نامزد شود، اما کمتر از سه سال قبل از رقابت به طور رسمی مبارزات انتخاباتی را اعلام نکرده است.

نایجل فاراژ از جی‌بی‌نیوز در جریان نشستی در مارآلاگو در ماه دسامبر از ترامپ پرسید: «چرا تو زمین؟ [you] فکر کردی دوباره به این جهنم بروی؟

ترامپ گفت: پس من کشورمان را دوست دارم. “اگر کشور را دوست دارید، چاره ای ندارید. این یک سوال نیست.

ترامپ در مورد وجود مجلل خود در پالم بیچ گفت: «این یک زندگی فوق العاده و زیبا است. “اما من این را دوست دارم.” [being president] همچنین به این دلیل که به مردم کمک کردم. به همین دلیل این کار را انجام دادم و فکر می کنم در آینده خوشحال خواهید شد، زیرا این سوال بعدی شما خواهد بود. شما خوشحال خواهید شد.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort marmaris escortGorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesEnobahis GirişBetizm Girişgates of olympus oynaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaLevitraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma