△ O X ▢

یک نگاه برای اولین بار در پلی استیشن 5 DualSense کنترل [Game Informer] “سونی با معرفی پلی استیشن 5 DualSense کنترل کننده بی سیم. این یک تکامل کلاسیک پلی استیشن کنترل فرم دیده ایم بیش از نسل های قبلی با برخی از ویژگی های جدید است. کنترل کمی سبکتر و Hideaki Nishino سونی معاون ارشد پلت فرم برنامه ریزی و مدیریت می گوید که این شرکت می خواست به “حفظ باتری قوی زندگی” برای قابل شارژ کنترلر. “بر اساس بحث های ما با توسعه دهندگان” Nishino گفت: “ما به این نتیجه رسیدند که حس لمس در گیم پلی بازی بسیار شبیه به صوتی, نبوده است, تمرکز بزرگ برای بسیاری از بازی ها.” این کنترل با استفاده از بازخورد لمسی است و باعث تنش است. به طور کلی زاویه دست باعث و گرفتن کنترل متفاوت از قبلی است. Nishino می گوید این شرکت آزمایش کنترل ارگونومی با بازیکنان مختلف دست و اندازه و می خواستم آن را به “احساس کوچکتر از آن واقعا به نظر می رسد.””

• این PS5 کنترل Reimagined به عنوان شخصیت های ناز و انسان Personifications [Kotaku]

“وجود دارد یک تاریخچه از طرفداران reimagining کنسول های بازی به عنوان انسان است. به طور معمول, آنها تبدیل به انیمیشن دختران است که به ناچار اتفاق می افتد با DualSense اما این بار به پلی استیشن 5 کنترل کننده نیز تبدیل به شخصیت های ناز. بیایید نگاهی به برخی!”

• جدید سونی DualSense کنترل آن است هیجان انگیز ترین طراحی از اصلی پلی استیشن [آستانه]

“از اولین بار شما را در آن نگاه کنید آن را روشن است که این یک چیز جدید که کاملا متفاوت (و امیدوارم بهتر) از گذشته پلی استیشن کنترل است. دو تن رنگ! این تاثیری کمتر از زاویه ای طراحی! USB-C! درخشان چراغ آبی! حتی فانتزی جدید PS-شکل آرم را فشار دهید. اینترنت روشن پس از اعلام با مقایسه به اینده ربات حوا از دیزنی WALL-E به BMW i8 را به طراحی دوباره شرکت از سال 2009 Star Trek فیلم. این DualSense نیست فقط یک لوازم آرایشی و بهداشتی طراحی مجدد ، سونی نیز با قرار دادن در یک آرایه وسیعی از ویژگی های جدید مانند آن تطبیقی است که می تواند باعث تنظیم مقاومت جدید بازخورد لمسی فن آوری است که این شرکت ادعا می کند که به مراتب پیشرفته تر از مد افتاده رامبل سخت افزار و حتی اصول اولیه مانند یکپارچه میکروفن. همه از این آزمایش کار می کند ؟ ما باید صبر کنید تا سعی کنید از کنترل کننده — و از همه مهمتر دیدن اگر توسعه دهندگان آنها را اتخاذ. تاریخ پلی استیشن کنترل آشغال با ایده های استفاده نشده مثل PS3 را SIXAXIS motion sensing یا PS4 را حرکت مبتنی بر صفحه لمسی. اما نکته کلیدی در اینجا این است که سونی در تلاش است تا همه چیز را به حرکت رو به جلو است.”

