14 متهم در ارتباط با قاچاق مواد مخدر عملیات

بیش از یک دوجین مردم در مواجهه با اتهام مواد مخدر و مقامات به دنبال 33 — پس از بررسی کشف یک عملیات قاچاق کوکائین با اسلحه در حداقل هفت استان ها, مقامات گفت.

14 مظنون دستگیر شده بودند در ارتباط با قاچاق مواد مخدر عامل سازمان در گریفین به Spalding شهرستان کلانتر دفتر گفت: در Facebook post.

مقامات بازداشت 41 ساله Kyle Villalpando که محققان اعتقاد بر این بود که رهبر سازمان است. گفتند Villalpando اجرا شد عملیات در خارج از محل سکونت امام جواد خیابانی.

او را بازداشت گرفته شده پس از یک توقف ترافیک مارس 28 ساعت پس از او تا به حال ملاقات با یک تامین کننده کوکائین در Meriwether شهرستان کلانتر دفتر گفت.

محققان گفت: مواد مخدر از تامین کننده هنوز در خودرو در هنگام تجديد معاون آغاز ترافیک متوقف کند اما Villalpando پرتاب آنها را به بیرون از پنجره ماشین قبل از کشیدن بیش از. معاونان بهبود کوکائین از کنار جاده و Villalpando گرفته شد به Spalding زندان با توجه به کلانتر ،

“مدت کوتاهی پس از تحقیقات آغاز شد و مشخص شد که چندین حوزه های قضایی دیگر بودند که متاثر از Villalpando و کوکائین تامین کنندگان” کلانتر را در پست گفت:.

این GBI, لاگرانژ پلیس و کلانتر از دفاتر هنری ته Meriwether, Troup, کووتا و جرارد شهرستانهای درگیر شد در تحقیقات. از آن به اوج خود رسید متعدد دستگیری میان نه سازمان بیش از طول دو هفته Spalding کلانتر, گفت:.

شوهر و همسر کلارنس و Felicia موری هر دو هنری شهرستان دستگیر شدند توسط Spalding محققان پس از یک توقف ترافیک مارس 17, مقامات گفت. Spalding محققان قبلا به دست آمده حکم بازداشت شارژ کلارنس موری با فروش و در اختیار داشتن کوکائین است. زمانی که مقامات جستجو در آنها یافت “قاچاق مقدار کوکائین” داخل, کلانتر, گفت:. جستجو در خانه به همراه داشت بیشتر کوکائین پول نقد و اسلحه, مقامات گفت.

کلارنس و Felicia موری بودند هر دو به Spalding زندان است.

مرتبط با: GBI: 3 میانه گرجستان مردان پس از دستگیری قاچاق مت, کوکائین

کمتر از یک هفته بعد GBI بازداشت سه مرد به اتهام قاچاق مواد مخدر یکی از آنها اعتقاد بر این است متصل به Villalpando. Jerald Noel Bolen, 35, شد و به زندان گرفته شده در طول یک مجسمه نیم تنه مواد مخدر به GBI در انتشار اخبار گفت. Bolen که Spalding محققان ادعا کرده بود روابط Villalpando عملیات شد و به اتهام توطئه برای ترافیک مت.

جستجو حکم اعدام شدند در وودبوری آدرس خاموش بری جاده باشگاه های کشور جاده و Ga. 85, AJC.com قبلا گزارش شده است. در مجموع عوامل کشف و ضبط حدود 10000 دلار متامفتامین 5000 $به ارزش کوکائین سه سلاح گرم مقدار نامعلومی از ماری جوانا و در حدود $40,000 در خیابان آزادی گفت.

در 30 آوریل اجرای قانون اعدام حداقل 10 بیشتر حکم جستجو و پیدا متامفتامین و کوکائین 11 وسایل نقلیه و $69,874 نقدی کلانتر دارل دیکس گفت.

10 دیگر افراد دستگیر شده در ارتباط با این مورد عبارتند از: وارن هورتون 57; Barbara Goodrum, 62; برنت جونز 43; ویلی پرورش, 61; مریم هریس 60; Matthew Goins, 31; Larisma میلنر, 28; Paula پارکر 52; Vincent جونز 50; و Zachary ون ادواردز, 60.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>