1 کشته و 4 مجروح در چهارمین بخش درایو توسط تیراندازی

یک مرد مرده است و چهار نفر دیگر مجروح و پس از یک درایو توسط تیراندازی در شمال شرق آتلانتا صبح روز سه شنبه.

این آخرین در یک رشته از درایو توسط تیراندازی بررسی توسط آتلانتا اداره پلیس از جمله یک حادثه شنبه شب که مجروح a 10-year-old boy.

مرتبط با: 6 مجروح در 3 شبانه درایو توسط تیراندازی در آتلانتا

مدت کوتاهی پس از ساعت 1 صبح سه شنبه ماموران نامیده می شدند به 600 بلوک از پارک وی درایو در چهارمین بخش محله به بررسی یک گزارش از یک فرد شات. آنها دریافتند یک مرد با چند زخم گلوله.

که قربانی که شناسایی شد, درگذشت و پس از او گرفته شده بود به یک بیمارستان است. چهار نفر دیگر مجروح در همان عکسبرداری نشان داد تا در یک بیمارستان خصوصی, خودرو, سخنگوی پلیس افسر استیو اوری گفت.

یکی از چهار است که در شرایط بحرانی, در حالی که دیگران صدمات در نظر گرفته نشده است تهدید کننده زندگی است.

“کارآگاهان متوجه شدند که پنج قربانیان ایستاده بودند و با هم در پیاده رو در پارک وی درایو زمانی که کبود رنگی دوج احتمالا یک رقیب و یا شارژر سوار و سرنشینان خودرو شروع به تیراندازی در قربانیان” اوری در بیانیه ای گفت.

ساعت قبل, پلیس نامیده می شدند به یکی دیگر از درایو توسط تیراندازی در Bankhead محله از شمال غربی آتلانتا. 71 ساله به ضرب گلوله کشته شد در قفسه سینه وقتی کسی در یک خودرو آتش گشودند به گفته پلیس.

بیشتر: 2 مجروح در جداگانه تیراندازی یک ساعت از هم جدا آتلانتا پلیس می گویند

مرد مورد یافت شد 9:15 بعد از ظهر دوشنبه در 1100 بلوک Joseph E. بون بلوار گرفته و به یک بیمارستان است. او پایدار بود صبح روز سه شنبه اوری گفت.

حداقل شش نفر دیگر مجروح شده اند در درایو توسط تیراندازی از شنبه. آن شب ماموران در پاسخ به سه رویداد جداگانه دو در شمال غرب آتلانتا و یکی در گوشه جنوب غربی این شهر است.

همچنین: نظر: چرا هیچ خشم? آتلانتا در آمریکا افزایش, اما آن را به پلیس

10 سال بود که در میان سه نفر زخمی در تیراندازی در مجتمع آپارتمانی در مرکز در خیابان. 63 ساله ای به ضرب گلوله کشته شد در حالی که خواب در یک پیاده رو در خدمه و دو نفر دیگر مجروح شدند در یک درایو توسط تیراندازی در خارج از شادی کردن سالن در Ellsworth, صنعتی, بلوار, به گفته پلیس.

پنج حادثه هنوز در دست بررسی و پلیس گفته اند اگر هر یک مظنون شناسایی شده اند.

— لطفا بازگشت به AJC.com برای به روز رسانی.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *