چگونه می توان ترافیک وب سایت خود را بدون جستجوگرها افزایش داد

چگونه می توان ترافیک وب سایت خود را بدون جستجوگرها افزایش داد
صفحه اصلی »وبلاگ» سئو »چگونه می توان ترافیک وب سایت خود را بدون SEO افزایش داد
ترافیک وب
بسیاری از ما می دانیم که SEO می تواند راهی درخشان برای ایجاد ترافیک برای وب سایت باشد.

با این حال ، برای برخی از ما ، بهینه سازی موتور جستجو تنها وسیله ترافیک ما و افزایش نتایج جستجو است.

این می تواند یک چیز بد باشد.

این نکته ضروری است که شما بدانید چگونه می توانید ترافیکی که به وب سایت شما می رسد متنوع شوید ، و کاملاً به بهینه سازی موتور جستجو اعتماد نکنید. در غیر این صورت ، اگر منبع اصلی ترافیک شما از بین نرود ، می تواند به معنای پایان کار شما باشد.

در این پست ، ما می خواهیم به این مسئله بپردازیم که چگونه می توانید ترافیک پست وب سایت و وبلاگ را افزایش دهید بدون اینکه فقط به SEO متکی باشید.

ما به استراتژی های مختلفی می پردازیم که می توانید در حال حاضر به کار بگیرید و همچنین می توانید چگونه می توانید هر منبع ترافیکی را بهینه کنید.

تا پایان این پست ، آرامش لازم را خواهید داشت تا بدانید که وب سایت شما فقط به دلیل تغییر در الگوریتم Google ، خرابی و سوزاندن نخواهد کرد.

شروع کنیم!

آیا همه ترافیک مساوی است؟
قبل از شروع ، من فقط می خواهم به شما یادآوری کنم که همه ترافیک در وب سایت شما برابر نیست. شما می خواهید ترافیک وب با کیفیت بالا.

ترافیک با کیفیت بالا که هدف قرار لیزر است ، می تواند ROI بهتری را نسبت به ترافیکی که نیست ایجاد کند.

حال این که ممکن است واضح به نظر برسد ، چیزی است که می توانید هنگام تلاش برای هدایت ترافیک به وب سایت خود ، به راحتی نادیده گرفته شوید.

شماره های بالای ترافیک می تواند یک چیز عالی باشد ، اما اگر ترافیک هدف قرار نگیرد ، این اعداد فقط معیارهای غرور هستند.

این موضوعی است که باید در خاطر داشته باشید که موضوع افزایش ترافیک سایت شما را بررسی می کنیم.

1000 بازدید گوگل غیرمترقبه برابر با 100 بازدید هدفمند برای هدایت ترافیک فروش نیست. ممکن است یک بستر رسانه اجتماعی باعث ایجاد ترافیک وب شود اما ممکن است از کیفیت بالایی برای وب سایت شما برخوردار نباشد.

Yotpo داده های مربوط به 65 میلیون سفارش خرده فروشی الکترونیکی را که مبلغ 2 میلیارد دلار ارزش معاملات از 120،000 بازرگان تجارت الکترونیک به حساب می آید جمع آوری کرد تا تعیین کننده ترین منابع ترافیک وب برای سایت های تجارت الکترونیکی باشد.

1
Social 6٪ مناسب و معقول را نشان می دهد ، اما هنوز هم یک بازیگر کوچک در بازی کلی است. مستقیم و جستجو به ترتیب 40٪ و 34٪ را نشان می دهد ، که ارزش بیشتری را نشان می دهد.

در تجزیه و تحلیل دیگر ، پالس قابل توجه Consora Ecommerce Pulse سفارشات تجارت الکترونیکی را از طریق کانال لیست می کند.

2
این تجمع داده ها برای برخی از معروف ترین وب سایت های تجارت الکترونیکی است که باعث فروش فروش می شود ، رسانه ها یا منابع ترافیکی را نشان می دهد.
ترافیک ارگانیک ، CPC و ایمیل بیشترین خریدهای تجارت الکترونیکی را به دنبال داشته است. مشارکت اجتماعی فقط 1.1٪ بوده است. این بدان معنی است که جستجو و تبلیغات آنلاین می تواند ترافیک با کیفیت بیشتری را به سمت فروشگاه های تجارت الکترونیک سوق دهد.

موثرترین ترافیک وب سایت نه تنها علاقه قبلی به خدمات یا محصول شما دارد بلکه در حال جستجوی راه حل مشابهی است و آماده هزینه کردن است.

در این مرحله ، شما احتمالاً فکر می کنید ، “حتی به حضور در رسانه های اجتماعی احتیاج دارم؟”

باور نکردنی است ، اگر موتورهای جستجو بهترین منبع ترافیک هدفمند برای یک سایت تجارت الکترونیکی باشند ، آنها لزوماً نتیجه مشابهی را برای یک شرکت رسانه ای حاصل نمی کنند.

بسته به نمایه مخاطبان شما و صنعتی که در آن قرار دارید ، رسانه های اجتماعی ممکن است بیشترین فروش را برای تجارت شما داشته باشند. من ، خودم بیش از 300 کیلو دلار از اینستاگرام در 3 ماه ساخته ام. تجربه من می گوید که رسانه های اجتماعی می توانند با استراتژی درست در محل منبع اصلی ترافیک هدفمند باشند.

به عنوان مثال ، BuzzFeed منبع تغذیه رسانه ای توزیع شده دیجیتالی ، به شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک ، اینستاگرام و دیگران متکی است تا از ترافیک عظیم وب استفاده کند. ترافیک اجتماعی آن 5 برابر بیشتر از ترافیک جستجوی آن است.

و بیشتر آن مورد هدف قرار گرفته است. از آنجا که هدف اصلی BuzzFeed رسیدن به مخاطبان هزاره است (که اساساً در شبکه های اجتماعی زندگی می کنند). آنها می توانند با ارائه مطالب ارزشمند اشتراکی ، ترافیک واجد شرایط را به وب سایت خود هدایت کنند.

شما می پرسید چگونه ترافیک اجتماعی به کسب و کار BuzzFeed کمک می کند؟

خوب ، مدل درآمد اولیه BuzzFeed تبلیغات بومی است. این امر با فروش تبلیغات بومی که مطابق با محتوای سرمقاله آن (فیلم ها ، آزمونها ، پست ها و غیره) به مارک هایی است که می خواهند به هزاره سال برسند ، درآمد کسب می کند. این محتوا سپس در رسانه های اجتماعی توزیع می شود که طرفداران BuzzFeed دامنه دسترسی آن را تقویت می کنند.

استفاده از ابزاری مانند InVideo می تواند به شما کمک کند فیلم های بسیار جذاب ایجاد کنید که از طریق آن می توانید در کانال های رسانه های اجتماعی توزیع شوید تا ایجاد وزوز و آگاهی را ایجاد کنید.

4
آسانسور قصد خرید نشان می دهد که مدل تبلیغات اجتماعی BuzzFeed برای مارک ها کار می کند. و حتی هنگامی که محتوا از طریق لفظ به مخاطبان بیشتری برسد ، حتی بهتر کار می کند.

تمام این اطلاعات باعث می شود که جنگ شخصی بین منابع اجتماعی و سایر ترافیک احمقانه به نظر برسد. در نهایت ، چندین کانال می توانند پای را به اشتراک بگذارند. در حالی که ترافیک مستقیم می تواند درآمد یک سایت را در کوتاه مدت ، ترافیک اجتماعی ، جستجو و جستجو برای موفقیت دراز مدت آن ضروری کند.

همیشه از خود بپرسید چه کار دیگری می تواند انجام شود تا بتواند هر منبع ترافیکی را که ما هنگام بحث در مورد هر یک از پیشنهادهای زیر مورد هدف قرار می دهیم ، انجام دهد.

