16 ساله چهره, قتل, آتش سوزی اتهامات پس از میانه گرجستان, خانه آتش می کشد 2

16-ساله از میانه گرجستان داشت در کنتاکی ساعت پس از آتش پاره پاره از طریق صفحه اصلی و دو نفر.

این نوجوان در حال حاضر چهره های آتش سوزی و قتل اتهامات عنوان شده علیه.

Candace والتون, 16 چهره دو فقره قتل یک تعداد از آتش سوزی و چندین فقره سرقت با در نظر گرفتن زیر مرگبار آتش سوزی خانه از صبح پنجشنبه مونرو شهرستان کلانتر دفتر سخنگوی آنا لوئیس گفت: AJC.com. کنتاکی مقامات کشیده والتون را در ماشین به سرقت رفته بعد از دوشنبه که منجر به دستگیری او می شود.

پاسخ اول وارد ساختار در Zebulon جاده حدود 3:30 صبح و در حدود نیمی از ساختمان را فرا گرفته در شعله های آتش AJC.com قبلا گزارش شده است. دو بدن بودند یافت.

کلانتر را در ابتدا شناسایی دو قربانی به عنوان Candace والتون و برادر, سکس با برادر 21 ساله جرالد والتون. اما آنها بعدا پس گرفت Candace والتون را شناسایی کرد و گفت که قربانی هویت نشده بود با دقت تأیید شده است.

روز جمعه لوئیس گفت: محققان بر این باورند جرالد والتون و خواهر و برادر و مادر, تاشا Vandiver هستند دو قربانی اما آنها در حال انتظار برای GBI به تایید هر دو هویت.

Vandiver دیده نشده از آتش و گزارش شده به عنوان از دست رفته توسط مقامات در مدت کوتاهی پس از. کلانتر را قبلا گفت که Vandiver خودرو شده بود واقع شده اما نمی گویند که در آن یافت می شود.

مرتبط با: مادر از دست رفته پس از میانه گرجستان, خانه آتش می کشد 2 از جمله پسرش

Candace والتون داشت توسط نمایندگان در McCracken County, Kentucky, Lewis گفت. که شهرستان بیش از 450 کیلومتر از شهرستان مونرو.

او کشیده شد چرا که بیش از این خودرو تا به حال مشخص شده است به سرقت رفته و یا در معرض خطر پس از Vandiver گزارش شده بود به عنوان از دست رفته لوئیس گفت. به دلیل “مشکوک طبیعت از حادثه” Candace والتون را بازداشت گرفته شده اجازه می دهد Monroe County نمایندگان به دیدار و مصاحبه با او در زندان است.

Candace والتون است که در انتظار استرداد به گرجستان به چهره او اتهامات عنوان شده علیه. هیچ اطلاعات دیگری منتشر شده است.

— لطفا بازگشت به AJC.com برای به روز رسانی.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im