2 مظنون به کنساو فروشگاه حیوان خانگی, سرقت توله سگ به ارزش $75K

کارمندان یک کنساو فروشگاه حیوان خانگی گفت: دو نفر در را شکست و به سرقت برده 11 توله سگ به ارزش بیش از $75,000 صبح روز یکشنبه.

Petland گفته مقامات دزد شکست به جلوی درب فروشگاه در برت پارک وی حدود 1:30 صبح و تنظیم کردن سیستم امنیتی است.

مظنون سپس در زمان خاموش با توله سگ که اکثرا “قیمت بالاتر Yorkies و bulldogs” با توجه به Petland سخنگوی لورن Petz.

فیلم های نظارت نشان می دهد که این دو مظنون با پوشیدن ماسک و لباس های تیره به عنوان رویکرد آنها ذخیره کنید. یکی از آنها دیده می شود پرتاب یک شی از طریق یک درب شیشه ای و پس از آن هر دو با عجله به سوراخ در هم شکسته میشوند.

دوم نظارت تصویری نشان می دهد متهمان rummaging از طریق آشیانه و بارگذاری توله سگ به کیسه.

“دو دزد callously انداخت توله سگ به بزرگ کیسه های پارچه ای ترک لانه درب باز که در آن توله های دیگر می تواند به سقوط و صدمه” Petz گفت.

Petz گفت: ذخیره کارکنان است “کاملا دل شکسته” با این حادثه و آنها “عشق (خود) توله سگ.” او گفت: این فروشگاه است که به دنبال هر گونه آگهی که کمک خواهد کرد که آنها را پیدا کردن توله سگ از دست رفته.

“ما قصد داریم به این موضوع افراد را به عدالت برای اقدامات خود را. خواست ما این است که جامعه به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات به مقامات برای کمک به بازگشت توله سگ ما به ایمنی,” او گفت:.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im