تبلیغات آنلاین
تبلیغات آنلاین می توانند فوراً صدها ، اگر نه هزاران کلیک ، به وب سایت شما ایجاد کنند.

به علاوه ، با ظاهر جدید و نوآوری در بستر رسانه های اجتماعی ، تبلیغات شما در مقابل افراد مناسب آسانتر از همیشه می شود.

در واقع ، اثربخشی تبلیغات آنلاین بسیار عالی است ، به طوری که ، در بریتانیا ، هزینه تبلیغات آگهی دیجیتال سال گذشته 17.3 درصد بر اساس LFL (مانند-برای-مانند) افزایش یافته است – بزرگترین افزایش از زمان جهش 38٪ در سال 2007 – به. 15.74 میلیارد دلار (10.30 میلیارد پوند).

اما اگر می خواهید با استفاده از تبلیغات آنلاین ترافیک را از طریق موتورهای جستجو انجام دهید ، مهم است که قبل از این بدانید که چگونه می خواهید از این ترافیک درآمد کسب کنید.

شانس این است که شما پول بی انتها نداشته باشید ، بنابراین بستر رسانه شما باید مؤثر باشد. اگر می خواهید در طولانی مدت تبلیغات پایدار داشته باشید ، راهی برای تولید ROI از تبلیغات خود پیدا کنید.

به یاد داشته باشید – هنگام اجرای یک تبلیغات تبلیغاتی ، اگر نتوانید از وب سایت خود سود کسب کنید ، ترافیک به معنای چیزی نیست.

این چالش بزرگ را می توان به دو ماده جداگانه تقسیم کرد.

تبلیغ چیزی که مردم می خواهند اولین ماده تشکیل دهنده آن است. و ، ایجاد تبلیغات با کیفیت بالا که افراد مناسب را ترغیب به کلیک کردن بر روی آنها می کند ، دوم است.

ما نمی توانیم در مورد تبلیغ محصولی که مردم می خواهند در اینجا صحبت کنیم ، اما می توانیم خلاصه آگهی های باکیفیت را که در موتورهای جستجو یا در یک بستر رسانه اجتماعی کار می کنند ، پوشش دهیم.

به طور کلی ، دو چیز وجود دارد که باید هنگام ایجاد تبلیغات به آنها اعتراف کنید – هدف قرار دادن تبلیغ و طراحی خود تبلیغ.

طراحی یک آگهی شامل نسخه و تصویر است. اگر می خواهید در طراحی تبلیغات که باعث ایجاد کلیک می شود ، بهتر شوید ، برخی از آگهی هایی را که رقبا در حال اجرا هستند مطالعه کنید.

به طرز شگفت آور ، ابزارهایی که به شما بینشی در مورد تبلیغات رقبای خود می دهند در دید ساده پنهان می شوند.

به عنوان مثال ، اگر روی پیکان رو به پایین موجود در گوشه سمت راست بالای یک آگهی Newsfeed در فیس بوک کلیک کرده و گزینه “چرا این را می بینم؟” انتخاب کنید ، یعنی آخرین گزینه ، شما می توانید بینشی را ببینید که چگونه رقیب شما افراد را هدف قرار می دهد.

در آگهی فوق ، می توانید JetBlue Airways را هدف قرار دهید – افرادی که اطلاعات تماس خود را از طریق Facebook به شرکت ارائه داده اند.

این بینش می تواند مبتنی بر جمعیت شناسی ، علایق یا جغرافیا باشد – و می تواند کاملاً دقیق باشد.

کار دیگری که می توانید انجام دهید مشترک شدن در لیست ایمیل رقبا است. وقتی این کار را کردید ، به لیست مخاطبان سفارشی آنها در فیس بوک اضافه می شوید ، که شرکت ها برای بازپرداخت کمپین ها استفاده می کنند.

بنابراین ، هنگامی که در بین آن مخاطبان قرار گرفتید ، شروع به دیدن تبلیغات بیشتر از رقبای خود در Newsfeed در Facebook خواهید کرد.

علاوه بر این ، شما همچنین می توانید با کلیک بر روی دکمه “این تبلیغ مفید است” به فیس بوک بگویید که علاقه مند به دیدن انواع خاصی از تبلیغات هستید.

این تبلیغات را مطالعه کنید و ببینید آیا می توانید موفقیت خود را با کم کردن آنچه باعث می شود کار کنید ، تقلید کنید.

برای نگه داشتن زبانه ها در تبلیغات PPC رقبا ، توصیه می کنم از یک ابزار جاسوسی PPC استفاده کنید – تعداد زیادی در دسترس است. اگر به دنبال گزینه ای رایگان هستید ، به Moat ضربه بزنید. این مجموعه عمیق از تبلیغات PPC را از آگهی دهندگان ارائه می دهد و همچنین نشان می دهد آخرین باری که یک تبلیغ خاص مشاهده شده است.

اما اگر می خواهید عمیق تر حفاری کنید ، WhatRunsWhere بهترین شرط بندی شماست. این اطلاعات به شما می دهد نه تنها در مورد مکانهای تبلیغ ، بلکه در تبلیغات PPC رقبا ، و در کانالهای رسانه ای که قرار است در خارج از AdWords قرار گیرند.

اگر می خواهید گزینه های بیشتری برای ردیابی تبلیغات رقبای خود داشته باشید ، منابع زیر را بررسی کنید:

9 به هر کلیک به ابزارهایی بپردازید که به شما در انجام کلمات کلیدی ، کپی آگهی و تجزیه و تحلیل سود پرداخت می کنند

همچنین می توانید چیزی بنام پرونده کش رفتن ایجاد کنید ، که در واقع رکورد تبلیغاتی چشم نواز است که باعث شده شما اقدام به این کار کنید.

هدف گذاری به افرادی که از طریق بهینه سازی موتور جستجو نشان می دهند ، نشان می دهد.

هر پلتفرم تبلیغاتی شکل هدفمندی خود را دارد و شما باید قبل از موعد مقررات مشروح را بر روی بستر انتخابی خود انجام دهید.

خوشبختانه ، با نوآوری هایی مانند “مخاطبان ظاهری” ، هدف قرار دادن تبلیغات شما اکنون بسیار آسان تر از گذشته است.

image3
به عنوان مثال ، فرض کنید یک بخش از مخاطبان شما (از پنج یا شش) بهتر از سایرین در حال تبدیل شدن هستند. شما نمی توانید دلیل آن را مشخص کنید ، اما شما نمی توانید شماره ها را نیز انکار کنید.

مخاطبان ظاهری به شما امکان می دهند کلونی از آن مخاطب پر تبدیل را تهیه کنید تا فیس بوک بتواند تبلیغات بیشتری را به افراد مشابه آنها ارائه دهد. همچنین می توانید یک درصد (مانند 1٪ ، 5٪ یا 10٪) و کشور را انتخاب کنید تا به فیس بوک بگویید مخاطبان چقدر دقیق یا باریک هستند.

اگر وب سایت شما موضوعات متنوعی را پوشش می دهد ، می توانید مخاطبان خود را با استفاده از ویژگی “مخاطب شخصی” در مدیر تبلیغات فیس بوک تقسیم کنید. این کمک می کند تا از هدر رفتن هزینه تبلیغات برای تبلیغ سایت خود برای برخی از افرادی که ممکن است به موضوعات خاص علاقه ای نداشته باشند جلوگیری شود
بنابراین ، اگر من یک پست وبلاگ درباره اینستاگرام منتشر کنم ، ممکن است بخواهم که تبلیغات من فقط به کسانی که قبلاً پستهای مرتبط با این موضوع را خوانده اند ، برسد.

برای رسیدن به هدف خودم ، افرادی را که از صفحات مربوط به اینستاگرام با کلمات کلیدی مرتبط با موضوع در URL بازدید می کنند ، ایجاد می کنم.