• بعدی پلی استیشن کنترل کننده است که به نام DualSense به نظر می رسد مانند یک ربات سرد [Ars Technica]

“بزرگترین تفاوت ویژگی های می آید در قالب یک به طور کامل به روز شده “بازخورد لمسی” سوئیت که ما درک می کنیم مقایسه مطلوب به نینتندو “HD سر و صدا” ویژگی در آن سوئیچ شادی باهم کنترل است. سونی ارشد معاونت Hideaki Nishino نمی رفتن به جزئیات در مورد چگونگی DualSense به غرش خواهد متفاوت از DualShock 4 خط اما ظریف-تنظیم بازخورد لمسی می تواند ارائه طیف بیشتری از سر و صدا حساسیت و قرار دادن بیشتر gamepads ارائه حداقل وقتی که درست انجام شود. “استریو” غرش بازخورد است که با دقت می غرند از یک طرف به طرف دیگر می توان با این سیستم اما سونی نیست روشن. Nishino تنها به ذکر یکی از خاص DualSense غرش جایزه در مقایسه با دیگر gamepads: “تطبیقی” غرش بازخورد. Nishino ارائه می دهد مبهم شرح چگونه فشار دادن PS5 را “L2” و “R2” باعث خواهد شد بازیکنان اجازه “واقعا احساس تنش از اقدامات خود را مانند زمانی که رسم تعظیم به ساقه فلش.” در حالی که Nishino متن نمی گویند بنابراین کنترل پورت شارژ در حال حاضر به نظر می رسد به یک USB Type-C connector, هر چند از آن باقی مانده است دیده شود که آیا این را قادر خواهد ساخت سریع تر شارژ باتری در آینده و یا اینکه DualSense داخلی باتری خواهد بود هر بزرگتر از بی بنیه DualShock 4 ارائه شده است. بدون رسمی مشخصات فقط ما چپ اعتماد Nishino را وعده “قوی باتری زندگی” و “کاهش[اد] وزن است.” و این نه فقط جدید غرش تکنولوژی که ممکن است وزن این کنترل کردن; به DualSense نیز یک ورزش تعبیه شده میکروفون آرایه که Nishino توصیف به عنوان مناسب برای “سریع مکالمه.” او توصیه می کند که بازیکنان هنوز هم استفاده از یک هدست اختصاصی “برای یک دوره طولانی تر است.” نه تصاویر بالا و نه رسمی PS پست وبلاگ را تایید می کند یا نه به انتظار یک جک هدفون 3.5 mm.”

• تکامل از پلی استیشن کنترل [Push Square]

“ما در آستانه نسل بعدی که پلی استیشن 5 گام به کانون توجه است. در میان دیگر تیتر ویژگی های چنین به عنوان سریع SSD, 3D, صوتی, و به طور جدی کارآمد رابط کاربری جدید سونی با کنسول خواهد شد البته ورزشی تجدید نظر کنترل. ما اکنون می دانیم این PS5 کنترل به عنوان DualSense و این بزرگترین خروج سونی تا کنون ساخته شده است از نظر طراحی. حتی DualShock نام شده و در حال غرق. آن را هنوز هم حمل اصول پلی استیشن پد, اما اگر شما مقایسه اصلی برای آینده دستگاه تفاوت شب و روز است. آن را الهام بخش ما را به نگاهی به در چگونه کنترلر پلی استیشن اتحادش را تغییر بیش از این دوره از 25 سال […] به دنبال بازگشت در پلی استیشن عمده دستگاه های ورودی آن را جذاب به مقایسه آنچه را در طول سال تغییر و همچنین به عنوان آنچه باقی ماند همان. اساسا هر کنترل bares همان دکمه اما سونی به تدریج اضافه شده بیشتر و قابلیت های بیشتر. DualSense ممکن است شبیه به یک تغییر شدید حتی در مقایسه با DualShock 4 اما هنوز هم کاملا یک پلی استیشن طراحی ساختمان از موفقیت های اولیه که اصلی کنترل کننده. که پلی استیشن پد خود را شخصی مورد علاقه? آیا شما مشتاق در DualSense PS5 کنترل و یا شما ترجیح داده اند بیشتر آشنا نگاه می کنید ؟ خود را در نظرات زیر.”

ارسال شده توسط صدای فش فش (0 دیدگاه کل)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im