2 نفر کشته در اتومبیل wrecks در عرض 12 ساعت در سالن شهرستان

تنها در کمتر از 12 ساعت مقامات در سالن شهرستان نامیده می شدند به بررسی دو نامربوط اتومبیل wrecks که در سمت چپ دو مرد مرده.

اولین اتفاق افتاد حدود 12:30 p. m. روز شنبه در Ga. 60 در نزدیکی پوست اردوگاه جاده با توجه به گرجستان دولت گشت سخنگوی سرجوخه اد گالو) J. Hedden.

مقامات گفت: 20 ساله مایکل باک بود رانندگی یک 2014 تویوتا تاکوما عازم جنوب در Ga. 60 در میان باران سنگین. زمانی که او سعی کرد به سمت چپ به نوبه خود در اطراف یک منحنی از دست داد کنترل ماشین Hedden گفت.

باک تاکوما اول عبور به عازم شمال لین و سپس تضعیف کردن شانه چپ جاده Hedden گفت. کامیون تضعیف از طریق پارکینگ یک خودرو, قطعات, کسب و کار, او گفت:. سپس آن ها را شکست به یک پارک utility trailer و گیر کردم زیر آن مقامات گفت.

این Dawson County مرد درگذشت و در صحنه است.

روز بعد 28 ساله رولاند Juarez از گینسویل کشته شد در خراب کردن که اتفاق افتاده در تقاطع خط الراس چوب و میلر دریاچه جاده ها با توجه به سالن شهرستان کلانتر دفتر سخنگوی Derreck غرفه.

محققان گفت Juarez رانندگی خود را در سال 1998 بیوک پارک خیابان جنوبی در چوب ریج جاده حدود 12:15 صبح چهارشنبه. او سعی کرد به حرکت منحنی را از دست داد کنترل بیوک غرفه گفت.

Juarez ماشین چرخید و از کنترل خارج شده و به یک درخت سقوط کرد غرفه گفت. او در صحنه است.

هر دو حوادث هنوز تحت بررسی است.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>