6
پس از ایجاد مخاطب شخصی ، می توانم از فیس بوک بخواهم در 30 روز گذشته آگهی های من را که به صفحات وب خاص در وب سایت من مراجعه کرده اند نشان دهد (حداکثر مدت زمان 180 روز).

چرا وقتی فقط می توانید از گزینه های پیش فرض هدفگذاری فیس بوک استفاده کنید ، تمام این دردسر را پشت سر بگذارید؟

دو دلیل

اول ، کمپین های تبلیغاتی که مخاطبان سفارشی را هدف قرار می دهند ، در نمره ارتباط فیس بوک به خوبی انجام می شوند. این معیاری است که تبلیغ شما به چه شکلی متناسب با مخاطب هدف شما خواهد بود. هرچه این نمره بالاتر باشد ، ترافیک بیشتری نیز انتظار دارید (و CPC پایین تر نیز).

آزمایش AdEspresso این امر را به طور عملی ثابت کرد. این شرکت تبلیغات و تبلیغات دقیق مشابه را به دو مخاطبان مختلف ارائه داد.

یکی مبهم مورد هدف قرار گرفت ، در حالی که از مخاطب سفارشی برای دیگری استفاده می شد. نتایج به طرز حیرت انگیزی متفاوت بودند.

مخاطب مبهم: CPC 0.142 $ ، 278 کلیک
مخاطبان سفارشی: CPC 0.03 $ ، 1،103 کلیک
در آغاز ، شما ممکن است به ویژگی هدف گذاری مخاطبان سفارشی دسترسی نداشته باشید. درعوض ، برای رسیدن به افراد جدید باید به هدفگذاری اینترنت اعتماد کنید.

اما به محض شروع دریافت تعامل مناسب یا ترافیک وب سایت ، می توانید با در دسترس بودن این ویژگی ، از هدفگذاری علاقه به مخاطبان شخصی تغییر دهید.

روشی که شما تبلیغات خود را هدف گذاری کنید ، بر میزان هزینه شما تأثیر خواهد گذاشت.

به عنوان مثال ، صنعتی که می خواهید در آن تبلیغ کنید ، تأثیر عمیقی بر هزینه های بازاریابی وب سایت شما خواهد گذاشت.

این خصوصاً در مورد فیس بوک اتفاق می افتد.

image7
هنگام اجرای تبلیغات ، دیگر نیازی نیست فوراً بروید ، و نه باید.

آبها را با 5 تا 10 دلار در روز تست کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد.

این کار را برای یک هفته انجام دهید ، فقط برای یادگیری نحوه عملکرد هر بستر رسانه ای.

سپس ، هفته آینده ، روی بهبود برخی از معیارها مانند سود یا ثبت نام ایمیل ایجاد شده کار کنید.

اطمینان حاصل کنید که با سیستم عامل های مختلف تبلیغاتی آزمایش کرده اید.

اگر به دنبال تبلیغ B2B هستید و به تصمیم گیرندگان رسیده اید ، LinkedIn ممکن است بهترین شرط بندی شما باشد. به این دلیل است که 4 از 5 عضو LinkedIn می توانند بر تصمیمات گرفته شده در شرکت خود تأثیر بگذارند.

image14
شایان ذکر است ، LinkedIn بیش از 60 درصد کل ترافیک ها از کانال های رسانه های اجتماعی به وب سایت های شرکت را شامل می شود.

بله ، یک استثنا وجود دارد ، جایی که فیس بوک بیشترین ترافیک را برای یک شرکت B2B هدایت می کند. اما ، در اکثر موارد ، LinkedIn بهترین کانال برای هدایت ترافیک واجد شرایط به وب سایت های B2B است.

قابلیت های هدفمند قوی LinkedIn نقش عمده ای در ایجاد ترافیک برای شرکت ها دارند.

به عنوان مثال ، شما می توانید گزینه ای برای مطابقت با تجارت مورد نظر خود در برابر 8+ میلیون صفحه کسب و کار در LinkedIn با ویژگی هدف گذاری آن داشته باشید.

با هدف قرار دادن مخاطب ، می توانید با اتصال به نرم افزار مدیریت محتوای خود یا بارگذاری لیست های آدرس ایمیل خود ، مخاطبین و چشم اندازهای شناخته شده را بازاریابی کنید.

همه این ویژگی های هدف گذاری بخشی از مخاطبان همسان LinkedIn است – مجموعه ای از قابلیت های هدفگذاری که به شما امکان می دهد داده های حرفه ای قدرتمند این سکو را با داده های شخص اول خود ترکیب کنید.

اگر به دنبال تبلیغ در درجه اول بخش B2C هستید ، ممکن است اینستاگرام بستر رسانه ای اجتماعی بهتری باشد.

بلوم و ویلد به لطف تبلیغات اینستاگرامی توانستند 62 درصد افزایش سفارشات دسته گل را بدست آورند.

image10 1
آنها نمی توانند در بستر رسانه های اجتماعی مختلف مانند LinkedIn به نتایج مشابهی برسند.

وبلاگ نویسی مهمان
همچنین می توانید از وبلاگ نویسی مهمان به عنوان ابزاری برای تولید بازدید کنندگان به وب سایت خود استفاده کنید.

من کاملاً معتقدم که وبلاگ نویسی مهمان گزینه ای مؤثر برای هدایت بازدید کنندگان به وب سایت شماست. اگر به وبلاگ نویسی میهمان توجه نکنم ، Quicksprout موفقیت چندانی نخواهد داشت.

شما می توانید آن را به عنوان خون حیات مشاغل دیجیتال من بنامید.

سایر کارآفرینان همچنین وبلاگ نویسی میهمان را روشی مناسب برای ایجاد ترافیک وب سایت می دانند.

طبق گفته های Ahrefs ، مدیر عامل و بنیانگذار Mob.is.it سیلویو پورسلانا برای افزایش 20٪ ترافیک وب سایت خود ، وبلاگ نویسی را مهمان کرد.

گرگوری سیوتی از HelpScout از طریق وبلاگ نویسی مهمان 36،733 اشتراک واجد شرایط تر به لیست ایمیل خود اضافه کرد.

در صورت استفاده از بلاگ نویسی از طریق وبلاگ نویسی به صورت استراتژیک ، فوایدی را که شما دریافت می کنید وجود ندارد.

دو مورد وجود دارد که شما باید هنگام رسیدن به وبلاگ نویسی مهمان ، به درستی دریافت کنید.

اولین مورد یافتن وب سایت هایی است که متناسب با طاقچه شما هستند و پست های مهمان را می پذیرید.

با جستجوی آنها در Google می توانید چنین وب سایتهایی را پیدا کنید.

برای یافتن فرصت های مربوطه از رشته های جستجو زیر استفاده کنید.

image2
اگر می خواهید وبلاگ هایی در صنعت خود پیدا کنید که پست های مهمان را قبول می کنند ، از نمایش داده های جستجوی زیر برای دیدن نتایج خاص تر استفاده کنید:

نام طاقچه شما + “برای ما بنویسید”
نام طاقچه + “ارسال پست مهمان”
نام طاقچه شما “” سایتهایی که پستهای مهمان را می پذیرند “
مقاله مهمان + ‘نام طاقچه خود را بنویسید» + وبلاگ
وبلاگ مهمان توسط + “نام نویسنده” (به عنوان مثال ، پست مهمان “Darren Rowse”).
پیتر Sandeen برای کشف وب سایتهای معتبرتر که مشارکت مهمان را پذیرفته اند ، از “140+ بهترین سایتها برای ارسال مهمان” یاد می کند.

و همه اینها نیستند – وقتی در جستجوی دیگران که مکرراً پست های وبلاگی با کیفیت بالا را در سایت های مرتبط با صنعت دارند ، فرصت های بیشتری ظاهر می شوند.

