افزایش غیرممکن زیبا و سالم بازی [آستانه] “شده است وجود دارد رونق در محبوبیت برای عناوین مانند قورباغه به تازگی کارآگاه; این اغلب دمدمی, آرامش بخش, خنده دار, شاید یک ذره پوچ و devastatingly شایان ستایش است. فکر می کنم غریب ماجراهای در Wattam های جذاب نیش اندازه بازی با Sokpop جمعی از پیاده روی آرامش بخش سفر در یک پیاده روی کوتاه و رویایی مزرعه سیم از باغ داستان. این “uwu بازی” — شخصا ابداع پس از شکلک ها که نشان دهنده یک حس قریب از شادی از تجربه بیش از حد از cuteness — یک تضاد کامل از مفاهیم سنتی از بازی های ویدئویی که معمولا به آدرنالین خیس عمل گلشیری و یا با شکوه, فانتزی, حماسه که در آن خطر نحوه lurks در هر گوشه. به جای uwu بازی پر از حکایات و اتفاقات هستند که قطعا کمتر مهم و زمین شکنانه آنها به عنوان تمرکز بر جذابیت پشت دنیوی است. وقتی که من پرسید که این توسعه دهندگان در مورد تاثیرات خود را معلوم شد بسیاری از آنها تا حد زیادی با الهام از آنچه آنها را در اطراف آنها و اتفاقات در زندگی روزانه خود را.”

• سالم بازی یک حساب توییتر ارزش زیر در این دوران تاریک [PC Gamer][از طریق توییتر @_wholesomegames]

“رسانه های اجتماعی است نه یک محل لذت بخش می شود بیشتر از زمان, اما بسیاری از ما به آن معتاد به هر حال. وقتی که من واقعا شروع به احساس مانند سیاست داغ طول می کشد و جریان بی پایان از وحشتناک اخبار در توییتر ذوب شد مغز من شروع کردم به دنبال هر حساب من تصادفا در سراسر آن نوشته شده سرد هنر است. من هنوز هم برخی از افسرده اما آن را آمیخته با آثار هنری زیبا در حال حاضر. چیزهای که من را خوشحال می کند. بنابراین آیا سالم بازی یک حساب کاربری جدید است که واقعا همه چیز در مورد آنچه آن را در قلع می گوید: “روشن روز خود را با, زیبا و دلفریب, دوستانه, رنگارنگ, و استقبال از بازیهای رایانهای.” این پیچیده نیست ایده. این یک خوراک از تصاویر و انیمیشن های gif از طیف وسیعی از روشن شامپانی شاد بازی. متنی که به همراه این تصاویر به همان اندازه مثبت اختلاط توصیه های با داستان های شخصی. تمیزی و گرما از شور و شوق در اینجا فقط باعث می شود من لبخند. من آموخته ام در مورد چند بازی جدید که من کنجکاو در مورد. منظورم این است که نمی توان کنجکاو در مورد Catadel یک شهر ساز با گربه ؟ ممکن است پر از بازی های کشاورزی این روزها اما وای می کند در تابستان مارا نگاه فقط زیبا و سرگرم کننده است. و من واقعا نیاز به بازی یک کلاه در زمان یکی از این روزها است.”

• استراحت بازی ها: بهترین لرز بازی بر روی کامپیوتر به شما کمک کند باز کردن از پیچ در سال 2020 [PCGamesN]

