چگونه تاکر کارلسون جنگ تبلیغاتی جدید روسیه را تشدید می کند

[ad_1]

رئیس جمهور جو بایدن و رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین قرار است روز پنجشنبه برای آماده سازی مذاکرات 10 ژانویه که برای پاسخ به درخواست پوتین برای “ضمانت های امنیتی” با هدف ممانعت از عملکرد ناتو تشکیل شده است، صحبت کنند. شما در اروپا هستید. دیپلمات‌های نخبه مسکو و رهبران سخنگو آشکارا درباره اهداف و استراتژی‌های روسیه بحث می‌کنند. کارشناسان روسی با استدلال برای تسلیم کامل آمریکا، با این استدلال که کرملین برنامه‌ای برای ارائه هیچ گونه امتیاز یا تضمینی ندارد، طرحی را پیشنهاد می‌کنند تا با انجام یک کمپین اطلاعاتی تهاجمی بین‌المللی، چنین نتیجه‌ای را برای عموم مردم در ایالات متحده قابل قبول کند.

تبلیغ کنندگان تلویزیون دولتی روسیه از حضور افرادی مانند تاکر کارلسون در گوشه و کنار خود خرسندند و پوشش او را به عنوان نمونه ای عالی از عملیات موفق روسیه در خارج از کشور تحسین می کنند. اظهارات کارلسون اغلب با اظهارات تحمیل شده توسط مبلغان کرملین یا شخص پوتین یکسان است.

تاکر کارلسون در جریان پخش فاکس نیوز در دسامبر ادعا کرد که “ناتو اساسا برای شکنجه ولادیمیر پوتین وجود دارد.” او از احتمال “تسلط ناتو بر اوکراین” نگران است و انقلاب میدان 2014 را “کودتای اوکراینی” سازماندهی شده توسط ایالات متحده توصیف کرد. او همچنین جو بایدن را به طور غیرقابل توجیهی به تحریک “جنگ داغ با روسیه” متهم کرد. روز بعد، نقل قول های ترجمه شده از برنامه تاکر کارلسون به طور گسترده از تلویزیون دولتی روسیه پخش شد. پس از تماشای سخنان کارلسون در هنگام ضبط زنده 60 دقیقه، ایگور کوروتچنکو، یکی از اعضای شورای عمومی وزارت دفاع روسیه و سردبیر مجله دفاع ملی، گفت: “عملکرد عالی که ما فقط می توانیم با آن ابراز همبستگی کنیم.”

ادعاهای کارلسون مبنی بر اینکه ایالات متحده جهان را به آستانه جنگ هسته ای با روسیه سوق می دهد، کاملاً با تهاجم تبلیغاتی فعلی کرملین مطابقت دارد. در طول پخش زنده سه شنبه از شب با ولادیمیر سولوویفولادیمیر سولوویوف مجری برنامه ابراز نگرانی کرد تا آمریکایی ها را متقاعد کند که ترس از جنگ واقعی است: “آمریکایی ها رفتار خود را تنها زمانی تغییر می دهند که تهدیدی وجودی برای جمعیت آنها وجود داشته باشد… خاطره آنها از جنگ جهانی اول بسیار بیشتر از خاطره جنگ جهانی دوم است. ، به دلیل تلفات و سختی آن جنگ. ما اغلب آمریکایی‌ها را آینه‌ای از خود و نگرانی‌هایمان می‌دانیم. آنها فقط شبیه ما هستند. ذهنیت آنها کاملاً متفاوت است.»

دیمیتری اوستافیف، دانشمند علوم سیاسی و پروفسور ارتباطات، تاکتیک‌های ترس را با هدف متقاعد کردن آمریکایی‌های عادی برای کنار گذاشتن منافع ایالات متحده به منظور اجتناب از جنگ با روسیه، تدوین کرده است. او گفت: فقط ببینید چند نفر هستند [the U.S.] او اخیراً شروع به صحبت از صلح کرده است. تنها یک راه برای متعادل کردن این وجود دارد. ما باید در مورد جنگ با جوامع آمریکایی و اروپایی صحبت کنیم. جوامع آمریکایی و غربی نمی دانند جنگ با روسیه به چه معناست. آنها معتقدند در جایی دور جنگ خواهد شد، اما باید توضیح دهیم که نزدیک می شود. جنگ زمانی بسیار راحت است که یک پهپاد بر فراز آن پرواز می کند و کسی را می کشد، اما نه، یک بمب افکن می آید و شما را می کشد… یک تابوت پوشیده از پرچم با ستاره ها و راه راه ها باید وارد شود … در یک شهر آمریکایی. در این زمینه، ما باید گفتگوی بسیار جدی را با جوامع غربی آغاز کنیم – نه برای صلح، بلکه برای جنگ.

سرگئی ریابکوف، معاون وزیر امور خارجه روسیه، به نمایندگی از روسیه در مذاکرات درباره به اصطلاح «ضمانت‌های امنیتی» که مسکو به دنبال آن است، خواهد آمد. اظهارات او قبل از جلسه، دیدگاه آشکاری از نگرش ستیزه جویانه کرملین را نشان داد.