اکثر شرکت ها و وبلاگ نویسان پست هایی را که توسط همکاران مهمان از طریق پروفایل رسانه های اجتماعی خود منتشر شده اند به اشتراک می گذارند. این رشته جستجو را در نوار جستجوی یک شبکه اجتماعی وارد کنید:

· “نام شخص” + پست مهمان

یا

· “نام شرکت” + پست مهمان

برای یافتن سایتهایی که یک شرکت یا وبلاگ نویس خاص پست مهمان منتشر کرده است.

علاوه بر این ، در زندگی نامه های آنلاین شرکت ها و وبلاگ نویسان خاص تحقیق کنید. بیشتر اوقات ، پروفایل های وب آنها حاوی یک لیست مفید از سایتهایی است که به آنها برای ارسال مهمان دعوت شده اند. این مجموعه ای از مناسب ترین فرصت های وبلاگ مهمان است که در یک بشقاب نقره به شما ارائه شده است.

نکته بعدی که باید روی آن کار کنید نوشتن یک مطالب قانع کننده برای سایتی است که می خواهید برای آن بنویسید.

محتوای عالی یک چیز مهم را انجام می دهد: برندسازی خود را تقویت کنید. همچنین به مخاطب هدف مناسب دلیل محکمی برای خواندن مطالب شما می دهد.

سه تاکتیک وجود دارد که می توانید برای تولید ایده های پست مهمان استفاده کنید.

یک تاکتیک جستجوی Buzzsumo برای یافتن موضوعات محبوب است که در قسمت طاقچه ای که می خواهید پست مهمان کنید ، به اشتراک گذاشته می شود.

image12
تاکتیک دوم استفاده از Buzzsumo برای جستجوی سایتی است که می خواهید در آن پست کنید. مباحث تحت پوشش محبوب ترین مطالب آنها و سبکی را که محتوای باکیفیت آنها را دنبال می کند مشاهده کنید.

image9
سپس شما یا چیزی بنویسید که ده برابر بهتر از چیزی است که در حال حاضر وجود دارد یا می توانید چیزی بنویسید که بسیار مشابه باشد

اگر به برخی از الهامات نیاز دارید ، به سادگی مطالب بالای مطالبی را که در سایت پیدا کرده اید ، بگیرید و آن را در Buzzsumo قرار دهید.

سپس نمونه هایی از چگونگی بهتر شدن چنین قطعه ای از مطالب را مشاهده خواهید کرد.

همچنین نمونه هایی از مطالب را مشاهده می کنید که مشابه آنچه در وهله اول یافت می شود. محتوای با کیفیت بالا در نهایت به SEO شما کمک می کند.

گزینه سوم نوشتن چیزی بر اساس تجربه شخصی شما است. برای مثال می توانید یک مطالعه موردی بنویسید ، که آنچه را که موفق به دستیابی به آن شده اید را تشریح می کند.

هنگام نوشتن چنین قطعه ، ضروری است که شما دستورالعمل های “چگونه” را برای افرادی که در حال خواندن هستند ارائه دهید تا بتوانند به نتایج مشابهی برسند. مقالات “چگونه” در جستجوی ارگانیک به خوبی عمل می کنند.

در همین راستا ، قبل از نوشتن پست ، برخی تحقیقات دموگرافیک را انجام دهید تا مخاطبان ایده آل خود را درک کنید. هرچه بهتر بدانید مخاطبان مورد نظر به چه نوع محتوایی نیاز دارند و به دنبال آن هستند ، تأثیر مهمانان شما در زندگی آنها تأثیر بیشتری خواهد داشت.

از آنجا که هر خواننده وبلاگ در مرحله دیگری از چرخه خرید قرار دارد ، نوشتن برای مخاطبان گسترده (به عنوان مثال ، بازاریابی دیجیتال) ممکن است رویکرد هوشمندانه برای وبلاگ نویسان مهمان نباشد.

با شناخت جمعیتی از خوانندگان هدف خود ، محتوایی را ایجاد خواهید کرد که به شما کمک می کند تا پست وبلاگ خود را تراز کنید تا با توجه به نیازهای آنها بهتر باشد.

برای به دست آوردن اطلاعاتی از اطلاعات جمعیتی از Alexa.com استفاده کنید. در صفحه اصلی سایت ، URL وبلاگی را که می خواهید برای آن بنویسید (به عنوان مثال searchenginejournal.com) در قسمت بالا سمت راست وارد کنید. سپس بر روی “یافتن” کلیک کنید تا بازدیدهای صفحه ماهانه و میانگین تعداد بازدیدکنندگان که روزانه وبلاگ مورد نظر شما دریافت می کند را ببینید.

در صفحه نتایج ، به پایین بروید تا جمعیتی مخاطبان را پیدا کنید:

8
با یک نگاه ، مشخص است که ژورنال موتور جستجو خوانندگان مرد بیشتری دارد. این مخاطبان هدف دانشکده فارغ التحصیل شده اند ، و آنها از خانه و محل کار از اینترنت استفاده می کنند – نه از مدرسه.

مجهز به اطلاعات دموگرافیک ، شما می توانید برای متناسب کردن مطالب وبلاگ نویسی از مهمان خود ، شخصیت های خواننده ایجاد کنید تا خوانندگان هدف خود را بر اساس داده های واقعی درباره آنها نشان دهند.

شما با رمزگشایی خوانندگان هدف ، خواسته های آنها و اینکه از کدام وب سایت هایی که به طور مرتب بازدید می کنند ، حدس می زنید و یک نقشه راه اثبات شده برای موفقیت در وبلاگ نویسی مهمان ایجاد خواهید کرد.

به یاد داشته باشید هنگام نزدیک شدن به هر سایتی که می خواهید در آن وبلاگ مهمان باشید ، احترام بگذارید.

هنگام ارسال یک پیشنهاد برای پست مهمان ، دستورالعمل های مندرج در دستورالعمل های سرمقاله آنها را دنبال کنید.

اکثر وبلاگها دارای “پست مهمان” یا “صفحه برای ما بنویسند” هستند که دقیقاً مباحثی را که صاحب وب سایت به شما علاقه مند است ، فرمی که شما باید دنبال کنید ، و سبک نوشتن آنها را ترجیح می دهد. آن را پیدا کنید ، و قبل از نوشتن پست مهمان خود ، تمام دستورالعمل ها را با دقت مرور کنید.

فقط اگر دستورالعمل ها را در هر مکانی پیدا نکردید ، دسترسی به سرما قابل قبول است.

اگر یک سایت ایده های شما را تأیید نمی کند ، نترسید که دوباره به آنها نزدیک شوید و ایده های جدیدی پیشنهاد دهید.

از این گذشته ، آنها این ایده را رد کردند و نه شما.

دوباره به ایده وبلاگ مهمان خود بروید و درباره نحوه بروزرسانی ، بهبود و ویرایش آن تأمل کنید. حتی ممکن است از صاحب وب سایت هدف در مورد محتوای موضوعی که قصد انتشار آنها را دارند بپرسید. پس از اتمام ، دوباره ایده اصلاح شده را به وبلاگ مورد نظر خود ارسال کنید.

به عنوان گزینه دیگر ، می توانید همان ایده را به وب سایت دیگری بدهید.

بعضی اوقات رد ایده شما ممکن است ارتباطی صفر با اینکه آیا آن “خوب” است یا خیر.

سایتهایی که مشاغل مهمان را درخواست نمی کنند ممکن است به هیچ وجه برای محتوای خارجی باز نباشند.

اگرچه بستگی به صنعت مورد نظر شما دارد ، اما در جهان از وبلاگ نویسان مهمان ، میزان پاسخگویی کم است.

وبلاگ های صنعت برتر از پست های پست ثابت برای مهمان دریافت می کنند ، بنابراین حتی ممکن است ایمیل شما را نبینند. این امر به ویژه صادق است اگر به سایتهایی مراجعه کنید که درهای خود را برای همکاران مهمان بسته اند.

این ممکن است به این صورت باشد که پست پست مهمان شما در حول ایده ایجاد می شود که برای مخاطبان وبلاگ مناسب نیست.

به عنوان مثال ، نکته شما در “چگونه با تبلیغات فیس بوک شروع کنیم” ممکن است برای مخاطبان مبتدی مفید باشد ، اما اگر به وب سایتی مراجعه می کنید که دارای مقالات متنوعی در موضوعات پیشرفته مانند “نحوه استفاده از مخاطبان سفارشی و ظاهری است” باشد. تبدیل تبلیغات بیشتر با تبلیغات فیس بوک “، احتمالاً ایده شما برای آنها جذابیتی ندارد.

خوشبختانه ، شما می توانید همین ایده را به وب سایت دیگری که محتوای رسانه های اجتماعی را برای مخاطبان مبتدی منتشر می کند ، مطرح کنید. همیشه اجتناب از هدر رفتن یک چیز هوشمندانه است – به ویژه هنگامی که قلمرو رد شده شما می تواند به پست برتر وبلاگ شخص دیگری تبدیل شود.

اگر اتفاق می افتد که در یک سایت منتشر می شود ، اطمینان حاصل کنید که همیشه به سؤالات باقی مانده در بخش نظرات پاسخ دهید.

انجام این کار اعتبار شما را تقویت می کند و به شما در ایجاد رابطه با خوانندگان وبلاگ هدف کمک می کند.

شین بارکر در Problogger.com مهمان مهمی کرد. در این پست نظرات بسیاری از مخاطبان مختلف دریافت شد. می بینید که شین در ادامه کار ، پاسخ دادن به سؤالات و ارائه پیشنهادات به بهترین دانش خود ، کار بزرگی انجام داد.

پاسخ سریع به نظرات به جا مانده از پست مهمان شما ارزش محتوا را بالا می برد. همچنین باعث می شود سایت بهتر به نظر برسد و ویرایشگر سایت شما را ترغیب کند که دوباره برای آنها بنویسید.

اظهار نظر در وبلاگ
گزینه استفاده از نظرات وبلاگ به عنوان راهی برای ایجاد ترافیک به سایت شما نیز وجود دارد.

در گذشته ، من در نتیجه 249 نظر موفق شده ام 25000 دلار تولید کنم.

بنابراین ، دقیقاً چگونه می توانید از نظرات برای تولید ترافیک استفاده کنید؟

ابتدا باید سایت هایی را پیدا کنید که در حال ارسال مطالب مربوط به طاقچه شما هستند.

اگر در تلاش برای یافتن سایت هایی برای اظهار نظر هستید ، می توانید از Buzzsumo استفاده کنید تا به شما در یافتن سایت هایی که محتوای مرتبط ایجاد می شود ، کمک کند.

گزینه دیگر SEMrush است. برای یافتن رقبای ارگانیک اصلی خود ، URL وب سایت خود را در صفحه اصلی خود وارد کنید. سپس شما را با وبلاگ های صنعت ارائه می دهد که باید بخشی از استراتژی اظهارنظر وبلاگ شما باشند.

استراتژی استفاده شده برای یافتن سایتهایی که پست های مهمان را می پذیرند نیز می تواند در اینجا به شما کمک کند.

می توانید از افزونه ای به نام “سایتهای مشابه” استفاده کنید تا سایت های صنعتی مشابه آنچه را که قبلاً بازدید می کنید پیدا کنید.

بازدید از وب سایت ها و تجزیه و تحلیل ترافیک ، اختیار سایت ، تأثیر رسانه های اجتماعی و برآورد بازدید صفحه مهم است. آیا محتوا به اشتراک گذاشته می شود؟ آیا مردم با نویسنده ارتباط دارند؟

برای دیدن شماره های ترافیک ، آمار و تجزیه و تحلیل ، پیشنهاد می کنم از SameWeb استفاده کنید. در حالت ایده آل ، شما می خواهید در مورد وبلاگ هایی اظهار نظر کنید که نظرات مرتبط ، اشتراک های اجتماعی و بازدیدهای صفحه را دریافت می کنند.

از طرف دیگر ، می توانید استراتژی سوژان پاتل را نیز برای مشخص کردن اینکه کدام وبلاگ ها باید در مورد آنها تکرار کنید ، تکرار کنید. او درک کرد که رتبه بندی وبلاگ ها در چند صفحه اول گوگل برای جستجوی کلمات کلیدی وی ، از آنجا که دارای رتبه های خوبی هستند ، مناسب است. این همچنین دلالت بر احتمال زیاد ترافیک بالاتر آنها داشت.

وقتی لیستی از وبلاگ ها را تهیه می کنید ، از خود بپرسید که چقدر زمان می توانید به اظهار نظر در مورد بلاگ اختصاص دهید.

ماندگاری مهم است ، اما رسیدن به بخش نظرات قبل از هر کس دیگری.

Feedly ابزاری عالی است که وقتی یک وبلاگ مطالب جدید ارسال می کند ، به شما اطلاع می دهد. همچنین این امکان را به شما می دهد تا همه وبلاگ های خود را در زیر یک برگه سازماندهی کنید. این امر خصوصاً مفید است اگر با چند سوله سرو کار دارید.

شایان ذکر است که نظرات در سایت های صنعت به دنبال نتیجه بهتر از وبلاگ های مرتبط با صنعت شما نیستند.

من خودم این قاعده را رعایت کردم و شما از نمودار زیر مشاهده خواهید کرد که بیشتر نظرات من در وبلاگ های صنعت باقی مانده است. “

image6
دلیل این امر به بخش اول در این پست مربوط می شود.

ترافیک وبلاگ های صنعت بسیار بیشتر از ترافیک سایت های دیگر هدفمند است.

در نتیجه ، وقتی این پیشنهاد یا فرم ثبت نام در سایت شما ارائه می شود ، این نوع ترافیک “تبدیل” می شود.

به عنوان مثال ، بیایید بگوییم شما خدمات بازاریابی ایمیلی ارائه می دهید و صفحه مقصد شما درباره تولید آگهی از طریق ایمیل صحبت می کند.

اگر در مورد نیویورک تایمز اظهار نظر کنید ، اکثر این بازدید کنندگان خواننده اخبار هستند و ممکن است هنگام رسیدن به آنجا ، وب سایت شما را درک نکنند.

با گذاشتن نظرات در وبلاگ های مربوطه صنعت ، در نتیجه تبدیل و دید بیشتری می کنید – نه فقط بازدید کنندگان.

این ایده خوبی است که از اظهار نظر در مورد وبلاگ های رقبا خودداری کنید. این عموماً بی احترامی است.

هنگام ترک نظر ، اطمینان حاصل کنید که چیز ارزشمندی را برای بحث اضافه می کنید.

در استفاده از نظرات نظیر “ارسال عالی!” یا “وب سایت خوب!” هیچ استفاده ای وجود ندارد.

اگر شخصی سوالی را ارسال کرد ، مطمئن شوید که وقت خود را برای پاسخ دهی متفکر اختصاص می دهید.

این تخصص شما را در طاقچه مشخص نشان می دهد و شخصی را که می خواند تشویق می کند تا روی نام شما کلیک کند و به سایت شما منتقل شود.

اگر مقاله ای راجع به موضوعی می خوانید که نمی دانید خیلی خوب است ، بیان اینکه افکار خود را به عنوان واقعیت بیان کنید احمقانه است. در این شرایط ، شما فقط باید سؤال کنید. سپس صاحب وب سایت قادر خواهد بود تا در مورد موضوعات پیچیده یا بخش های پیچیده مطالب بیشتری را ارائه دهد.

