2 North Georgia, نوجوانان, برادران پس از کشته آتشین کارولینای شمالی سقوط در خانواده ون

یک تصادف آتشین در کارولینای شمالی کشته شدند دو اگلتورپ شهرستان دانش آموزان دبیرستانی در هفته گذشته با توجه به گزارش های رسانه ها و GoFundMe صفحه.

Landon و Rylan Ellenberg هر دو 17, شدند دو عضو از یک مجموعه ای از سه قلو بودند که همه در خانواده خود وسیله نقلیه در مارس 13, تصادف, با توجه به GoFundMe صفحه. تصادف و کشته شدن هر دو آنها اما دو خواهر و پدر و مادر این حادثه جان سالم به در.

North Carolina State Highway Patrol گفت: آتن بنر-هرالد که سه تصادف خودرو صورت گرفت حدود 8:15 بعد از ظهر همراه ایالات متحده 221 در شهرستان رادرفورد. سوم سه گانه, رم, خود, مسن, خواهر و پسر و پدر و مادر خود را علامت گذاری و Thea Ellenberg جان سالم به در برده و بدون آسیب های جدی.

سه خودرو بودند به رهبری عازم شمال هنگامی که یک کاهش به نوبه خود این روزنامه گزارش داد. این Ellenbergs’ ون عقب به پایان رسید که خودرو باعث ون به توقف در وسط بزرگراه, سربازان گفت. ون شد و سپس برخورد با یک دوج رم 1500 با هر دو وسایل نقلیه تبدیل شدن به فرا گرفته در شعله های آتش.

این Ellenberg پدر و مادر در صندلی های جلو از ون خواهران بودند در ردیف دوم و Landon و Rylan شد در سومین ردیف سربازان گفت: بنر-هرالد. یک برادر فوت در صحنه در حالی که دیگر درگذشت در بیمارستان.

هیچ اطلاعات دیگری منتشر شد در دیگر افراد درگیر در خراب است. AJC.com رسیده است به North Carolina State Highway Patrol برای جزئیات بیشتر.

این سه قلو بودند juniors در اگلتورپ بالا, سرپرست بورلی لوین به این روزنامه گفت.

“دل ما درد برای Ellenberg خانواده آنها به عنوان مقابله با این فاجعه” او در بیانیه ای گفت. “Landon و Rylan خواهد شد تا حد زیادی از دست رفته است. من تا به حال این فرصت را به توان اصلی خود را در دبیرستان. من به تماشای آنها را رشد می کنند. آنها فوق العاده بودند بچه ها با خانواده ای فوق العاده. این یک تراژدی بزرگ برای جامعه ما است.”

این GoFundMe صفحه که تا به حال مطرح شده بیش از $38,000 که از بعد از ظهر پنجشنبه گفت: اعضای بازمانده خانواده پایدار غیر تهدید کننده زندگی صدمات که شامل Thea داشتن سوم-سوختگی درجه در آغوش او.

“این پول را به طور مستقیم به خانواده خود را برای کمک به پوشش غیر منتظره مراسم تشییع جنازه و هزینه های درمانی به علاوه خود جايگزين خودرو” صفحه گفت.

خانواده زندگی می کردند در خارج از Winterville و علامت گذاری آثار در دانشگاه گرجستان بنر-هرالد گزارش شده است. او مدیر دفتر فن آوری و خدمات آموزشی در دانشکده های خانواده و مصرف کننده علوم است.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>