“چه در حال آرامش بخش ترین بازی شما باید در بازی به شما کمک کند استرس? گاهی اوقات ما همیشه نمی خواهید برای پایان دادن به یک روز پر مشغله با سر پمپاژ ریتم خشونت Thumper یا شمال از 100 تلاش در برابر یک روح تاریک ، به جای آن وجود دارد که همه ما می خواهیم انجام دهیم این است که نستله به ما دنج بازی تاج و تخت با یک فنجان چای و لرز بازی به ما کمک کند ما را فراموش تنش و گونه. آرام بخش بازی های ما نگاه کنید در این لحظات نباید بیش از حد مالیات در ماده خاکستری خود را. و نه باید آنها را بیش از حد بلند, اکشن سنگین و یا متکی به رعد و برق سریع واکنش شما نیاز به موفقیت در رقابتی چند نفره بازی. آسان, ملودیک, موسیقی متن فیلم باید به آرامی قرعه کشی شما را به یک جذاب جهان است که سزاوار بود چشیده و نه با عجله از طریق. اگر شما علاقه داشتن به یک استراحت از محبوب battle royale بازی رقابت برای توجه کامل خود را در نظر بگیرید و سپس آرام بخش بازی ها در این لیست است. شما شیرجه رفتن به اعماق اقیانوس آبی Abzu مرتب کردن کثیف سرزمین در خانه Flipper, و, er, رول همه چیز را به یک توپ عظیم در Katamari Damacy REROLL. اجازه دهید فقط می گویند که آن را می آید به این نوع از آرامش بخش بازی شما باید سعی کنید ما باید تمام پایگاه های تحت پوشش.”

• بازی های بخار با برچسب “سالم بازی”
• خارش است.io بازی های دار برچسب “سالم”
• 10 سالم و بی خطر تصویری بازی خود را با مادر
• 9 سالم و بی خطر استرس-رایگان بازی های ویدئویی به روشن خلق و خوی شما
• سالم ترین بازی های چند نفره

ارسال شده توسط صدای فش فش (32 نظرات کل) 35 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

من قصد ندارم ناراحت شود با افرادی که در اینجا و معرفی یک دسته از دیگر زیبا, آرامش بخش, سالم و بی خطر نوع تصویری از بازی به بازی.

در اینجا چند توصیه:

• Stardew دره
• دونات شهرستان
• لجن گله دار
• Abzu
• Monument Valley

ارسال شده توسط صدای فش فش در 9:05 AM در تاریخ 11 مارس [3 علاقه]

اجازه بدهید به شما بگویم در مورد یک بازی در مورد یک غاز

“یک پیاده روی کوتاه” چنین کوچک فوق العاده در درمان.
ارسال شده توسط egypturnash در 9:23 AM در تاریخ 11 مارس [1 علاقه]

من دوست دارم یک بازی به نام “یک روز در دامنه” است که اسکی بازی اما نه با تمرکز بر رقابت و یا هر چیزی فقط در یک بازی که در آن شما به کوه, سوار آسانسور و گفتگو با غریبه ها, اسکی اجرا می شود برخی از شاید ملاقات دوستان برای ناهار skied برخی بیشتر و سپس رفت و برگشت به داخل کابین و شاید بازی مینی بازی خود را با کابین جفت.
ارسال شده توسط grumpybear69 در 9:34 AM در تاریخ 11 مارس [3 علاقه]
کل سایت فلش و تقریبا غیر قابل دسترس در حال حاضر, اما من واقعا از دست Ferry Halim را شیرین و جذاب Orisinal games. وجود دارد برخی از پس زمینه در اینجا.

آه و همچنین Eyezmaze! (کمی عجیب و غریبتر اما هنوز هم زیبا)
ارسال شده توسط oulipian در 9:35 AM در تاریخ 11 مارس [8 علاقه]

من دوست دارم یک بازی به نام “یک روز در دامنه” است که اسکی بازی اما نه با تمرکز بر رقابت و یا هر چیزی فقط در یک بازی که در آن شما به کوه, سوار آسانسور و گفتگو با غریبه ها, اسکی اجرا می شود برخی از شاید ملاقات دوستان برای ناهار skied برخی بیشتر و سپس رفت و برگشت به داخل کابین و شاید بازی مینی بازی خود را با کابین جفت.