اگر درمورد یک موضوع آگاهی دارید ، احساس رایگان کنید (مثلاً چیزی را پیشنهاد کنید ، یک راه حل پیشنهاد دهید ، به یک سؤال پاسخ دهید). اما اگر تازه کار هستید ، بهتر است سؤال کنید. سؤالات قدرتمند می تواند با ترغیب خوانندگان وبلاگ به منظور بررسی شما ، ترافیک وب سایت را به شما منتقل کند.

از تعبیه لینک در نظرات خودداری کنید. این به عنوان تلاش ناشایست برای پرچم پرچم شما در چمن شخصی قرار می گیرد.

اشکالی ندارد که از پیوند وب سایت خود در قسمت URL هنگام وارد کردن نام و آدرس ایمیل خود استفاده کنید ، اما نظر شما باید بدون تلاش برای تنبلی در رانندگی از طریق وبلاگ خود ، به مکالمه بیفزاید یا یک ایده را به چالش بکشد.

از استفاده از نام مشاغل خود به عنوان “نام اظهار نظر” خودداری کنید. به جای آن از نام کامل واقعی خود استفاده کنید.

وقتی در یک نمایشگاه زنده شرکت می کنید ، آیا هرگز به یک مشتری بالقوه مراجعه می کنید و بدون معرفی صحبت در مورد محصول / خدمات خود شروع می کنید؟

البته که نه.

در عوض ، شما با ذکر نام واقعی و نام شرکت خود شروع می کنید. طرف مقابل هم همین کار را می کند و مکالمه شروع می شود. این یک پدیده ساده است ، اما بسیاری از این قانون انگشت شماری در وب غافل هستند.

استفاده از نام تصادفی یا جعلی فرصتی از دست رفته برای ایجاد برندهای قوی است ، زیرا در واقع نام تجاری شما با نام شما شروع می شود. در حقیقت ، عدم استفاده از نام کامل شما شانس صاحب وب سایت را در تأیید نظر شما کاهش می دهد.

پس از انتشار یک وبلاگ جدید ، آنها انتظار دارند خوانندگان از بین بروند ، نظرات خود را ترک کرده و این کلمه را در رسانه های اجتماعی پخش کنند – اما مهمتر از آن ، آنها انتظار دارند که افراد با نویسنده پست شخصی شوند.

هر وقت درباره وبلاگ شخصی اظهار نظر می کنم ، فقط از نام دوم خود استفاده نمی کنم و اولین را ذکر می کنم. من اطمینان می دهم که صاحب وب سایت یا نویسنده پست مورد نظر ابتدا نام کامل من را قبل از خواندن نظر من می داند.

من همین کار را می کنم وقتی به نظرات در وبلاگ خود پاسخ می دهم. سایر مفسران همیشه نام کامل من را می بینند.

7
این کار به این دلیل است که باعث می شود فرد بیشتر ظاهر شوید ، و همچنین این تصور را کاهش می دهد که فقط برای تبلیغ وبلاگ خود نظر خود را ترک می کنید.

سعی کنید و اطمینان حاصل کنید که نظرات شما دارای “نماد” خوب نیز در هر زمان ممکن است.

تصویری از چهره شما به خوبی کار خواهد کرد. اگر در مورد اعمال نظرات وبلاگ برای هدایت ترافیک به وب سایت خود جدی هستید ، تصویری از Gravatar را در نظر بگیرید.

امروزه بسیاری از وب سایت ها Gravatar را ادغام می کنند. به این ترتیب نماد کنار نظر شما تصویری از واقعی شما است ، نه فقط برخی از نمادهای عمومی که نشانه کسب و کار شما نیستند.

بیشتر صاحبان سایت هیچ موفقیتی را با نظرات وبلاگ به آواتار خود نسبت نمی دهند ، اما من می توانم به شما بگویم این به شما کمک می کند شخصیت بیشتری پیدا کنید.

به یاد داشته باشید که مخاطب هدف شما معمولاً در همان وب سایتهایی که بازدید می کنید و درباره آنها نظر می دهید ، آویزان است. وقتی به نظر واقعی و قابل دسترسی برسید ، آنها تمایل بیشتری به وب سایت شما نشان می دهند و آنچه را که باید ارائه دهید ببینید.

رسانه های اجتماعی
رسانه های اجتماعی می توانند تأثیر گسترده ای بر تجارت و توانایی آن در ایجاد ترافیک و فروش بگذارند.

طبق گزارشی از طرف Hootsuite and We Are Social ، 3.773 میلیارد کاربر اینترنت در سطح جهان وجود دارد. آیا می توانید حدس بزنید که از این رقم چند نفر از کاربران فعال رسانه های اجتماعی هستند؟ 2.789 بیلیون تعجب آور!

نفوذ گسترده اجتماعی باعث شده است که شرکت ها بدانند که بدون حضور فعال در فیس بوک ، توییتر و غیره نمی توانند انجام دهند.

وقتی نوبت به رسانه های اجتماعی می رسد ، نمی توانید فقط وارد “مکالمه” شوید و از مردم بخواهید از شما چیزی بخرند یا به وب سایت شما مراجعه کنند.

ابتدا باید ارزش خود را فراهم کنید و حسن نیت بین شما و پیروان بالقوه خود ایجاد کنید.

به همین دلیل بازاریابی محتوا تمایل دارد که هنگام ترکیب با رسانه های اجتماعی خوب کار کند.

با بازاریابی محتوا ، می توانید ابتدا برای افرادی که از آنها تشویق می شوند به سایت شما مراجعه کنند ، ارزشی قائل شوید.

اگر محتوای شما به اندازه کافی خوب باشد ، آنها را ترغیب می کنند که دوباره بازدید کنند ، تا بتوانند برخی از آخرین مطالب شما را مصرف کنند.

آنها تمایل بیشتری به دنبال شما در رسانه های اجتماعی دارند ، که می تواند هنگام ارسال محتوا در آینده به رانندگی کمک کند.

فقط به دلیل قدیمی بودن یک مطلب ، به معنای ارزش اشتراک گذاری نیست.

با تشکر از ابزاری مانند بافر ، می توانید مطالب قدیمی را بار دیگر و مجدداً مجدداً مجدداً بازنویسی کنید تا پوشش مورد نظر خود را بدست آورد.

در اینجا راهنمایی ارائه شده توسط بافر ،این به شما کمک می کند تا دریابید که چگونه باید در پی ارسال مطالب خود باشید.

اگر نگران این هستید که به عنوان spammer دیده شوید ، در اینجا مواردی را باید در نظر داشته باشید.

image8
یکی از اصلی ترین دلایلی که افراد به عنوان spammers دیده می شوند این است که آنها بارها و بارها به دنبال ارسال همان پیام می روند.

شما می توانید با توصیف تک تک مطالب به روش های مختلف برای هر به روزرسانی وضعیت ، بر این مسئله غلبه کنید.

image13
این به خوبی کار می کند زیرا قلاب های مختلف برای افراد مختلف کار می کنند.

برخی از افراد بیشتر با به روزرسانی های وضعیت ارتباط برقرار می کنند که شامل داده ها است و برخی دیگر با بروزرسانی وضعیت سبک “کنجکاوی” هدایت می شوند.

اما ، اگر می خواهید رسانه های اجتماعی خود را به حداکثر برسانید و ترافیک گسترده مراجعه به سایت را هدایت کنید ، نمی توانید فقط محتوا را کنار بگذارید و انتظار نتایج خوبی دارید.

شما باید حضور خود را انسانی کنید ، زیرا مخاطبان رسانه های اجتماعی اصالت را می خواهند.

وقتی برای اولین بار با یک فرد ملاقات می کنید به این فکر کنید که چگونه مارک تجاری خود را در زندگی واقعی ارائه می دهید. آیا فوراً با فروش در چهره آنها صحبت خواهید کرد؟ چگونه در مورد ارائه جزئیات در مورد محصول / خدمات خود بدون معرفی خود به خود بگویید؟

به احتمال زیاد ، آن فرد اولین احساس بد شما را شکل می دهد.

