2 مرد محکوم به اعدام برای تقلبی بلیط کلاهبرداری که شامل شاهین’ Super Bowl

دو مرد از نیویورک به تازگی حکم زندان برای یک تقلبی بلیط طرح که هدف چند کنسرت و رویدادهای ورزشی از جمله شاهین’ Super Bowl ظاهر در سال 2017.

روز دوشنبه 49 ساله دیمون ساله از برانکس شد و محکوم به دو سال زندان خود را برای مشارکت در طرح باراک اوباما برای منطقه شرق فیلادلفیا گفت: در انتشار اخبار. یکی از شرکت خود متهم 31 ساله Rahiem وات نیز از برانکس محکوم شد هفته گذشته به سه سال و پنج ماه در زندان است.

دانیلز دستگیر شد توسط دلوت پلیس در ماه ژانویه 2019 پس از خودرو او در کشیده شد و بیش در پلیزنت هیل جاده برای داشتن یک منقضی شده, برچسب, مقامات گفت.

او و وات در میان گروهی که ایجاد تقلبی بلیط برای فروش در Craigslist به unsuspecting طرفداران آزادی گفت. هر جعلی بلیط هزینه صدها دلار است.

بلیط به حوادث است که شامل سوپر باول 51 بین شاهین و جدید انگلستان میهن پرستان سپتامبر 2017 بازی NFL بین فیلادلفیا ایگلز و غول نیویورک و مارس 2017 NCAA بسکتبال مردان ACC بازی مسابقات قهرمانی بین دوک و نوتردام.

در این گروه به فروش بلیط جعلی به آدل و U2 کنسرت در فیلادلفیا.

در یک مورد مشابه یوجین اسمیت, 45, از Lithonia شد و محکوم به چهار سال و سه ماه زندان برای فروش تقلبی بلیط به حوادث بسیاری از جمله برخی از آنهایی که همان ایالات متحده دفتر دادستان قبلا گفته. این وقایع شامل سوپر باول 51.

اسمیت co-متهم 50 ساله اریک فرگوسن از ریوردیل شهادت در برابر اسمیت گفت که او استخدام شد توسط اسمیت به تولید و فروش بلیط های جعلی. گرجستان مردان در میان 13 مظنون تحت تعقیب در ژانویه 2019 مشابه بلیط کلاهبرداری طرح AJC.com گزارش در زمان.

مرتبط: دو از آتلانتا اتهام قاچاق جعلی سوپر باول بلیط

در سپتامبر سال 2019 پشت التماس کرد گناه را به توطئه برای ارتکاب تقلب سیم سیم تقلب و توطئه به ترافیک در کالاهای تقلبی انتشار گفت. وات التماس کرد گناه را به اتهامات مشابه دو ماه بعد.

در علاوه بر این به خود را از زندان زمان دانیلز و وات را صرف سه سال تحت نظارت منتشر شد.

اف بی آی مورد بررسی در این مورد با کمک از دلوت پلیس شهر نیویورک پلیس و دادستان منطقه منهتن ،

پس از این بود که فدرال مورد عکس کتک زدن متهمان در دسترس نیست.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>