اگر شما جستجو برای عبارت “اسکی” در بیش از خارش است.io شما تولید بسیاری از نتایج و همه آنها نگاه بسیار خنک و آرامش بخش است.
ارسال شده توسط صدای فش فش در 9:40 AM در مارس 11 [2 علاقه]

نوع کلمات رو تا حدودی بدبینانه پاسخ هنگامی که آن را در اینجا نوشته شده بود اما آن را فوق العاده سالم و بی خطر “بازی”.
ارسال شده توسط نهفته هشت ضلعی در 9:52 AM در تاریخ 11 مارس [1 علاقه]
I <3 رنگ فوق العاده کوچک بازی که در آن شما را کمی مربع رنگی است که از نظم و شما آنها را به منظور و آنها را زیبا.
ارسال شده توسط saturday_morning در 9:52 AM در تاریخ 11 مارس [1 علاقه]
آیا اژدها تلاش سازندگان 2 تعداد ؟ که بازی به معنای واقعی کلمه تنها چیزی که من می توانید بازی در حال حاضر
ارسال شده توسط capnsue در 9:59 AM در تاریخ 11 مارس
capnsue من می خواهم بگویم آن را بسیار کم ریسک. چه رزمی وجود دارد, نمی تواند باعث استرس بیش از حد آن بیشتر شبیه دلخوری.
ارسال شده توسط صدای فش فش در 10:00 AM در تاریخ 11 مارس
در حالی که پیش من پشت کردم به سلول های مرده و آن را به من بدبخت چون من نه لذت بردن از آن در همه و به جایی نمی. من می خواهم بازی برای یک ساعت و فقط تا پایان بد خو و خسته.

سپس من شروع به بازی Wandersong.

من به سختی می تواند به بیان میزان شادی من از این بازی. از آغاز تا پایان آن خنده دار بود و تند و تلخ; من به طور مداوم در حال مسخره تشبيه در چهره من; شخصیت های به یاد ماندنی; نوشتن فوق العاده است.

آن را به طور کامل chillout موسیقی بازی–وجود دارد کارفرمایان و فلان چیز–اما آن را آمرزنده و اکثریت از این بازی است که به بررسی و گفت و گو و نور پازل. و اصلی مکانیک بازی است که آواز خواندن! واقعا آهنگ بزرگ!
ارسال شده توسط ropeladder در 10:06 AM در تاریخ 11 مارس [1 علاقه]

این است که چرا من منتظر جدید شبیه ساز پرواز. من فرض این حالت آسان? من نمی خواهم برای یادگیری در مورد سوخت وزن و فلپ من فقط می خواهم به افزایش می یابد.
ارسال شده توسط کیپ در 10:11 AM در تاریخ 11 مارس [1 علاقه]
من ثبت نام. من تمام دل تبدیل به “سالم” بازی (و یا اگر وجود دارد خشونت لطفا آن را کارتونی). من هرگز می خواهم که به سر راه من از طریق یکی دیگر از بازی هرگز دوباره.
ارسال شده توسط Ashwagandha در 10:13 AM در تاریخ 11 مارس [1 علاقه]
من امیدوار اخیر نوستالژی برای رجعت بازی راه اندازی مجدد خواهد شد Infocom و ما با ارائه مدرن برخی از داستان های تعاملی در همان سطح به عنوان Zork. من کشف کردم خواندن, کامپیوتر و D&D در مورد همان زمان و Zork گره خورده است این همه با هم در یک راه, که برای من هنوز هم ممنون.
ارسال شده توسط eisenkrote در 10:21 AM در تاریخ 11 مارس [1 علاقه]
این است که چرا من منتظر جدید شبیه ساز پرواز. من فرض این حالت آسان? من نمی خواهم برای یادگیری در مورد سوخت وزن و فلپ من فقط می خواهم به افزایش می یابد.

Hmm مطمئن نیستم در این مورد. من همیشه شنیده ام که شبیه ساز پرواز متمرکز شده بود در واقع آن چیزی است که به من نگه داشته و دور از آن بازی است.
ارسال شده توسط صدای فش فش در 10:45 AM در تاریخ 11 مارس

لرز بازی ها بازی های مورد علاقه من! من عاشق دیدن بازی های که در قرعه کشی تمایل & رفتار و برخورد در مقابل مبارزه یا پرواز پاسخ. آن را نیز فوق العاده برای من جالب است که چگونه این بازی قرعه کشی یک مجموعه کاملا متفاوت از تأثیرات و زیبایی شناسی از عناوین AAA.
ارسال شده توسط storytam در 10:45 AM در تاریخ 11 مارس
آن را نیز فوق العاده برای من جالب است که چگونه این بازی قرعه کشی یک مجموعه کاملا متفاوت از تأثیرات و زیبایی شناسی از عناوین AAA.

