10 ترین و وحشتناک مکان ها در جهان

[ad_1]

هالووین است بیش از, اما ستمکاران مکان در جهان ما نمی ناپدید می شوند همراه با آن است. آنها خطر ناک دوستداران آدرنالین و داستان های ترسناک که مایل به دیدن چیزی که از آن عادی گردشگران با عجله اجرا میشه. بنابراین در اینجا 10 وحشتناک ترین مکان ها در جهان یکی است و ترسناک تر از دیگری است.

1. Mutter موزه تاریخ پزشکی در فیلادلفیا.

Mutter موزه تاریخ پزشکی در فیلادلفیا – موزه از آسیبهای پیر تجهیزات پزشکی و بیولوژیکی نمایشگاه اقلام; این موزه واقع در قدیمی ترین در شمال امریکا دانشکده پزشکی پیچیده است. موزه است که معروف ترین آن غول مجموعه ای از جمجمه; در اینجا نیز جمع آوری همه نوع از منحصر به فرد نمایشگاه موارد برای مثال یک زن مرده بدن است که تبدیل به صابون در خاک که در آن او به خاک سپرده شد. در اینجا نیز سیامی با دوقلوهای بهم چسبيده جگر اسکلت دو سر کودک و دیگر خزنده showpieces.

2. تروک تالاب در غرب آفریقا. بسیاری از نیروهای دریایی ژاپن در حال حاضر دروغ گفتن در پایین کم عمق تروک تالاب در جنوب آسیا جنوب غربی هاوایی. آبی عمق کاوش توسط ژاک کوستو در سال 1971 و ضخیم-کاشته با wrecks از جنگی و ناوهای هواپیمابر غرق در سال 1944 در باز شد برای غواصان است. اما برخی از آنها هنوز هم ترس از خدمه که تا به حال به سمت چپ خود نبرد موقعیت. کشتی و هواپیما تا به حال زده برای یک مدت زمان طولانی به صخره های مرجانی, اما هنوز هم جدید و خیلی کنجکاو گردشگران که فضولی که در آن آنها نباید تبدیل به قربانیان خود را.

3. Sonora جادوگری بازار در مکزیکو سیتی, مکزیک

مکزیک جادوگران نشسته در اصطبل هستند امیدوار کننده سریع رهایی از فقر و همسر خیانت و شهید عجیب و غریب iguanas قورباغه ها و پرندگان وحشی دار آویخته می شوند برای فروش در قفس بر در و دیوار از چادر. Sonora بازار باز است و هر روز به زائران از شهر مکزیک و گردشگران از فراتر که به اینجا می آیند برای فورچون پیش بینی ها و وعده زندگی بهتر. این محل که در آن مردم محلی اقدام به خرید “supernatural” مسائل اعم از معجون ساخته شده با توجه به باستانی آزتک دستور به مجسمه بودا. سخت سر علاقه مندان و حتی ممکن است خرید در اینجا برخی از خون مار زنگی یا خشک hummingbirds برای رام کردن موفق باشید. یکی باید به یاد داشته باشید که سحر در مکزیک یک شوخی نیست: انجمن ملی از جادوگران مشغول بود و در انتخابات ریاست جمهوری به منظور به نوبه خود آن را به صادقانه و رایگان یکی با استفاده از جادوها جادویی.

4. جزیره ایستر فلفل قرمز

یکی از مرموز ترین مکان های روی زمین است که جزیره ایستر با برش سنگ ارقام غول فرورفته در خاک تحت وزن از هزارههای. مجسمه های خیره در آسمان به عنوان اگر آنها گناه از برخی عرفانی جنایات. تنها سنگ غول می دانم که در آن ناپدید شده اند افرادی که با نصب آنها. وجود دارد هیچ کس در جزیره ایستر چه کسی می داند راز ساخت و انتقال و نصب این مجسمه غول پیکر با ارتفاع 21 متر و وزن 90 تن است. هر چند آنها اغلب نقل مکان کرد بیش از 20 کیلومتر از بازیگران که در آن باستان سازان کار کرده است. امروزه زندگی به سختی طولانی در این جزیره که در آن توانا تمدن پس از رونق گرفت و هیچ کس نمی داند از کجا مرموز سازنده آمده و جایی که آنها ناپدید می شوند. البته به جز کسانی که خواندن Thor Heyerdahl در دوران کودکی است. برای آنها همه این رمز و راز – در مورد ساخت و نصب مجسمه ها و دیگر یک راز است.