همین موضوع در مورد رسانه های اجتماعی نیز صدق می کند. این یک خیابان دو طرفه است مطمئناً شما می توانید پیرامون خود را با به روزرسانی ها و پست های وبلاگ در مورد شغل خود آموزش دهید. اما ، همیشه پیروان را ترغیب کنید تا بازخورد خود را ترک کنند و با پست های شما درگیر شوند.

برای هر بستر رسانه اجتماعی ، ساعات مشخصی در روز وجود دارد که افراد فعال ترین باشند. برنامه رسانه محتوای اجتماعی خود را برای انتشار درگیری در ساعت های بالاتر در آن ساعت ها برنامه ریزی کنید.

از اینفوگرافیک ها ، GIF های متحرک و تصاویر دیگر برای تشویق کارها و به اشتراک گذاری اجتماعی استفاده کنید.

وقتی بهترین مطالب رسانه های اجتماعی را برای پست وبلاگم که در وبلاگ CoSchedule منتشر شده است ، تحقیق کردم ، فهمیدم اینفوگرافیک ها مشترک ترین نوع محتوا هستند. حتی بیشتر از فیلم!

10
غذای آماده؟ داده ها یا آمار را در تصاویری که در رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارید درج کنید. این باعث می شود ارزش درک شده از محتوای شما بهبود یابد و به مردم دلیل خوبی برای بازدید از وب سایت شما ارائه دهد.

و فراموش نکنید که مخاطبان رسانه های اجتماعی خود را سرگرم کنید.

11
تصویری از زندگی روزمره خود به اشتراک بگذارید یا دنبال کنندگان خود را در پشت صحنه ببرید.

اگر شرکتی هستید ، از کنفرانس های خود تصاویری را به اشتراک بگذارید. یا ، به سادگی تصاویری را نشان دهید که فرهنگ شرکت شما را برجسته می کند – همیشه خوب است که چهره ای به تجارت خود بکشید.

هر بستر اجتماعی عملکرد بومی خود را دارد. می توانید یک قطعه محتوا ایجاد کنید و آن را در هر شبکه اجتماعی ارسال کنید ، اما ممکن است پاسخ مثبتی دریافت نکند و به اندازه تنبلی پیش بیاید.

هنگامی که به روزرسانی Snapchat را به اشتراک می گذارید ، انتظار می رود که این محتوا دارای یک ظاهر طبیعی و طبیعی باشد. کاربران اسنپ چت مخصوصاً دوست دارند فیلمهای عمودی افرادی که از طریق تلفن های هوشمند شلیک شده اند. به همین ترتیب ، کاربران اینستاگرام دوست دارند تصاویر زیبایی را مشاهده کنند.

مطمئناً می توانید یک پیام 140 کاراکتر را در توییتر بنویسید ، عکس آن را بگیرید و در Snapchat / Instagram / Facebook ارسال کنید.

با این حال ، این فقط همان سطح مورد علاقه مخاطبان هدف شما را به خود جلب نخواهد کرد. به عنوان یک استراتژی بازاریابی محتوا ، بی تفاوت ، حتی کسل کننده به نظر می رسد.

این برگه تقلب ، که توسط Likeable Media به اشتراک گذاشته شده ، جوانب مثبت و منفی شبکه های اصلی رسانه های اجتماعی را برجسته می کند.

13
گری Vaynerchuk نمونه ای عالی از یک فرد است که به خوبی همه سیستم عامل های رسانه های اجتماعی را اداره می کند. تمام به روزرسانی های او پر شده از مطالب جذاب ، شخصی و مرتبط است که به نظر می رسد در یک شبکه اجتماعی قرار دارد.

اگر نمایه اینستاگرام او را مرور کنید ، بسیاری از نقل قول های الهام بخش با خود گری را در پس زمینه مشاهده خواهید کرد. همچنین تصاویر صادقانه را از درگیری های رویداد وی مشاهده خواهید کرد.

14
در توییتر ، به روزرسانی های وی ترکیبی از فیلم ها ، تصاویر و افکار واقعی او درباره وقایعی است که وی مهم می داند. بنابراین ، او فقط در نوع محتوایی که مردم انتظار دارند ، به اشتراک می گذارد.

حتی اگر او ممکن است برخی از محتوا را از طریق ابزارها خودکار کند ، بیشتر محتوای اجتماعی وی جذابیت معتبری دارد. و از آنجا که اصالت گواهی مدرن در شبکه های اجتماعی است ، به روزرسانی های گری درگیر شدن زیادی دارند ، که این مهم برای ترافیک مراجعه به ارجاع است.

جنبه دیگری که باید روی آن توجه کنید ارتباط برقرار کردن با پیروان رسانه های اجتماعی است.

اگر هر یک از پروفایل های رسانه های اجتماعی من را دنبال می کنید ، ممکن است متوجه شده باشید که من به اکثر سوالات و نظرات باقی مانده در پست های من پاسخ می دهم. به این دلیل من از بازخورد هرکدام از شما قدردانی می کنم

12
علاوه بر داشتن یک استراتژی قوی برای محتوای رسانه های اجتماعی ، باید یک ساختار سایت نیز داشته باشید که بازدید کنندگان را ترغیب به اشتراک گذاری مطالب خود در سیستم عامل های مختلف کند.

زمانی را که می خواستید URL را کپی کنید و به صورت دستی در رسانه های اجتماعی ارسال کنید ، به یاد دارید؟

این روند یک ناراحتی واقعی است.

با وارد کردن دکمه های رسانه های اجتماعی در وب سایت خود ، می توانید وسایل اضافی مورد نیاز بازدید کنندگان خود را از طریق آن پر کنید تا محتوای خود را در شبکه خود به اشتراک بگذارید.

هنگامی که بازدید کنندگان بر روی دکمه رسانه های اجتماعی کلیک می کنند ، به طور خودکار یک لینک صفحه فرود و عنوان پست وبلاگ ایجاد می کند تا بازدید کنندگان بتوانند به سرعت آن را شخصی سازی کرده و با مخاطبان خود به اشتراک بگذارند.

ShareThis را برای انجام کار توصیه می کنم.

به عنوان یکی از کامل ترین ابزارهای اشتراک گذاری اجتماعی در آنجا ، می توانید زمان زیادی را صرف کاوش در ShareThis و بسیاری از ویژگی های آن کنید.

احتمال وجود دارد که برخی از ویژگی های آن رویکرد بازاریابی رسانه های اجتماعی شما را تغییر دهد ، در حالی که به هدایت سهام بیشتر اجتماعی و به تبع آن مراجعه بیشتر به وب سایت شما کمک می کند.

با استفاده از رویکردهای مختلفی که در بالا مشاهده شد ، می توانید محتوای خود را برای بخشهای مختلف مخاطبان خود جذاب کنید.

اگر به طور مداوم ارزش خود را ارائه می دهید ، برای ارتقاء پیشنهادات در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی و تولید بیشتر فروش ، راهکار بیشتری دارید.

وب سایت های پرسش و پاسخ
چند بار یک سوال یا پرس و جو را در Google تایپ کرده اید و پاسخ شما در وب سایتی مانند Quora یا Stack Exchange نشان داده شده است؟ همه ما از سایتهای پرسش و پاسخ در یک نقطه یا نقطه دیگر استفاده کرده ایم ، حتی اگر در آن زمان ارزش عظیم آنها را متوجه نشده باشیم.

دلیل این امر این است که این وب سایتها مانند دستگاه های ترافیک ارگانیک هستند. آنها می توانند برای یافتن آنلاین خود بدون هیچگونه استراتژی جامع یا پیچیده سئو در زمینه کار ، شگفتی سازند.

این امر به ویژه در مورد Quora و Stack Exchange که دو محبوب ترین سایت پرسش و پاسخ در آنجا هستند صادق است. در حقیقت ، طبق گفته الکسا ، Quora 110مین وب سایت محبوب جهان و 61مین وب سایت پرطرفدار در ایالات متحده است.

تصویر چسبیده 0 350
دقیقاً مانند هر تلاش دیجیتالی ، برای به حداکثر رساندن نتایج خود ، باید با برنامه ای به این سایت ها نزدیک شوید. برای کشف چگونگی عملکرد آنها ، انواع سؤالاتی که ممکن است از آنها سود ببرید ، و چگونگی جذابیت به بهترین نحو برای خوانندگان و به حداکثر رساندن تأثیر خود ، مدتی وقت بگذارید.

به عنوان مثال ، توجه خواهید کرد که Stack Exchange دارای یک سری سایت های مینی Q&A برای موضوعات مختلف است که بسیاری از آنها به آموزش و فناوری اختصاص داده شده است. برخی از مارک ها یک مسابقه کامل خواهند بود ، در حالی که برخی دیگر ممکن است بخواهند تکنیک های مرتبط تری را در نظر بگیرند.

با شناسایی بهترین مباحث ، عبارات جستجو و دسته بندی های خود شروع کنید.

هنگامی که سؤالات مناسبی برای پاسخ یافتن پیدا می کنید به دنبال یک فرمول جادویی باشید: جدیدترین سوالات با بالاترین بازدید و کمترین پاسخ. به این دلیل است که سوالات جدید بیشترین توجه را به خود جلب می کنند و کمترین رقابت را دارند.

در نمایه خود ، بخش “می داند درباره” را پر کنید تا زمینه های تخصصی خود را به خوانندگان نشان دهید. برای یافتن موارد مناسب می توانید جستجو انجام دهید. Quora محبوب ترین را پیشنهاد می کند ، و شما می توانید

پس از بهینه سازی نمایه خود ، بر روی دکمه “پاسخ” در بالای فهرست خود کلیک کنید. Quora چند سؤال را برای شما پیشنهاد می دهد که بر اساس این موارد به آنها پاسخ دهید.

تصویر چسبیده 0 346
سؤالات را بر اساس زمان ارسال شده ، تعداد پاسخ ها ، و تعداد دنبال کنندگان حرکت کنید … و پاسخ دهید!

برای Stack Exchange ، روند کمی ساده تر است. من ذکر کردم که دارای سایتهای مینی بصورت موضوعی است که می توانید از طریق منوی کشویی بالا به آنها دسترسی پیدا کنید.

تصویر چسبیده 0 347
علاوه بر این ، شما می توانید همه چیز را در سایت با برچسب ها مرتب کنید.

تصویر چسبیده 0 351
این تقریباً شبیه Quora است ، اما Stack Exchange یک امتیاز عالی به شما می دهد: فیلترهای اضافی برای انتخاب بهترین سؤالات شما. یکی از موارد دلخواه من “جدیدترین” فیلتر به همراه “رای” و “مکرر” است.

تصویر چسبیده 0 345
هنگامی که توجه خود را به سؤالات صحیح توجه کردید ، در اینجا تلاش نکنید. پاسخ های خود را برای تأثیر حداکثر ساختار دهید.

این در واقع در مورد کیفیت بیش از کمیت است. اگر پاسخ های شما با کیفیت عالی نیست ، نمی خواهید ترافیکی را که امیدوارید دریافت کنید.

من اکیداً فقط به سؤالاتی در مورد مباحثی که قبلاً در مورد آنها نوشته اید پاسخ دهید ، بنابراین می توانید پاسخ های محکمی با امکان مرتبط سازی و طبیعی خواندن خوانندگان به سایت خود ارائه دهید.

به عنوان مثال یکی از سؤالات قدیمی من Quora را که کاملاً مربوط به پستی بود که قبلاً نوشتم:

تصویر چسبیده 0 344
به طور کلی ، 3 روش برای فیلمبرداری وجود دارد. این روش کوتاه و شیرین بود.

به عنوان یک روش جایگزین ، می توانید پاسخ مفصل تری بنویسید که هنوز به وب سایت خود پیوند دارد.

در روش سوم ، جسورانه تر ، می توانید مستقیماً وارد قتل شوید و مستقیماً محصول یا خدمات خود را توصیه کنید.

تصویر چسبیده 0 343
این بسیار مهم است که شما صادقانه و شفاف باشید و دقیقاً توضیح می دهید که چرا محصول شما به جواب یا حل سوال کمک می کند. هرزنامه نگیرید!

به یاد داشته باشید ، برای اینکه در روش Q&A موفق باشید ، باید مورد توجه کاربران قرار بگیرید ، بنابراین باید واقعاً از جواب شما ارزش کسب کنند.

مانند تمام تلاشهای بازاریابی دیجیتال ، شما باید تلاش خود را دنبال کنید تا اطمینان حاصل کنید که در واقع به نتیجه می رسید.

Google Analytics یک روش عالی برای بررسی این مورد است. مراجعه به Acquisition view Preview → All Traffic → Referrals.

به دنبال نام سایت های پرسش و پاسخ خود باشید تا ببینید که در واقع چه تعداد از افراد روی پیوندها در پاسخهای شما کلیک کرده اند. شما همچنین می توانید آمارهای مفید دیگری مانند مدت طولانی ماندن آن کاربران در سایت شما و اینکه آیا آنها از صفحات دیگر در سایت شما بازدید کرده اند ، مشاهده کنید.

تصویر چسبیده 0 342
اگر 5-10 پاسخ اول شما تکانه ای را که امیدوار بودید ، انتخاب نکنید ، دلسرد نشوید. این طبیعی است. این مسئله را تا زمانی که به 20-30 سؤال بپردازید ، نگه دارید و آن زمان واقعاً خواهید دانست که آیا تلاشهای شما ارزش آن را داشته است یا خیر ، آیا باید با این استراتژی ادامه دهید.

در اینجا چند سایت پرسش و پاسخ دیگر وجود دارد که می توانید بررسی کنید که آیا این مناسب برای صنعت ، اهداف و استراتژی شماست:

پاسخ ها
بلورتیت
بانک پاسخ
پاسخگویی
دانشی که شما به عنوان یک متخصص در زمینه خود دارید ، همان دانشی است که شما باید برای مشخص کردن در وب سایت های Q&A.

بنابراین نمایه ای را ایجاد کنید و به دنبال آن دسته از افرادی باشید که اعتبار خود را برای آنها ایجاد می کنید.

نتیجه
برای ایجاد ترافیک به سایت خود نباید فقط به موتورهای جستجو اعتماد کنید.

پس از خواندن این پست ، اکنون باید با تاکتیک های مختلفی که می توانید استفاده کنید تا مردم بتوانند از سایت شما بازدید کنند ، آشنا شوید.

چنین تاکتیکی ها شامل تبلیغات آنلاین ، ترافیک رسانه های اجتماعی ، ارسال مهمان و اظهار نظر است.

این که آیا شما یکی از این تاکتیک ها را در انزوا استفاده می کنید ، یا همه آنها را با هم استفاده می کنید – هر یک از آنها می توانند نحوه جذب وب سایت شما در حال حاضر بازدید کننده را تغییر دهند.

یکی از روش های موجود را امتحان کنید و ببینید که آیا در نهایت می توانید از تکیه به ترافیکی که فقط از موتورهای جستجو تکیه می کند فاصله بگیرید.

چه اتفاقی افتاده است که شما بدون ایجاد تکیه بر موتورهای جستجو ترافیک ایجاد کنید؟

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin instagram takipçi satın alucuz takipçi satın algüvenilir takipçi satın alkusadasi escortElektronik sigara