چگونه طالع بینی می تواند بر زندگی شما تأثیر بگذارد

 

چگونه طالع بینی می تواند بر زندگی شما تأثیر بگذارد

برخی از درخشان ترین ذهن های تاریخ برای پیش بینی آینده به ستاره ها اعتماد کرده اند. نام های فال نوستراداموس و ویلیام لیلی به عنوان برخی از بهترین ستاره شناسان که وقایع را براساس ستاره ها پیش بینی می کردند ، در تاریخچه تاریخ زندگی می کنند. بسیاری از منجمان دیگر آثار خود را در تاریخ برجای گذاشته اند.

ستاره ها را مطالعه کنید تا آینده خود را پیدا کنید. ستاره ها پاسخ ها را نگه می دارند و با کمک طالع بینی می توانید اسرار آینده را برای شما پیدا کنید. خواه یک تصمیم مهم باشد ، زندگی عاشقانه شما یا توصیه های حرفه ای ، طالع بینی می تواند به شما کمک کند تا به همه چیز پاسخ دهید. طالع بینی ودایی یکی از قدیمی ترین اشکال تقدیر الهی است و مکان های اجرام آسمانی می توانند از راه های بی نظیری زندگی شما را تحت تأثیر قرار دهند. خود را با شناختی که دارند مسلح کنید و سرنوشت خود را کشف کنید. پیچیدگی اجسام الهی حکمتی دارد که می تواند رمز و رازهای آینده شما را باز کند. توصیه می شود از این لینک استفاده کنید تا آینده خود را از منجمین باتجربه Kasamba بخوانید.

 به عنوان خلقیاتی که بخشی از همان جهان هستند ، اجرام و ستاره های سیاره ای به ما متصل می شوند و تأثیر عمیقی بر زندگی ما و آینده می گذارند. سیاره هایی که بخشی از همان منظومه شمسی هستند ، عمیق ترین ارتباط با ما را دارند. آنها صفات مختلفی دارند که نمایانگر جنبه های مختلف زندگی ما هستند و روابط متقابل آنها با یکدیگر نیز به فاش شدن مسیر ما کمک می کند. نزدیکترین به ما مریخ ، زهره ، عطارد ، خورشید و ماه همه بیشترین تأثیر را در زندگی روزمره دارند. سیارات دورتر از ما به دلیل چرخش ، در هنگام حرکت یک اثر چند برابر ایجاد می کنند و این تأثیر در شکل گیری تجربیات ما دارد.

این تکنیک با ترکیب معنویت و علم ، از موقعیت ها و حرکات سیارات در ارتباط با یکدیگر استفاده می کند. حرکت اجرام نجومی به دقت برنامه ریزی و برنامه ریزی شده است تا به ذهنهایی که می خواهند دانش شکوهمندی را که دارند ، معنا دهند. در این روند به ویژه جدول تولد مهم است ، که توالی و موقعیت اجرام آسمانی را در زمان تولد نشان می دهد.

این نه تنها نشانه شما را مشخص می کند ، بلکه به شما می فهمد که در آینده چه مسیری را طی خواهید کرد. موقعیت خورشید و ماه ، مراحل آنها و جنبه های سیاره ای هنگام تولد به ستاره شناسان این اجازه را می دهد تا با کسب دانش در مورد ماهیت شما آینده شما را پیش بینی کنند. در این سایت برای کمک به شما در خواندن کامل نمودار تولد ، به شما کمک می کند.

اساس طالع بینی به سیاره ای مربوط می شود که از طریق بخش خاصی از زودیاک حرکت می کند و وقتی این اتفاق می افتد ، زنجیره ای از حوادث را تحریک می کند که به طور مستقیم بر زندگی ما تأثیر می گذارد و مسیرهای ما را شکل می دهد. متولد شدن در یک جنبه از حرکات سیاره ای به افراد متولد سالهای مختلف این امکان را می دهد که صفات مشابه سایر علائم زودیاک را نشان دهند. دلیل این تداخل های کیهانی این است که جهان بر روی انرژی کار می کند که از یک بدن به بدن دیگر منتقل می شود و به همین ترتیب ، این انتقال انرژی به انسان می رسد و مسیر آنها را تغییر می دهد.

تفسیر این جریان های انرژی به ما اجازه می دهد تا برای روز یا سالی که در پیش است بهتر برنامه ریزی و آماده شویم. همه این موارد تحت علامت شخصی شما قرار می گیرد ، که ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد. ما می توانیم از اطلاعات ارائه شده توسط این ستاره شناسان خبره استفاده کرده و با کمک آنها ، لحظات مهم زندگی خود را با توجه به لحظاتی که بیشترین ارتباط را با آنها دارند ، برنامه ریزی کنیم.

ماه همچنین نقشی حیاتی دارد زیرا گرانش می تواند قدرت و حرکت امواج جزر و مدی را تغییر داده و تعیین کند. بدن انسانها در درجه اول از آب تشکیل شده است ، بنابراین بدیهی است که همین گرانش روی ما نیز اعمال می شود و بر روی حرکات ما تأثیر دارد. فازهای ماه ارتباط زیادی با خلق و خو و واکنش های احساسی ما نسبت به برخی از وقایع دارند. به همین دلیل است که ستاره شناسان قادر به پیش بینی نحوه واکنش ما در برابر برخی تغییرات در زندگی خود هستند. چرخش ماه در مقایسه با سایر اجسام بسیار سریعتر است ، به همین دلیل احساسات ما نیز خیلی سریع تغییر می کنند.

میتوانید ادامه مطلب را در منبع دنبال کنید.

 پدیده های نجومی نشان می دهد که زمان تولد شدت و ارتعاش پرتوهای خورشید را تعیین می کند ، که بر ویژگی های معنوی و اخلاقی ما تأثیر می گذارد و همچنین نشان دهنده فرصت هایی است که در آینده به وجود خواهد آمد. ستاره شناسان موجود اهمیت ماه را نادیده نمی گیرند. آنها می توانند به شما اعتماد به نفس و رهبری را که ممکن است در زندگی شما وجود نداشته باشد ، ارائه دهند. این امر به ویژه در مورد جوانان امروزی که در تصمیم گیری های اساسی با مشکلات زیادی روبرو هستند و ممکن است مسیر زندگی آنها را تغییر دهد ، بسیار صادق است. به همین دلیل این سایت هم مشاوره رایگان شغلی و هم مشاوره شغلی ، شغلی و شغلی را ارائه می دهد.

یکی دیگر از ویژگی های مهم تعیین کننده های طالع بینی ما عطارد است. این سیاره که به نام خدای پیام رسان و مسافرت نامگذاری شده است ، نیز بسیار سریع حرکت می کند و می تواند بر نحوه تفکر یا عکس العمل ما در برابر موقعیتهای همیشه در حال تغییر تأثیر بگذارد.