5. Manchac مرداب در لوئیزیانا

قایق با گردشگران شناور از طریق مرداب در نور مشعل احاطه شده توسط درختان سرو و موضوعات از خزه حلق آویز از شاخه های درخت سرو. فریاد زدن صدایی از دور می تواند باشد که از rou-ga-rou – کاخون نسخه از گرگ.

Manchac معاوضه نیز به نام “شبح معاوضه”. وجود دارد واقع در نزدیکی نیو اورلئان و محل گوت ها در خواب در مورد. گفته شده است که از این مرداب به نفرین یک اسیر افسون ملکه در آغاز XX قرن هفتم. به عنوان یک نتیجه سه روستا ناپدید شده در طول طوفان در سال 1915. دراز کشیدن در این پرندگان’ گورستان آشفته است تنها با بدن مرده که سطح زمان به زمان – این میراث صد ساله فعالیت های تجاری. علاوه بر این که این تمساح که متعدد از بدن مرده نمی خواهد فشار در خوردن تازه توریستی گوشت.

6. پاریس, دخمه, فرانسه

استخوان ها و جمجمه های بسته بندی شده در دو طرف راهرو مانند کالا در انبار – تعداد زیادی از کالا. هوا اینجا خشک است و خرس فقط یک اشاره جزئی از تجزیه. در اینجا نیز برخی از letterings در آشنایی کلی از انقلاب فرانسه که در حال ضعیف پادشاه و نجیب زادگان. پس از وارد شدن در داخل دخمه تحت پاریس معلوم می شود که چرا ویکتور هوگو و آن برنج را نوشت و خود را معروف داستان در مورد دقیقا این دخمه. آنها کشش حدود 187 کیلومتر در زیر تمام شهر و تنها بخشی ناچیز از آنها را باز کرد ، گفته شده است که بقیه از آنها در حال گشت ویژه افسانه ای زیرزمینی پلیس هر چند به احتمال زیاد آنها در حال گشت توسط سپاه از اجساد. و یا خون آشام ها. خوب چه کسی اهمیت میدهد! معادن در اینجا وجود داشت در دوران روم باستان و زمانی که در سال 1785 پاریس گورستان بود سرشار از تونل خود آمد در حال حاضر دولت است.

7. Winchester House, San Jose, California

“جادویی” Winchester House – تایتانیک ساخت و ساز با بسیاری از خرافات اشاره به آن است. یک فالگیر گفته سارا وینچستر اری برنده زن از سلاح شرکت که ارواح از کسانی که کشته شدند با تفنگ وینچستر را تعقیب او مگر او برگ کانکتیکات حرکت به غرب و ایجاد چنین خانه ای است که نمی تواند به پایان رسید و در طول تمام زندگی خود را. ساخت و ساز آغاز شده است در سن خوزه در سال 1884 و متوقف نمی برای 38 سال تا سارا درگذشت. امروزه ارواح از او جنون زندگی در 160 اتاق این خانه وجود دارد از پله ها رفتن مستقیم به سقف درب که باز درست در وسط دیوار, عنکبوت, نقوش, لوستر و قلاب. پس خانه بود و باز به عمومی وجود دارد پیوسته شکایت در مورد کف زدن درب صدا قدم به قدم در شب چراغ حرکت; دستگیره درب آن به نوبه خود. حتی اگر گردشگران آیا به ارواح اعتقاد محل شوک با آن عظمت.