من نمی خواهد ذهن و دیدن آن را به طور مستقیم تحت تاثیر قرار AAA بازی آن را در برخی از واقعا جالب سبک گیم پلی. مانند من دوست دارم برای بازی های بیشتر در سبک Splatoon. مصرف یک نوع مانند فریم در ثانیه و تزریق برخی از سالم به آن در Splatoon مورد با تحت اللفظی پینت بال مکانیک.

یا آنچه در مورد یک نبرد رویال بازی که در آن شما می توانید تنها “حمله” یکدیگر را با بالش یا خالص ‘مخفی کردن و به دنبال’ حالت. مانند اجازه ساختارشکنی این ژانرهای دیگر به بیشتر احمقانه و کمتر تهاجمی راه.
ارسال شده توسط صدای فش فش در 10:52 AM در تاریخ 11 مارس

یک پیاده روی کوتاه است که در واقع بسیار خوب و رایگان خواهد بود در حماسه به زودی.

من آن را به صورت رایگان از طریق فروتن, اما هنوز هم به پایان رسید تا خرید آن را بعدا به خاطر آن سزاوار بود خریداری کرد.
ارسال شده توسط ODiV در 10:56 AM در تاریخ 11 مارس

سفر مورد علاقه شخصی من از این نوع بازی ها. من عاشق این روند است.

همچنین… تنها نه روز تا یک نام تجاری جدید عبور از حیوانات بازی وارد جهان!
ارسال شده توسط هم اتاقی در 11:03 AM در تاریخ 11 مارس

من یک پیاده روی کوتاه در فروتن گنجینه و پس از خرید دو نسخه را به بچه ها من برای کریسمس. آن است که بسیار لذت بخش و تعجب آور چقدر بیشتر به آن وجود دارد از آن در ابتدا به نظر می رسد. و نوشتن خوب است! و برخی از بهترین هواپیمای بی موتوری پرواز/پرواز در هر بازی تا کنون است.
ارسال شده توسط: مستقیم-11:05 AM در تاریخ 11 مارس
غاز طرفداران بازی? Pst…رایگان وجود دارد ‘پویا تم برای PS4 و این واقعا خنده دار است.
ارسال شده توسط sexyrobot در 11:10 AM در تاریخ 11 مارس
ان: ابر گیر تواریخ یکی از بازی های مورد علاقه من بود.

این همه در مورد در حال اجرا (و پریدن و هواپیمای بی موتوری پرواز) در اطراف ناز و بسیار زیبا و متنوع جهان باز با بسیاری از خوب طراحی عمودی و بدون خطر به دنبال اسرار بدانند چگونه به دریافت بیش از وجود دارد, کاشت درختان و hoovering تا منابع مختلف با مقدار بسیار کمی از عبور از حیوانات (دلربا و تجارت w/چند NPCs و بسیار ابتدایی کشاورزی) مخلوط را به مبارزه با خود-رایگان نفس از وحشی.
ارسال شده توسط راست در 11:19 AM در تاریخ 11 مارس [1 علاقه]

