1 بازداشت و پس از مسلح carjacking, آدم ربایی در جنوب آتلانتا

پلیس در حال بررسی یک carjacking و آدم ربایی قرار گرفت که در جنوب غربی آتلانتا در شب چهارشنبه.

حدود 7:10 بعد از ظهر افسران نامیده می شدند به 2900 جلوگیری از پرتگاه درایو, جایی که آنها در بر داشت یک مرد که تا به حال شده است carjacked در حالی که او صحبت کردن به یک دوست, آتلانتا, پلیس گفت:. قربانی گفت: یک ون کشیده و متعدد مردان مسلح شروع به پریدن کرد.

متهمان اشاره کرد و اسلحه را در قربانی, دوست, دوست وادار کردن او به داخل ون پلیس گفت:. یکی از متهمان پس از آن صورت گرفت قربانی خودرو و گروه فرار کرد با هر دو وسایل نقلیه.

ون رها کردند در نزدیکی Sylvan جاده و خیابان شوید باعث یک تعقیب و مظنون و ربوده قربانی به پلیس گفت:. یکی مشکوک کشف شده در نزدیکی صحنه و او بازداشت شده بود خلاصه بعد از یک تعقیب پا. نه مظنون و نه اسم اتهامات عنوان شده علیه او منتشر شد.

قربانی که ربوده شده بود پیدا شد آسیبی حدود دو مایل دورتر در نزدیکی ناوگان جاده و لیکوود خیابان.

هیچ اطلاعات دیگری ارائه شد. مورد همچنان تحت بررسی است.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>