ریابکوف روز سه شنبه در کنار یک خبرنگار، ایالات متحده را تهدید کرد: «شکاف بین آنچه برای غرب جمعی مطلوب و ضروری است – بر خلاف آنچه ما نیاز داریم – همچنان در حال افزایش و افزایش است. روی پلت فرمی که ما پیشنهاد دادیم می توان پل ساخت. اگر این پل ساخته نشود، به جای آن دیوارهای قلعه ساخته می شود که گلوله از آن فرو می ریزد و قیر داغ بر سر آنها می ریزد. افرادی که می گویند روسیه باید در گوشه و کنار گذاشته شود، مانند دانش آموزی که بد رفتار می کند، آنچه ممکن است بعدا اتفاق بیفتد را دست کم می گیرند. آنها کنترل خود را بر واقعیت و عقل سلیم از دست داده اند. امیدوارم حس حفظ خود را از دست نداده باشند.»

سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه، مانند ریابکوف، احتمال مجازات روسیه را با تحریم‌های بیشتر غرب به تمسخر می‌گیرد. در طول حضور خود در روز دوشنبه، نمایش آنلاین ولادیمیر سولوویف بلبل ها زندگی می کنندلاوروف این ایده را رد کرد که روسیه می‌تواند از سیستم‌های بانکی جهان جدا شود یا به‌طور دیگری منزوی شود. وی همچنین با اشاره به اینکه اعضای بلندپایه ارتش روسیه در مذاکرات آتی با آمریکا در ماه ژانویه شرکت خواهند کرد، خاطرنشان کرد: این نیروها در سطح بالایی در هیئت ما حضور خواهند داشت. ما پرسیدیم [the U.S.] برای تأیید اینکه ما درست می گوییم، زیرا می دانیم که آنها نیز همین کار را خواهند کرد. «لاوروف افزود که روسیه هیچ برنامه ای برای ارائه هیچ امتیازی ندارد و گفت که در دهه های اخیر خیلی تسلیم شده است.

میزبانی 60 دقیقه روز چهارشنبه، یوگنی پوپوف تعجب کرد: “به نظر من دیپلمات های ما هرگز با ایالات متحده اینقدر تند صحبت نکرده اند. آندری بزروکوف، جاسوس روسی که داستان زندگی او الهام بخش برنامه تلویزیونی موفق بود آمریکایی هاپاسخ داد: توازن قوا تغییر کرده است. 20 سال پیش ما نمی توانستیم با آنها اینطور صحبت کنیم … حالا می توانیم چیزی به آنها نشان دهیم و آنها بفهمند. موازنه جدید قوا – از جمله قدرت نظامی – چیزی است که آنها را به میز مذاکره کشاند.» ویتالی ترتیاکوف، رئیس دانشکده تلویزیون دانشگاه دولتی مسکو، موافق است: “هیچ چیز در تاریخ جهان بدون نیروی نظامی اتفاق نمی‌افتد… صلح‌طلبان سیاست جهانی را تعریف نمی‌کنند… وزارت امور خارجه ما تا این حد فرهنگی بوده است. در بیست سال گذشته، اکنون برای آمریکایی‌ها و سایر غربی‌ها دشوار است که درک کنند که این کشور تا این حد متمدن نیست. ضربان قلب قبلی او فراموش شده بود.»

رویکرد مسکو به مبادله آتی به وضوح به درک شکست ناپذیری و ایده “برتری نظامی روسیه” بستگی دارد. کرملین بدون ارائه امتیازاتی، انتظار دارد که آنها را از ایالات متحده دریافت کند و تهدید جنگ جهانی دوم را مانند شمشیر داموکلس که بر سر جهان آویزان است، فریاد بزند. مبلغان نخبه مسکو سخت کار می کنند تا مخاطبان داخلی و خارجی را گازدار کنند.

حضور در برنامه تلویزیون دولتی 60 دقیقه روز سه‌شنبه، ایگور کوروتچنکو، کارشناس نظامی پیش‌بینی کرد: «ژانویه ماه کلیدی خواهد بود که مسیر تاریخ بشر مدرن را تعیین می‌کند… این سه اجلاس تعیین می‌کنند که چه اتفاقی می‌افتد. آیا ما مستقیماً به جنگ جهانی دوم خواهیم رفت یا خطوط قرمز به رسمیت شناخته می شوند و وضعیت موجود را تحکیم می کنیم که در آن منافع مسکو و ناتو متعادل می شود. نکته اصلی این است که روسیه عقب نشینی نخواهد کرد.”

جریان مطالبات همراه با تهدیدات هسته ای دائماً از مسکو بیرون می آید. در طول نمایش جمعه گذشته در 60 دقیقهمیخائیل دلیاگین، معاون دومای ایالتی، گفت: “قارچ هسته ای ممکن است بالای اوکراین بلند شود، اما پرچم ناتو ممکن است نه.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer marmaris escorthtml nullednulled themesEnobahis GirişBetizm Girişgates of olympus oynaLevitra