12th دانه Blackhawks از بین بردن Oilers در بازی 4

محتوا ي مقاله ادامه داشت

دروازه بان شیکاگو کوری کرافورد با 43 صرفه جویی به پایان رسید. همتای او، میکو کواسکینن، ۲۶ ذخیره برای ادمونتون انجام داد.

ادمونتون تنها 45 ثانیه پس از باز کردن faceoff شروع به گلزدن. McDavid زیپ عبور در سراسر گرفتگی برای Archibald, که یک تایمر از پایین دایره چپ برای اولین بار حرفه ای خود را گل حذفی در هشت بازی دفن.

شیکاگو نمره را در ۱-۱ در ۵:۱۶ علامت دوره اول به هم زد. اويلرز در پايان دفاعي، گردش را انجام داد و سد با هدف يورش براي دومين نشان دار سِري، سرمايه دار شد.

سیاه هاوک ها 2-1 کمتر از سه دقیقه بعد جلو کشیدند. Highmore پارک در مقابل از گرفتگی و منحرف شات توسط دانکن کیت به خالص برای گل دوم خود را در بسیاری از بازی ها.

ادمونتون امتیاز را در ۲-۲ در ۲:۰۲ نشان از دوره دوم به سطح پایین تر کرد. Nugent-Hopkins tallied his second goal of the series on a slap shot, with assists from James Neal and McDavid.

روغنی ها در دوره دوم بازی قدرت پنج دقیقه ای داشته اند اما نمی تواند تبدیل شود. Blackhawks forward Alex DeBrincat drew a five minute major for boarding Oilers Defenseman Ethan Bear, who left the game but later returned.

–زمینه سطح رسانه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im