2 مرد دستگیر شد, متهم به انجام burnouts نان شیرینی در من-285 تونل

روز پس از ویروسی ظاهر نشان دادن یک گروه بزرگی از مردم مسدود کردن ترافیک در I-285 به عنوان رانندگان را burnouts و دونات در یک Clayton County تونل پلیس گفت: آنها به شناسایی دو نفر از مردان درگیر است.

این حادثه تعطیل تمام خطوط مشغول ایالتی آخر هفته گذشته کلیتون پلیس گفت: قبلا.

مرتبط: تماشا کنید: ترافیک متوقف می شود در من-285 به عنوان رانندگان انجام burnouts, doughnuts در تونل

بعد از ظهر روز جمعه مقامات شناسایی دو نفر از رانندگان درگیر به عنوان 20 سال, Zachary لوئیس و 21 ساله Isadore هاروی.

هر دو بازداشت شدند بعد از آن شب با لوئیس گرفتار شدن در Gwinnett County و هاروی گرفته به بازداشت در Clayton County, با توجه به Clayton County Sheriff ،

حکم بازداشت صادر شده است شارژ هر دو مردان با مسابقه در بزرگراه ها و یا خیابان ها مانع جریان ترافیک تخمگذار میکشد و بی پروا رانندگی کلیتون سخنگوی پلیس سرهنگ چری غرب گفت: در انتشار اخبار.

“از آنجا که بین ایالتی رانش شیرین کاری که تعطیل کردن یک بخش از من-285 … کارآگاه شده اند و مجدانه برای شناسایی طرف های درگیر” در غرب گفت. “کارآگاه باید پس از شناسایی و امن حکم برای دو تن از بدنام ترین رانندگان دیده می شود به شدت محبوب ویدئوها گردش در اینترنت است.”

این صحنه بیشتر شبیه یک دبیرستان پارکینگ از شلوغ تونل اجرا می شود که در زیر باند فرودگاه در Hartsfield جکسون در فرودگاه بین المللی به عنوان نمرات از تماشاچیان ثبت دوناتها در تلفن های همراه خود.

گفته ماشین رفتن حدود 70 مایل در ساعت مجبور بودند برای آمدن به توقف ناگهانی به عنوان ترافیک حمایت کردن در مقابل تونل.

“این قطعا سازمان یافته است. آنها قطعا تا به حال یک سیستم از رفتن گفت:” کاری که خواسته نمی شود شناخته شده است. “آنها از حلق آویز کردن اتومبیل های خود را, رانندگی با تلفن خود و هر یک از آنها است.”

برخی از رانندگان به نام پلیس اما جمعیت پراکنده در زمان ماموران وارد شش دقیقه بعد, مقامات گفت.

به گفته پلیس لوئیس بود رانندگی کبود دوج چارجر با چراغ های آبی رنگ در قسمت پایین در حالی که هاروی بود رانندگی یک شورلت کامارو.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im