8. مری کینگ dead-end در ادینبورگ

چند خیابان با گذشته تاریک پنهان در زیر شهر قدیمی قرون وسطایی در ادینبورگ. جایی که در هفدهم-قرن طاعون قربانیان بسته بودند و از چپ به مرگ مشهور است برای آن مبارک. چیزی ناشناخته لمس گردشگران دست و پا. گفته شده است که این شبح از آنی یک دختر جوان بود که در سمت چپ وجود دارد توسط پدر و مادر او در سال 1645. صد سال بعد در ترسناک پری قصه یک ساختمان جدید ساخته شده در محل شاه نزدیک است. در سال 2003 نزدیک افتتاح شد برای گردشگران بودند که جذب داستان در مورد آن فوقالعاده ارواح.

بازدید کنندگان خواهد بود هدایت کردن سنگ پله های تاریک و ظالمانه خطوط.

به جز آنی اتاق وجود دارد یک نمایشگاه از قرون وسطی زندگی و مرگ و میر ناشی از طاعون بازسازی شده است. نکته اصلی این است – متوقف نمی هنگامی که شما احساس می کنید یخی نفس از مرگ است.

9. نهفته ابی از Thelema در سیسیل

آلیستر کراولی – شاید یکی از نفرت انگیز ترین occultists در جهان و این سنگ مزرعه خانه پر از تاریکی بت پرست wall-نقاشی یک بار کسمپلیس از مجالس شیطانی. حداقل آن در نظر گرفته شد از جمله در 1920-s.

کراولی شناخته شده است چرا که از طرفداران او مانند مرلین منسون و این واقعیت است که او به نظر می رسد بر روی جلد Beatles’ آلبوم ‘گروهبان. pepper’s Lonely Hearts Club Band’. کراولی دهکده ابی از Thelema به نام پس از آن مدینه فاضله شرح داده شده در Rabelais’ ‘Gargantua’ که شعار بود “انجام آنچه شما می خواهید.” آن شد کمون رایگان عشق. تازه واردان به حال به صرف شب در “اتاق کابوس” که در آن آنها بالا هروئین و ماری جوانا خیره شد در نقاشی های دیواری از زمین و آسمان و جهنم است. پس از محبوب انگلیسی شیک پوش مرده بود در صومعه رسانه ها مطرح شده تعفن ساخت موسولینی این خطرناک کمون. بدنام مخفی مدیر صحنه Kenneth Anger حال حفر کردن این داستان و فیلم وجود دارد که بعد از آن به طرز مرموزی ناپدید شد. در حال حاضر ابی است که نیمه خراب و grassed بیش از. وجود دارد چند نقاشی چپ در داخل با کمک آن کراولی مرعوب و پیروان خود را.

گردشگران مناسب به باطنی می تواند سرگردان وجود دارد و هیجان خود را.

10. چرنوبیل در اوکراین

گردشگران از آمدن به اوکراین در شهر رها شده از Pripyat خود را در منطقه ممنوعه. اینجا همه چیز در سمت چپ در عجله بسر می رسانید در آن وحشتناک 1986 زمانی که NPP چرنوبیل حادثه ساخته شده و هزاران نفر از مردم خانه های خود را ترک برای همیشه لطفا برای. آپارتمان در حال باز و گسترده پیچک صعود نقاشی دیوار مهد کودک, اسباب بازی, در حال دروغ گفتن در اطراف پراکنده و روزنامه ها از سمت چپ باز میز آشپزخانه. نوسانات هنوز wiggling توسط مرده, باد, creaking. در حال حاضر زمانی که سطح تابش امن برای کوتاه زمان بازديد چرنوبیل باز است برای گردشگران است. تمام گشت و به چرنوبیل هستند و تقریبا مشابه به دلیل حرکات مورد منطقه ممنوعه هستند به شدت محدود است. به عنوان یک قاعده گردشگران از شروع کیف از طریق اتوبوس و سپس به چرنوبیل NPP در پا و سپس تور را و به تماشای “تابوت”. یکی می پرسه در مورد خیابان های شبح-شهر Pripyat و بازدید از پارکینگ آلوده وسایل نقلیه. همچنین ممکن است برای دیدار با محلی خود مهاجران ساکنان “محدود منطقه.”

[ad_2]