آن را از چند سال پیش اما Owlboy نیز به ارزش چک کردن.
ارسال شده توسط صدای فش فش در 11:51 AM در تاریخ 11 مارس
من عاشق آن همه تنها شکایت من این است که بسیاری از اینها PC/mac تنها سیستم عامل که در آن من باید نزدیک به صفر رایگان بازی زمان. من می خواهم به خرید یک پیاده روی کوتاه و باغ داستان در یک لحظه اگر من می تواند بر روی سوئیچ یا iOS.
ارسال شده توسط SaltySalticid در 11:52 AM در تاریخ 11 مارس
حلقه مناسب ماجراجویی بسیار کم ریسک. دشمن بزرگ است که بد نیست و آن را دشوار است به از دست دادن یک نبرد چون شما اساسا می تواند به طور کامل درمان خود را با دادن یک حمله و اگر شما نمی خواهید به انجام است که شما می توانید مصرف شفا مخلوط (که واقعا آسان برای خرید و یا ساخت). و اگر شما اتفاق می افتد به گرفتن زدم وجود دارد که مخلوط را دوباره زنده خواهد شد بنابراین شما می توانید در ادامه جنگ.
ارسال شده توسط: هر جا رختی در یک طوفان در 11:54 AM در تاریخ 11 مارس
من عاشق آن همه تنها شکایت من این است که بسیاری از اینها PC/mac تنها سیستم عامل که در آن من باید نزدیک به صفر رایگان بازی زمان

آره وجود دارد یک لیست در هر نقطه–و یا پیشنهادات خود را از خانواده–از آنهایی که شما می توانید بر روی آی فون? من لازم نیست که یک دستگاه بازی اما من دوست دارم به انجام این کار بر روی گوشی من در من (مترو) رفت و آمد …

(من فقط دانلود میکنم <3 رنگ پس من شروع من آرام به پایین وجود دارد)
ارسال شده توسط alleycat01 در 12:18 بعد از ظهر در مارس 11

آره وجود دارد یک لیست در هر نقطه–و یا پیشنهادات خود را از خانواده–از آنهایی که شما می توانید بر روی آی فون?

alleycat01 بسته به چه جدید در آی فون خود را, شما باید در نظر اپل, گذرگاه طاقدار, این اپل نسخه از یک بازی اشتراک است که به شما می دهد دسترسی به یک دسته از بازی ها که بسیاری از آنها می گیرند که سالم دسته. ممکن است به ارزش چک کردن.
ارسال شده توسط صدای فش فش در 12:20 PM در مارس 11 [1 علاقه]

من دوست دارم یک بازی به نام “یک روز در دامنه” است که اسکی بازی اما نه با تمرکز بر رقابت و یا هر چیزی فقط در یک بازی که در آن شما به کوه, سوار آسانسور و گفتگو با غریبه ها, اسکی اجرا می شود برخی از شاید ملاقات دوستان برای ناهار skied برخی بیشتر و سپس رفت و برگشت به داخل کابین و شاید بازی مینی بازی خود را با کابین جفت.

Ohmystars من می خواهم این خیلی
ارسال شده توسط: ظاهرا در 12:26 PM در مارس 11 [1 علاقه]

با تشکر برای rec, صدای فش فش!
ارسال شده توسط alleycat01 در 12:27 PM در مارس 11
سوار آسانسور و گفتگو با غریبه ها

می توانید یکی از پر حرف غریبه ها لطفا ناپسند برف هیولا از SkiFree
ارسال شده توسط oulipian در 12:29 PM در مارس 11 [3 علاقه]

Yeah وجود دارد یک لیست در هر نقطه–و یا پیشنهادات خود را از خانواده–از آنهایی که شما می توانید بر روی آی فون?

اتمام “آسمان” در فروشگاه App. از سازندگان از سفر من فکر می کنم.
ارسال شده توسط skinnydipp در 12:58 PM در مارس 11

می توانید یکی از پر حرف غریبه ها لطفا ناپسند برف هیولا از SkiFree

من مانند آن!
ارسال شده توسط grumpybear69 در 12:59 PM در مارس 11 [1 علاقه]

> حلقه مناسب ماجراجویی

من به تماشای برخی از LP vids و آن را ساخته شده من می خواهم یک سوئیچ و حلقه مناسب ماجراجویی. تا حدودی به این دلیل من نیاز به هر انگیزه ای که من می تواند در شکل. و تا حدودی به دلیل powerups مخلوط. آن را میله های انرژی بیش از حد ؟ به دلیل آن به نظر می رسد ناقص و بدون میله انرژی.
ارسال شده توسط ardgedee در 1:04 ب. ظ در تاریخ 11 مارس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im